پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی 3-1 یوونتوس ( هفته سی ام سری آ ) - یادواره ولادیمیر یوگوویچ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
2-1 عقبیم توان حمله کردن رو نداریم قبل از تعویض سوم داشتم با خودم فکر می کردم کاش سبا رو بیاره جای الکس یا حداق ترزگه رو بیاره چون اگر بخوایم دفاع کنیم گل می خوریم یه دفعه دیدم الکس داره میره بیرون و گریگرا کناره خط!!!!! من موندم زاک دیگه می خواد از چی دفاع کنه خسته نشد از این طرز تفکر خودش

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
ما تقاص چه کاری رو داریم میدیم؟ گناه من چیه که باید خون گریه کنم؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

اولین واژه ای که به ذهنم میرسه با شنیدن اسم ناپولی،"همسیک" هست...واقعا ناپولی رو شاخ همسیک میچرخه..

ناپولی رو شاخ همسیک چرخید

در خصوص دروازه هم من خیلی برام فرق نمیکنه چون با این وضعیت خط دفاع اگر چک و جیجی هم همزمان تو دروازه باشن باز هم گل رو میخوریم

خیلی متاسفم که این اتفاق افتاد و پیش بینیم درست از آب در اومد

شد 720 دقیقه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
گل سوم لاوتزیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تف به صورت باعث و بانیش

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
سومی رو هم خوردیم

Claudio Marchisio

Claudio Marchisio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 85 ارسال
حالا باید برای سهمیه لیگ اروپا بجنگیم....ما میتونیم!!!! :offtopic: :offtopic: :offtopic:

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
نمیتونیم!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
واقعا عصبانیم و احساس تنفر دارم نست به این لحظات یووه! حالم داره به هم میخوره!!! F** k you بلان!!!

Claudio Marchisio

Claudio Marchisio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 85 ارسال
اه اه اه :diablo :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازی 1-1 ما تو فشاریم باید بازی را ببریم. اونوقت زاکرونی احمق بر میداره گریگرا جای الکس میاره تو بازی!!!!!!! دوستان با میادین اروپایی خداحافظی کنید چون به سهمیه لیگ اروپا هم نمیرسیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
شکست حق همچین مربیانیست . دقیقا البرت زاک تو این بازی کاری رو کرد که فصل پیش رانیری کرد . فصل پیش هم در سن پائولو با سیستم 4.4.2 فلت به میدان رفتیم بازی 1-1 بود که رانیری اله رو بیرون کشید و دچلیه رو به بازی اورد !! و بازی رو بعد از اون تعویض 2-1 باختیم ! بعد از بازی رانیری به خاطر این تعویض اشتباه توجیح خنده داری کرد ، گفت اگه بعد از تعویض بازی رو میبردیم همه از این تعویض به به و چه چه میکردن !!!! حالا یکسال گذشت و ما باز هم به سن پائولو رفتیم بازی 1 - 1 دنبال میشد که البرت زاک اله رو بیرون کشید و گریگرا رو به بازی اورد !! زبینا رفت دفاع چپ !!!!!! و گریگرا رفت دفاع راست !!!!!! در حالی که گل نیاز داشتیم یه مهاجم رو بیرون کشید و مدافع به بازی اورد و چیزی نگذشت که شکست خوردیم !!! شکست حق این مربیان هست ، شکست هیچگاه برای مربیانی امثال زاک و رانیری با اون افکار پوسیدشون مقدمه پیروزی نخواهد بود .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من واقعا فکر میکنم تو این دقایق خنده بهتر از گریه جواب بده...واقعا مرگ هم زیاده واسه این تیم یووه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

شکست حق همچین مربیانیست .
دقیقا البرت زاک تو این بازی کاری رو کرد که فصل پیش رانیری کرد .

فصل پیش هم در سن پائولو با سیستم 4.4.2 فلت به میدان رفتیم بازی 1-1 بود که رانیری اله رو بیرون کشید و دچلیه رو به بازی اورد !! و بازی رو بعد از اون تعویض 2-1 باختیم !
بعد از بازی رانیری به خاطر این تعویض اشتباه توجیح خنده داری کرد ، گفت اگه بعد از تعویض بازی رو میبردیم همه از این تعویض به به و چه چه میکردن !!!!
حالا یکسال گذشت و ما باز هم به سن پائولو رفتیم بازی 1 - 1 دنبال میشد که البرت زاک اله رو بیرون کشید و گریگرا رو به بازی اورد !! زبینا رفت دفاع چپ !!!!!! و گریگرا رفت دفاع راست !!!!!!
در حالی که گل نیاز داشتیم یه مهاجم رو بیرون کشید و مدافع به بازی اورد و چیزی نگذشت که شکست خوردیم !!!
شکست حق این مربیان هست ، شکست هیچگاه برای مربیانی امثال زاک و رانیری با اون افکار پوسیدشون مقدمه پیروزی نخواهد بود .

البته مهندس ما پارسال وقتی گل دوم را خوردیم رانیری دچلیه را جای الکس به بازی آورد. ولی در کل چیزی فرق نمیکنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به معنای واقعی کلمه توی این دیدار "بازی" نکردیم ! سردی و نبود روحیه توی تک تک چهره ها دیده می شد. هیچوقت تیمی رو اینطور بی حال و بی انگیزه ندیده بودم. هیچکس تلاش نمی کرد. هیچکس هیجانی نداشت و میشه واقعا از اول بازی هیچکس به پیروزی باور نداشت ! زک هم که همچنان در راستای غافلگیر کردن پیش میره ! اصولا تیمی که گریگرا قراره فرشته ی نجاتش باشه حقشه که به تعداد تیم هایی که توی این فصل دابلش کردن اضافه بشه !

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
درود بر غیرت الکان!همین امشب باید حکم اخراج بلان رو دستش بده.حتی زاکرونی هم باید اخراج بشه.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
توی همچین شرایطی تنها عاملی که میتونه باعث برتری و نجات یک تیم بشه جسارت و شجاعت خواهد بود اما متاسفانه با این ترس و احتیاط احمقانه ای که از زاکرونی و تعویض هاش می بینیم بدتر تیم رو بیمارتر از گذشته و عصبی تر از قبل توی زمین مشاهده می کنیم وقتی ما مدافعین ارزشمندی نداریم چرا باید با زدن گل اول بازی 6یا 7 نفره بریزیم توی زمین خودمون خوب معلومه که این گند بالا میاد ... بابا تا کی ترس این موضوع روان این تیم رو داغون کرده حداقل اگر باختی هم میدیم سزاوارانه باشه ... باید با ورود امثال ترزگه یا جووینکو خودمون رو از زیر فشار تیم حریف در میاوردیم اگر قرار باشه تفکر سرمربی اینجوری باشه به شما قول میدم حتی جزو 10 تای اول جدول هم نباشیم .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازی های هفته بعد (تیم های سمت چپ میزبان هستند)

ساعت00:15 بلونيا - پالرمو
ساعت18:30 كاتانيا - ناپولي
ساعت18:30 كالياري - سامپدوريا
ساعت18:30 جنوا - سيه نا
ساعت18:30 پارما - كيه وو
ساعت18:30 اوديننزه - فيورنتينا
ساعت18:30 آتالانتا - يوونتوس
ساعت18:30 باري - لیورنو

بازی هایی که در اینده داریم سخت نیستن ولی ما بدشانسیم. آتالانتا - اودینزه - کالیاری - اینتر - باری - کاتانیا - پارما - میلان.

جز میلان و اینتر همگی زیر ما هستند. اگر ما به لیگ قهرمانان رسیدیم مثل این میمونه که خبر پرواز کنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا توی این بازی باید می باختیم !!!! ناپولی هر کاری خواست کرد ! انگار دارن تمرین می کنند ! همه ی روش های تمرینی خودشون رو اجرا کردند تا یووه رو نابود کنند !!! یکی از یکی بد تر ! واقعا تیمی که اینجوری بازی می کنه و درکل بازی 2 تا موقعیت گل بیشتر نداره باید هم ببازه !!! زاک هم که دمش گرم !

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
الکس داشت آخر بازی گریه می کرد تو نیمکت ... :Facepalm: :cry2:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خدایی ، وجداناً یکی بیاد فلسفه تعویض سوم زاک رو بگه !!! من نیم ساعت نشستم ببینم این چی کار کرده ، سیستم شده چند چند چند ، آخرش هم نفهمیدم ! آخرش نفهمیدم گریگرا وینگر راست شد یا دفاع راست یا سیستم شد 4-1-4-1 یا 4-5-1 یا 3-4-2-1 ! من هیچی نفهمیدم ! واقعاً نمیفهمم چرا باید جووینکو روی نیمکت بشینه وقتی قراره با یک مهاجم بازی کنیم ! نمیفهمم چرا باید اصلاً دفاعی بازی کنیم ! این حق ماست ، تیمی که بخواد بترسه محکومه ببازه درست مثل بازی با بایرن ، فولام و بازی امشب . ناپولی کاملاً مستحق برد بود و بهش رسید . همین ...

الکس داشت آخر بازی گریه می کرد تو نیمکت ... :Facepalm: :cry2:

نه بابا دیگه جو ندید که ! فیلم هندیش نکنید :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی