پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلبـرتــو زاکــرونـــی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
120 پاسخ برای این موضوع

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

واقعاً فکر میکنی دیشب تیم با تاکتیک زاکرونی بازی میکرد ؟! زاکرونی همون کاری رو دیشب کرد که فرارا تو دو هفته آخر فصل پیش کرد . فرارا فقط از لحاظ روحی بازیکنان رو نسبتاً رو به راه کرد وگرنه با همون روش و تاکتیک رانیری بازی کردیم . دیشب هم همین بود ، تیم تیم فرارا بود و فقط زاک از لحاظ روحی باعث شوک مثبت شده بود . هیچ مربی نمیتونه با یک و نیم جلسه تمرین تیمی رو از این رو به اون رو بکنه !

من كه نگفتم از لحاظ تاكتيك .همين روحيه است كه تيم رو از اين رو به اون رو ميكنه.منم منظورم روحيه بود.هرچند كه رو كارهاي هجومي هم بهتر شديم ولي نميشه توقع داشت زاك تيم رو عرض 5 روز از لحاظ تاكتيكي از اين رو به اون رو بكنه

اينطور كه بنظر ميرسه زاك تيم خوبي درست كرده

بازم ميگم من فقط گفتم تيم خوبي درست كرده كه كرده

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تنها تغییری که زاک تونست تو سیستم بازی بده جلو گیری از سانتر های پی در پی و بی تاثیر بود .تو تیم فقط گریگرا فقط رفع مسئولیت میکرد و میخواست هر طور شده توپ رو ردئ کنه بره.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

- ما مشکل کمبود عمق داریم. بازیکن ها خیلی کوتاه بازی می کنند و در همه ی قسمت های زمین عمق کمی داره بازی ما.
- مهاجم های ما گاهی خیلی نزدیک به هم بازی می کنند و دیگو هم فکر می کنم نیاز داره گاهی به اطراف بره تا بتونه برای خودش فضا ایجاد کنه.

اینجاست که مربی با تجربه خیلی زود نقاط ضعف فنی تیمش رو پیدا می کنه
به خاطر همینه که همیشه دلم واسه دیه گو می سوخت که بعد از کلی حرکت در میانه زمین مستاصل می مونه
امیدوارم زک با تکیه بر همین تجربیات بتونه پایان قابل قبولی رو واسه این فصلمون رقم بزنه
این خیلی مهمه که با توجه به اینکه یه مربی می دونه بیشترین مشکل تیمش ناشی از مسائل روانیه
بتونه تحلیل مناسبی از شرایط فنی تیمش داشته باشه

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
من بازی رو کامل دیدم و میخوام بگم به نظر من ایراد ما از مربی نیستش بابا بخدا بازیکنا از دل و جون بازی نمیکنن انگاری اصلا حوصله یا علاقه ی بازی کردن رو از دست دادن ... صد در صد مشکل مل روحی روانیه ..

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
نمی دونم چرا بعضی از دوستان انتظار معجزه از زاکرونی دارن بعد از 2 روز مربی یووه بودن............ولی انصافا خیلی از توپامون تو گل نرفت.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم این زاکرونی هم مثل اینکه داره واقعا برای تیم کار میکنه ها. هر روز یه جورایی داره برام قابل حضم تر میشه.(البته اگه باخت نده) در اخبار خوندم که " زاکه رونی در تمرینات دوشنبه در حضور یک روانشناس به گفتگوی شخصی با الکس ، سیسوکو ، کاناوارو و بوفون پرداخت" خیلی کار جالبی کرده و شدیدا با این کار استقبال میکنم این کاری بود که ای کاش فرارا یا رانیری میکردند که نه اون رانیری به اصطلاح با تجربه این کار را کرد نه فرارا کم تجربه. من در جریان تیم ها و بازیهایی که انجام میدن هستم بیشترشون در کنار تیم یک روانشناس حرفه ای دارن که در این جور مشکلها خیلی به درد میخوره و به نظر من لازمه ی یک تیم هست چون در شرایط بحرانی ، اول اعصاب بازیکن ها خورد میشه بعد روحیشون بعدم تیم نابود میشه. نکته بعدی که از جریان تیم و زاکرونی متوجه شدم اینکه آلبرتو هر تغییری که میده با بازیکنان مشورت میکنه مخصوصا با بزرگان و با تجربه های تیم. که این کار خوب و قابل تحسین هست. کار حرفه ای داره میکنه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
زاک همیشه تونسته تیم رو به خوبی از بحران خارج کنه اصلا فکر می کنم فقط واسه همین ساخته شده ولی در دراز مدت نتونسته در یک باشگاه موفق باشه و بعد از یک فصل یا نیم فصل فوق العاده افتضاح کار کرده پس نتیجه میگیرم زاک فقط به درد همین نیم فصل میخوره که سهمیه چمپیونز رو واسه مون بگیره...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اینقدر زاک زاک می کنین که آدم زالزالک میفته

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

واقعاً فکر میکنی دیشب تیم با تاکتیک زاکرونی بازی میکرد ؟! زاکرونی همون کاری رو دیشب کرد که فرارا تو دو هفته آخر فصل پیش کرد . فرارا فقط از لحاظ روحی بازیکنان رو نسبتاً رو به راه کرد وگرنه با همون روش و تاکتیک رانیری بازی کردیم . دیشب هم همین بود ، تیم تیم فرارا بود و فقط زاک از لحاظ روحی باعث شوک مثبت شده بود . هیچ مربی نمیتونه با یک و نیم جلسه تمرین تیمی رو از این رو به اون رو بکنه !

فک کنم شما فقط دارین به نحوه ی چیده شدن تاکتیک نگاه میکنین بله نحوه ی چیدمان تاکتیک همان بود , ولی فقط اون نیست هر مربی یه استراتژی خودش رو داره جلو بردن تاکتیک خودش خیلی مهمه اگه فقط چیدمان باشه که کاری نداره که همه میتونن یه ترکیبی رو بچینن بعد بازیکنان به حال خودشون با اون تاکتیک بازی کنن ...!!!

مساله اینه که زاکه تجربش زیاده و مطمعنا ( اگه درست نوشته باشم :D ) استراتژی های متفاوتی رو ارائه میده ... .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
نبايد توقع داشت در عرض دوهفته تيم زيرو رو بشه.ولي باز بهتر شده

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

فک کنم شما فقط دارین به نحوه ی چیده شدن تاکتیک نگاه میکنین بله نحوه ی چیدمان تاکتیک همان بود , ولی فقط اون نیست هر مربی یه استراتژی خودش رو داره جلو بردن تاکتیک خودش خیلی مهمه اگه فقط چیدمان باشه که کاری نداره که همه میتونن یه ترکیبی رو بچینن بعد بازیکنان به حال خودشون با اون تاکتیک بازی کنن ...!!!

مساله اینه که زاکه تجربش زیاده و مطمعنا ( اگه درست نوشته باشم :D ) استراتژی های متفاوتی رو ارائه میده ... .

از نظر من قصد زاک هم همین بوده! به تیم دست نزده ولی تاکتیکشو عوض کرده! مسلما با زمان باقی مونده و وضعی که تیم داره این عاقلانه ترین کاره!

حالا اگه میومد کلا ارنج تیم رو زیر و رو میکرد یهو وضع تیم میریخت به هم چون این حرکت مستقیما ریسک روی یک فصل ثبوت نوع بازی بازیکنا محسوب میشه!

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
من که خیلی به زاک امید دارم.فعلا باید بهش فرست داد دو هفته ست که اومده فرارا که بود همین دوتا بازی هم میباخت.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
درسته.تو اين دو هفته زاك كاري نميتونسته بكنه بجز اينكه روحيه بازيكنا رو افزايش بده كه بنظر ميرسه داده و نتيجه دو هفته اخير بهتر از قبل بوده

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
زاک قرار نبود کار خاصی بکنه فقط لازم بود یه شک به یووه بده که این کار رو خوب انجام داده یووه اونقدرا هم از لحاظ تاکتیکی و فنی دچار مشکل نبود کعه زاک بخواد تیم رو متحول کنه فقط بیشتر دچار یک افت روحی و البته یکنواختی شده بود که زاک با اومدنش روی اینا اثر گذاشت و تاثیراتش هم معلوم شده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

زاک قرار نبود کار خاصی بکنه فقط لازم بود یه شک به یووه بده که این کار رو خوب انجام داده
یووه اونقدرا هم از لحاظ تاکتیکی و فنی دچار مشکل نبود کعه زاک بخواد تیم رو متحول کنه فقط بیشتر دچار یک افت روحی و البته یکنواختی شده بود که زاک با اومدنش روی اینا اثر گذاشت و تاثیراتش هم معلوم شده

تیم کلا از نظر تاکتیکی هم مشکل داشت. تا جایی که فلیپه ملو میاد میگه چیرو فرارا مقصر اصلی افت اون هست و گفته برآورد کردن تفکرات چیرو برای من غیر ممکن هست.

خب، این نشون میده. یوونتوس مرز نابودی را هم در اون موقع رد کرده بود. 8 باخت در سری آ فقط نشان از مشکل روحی قطعا نمیتونه باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
راک به فول خودش خوب تونسته با چند تا بازیکن به خصوص ملو صحبت کنه تا اونا رو از لحاظ روانی اماده کنه ! انصافا ملو بعد از اومدن زاک بهتر شده ! هر چند مربی بزرگی نیست ولی تا الان که نتایجش خوب بوده ! حتی بازی مقابل لاتزیو هم شایسته ی برتری بودیم اما خیلی توپامون گل نشد !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
درسته.ولي ملو كاملا مشخص بود كه در حد توانش ظاهر نميشه و معلوم بود كه فقط به خاطر وضع روحيشه كه خوشبختانه زاك داره روحيه بازيكنا رو خيلي بهتر ميكنه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این زاک یه ورژن تقریباً مشابه به دینو زوف هستش ! مربی غیرقابل پیش بینی ولی محتاط . کلاً یکی از دلایلی که باعث شده مربیانی مثل زوف دیگه مربیگری نکنن و حتی امثال زاکرونی بیکار باشند اینه که کمتر تیمی دوست داره اینجوری بازی کنه ! حالا درسته که ما امسال اونقدر مشکل مصدومیت و محرومیت داشتیم که نشه خیلی ایراد گرفت ولی زاکرونی به نسبت تیم فرارا گاهی دستش بازتر بود البته سوای این یکی-دو بازی اخیر . ولی بازم من تنها ایرادی که از زاک میبینم یعنی بزرگترین ایرادش همین احتیاط زیادیش هستش که کار دست تیم میده . یه چیز زاکرونی هم خیلی جالبه . دیدید عصبی میشه چجوری فکش رو میاره جلو و دندوناش رو روی هم فشار میده :دی:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
من كه بعيد ميدونم ديگه زاك مربي فصل بعدمون باشه.چون بعيد ميدونم سهميه بگيريم.البته وضع مديرامون اصلا مشخص نيست.شايد هم زاك رو نگه داشتند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
با بودن بته گا و حذف از لیگ اروپا، زاکرونی عمرا سال دیگه تو یوونتوس بمونه. ولی من معتقدم یوونتوس یک سکوی پرتابی بود برای زاکرونی. چون سال دیگه تیم هایی مثل پالرمو و ناپولی و این جور تیم ها میرن سراغش و باهاش قرار داد میبندن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی