پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آژاکس 1-2 یوونتوس ( بازی رفت مرحله 1/16 لیگ اروپا ) - یادواره مارچلو لیپی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
161 پاسخ برای این موضوع

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

برای دوستانی که میگن شانسی بردیم متاسفم که بازی به این حساب شده وقشنگ رو نادیده میگیرن. :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

اره حق با تو هست 2 گل فوق العاده زدیم
در زمان فرارا ما یه همچین گلهای ترکیبی و زیبایی که همه رو به وجد میاره کم دیده بودیم

امیدوارم این روند با خوب شدن دفاع ادامه پیدا کنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من گفتم این سولیمانی بازیکن خطرناکیه... فقط یه چیز دیگه بگم و برم :دی: اگر ما در زمانی که چیرو بود 50% این الکس رو داشتیم،چیرو هنوز مربی یووه بود

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

من گفتم این سولیمانی بازیکن خطرناکیه...

فقط یه چیز دیگه بگم و برم :دی: اگر ما در زمانی که چیرو بود 50% این الکس رو داشتیم،چیرو هنوز مربی یووه بود

امیر این هنر مربی است که از بازیکن بازی میگیره
یه تیم که به یک نفر متکی نیست که

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

:thumbs_up:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
متاسفانه نتونستم بازي رو ببينم يعني به هيچ وجه شرايطي به وجود نيومد كه بشه بازي رو ديد(تو بگو 1%) اما بي نهايت خوشحالم كه اين بازي رو برديم و مهمتر اينكه بنا به گفته شماها 2 گلمون رو حركات حساب شده به دست اومده يك عالمه تبريك

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من هم پیروزی بزرگ رو به همه و خودم تبریک می گم!!!! اینجاست که معلوم می شه چرا مصدوم های فرارا ، سالم می شوند! افت کرده ها ، گلزن می شوند و بی روحیه ها ، پر روحیه می شوند!!!!!! الکس و امائوری و دیگو و ملو بازگشتند ... البته الکس برگشته بود!!!! ***** ولی چه سوتی ای سیسوکو داد 1 لحظه ، قلبم اومد توی دهنم ! 2 نفری خیلی ناجور خفتش کردند وتوپ رو گرفتند!!!!!!

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
بعد از گل زدن آمائوری و ملو حرکت خاص خودشون رو انجام میدن باهم دیگه توی این عکس مشخصه , و توی این بازی هم همون حرکت رو تکرار کردند ( جالبه ) :

تصویر

-----------------------------

توی این عکس هم نشون میده که انگاری ملو علاقه ای وافری به این حرکت داره که با کیلینی انجام داده :دی:

تصویر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

اون موقع الکس کجا بود که چیرو بخواد هنرشو نشون بده؟؟؟

آقا انصافا امشب باید قبول کنیم که تا حد زیادی بازیکنای آژاکس خوب نبودن،به همون اندازه بازیکنای ما خوب بودن
البته غیر از زبینا که کلا هیچ،مارکیزیو نیمه اول تو چند تا صحنه منو کل یوم ناامید کرد

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

كاملا تاييد مي كنم.اگه مشكل از الكس بوده چرا الكس قبل از چيرو تو تيم رانيري عالي بود و الان هم تو تيم زاكه عالي شده.اينا اتفاق نيست.اين تجربه يه مربيه و همينطور دانش مربيگري...
بعدش هم تيم به يه بازيكن وابسته نيست.همه ميدونند كه ما تو اين چند هفته اخير تيم شديم و داريم رشد ميكنيم و همه اينا به خاطر درخشش الكس نيست.
تيم درست شده كه الكس تو اين تيم جواب ميده
الكس تو تيم فرارا گم بود و بازيش به چشم نميومد

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
سالح حمیدزیچ هم که دقیقه ای 92 کارت قرمز دریافت کرد و اخراج شد توی بازی برگشت تو تورین نیستش .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ما براتزو رو واسه بازي برگشت انجام داديم كه بازيكن نيمكت نشينمون بود آژاكس سوارز رو از دست داد كه بهترين بازيكنشونه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب پیروزی شیرین و جذابی بود ! البته حقمون پیروزی نبود و مساوی نتیجه ی عادلانه تری بود. ولی فوتبال همینه ! یه روز ما از موقعیت هامون استفاده نمی کنیم، یه روز دیگران. اما هیچوقت همچین پیروزی بدون تلاش و برنامه ریزی به دست نمیاد. بازی خوبی کردیم در مجموع. کیه لینی واقعا مثل صخره بود. یه تیکه 3 صحنه پشت سرهم توپ رو برگردوند روی زمین هوا و گزارشگر بازی فقط گفت : کیه لینی....بازم کیه لینی....بازم کیلینی !! :دی: الکس بدون شک موثر ترین فرد توی 2 پیروزی اخیر بوده. همونطور که فصل های پیش اینطور بوده و بیشترین آمار گل زنی و پاس گل دادن رو داشته. همون الکس که رفت و برگشت رئال رو نابود کرد. واقعا الکس آماده به تنهایی یک تیمه. آمائوری هم خوب بود. اگر وظیفه ی مهاجم گل زنی باشه، آمائوری هم گل مساوی رو زد، هم گل پیروزی. پس نمیشه بهش هیچ ایرادی گرفت. در خط هافبک یکمی نامنظم بودیم ولی بهتر از قبل بازی می کردیم. یکمی هماهنگ تر شدیم نسبت به بازی های بد قبلی. مارکیزیو تازه از مصدومیت اومده یکم ناآمده بود، سیسوکو همیشه پاس اشتباه زیاد میده، امروز یه خورده بیشتر از همیشه بود، ولی فراموش نکنید اگر دوندگی های سیسوکو و پرسینگش نبود بازی به این سادگی ها تمام نمی شد. ملو عالی نبود، ولی بازی خوبی کرد.بقیه هم متوسط بودند. به نظر من زک کار خوبی کرد که ترکیب رو 4-4-2 کرد. بهرحال حتی 2-2 هم برای ما نتیجه بدی نبود. پس بهترین کار دفاع کردن از نتیجه بود که بر هر شکل موفق به انجامش شدیم. کارت قرمز حسن هم خیلی سختگیرانه بود. پای حسن توپ رو گرفت و به سر بازیکن آژاکس نخورد. پس فقط یه بازی خطرناک بود و کارت زرد داشت. از تماشاگرای پرشور آژاکس هم خیلی خوشم اومد. 10 دقیقه آخر خیلی وحشتناک تشویق می کردن. حتی وقتی گل نمی زدن وحشتناک تشویقشون می کردن و مرتب برای هر حرکت هر بازیکنی براش دست می زدند. حتی بعد از اتمام بازی. در کل ، پیروزی خوب و مهمی بود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک : - من می دونستم که به مشکل بر می خوریم، ولی این رو به بازیکن هام گفته بودم. - مشکل آژاکس اینه که ستاره و بازیکن بزرگ نداره، ولی از نظر کیفیت بازی واقعا تیم خوبی هستند. - خیلی سخته که در مقابل آژاکس شما دست بالا رو بگیرید و مسلط بشید به بازی چون اون ها بیش از اندازه پیچیده اند. - ما باید در لحظه ی درست ضربه ی نهایی رو وارد می کردیم که خوشبختانه تونستیم این کار رو کنیم. - درسته ما پیروزی مهمی بدست آوردیم، اما اصلا به این معنی نیست که ما ازین مرحله بالا رفته ایم. - ما پیروزی مهمی در زمان مهم به دست آوردیم ولی هنوز تمام نشده. - قبلا گفتم، آمائوری حتی وقتی گل نزنه هم به تیم خیلی کمک می کنه. امروز در موقعیت بود که باید باشه و تونست گل زنی کنه.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
وقتی گله اول رو زدیم یه داد وحشتناک کشیدم طوری که بابام گفت چه مرگته ؟؟؟؟ واقعا وقتی گل به اون تکنیکی رو دیدم در پوست خودم نگنجیدم ولی فکر کنم داد بیشتر به خاطر حرکت زیبای الکس بود که به گل تبدیل شد حیف میشد اگه اون توپ به گل تبدیل نمیشد سانتر زیبای دچیلیه که واقعا توپ رو پاش جفت و جور شد تا ضربه سره فوق العاده امائوری که فکر کنم سرعت ضربه اش از شوت هم بیشتر بود به گل تبدیل شه توی گله دوم اون شادی گل اول رو نداشتم فقط نمیدونم چرا هروقت الکس نقشه موثری تو گل داشته باشه خوشحالیم چند برابر میشه !!!! 3 سال پیش بود الکس تو یه بازی هتریک کرد باورتون میشه از خوشحالی تا ساعت 11 شب بیرون بودم به امید بازگشت به تیم ملی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
2 تا از بچه های هلندی یوونتوز رفته بودم ورزشگاه ! اولیشون که با دوست دخترش رفته بود می گفت گل اول رو که آژاکس زد یدفه همه پریدن هوا ما دوتا نشسته بودیم و همه چپ چپ نگاهمون می کردن :lol: و وقتی هم گل می زد یووه نمی تونستیم هیچ خوشحالی کنیم و ساکت نشسته بودیم ولی توی دلمون داشتیم منفجر می شدیم !! :دی: دومی گفت صحنه ای که الکس لایی داد و پشت پا زد درست جلوی من بود. اولین بار بود یوونتوس رو از نزدیک می دیدم و اولین بار بود الکس رو می دیدم ! هنوز باورم نمیشه که تونستم الکس رو از نزدیک ببینم و ازینکه تونستم توی زندگیم برای یه بار هم که شده یوونتوس و الکس رو ببینم نمی دونم از خوشحالی چیکار کنم !! :دی:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رضا. خب میرفتن قسمت طرفداران مهمان. اونجا بکس یووه هم بودن دیگه.

1101117

1101117

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال
واقعا شب قشنگی بود . مدتها بود اینقدر خوشحال نشده بودم. دقیقا از برد 2 -1 جلوی اینتر. نمایش خوبی بود. الکس مثل همیشه... آمائوری هم دیشب نقش ترزگه رو عالی بازی کرد. جدی جدی اگه تو صحنه های گل یووه ، چهره زننده گل رو شطرنجی کنن، همه فکر میکنن این دیوید بوده که این هدها رو زده. چه حس قشنگی بود وقتی دیدم دیوید دوباره اومده تو زمین( با اون سبک خاص دویدنش :دی:) جای ژرمن هم واقعا خالی بود. درسته آژاکس رو دروازه ما فشار آورد، ولی یادمون باشه که ما کاناوارو رو هم تو ترکیب نداشتیم. انصافاً بوفون هم دیشب خوب بود. توی صحنه گل ، تنها جایی که ممکن بود توپ ازش رد بشه، لای پاهاش بود که از شانس بدمون سلیمانی بدون اینکه دروازه رو نگاه منه ، توپش رفت همونجا. دیدید اون تک به تک رو چقدر قشنگ گرفت :onesmiley2:؟ درسته داور بازی رو نگه داشت، ولی فروارد حریف واقعا سعی کرد گل بزنه. یه فکری هم باید تو بازی برگشت واسه دفاع راستمون بکنیم . خوب شد زاک سریع فهمید که زبینا اون طرف از پس سلیمانی بر نمیاد. اصلا موندم چرا از زبینا استفاده کرد . اون که همش رو نیمکت بود(اگه کسی میدونه به منم بگه . شاید دلیل خاصی داشته که من تو جریان نیستم. مصدومیتی... ، چیزی) . . . به همه تبریک میگم :Juveflag:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمرات من به بازیکنان !!! بوفون 6.5 - زبینا 5 - لگروتالیه 6 - کیه لینی 6.5 - ده چلیه 6 - سیسوکو 4.5 - ملو 6.5 - مارکیزیو 6 - دیه گو 6.5 - امائوری 7.5 - الکس 7

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
آقا حسین. سیسوکو از زبینا بدتر بازی نکرد. زبینا فاجعه بود.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اين برد ميتونه شروعي براي بازگشت يووه به يووه هميشگي و قدرتمند باشه.خيلي عالي ميشه اولي دوره ليگ اروپا براي ما باشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی