پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر
- - - - -

آلبـرتــو زاکــرونـــی

119 پاسخ برای این موضوع

#101 Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• وضعیت :
  • اعضا
  • 5229 ارسال
  • شماره کاربری : 9473

ارسالی 26 March 2010 - 12:27 PM

دقيقا همون گند كاري هايي كه رانيري تو تعويض هاش انجام ميداد ، اين بشر هم داره انجام ميده.

آخه من نميدونم ؛ دقيقه 62 بازي با ناپولي ، بازي 1-1 مساويه و يووه بايد تمام بازي هاي آينده خودشو با برد بياد بيرون و نتيجه خوبي بگيره و ديگه هيچ رقابتي رو پيش رو نداره كه بگيم بازيكنا خسته ميشن و...

الكس (يه مهاجم) رو بيرون ميكشه و بجاش گريگرا ( يه مدافع) رو مياره تو زمين ... :2mo5pow:

به نظر شما به اين تفكر بايد چي گفت؟؟؟؟ :waiting:

#102 hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 1576 ارسال
  • شماره کاربری : 12330

ارسالی 26 March 2010 - 01:02 PM

كلا اصلا زاك افكارش غلط هست من كه بازي رو نديدم ولي حتما مي ترسيده بد جور ببازيم كه اين تعويض رو كرده كه همينطور هم شد

#103 mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 1772 ارسال
  • شماره کاربری : 12334

ارسالی 26 March 2010 - 04:34 PM

دقيقا همون گند كاري هايي كه رانيري تو تعويض هاش انجام ميداد ، اين بشر هم داره انجام ميده.

آخه من نميدونم ؛ دقيقه 62 بازي با ناپولي ، بازي 1-1 مساويه و يووه بايد تمام بازي هاي آينده خودشو با برد بياد بيرون و نتيجه خوبي بگيره و ديگه هيچ رقابتي رو پيش رو نداره كه بگيم بازيكنا خسته ميشن و...

الكس (يه مهاجم) رو بيرون ميكشه و بجاش گريگرا ( يه مدافع) رو مياره تو زمين ... :2mo5pow:

به نظر شما به اين تفكر بايد چي گفت؟؟؟؟ :waiting:

به نظر من تعويض ها اشتباه بود ولي فكر كنم گريگرا رو ميخواست جاي كامو بذاره .چون دقايق قبلش كامو رو كشيد بيرو و ديگو رو آورد(يعني ديگو جاي الكس و گريگرا جاي كامو)

#104 Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• وضعیت :
  • اعضا
  • 5229 ارسال
  • شماره کاربری : 9473

ارسالی 26 March 2010 - 11:20 PM

به نظر من تعويض ها اشتباه بود ولي فكر كنم گريگرا رو ميخواست جاي كامو بذاره .چون دقايق قبلش كامو رو كشيد بيرو و ديگو رو آورد(يعني ديگو جاي الكس و گريگرا جاي كامو)

به هر حال كارش اصلا منطقي نبود و يووه به برد نياز داشت نه حفظ نتيجه

#105 mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 1772 ارسال
  • شماره کاربری : 12334

ارسالی 29 March 2010 - 02:10 PM

يه نكته جالب در مورد زاك اينجاست كه هر موقع تعويض طلايي ميكنه كاندروا بايد يا بياد تو زمين يا بره بيرون. دفعه اول بازي با بولونيا كه كاندروا رو آورد و گل برتري رو زد دفعه دوم هم بازي با آتالانتا بود كه كاندروا رو بيرون كشيد و ملو رو آورد كه گل برتري رو زد

#106 Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 2283 ارسال
  • شماره کاربری : 9033

ارسالی 15 May 2010 - 04:41 PM

زاک اعتراف کرده که نتونسته با حضورش کار مفیدی برای یووه انجام بده و از وضع بد نجاتش بده و گفته بابت این قضیه خیلی پشیمونه...

#107 J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

مدیرکل فروم - amir_juvei

• وضعیت :
  • اعضا
  • 10637 ارسال
  • شماره کاربری : 9012

ارسالی 18 May 2010 - 11:40 AM

نمیدونم چرا الان بهش علاقه پیدا کردم،به عصبانیت هاش،به فک جلو اومدن هاش. به هر حال نتونست کاری بکنه،براش آرزوی موفقیت میکنم

#108 laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 7904 ارسال
  • شماره کاربری : 9555

ارسالی 18 May 2010 - 11:51 AM

اینم به ارشیو یووه پیوست....

#109 juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 693 ارسال
  • شماره کاربری : 12008

ارسالی 18 May 2010 - 02:25 PM

اميدوارم تو تبمهاي ديگه موفق شه GARZIE ZAC

#110 Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• وضعیت :
  • اعضا
  • 15587 ارسال
  • شماره کاربری : 9005

ارسالی 30 August 2010 - 05:07 PM

امروز مربی تیم ملی ژاپن شد!

#111 Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• وضعیت :
  • اعضا
  • 10863 ارسال
  • شماره کاربری : 9007

ارسالی 30 August 2010 - 06:21 PM

ا اینها که قرار بود پکرمن رو بیارن زاکرونی برای تیمهایی مثل ژاپن خیلی خوبه باتشکر

#112 GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

مدیرکل دوست داشتنی

• وضعیت :
  • ادمین
  • 16553 ارسال
  • شماره کاربری : 9097

ارسالی 19 February 2011 - 05:45 PM

زاکروني گفته از اينکه در اولين تجربه خودش با يک تيم ملي تونسته قهرمان بشه خيلي خوشحاله،
بعد هم گفته که ميخواد براي ژاپن تاريخ جديدي رو به وجود بياره و اين تيم رو يک قدرت بدون رقيب در آسيا تبديل کنه.

#113 amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 1802 ارسال
  • شماره کاربری : 9712

ارسالی 18 October 2012 - 01:45 PM

متولد اول آوریل ۱۹۵۳ در ایتالیا بازیکن و مربی فوتبال اهل ایتالیا است. او تا کنون در تیم‌هایی همچون ونتزیا و بولونیا و اودینزه و همچنین میلان و لاتزیو و اینتر میلان و تورینو و یوونتوس و ژاپن مربیگری کرده‌است. نکته جالب در مورد او این است که گرچه مربی چندان بزرگی محسوب نمی‌شود اما در تیمهای بسیار مطرحی مربیگری کرده‌است. از جمله مربیگری در هر سه باشگاه مطرح ایتالیا یعنی میلان و اینتر میلان و یوونتوس و همچنین در لاتزیو در دوران اوج قدرت این تیم مربیگری کرده‌است و تقریبا در تمام این تیمها نتایج ضعیف و نه چندان راضی کننده‌ای گرفته‌است. از جمله نتایج او کسب عنوان هفتمی سری آ با یوونتوس در فصل ۲۰۱۰-۲۰۰۹ و کسب عنوان ششمی با لاتزیو درفصل ۲۰۰۱-۲۰۰۲ است درحالی که ۲ سال قبل از این لاتزیو قهرمان ایتالیا بود، او همچنین در فصل ۲۰۰۳-۲۰۰۴ اینتر را به مقام چهارمی سری آ رساند !!!‌ :fp:

#114 L'Avvocato

L'Avvocato

امیر: هوادار یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 696 ارسال
  • شماره کاربری : 21306

ارسالی 18 October 2012 - 03:19 PM

متولد اول آوریل ۱۹۵۳ در ایتالیا بازیکن و مربی فوتبال اهل ایتالیا است. او تا کنون در تیم‌هایی همچون ونتزیا و بولونیا و اودینزه و همچنین میلان و لاتزیو و اینتر میلان و تورینو و یوونتوس و ژاپن مربیگری کرده‌است.

نکته جالب در مورد او این است که گرچه مربی چندان بزرگی محسوب نمی‌شود اما در تیمهای بسیار مطرحی مربیگری کرده‌است. از جمله مربیگری در هر سه باشگاه مطرح ایتالیا یعنی میلان و اینتر میلان و یوونتوس و همچنین در لاتزیو در دوران اوج قدرت این تیم مربیگری کرده‌است و تقریبا در تمام این تیمها نتایج ضعیف و نه چندان راضی کننده‌ای گرفته‌است. از جمله نتایج او کسب عنوان هفتمی سری آ با یوونتوس در فصل ۲۰۱۰-۲۰۰۹ و کسب عنوان ششمی با لاتزیو درفصل ۲۰۰۱-۲۰۰۲ است درحالی که ۲ سال قبل از این لاتزیو قهرمان ایتالیا بود، او همچنین در فصل ۲۰۰۳-۲۰۰۴ اینتر را به مقام چهارمی سری آ رساند !!!‌ :fp:

مقامهای پنجم(فصل 97-96 که رفت رو 1-4 بردیم ولی توی تورینو 0-3 ازشون باختیم :Facepalm:) و سوم(فصل 98-97 ) با تیم اودینزه ای که جزو هفت خواهران نبود نتایج بدی نیستند. لاتزیو فصل قبل از سرمربیگری زاکرونی سوم شده بود و زاک این تیم بحران زده رو از میانه ی فصل از زوف تحویل گرفت و با اون ماجرای محرومیت یاپ استام.زاکرونی فصل اول ورودش به میلان قهرمان شد(به لطف روشن شدن موتورش در بازیهای پایانی و جا موندن لاتزیو). توی یوونتوس هم امکان موفقیت نداشت چون از میانه های فصل جایگزین فرارا شد و البته تو لیگ اروپا یه باخت 1-4 به فولام برامون یادگار گذاشت. توی اینتر هم به عنوان مربی جایگزین بجای هکتور کوپر اومد.

پ.ن.: هنوز اون دو فصل شرم آور اونقدر دور نشده که یادمون بره پس بهتره انصاف رو رعایت کنیم. واقعاً زاکرونی چه نقشی در هفتم شدن یوونتوس فصل 10-2009 داشت؟

#115 GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

مدیرکل دوست داشتنی

• وضعیت :
  • ادمین
  • 16553 ارسال
  • شماره کاربری : 9097

ارسالی 18 October 2012 - 06:37 PM

- زاکرونی در مدت مربیگریش در یووه کاملا خنثی بود و فقط اومده بود که بالای سر تیم باشه که فصل تموم شه، نه تیم ازش حرف شنوی داشت و نه خودش در حدی بود که بتونه تیم رو تو دستش بگیره، نه جذبه نداشت و نه دانش فنی بالا. ولی تنها صحنه ای که از مربیگری زاکرونی توی یووه هیچ وقت فراموش نمی کنم ماله اون دادی هست که الکس سرش زد :lol: خیلی خدا بود ! :nish:

#116 alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 2061 ارسال
  • شماره کاربری : 20791
  • Locationiran

ارسالی 18 October 2012 - 07:11 PM

- زاکرونی در مدت مربیگریش در یووه کاملا خنثی بود و فقط اومده بود که بالای سر تیم باشه که فصل تموم شه، نه تیم ازش حرف شنوی داشت و نه خودش در حدی بود که بتونه تیم رو تو دستش بگیره، نه جذبه نداشت و نه دانش فنی بالا. ولی تنها صحنه ای که از مربیگری زاکرونی توی یووه هیچ وقت فراموش نمی کنم ماله اون دادی هست که الکس سرش زد :lol:
خیلی خدا بود ! :nish:

اتفاقاٌ چند روز پیش شیکه ُ رای مستند * الکس * رو نشون داد این صحنه هم توش بود :1: تا حالا ندیده بودم * الکس * اینطوری سر کسی داد بزنه :1: دلم برای زاکرونی سوخت گناه داشت اصلا ٌ جریان چی بود؟

* الکس * :Dispute:

زاکرونی :f:

#117 la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 1153 ارسال
  • شماره کاربری : 22229

ارسالی 26 April 2013 - 06:00 PM

تصویر

آلبرتوی دوست داشتنی خودم :hug: :hug:

#118 Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• وضعیت :
  • اعضا
  • 6960 ارسال
  • شماره کاربری : 21030

ارسالی 26 April 2013 - 06:04 PM

:| چرا در این حد واست دوست داشتنیه عسگر ؟؟ :1:

#119 juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• وضعیت :
  • اعضا
  • 6891 ارسال
  • شماره کاربری : 9373

ارسالی 26 April 2013 - 06:12 PM

یادمه مورینیو وقتی که تو اینتر بود،هر موقع میخواست این آدمو تحقیر کنه به 5 تا گلی که اینتر زمان هدایتش تو سن سیرو از آرسنال خورد اشاره می کرد... :lol:

#120 la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 1153 ارسال
  • شماره کاربری : 22229

ارسالی 26 April 2013 - 06:20 PM

از زمانی که مربی میلان بود دوسش داشتم وقتی مربی یووه شد انگار دنیا رو بهم دادن :hc: شاید باور نکنید ولی وقتی از یووه رفت خیلی ناراحت شدم :زاری: با اینکه اصلا بدردمون نخورد :Facepalm: وقتی ژاپن قهرمان آسیا شد فقط به خاطر زاکه رونی چشمام پر اشک شده بود کلا دوسش دارم :hug: دیگه هرچی نباشه یه مدت آرم یووه رو سینش بوده :ultra:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی