پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتاق مديريت انجمن تاريخ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
683 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: اتاق مديريت انجمن تاريخ (43 کاربر رای داده است)

آیا با قرار گرفتن نام مائورو کامورانزی در انجمن اساطیر یوونتوس موافق هستید ؟

1. بله (38 رای [88.37%])

درصد آرا: 88.37%

2. خیر (5 رای [11.63%])

درصد آرا: 11.63%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
سید حرفت درسته .. این طرح مجتبی رو مطرح کردیم تا بقیه هم نظر بدن .. وگرنه قرار نیست که فردا این طرح انجام بشه .. خود مجتبی هم درگیر تاپیک افتخارات هست و داره زحمتـشُ می کشه ..

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

سید حرفت درسته .. این طرح مجتبی رو مطرح کردیم تا بقیه هم نظر بدن .. وگرنه قرار نیست که فردا این طرح انجام بشه ..

خود مجتبی هم درگیر تاپیک افتخارات هست و داره زحمتـشُ می کشه ..

دقیقا اول پست سید رو خوندم ، خواستم همین حرفارو بزنم که سهیل دقیقا حرفهای من رو زد :rose:

سید فعلا نظرات رو میگیرم ، مثلا همین تاپیک دل پیرو دیروز شروع نشد نظرسنجیش که امروز تموم بشه و فردا هم قرار نیست فعالیتش رو شروع بکنه :1:

این طرح رو گذاشتم که نقاط ضعفش مشخص بشه و به قول خودت کامل تر بشه

من اصلا ایده ی روند کارو اصلا نگفتم که چطوری میخوام این تاپیک به جلو بره. من خودم هنوز باید تاپیک افتخارات یوونتوس رو تکمیل بکنم

فعلا نظرات رو میخونیم و و اصلاحاتو انجام میدیم و بعدش میریم تو کار ، که خود همین کار چندین وقت طول میکشه.

یک چیز دیگه که بهش بعدا می پردازم اینه که اصلا پست های این تاپیک جدید نباید با هم متفاوت باشن ، بعدا در مورد این بحث می کنیم و میگم چطوری انجام میشه ، البته بعد از نظرات تکمیلی کسانی که دوست دارن نظر بدن . :wink2:

سید این تاپیک نخصصی بازیکنان هست ، من بعدا ایده هایی در مورد مربیان و داوران و حتی بازیکنان غیر یوونتوسی هم دارم که طی ماه های اینده در موردش صحبت می کنیم ، فعلا فقط بازیکنان رو در نظر بگیرید ، چون اگر مربیان اضافه بشه باز پراکندگی بحث بوجود میاد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- طرح خوبيه و براي بالا بردن اطلاعات عمومي عالي، ولي مخالف داشتن يك تاپيك مجزا هستم براش. احساس مي كنم انجمن تاريخ بيش از حد داره به سمت اطلاعات خالي ميره و جاي بحث نميذاره. اگه همين اطلاعات توي تاپيك هاي مربوطه ش يعني انجمن "تاريخچه مسابقات" گذاشته بشه (براي چند تيم تاپيك مجزا داريم و بقيه هم توي اون تاپيك كلي) خيلي بهتره، هم ميشه درباره شون بحث كرد و هم اينكه ميشه با لينك و آدرس دادن تو نقشه انجمن تاريخ نگراني بابت گم شدن اون پست ها از بين ميره. به نظرم بايد تلاش بشه كه به تاپيك هاي انجمن تاريخ پر و بال بديم و چنين كارهايي ميتونه باعث صحبت و بحث درباره شون بشه.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- اگر میشه نظری ، انتقادی ، پیشنهادی راجع به سین جیم دارید اینجا بگید . :flower: ممنون میشم . :flower:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

احساس مي كنم انجمن تاريخ بيش از حد داره به سمت اطلاعات خالي ميره و جاي بحث نميذاره.

در مورد بحث کردن به نظر من برای تاپیک هایی که جا برای بحث هم بوده هیچ اتفاقی نیفتاده.

مثلا نمونه ی سادش تاپیک های "بازیکنان دهه 2000" ، " بازیکنان دهه 70 "، " بازیکنان دهه 60 و قبل از آن " ، " بازیکنان دهه 90 " ، " بازیکنان دهه 80 " و کلیه بازیکنان و ستارگان سابق و اساطیر یوونتوس و ...

تمامی این تاپیک های حداقل نزدیک به 5 یا 6 سال از ساختشون میگذره ولی هیچ بحثی داخلشون انجام نمیشه و هر سال شاید کمترا از تعداد انگشت های یک دست داخلوشن پستی زده بشه

برای دیدن عمق فاجعه هم خیلی راحت میشه پست شماره 46 و 50 تاپیک جــانــلــوکــا پــســوتــو رو ببینی

در مورد تاپیک هم به نظر من برخی از تاپیک ها اصلا نیازی به بحث ندارن ، تاپیک هایی برای بحث در این مورد براشون هست و کاربران میتونن بحث های خودشون رو اونجا انجام بدن ، به نظر من باید تاپیک های امار منظم باشن ، و وقتی بحث بهشون اضافه میشه ، نظمشون به هم میخوره

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

- طرح خوبيه و براي بالا بردن اطلاعات عمومي عالي، ولي مخالف داشتن يك تاپيك مجزا هستم براش. احساس مي كنم انجمن تاريخ بيش از حد داره به سمت اطلاعات خالي ميره و جاي بحث نميذاره.

بهمن قبول دارم که انجمن تاریخ می تونه توش بحث های بیشتری باشه. الان خداروشکر با وجود مجتبی و سید و دوستان دیگه ای که قبلا ازشون تشـکر کردم این انجمن داره خوب پیش میره اما هنوز هم خیـلی خیلی جای کار داره .

اما نباید فراموش کرد که کم بودن بحث تاریخی فقط به پای من نیست ( که البته سهم من از همه بیشتره) .. الان یه بحثی که بین سایر مدیرا هم بود و حتی امیر یووه ای هم درباره تاپیکی که برای فصل جدید زد اون رو گوشزد همیـن موضوعـه .. همین که کاربرا در بیشتر زمینه ها تمایل زیادی نشون نمیدن برای شرکت در بحث. حالا نه که اصلا نباشه .. اما اونجوری که انتظار میره نیست.

مثلا امیر درباره همون تاپیک گفت که مثلا 30 نفر تشکر کردن از پست اول و ایجاد تاپیک ولی 10 نفر بحث کردن .

میخوام بگم که من برای فعال کردن این تاپیک به همه نیاز دارم که شرکت کنن و یا حتی خودشون راه بندازن .

مثلا همین تاپیک اسکودتوها یا تاپیک سایـر افتخارات یووه ... پست های خوبی توش داده میشه ولی دیگران هم می تونن درباره همون موضوع اطلاعات و آمار تکمیل تری رو تو تاپیک بحث آزاد یا مسابقه با سایر تیم ها انجام بدن . @};- @};-

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- توي اين مدت من فقط تاپيك بحث آزاد رو يادم مياد كه توش بحث راه افتاده و اتفاقا چندين پست هم خورد، پس نمي دونم چرا ميگيد كسي تو بحث شركت نميكنه، خب بايد يه بحثي باشه كه بقيه هم شركت كنند. سهيل جان، قبلا درباره اين موضوع خصوصي باهات صحبت كرده بودم كه چيكار كني، در واقع براي اينكه كاربران توي بحث هاي انجمن شركت كنند ايجاد بحث خودش 40% مسئله ست و 60% ديگه رو تو بايد ازشون بخواي. اينكه تاپيك هاي دهه 2000، 90 و ... پست نمي خوردند هم مقصر همين موضوع ـه و هيچ بحثي نيست @};- درباره سين جيم اعضا هم بگم كه اصلا از جواب هايي كه دادم راضي نيستم، چون به جز قسمت اول سوالها، بقيه رو يه جورايي تند و سريع جواب دادم كه اونم دلايل زيادي داشت. از سيد امير ممنونم بابت زحمتي كه كشيد و اميدوارم اين تاپيك روز به روز بهتر و پربار تر بشه @};-

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
تاپیک "مثلث قدرت" به انجمن تاریخچه مدیران منتقل شـد ..

http://bianconeri.ir....php?board=94.0
:rose:

تاپیـک جدید الکس هم تقریبا همه چیزش آمادست و تا چند روز دیگه زده می شه .. @};-

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
می خوام درمورد نوشتم واسه تایپیک جدید کاپیتان حرف بزنم....
http://bianconeri.ir...41191#msg441191

اول از همه تشکر می کنم از همه دوستانی که با پ خ لطفشونو به من و دل نوشتم نشون دادن و شرمندم کردن...مرسی @};-این پست رو تقدیم می کنم به همه اون دوستان :rose:

- می خوام اول از همه از سهیل تشکر کنم...مدیر فوق العاده بخش تاریخ...بابت اعتمادی که به من کرد.و لطفی که داشت نسبت به من...تو این روزا انقدر جو عمومی فروم دنبال تحلیل های فنیه و ماشالا دوستان فعال تو این بخش هم قوی و پر قدرت کار می کنن که راستش فکرشم نمی کردم واسه یکی از مهم ترین تایپیک های این فروم سهیل سراغ آدمی بیاد که به زحمت تعداد پستاش از 200 تا گذشته و عادتشه فقط با دلش یوونتوسش رو دوست داشته باشه...
باز می گم،لطف سهیل بود که به من اجازه داد واسه کاپیتانی که نماد عشق هست قدم کوچیکی بردارم...شاید لازم باشه از سهیل و مدیریتش بیشتر گفته بشه...دقت کنید که چطور بدون سر و صدا و جار وجنجال البته با کمک سید امیر از کاربرای جدید کسایی رو ساخته که پستاشون بیشترین خواننده رو دارن...

- وقتی سهیل پیشنهاد نوشتن این متن رو به من کرد بی هیچ مکثی قبول کردم...اما واقعاً نوشتن این متن واسه منی که کلاً تمام نوشته هام خلق الساعست خیلی خیلی سخت بود...
تا دو هفته من حتی نتونستم یه کلمه بنویسم.واسه کاپیتان دل پیرو بین عاشقای سینه چاکش نوشتن خیلی واسه من مشکل بود...بارها نوشتم و پاره کردم و بارها ویرایش کردم تا این متنی بدست اومد که خوندینش...و امان از بغضی که تو گلوم میومد موقع نوشتن...واقعاً چنان احساس به من غلبه می کرد که راحت ترین کار واسم کنار گذاشتن خودکار بود...
خیلی تلاش کردم که متمرکز شم اما بازم اصلاً متن در حد و اندازه های کاپیتانمون نشد...نوشتن از کاپیتان خیلی مشکله...از کسی که گفتن از خوبی هاش بی اختیار مو رو به بدن آدم سیخ می کنه...تمام تلاشمو کردم که واسه چند لحظه که شده همون طور که سهیل ازم خواسته بود خواننده رو ببرم تو فضایی که با خوندن پستای بعدی که ایشالا در ادامش میاد بهترین حس ممکن رو داشته باشه...

- تو نوشتن این پست از خیلی از بچه ها بابت اطلاعات تاریخی کمک گرفتم...از اول تصمیمم این بود که پست به صورت گزارش مصور باشه که با مشورتی که با سهیل داشتیم پست به صورت فعلی دراومد ...از همه دوستایی که بم عکس رسوندن(عکسای زیرخاکی هم توشون بود)تشکر می کنم...سید امیر،بصیر،زهرا و آزاده...و عذر خواهی که نشد از اون عکسا استفاده کنیم.جا داره بگم تو این پست از پستای رضا(327) و فراز(orphee) به طور مستقیم نقل قول گرفتم...در آخر هم باید تشکر کنم از سهیل و مهدی که دو مدیر واقعی واسه این فروم هستن و کم نمی زارن واسه کاربرایی مثل من...

- در نهایت باید بگم به خودم افتخار می کنم نه بابت نوشته پر از اشکالم و نه حتی به خاطر لطف بی حد شما بعد از خوندن پست...به خاطر تشکرایی که زیر نوشته من زده شده....از اینکه جمع عاشقای کاپیتان تو قسمت تشکرا جمع هست...تشکرایی که واسه نوشته ناقص من نیست...واسه اشکاییه که مرور خاطرات به چشم هممون آورده...واسه حسیه که به کسی داریم که گاهی حتی زندگی رو واسمون معنی کرده..بابت اینکه تو این فروم همه هنوزهم عاشق کاپیتانی هستن که سال ها به وجودش بالیدن...خوشحالم که خیلیا زیر اون پست اسمشون هست که فکر می کردم کاپیتان رو از یاد بردن...کسایی که عشقشون به الکس تکه ای از قلب اوناست...البته جای احسان الکس،محسن،سینا و خیلی از سینه چاکای دیگه کاپیتان زیر اون پست خالیه.تشکر بعضیا زیر پست واسه نوشته یه وزنه به حساب میاد...خوشحالم که تو این حس قشنگ تنها نیستم...به همتون افتخار می کنم...

- توی فروم جای عاشقی کردن با یوونتوس خالیه...باید عاشق این یوونتوس بود...باید از این عشق گفت...حالا که این حرکت رو سهیل شروع کرد و تایپک کاپیتان عشق رو با یه پست عاشقانه شروع کرد،امیدوارم این روند به دست کسایی که خیلی توانمند تر از من هستن و دستی تو این کار دارن ادامه پیدا کنه و این خلا هم تو فروم پر بشه...

- ممنون شبیه ترین آدمای دنیا به من... :rose: :rainbow:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اسکودتو 17 رو به خاطر میلوش کبیر دوست داشتم انجام بدم میلوش اخرین گلش رو در اخرین بازیش برای یووه با پیراهن شماره 17 انجام داده بود اسکودتو شماره 27 هم مال من هست رزرو کردم

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- راجع به بخش گالری تاریخ یووه می خواستم بگم که اگر بشه این بخش بیاد و زیر مجموعه انجمن تاریخ بشه . چون اینجوری از غریبی در میاد و ازش استفاده میشه . تاپیکی هست که همه می تونن توش فعالیت داشته باشن و اگر به این انجمن منتقل بشه حتما بهتر پست می خوره .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^ لطفا رسیدگی . @};-

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
منتقل شد .. http://bianconeri.ir....php?board=74.0

:rose: :rose:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
همونطور که قبلا قولش رو داده بودم :

خواستم اگر میشه بخشی از انجمن تاریخ رو هم به بازی های سوپر کاپ اختصاص بدید و من این قول رو بهتون میدم که این بخش رو تکمیل کنم

این بخش رو با 6 قهرمانی یوونتوس در سوپر کاپ تموم کردم.

البته روزهای اول اون تاپیک رو خیلی زودتر اپدیت می کردم ولی به یک سری علت که به سهیل هم گفتم ، نتونستم زودتر قهرمانی ششم رو بزنم که خداروشکر امشب این کارو کردم.

من صحبت هایی با سهیل داشتم قرار شده این تاپیک مستقیم زیر نظر من باشه و طی 24 ساعت اینده برنامم رو برای این بخش میگم.

امیدوارم همه همکاری بکنن.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
پیرو پست قبلیم ، دومین بخشی که میخوام بررسی بکنیم ، سوپر کاپ اروپا هست ، که یوونتوس 2 بار این سوپر کاپ رو برده. بازی ها ، تک بازی هست ، الان 2 نفر اعلام امادگی بکنن که این دو بازی رو پوشش بدن و اطلاعاتشو بذارن. لطفا هرکی میتونه این کارو بکنه به من پ خ بده که بهش بگم کدوم بازی رو بین این دو بازی بذاره.
  • Donnie از این پست تشکر کرده است

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
برای این انجمن این چند وقت چیکارا کردین یا چیکارا دارین میکنین ؟
  • Donnie از این پست تشکر کرده است

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
^ این چند وقت یعنی کی دقیقا ؟ از زمانی که من بودم که سعی کردم اول به چیزهای کلی که به یوونتوس مربوط میشد برسم و بعد از اون به مرور روی چیزهای جزئی تر ( بازیکن ها و افتخارات فردی ) زوم کنم .. البته با کمک همه .. تو شروع هم در مورد ورزشگاه های یوونتوس ، اسکودتوهایی که یووه کسب کرده ( کامل نشده البته ) ، سایر افتخارات یوونتوس ( مثه کوپا ایتالیا ، سوپرکاپ و .... ) و بیوگرافی اسطوره های یوونتوس ( در مرحله اول ) کار کردیم .. البته هنوز خیلی کارهای دیگه ای مونده برای انجام دادن و با چند نفری هم صحبت شده تو این روزا برای کمک کردن به بخش تاریخ ! اما برای نمونه سید امیر که خیلی کمک میکرد به انجمن تاریخ ، فعلا فعالیتی تو فروم نداره ، بهمن که مطمئنا یکی از ستون های انجمن هست هم همینطور ... اما باز خوشبختانه مجتبی که یه بخش خیلی خوب رو راه انداخته ، هون سایر افتخارات ، بعد از یه مدت که تو فروم نبود ، برگشته و قولم داده که فعالیتش رو از سر بگیره .. البته مطمئنا تنهایی خیلی سخته کار کردن و باید همه کمک کنن . اگه فروم به همین شکل سرپا بمونه و وقفه ای تو فعالیت ها ایجاد نشه ( چیزی که چند بازی به دلایل مختلف متوقف شده بود و همه هم تایید کردن که رو فعالیت همه موثر بود ) ، میشه با کمک دوستانی که تازه اضافه شدن و قدیمی تر ها ، فعالیت بخش تاریخ رو بیشتر کرد .
  • Georgia و Donnie از این پست تشکر کرده است

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
امیر من اینجا مطرح میکنم درخواستی ک دارم رو !

کپی،،

بنظر من به همون دلیل ک ترزگه جز اساطیر یووه دسته بندی شده ماعورو کامورانزی هم باید بشه
نمیدونم ملاک چیه اما هرجور فکر میکنم کامورانزی چیزی بحز اسطوره نیست واسم ،، ستارگان یوونتوس لقب امثال زیدان و زلاتان و شاید بعدا پیرلو باشه
نه کامورانزی ...
  • Principino, Mohammad-SS, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

من تا حالا به این موضوع توجه نکرده بودم ... 
اما شخصا واسه من از نظر محبوبیت کامورونزی دقیقا بعد از الکس و جی جی قرار داره 
واسه من مائورو اسطوره است ... بدون هیچ شکی ... اصلا و ابدا تو دسته ی ستاره هایی مثل زلاتان و زیدان و ... قرار نمیدمش

• Principino, Soheil Bianconeri, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

معنی اسطوره رو هنوز درک نکردم تو این فروم 
از نظر من شاید اسطوره های تیم 5 نفر نباید بیشتر باشند 
نمیدونم ایا بازیکن بودن ملاکه برای اسطوره شدن یا مربی گری هم ملاکه یا هر دو شاید ؟؟
نمیدونم چرا ندود هست و کامو نیست چرا کارلو پارولا نیست و کونته هستش ؟؟ 

• Principino, ace of glass, ミ★ミ6Anahita6ミ★ミ و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی