پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتاق مديريت انجمن تاريخ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
683 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: اتاق مديريت انجمن تاريخ (43 کاربر رای داده است)

آیا با قرار گرفتن نام مائورو کامورانزی در انجمن اساطیر یوونتوس موافق هستید ؟

1. بله (38 رای [88.37%])

درصد آرا: 88.37%

2. خیر (5 رای [11.63%])

درصد آرا: 11.63%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من یک سوال داشتم اونم این که اگر کسی بخواد در مورد مربیان یوونتوس در طول دوران یوونتوسی مطلبی بذاره باید اون رو کجا بذاره ؟

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^ اینجا : کلیک

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
پست هایی که بهمن گذاشته اونجا واقعا عالی هستن :flower: من فقط یک نکته رو بگم ، الان من میخواستم در مورد یک مربی یوونتوس مطلبی بگیرم ، باید 6 صفحه رو هر پست رو یکی به یکی بخونم تا متوجه بشم در مورد اون مربی چیزی گفته شده یا نه ! بعضی از پست های بهمن رو میشه کامل تر کرد ، ایا در این مورد هم میشه فکری کرد ؟ و اینکه خداییش اگر یک تاپیک مثلا با عنوان " نقشه ی تاریخ یوونتوس " تو این انجمن باشه خیای خوب میشه ، که هر پستش مربوط بشه به یک سمت یا عنوان یا ... از یوونتوس مثال میزنم ، مثلا در این تاپیک یک پست بذاریم واسه مربیان یوونتوس ، بعدش اسم هر مربی رو که نوشتم ، لینکش بدیدم به تاپیک "مربیان بانوی پیر" و در اون مورد هرکی خواست بره اطلاعاتی بدست بیاره ، هم جستجو راحتر میشه و هم مدیریت تاپیک ها بهتر میشه و هم اگر کسی خواست چیزی اضافه کنه اینقدر وقت نذاره واسه اینکه ببینه قبلا در این مورد چیزی گذاشته شده یا نه ! یا اگر گذاشته شده چقدر میشه کامل ترش کرد ، به نظرم ما به همچین چیزی نیاز داریم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
^ مجتبی عزیـز .. http://bianconeri.ir...hp?topic=4150.0 " نقشه انجمن تاریخ یوونتوس " هست ..

شما دنبال همچین چیزی هستی ؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
^
اره داش سهیل ، همین چیز ولی حالا یک سوال. مثلا اینجارو ببین :

بخش پنجم :
انجمن مربیان : ( شامل 7 تاپیک )
در این انجمن تمامی مربیان تاریخ یووه معرفی شدند و شما میتونید اطلاعات خوبی دربارشون به دست بیارید
تاپیک مربیان بانوی پیر
تاپیک مارچلو لیپی
تاپیک جیووانی تراپاتونی
تاپیک دیدیه دشان
تاپیک کلودیو رانیری
تاپیک آلبرتو زاکرونی
تاپیک لوئیجی دلنری
تاپیک فابیو کاپلو

این فقط مربوط میشه به مربیانی که این چند سال هستند ، ولی مربیانی که مال مثلا دهه 80 به قبل هستند رو چطوری میشه راحتر پیدا کرد ؟ واسه اونها هم فکری شده ؟

من همیشه عادت دارم قبل از پست دادن جستجو بکنم ولی نمیدونم چرا اینبار جستجو نکردم :Facepalm:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
نه .. اما یه چیزی هست این وسط ..

ما بجز این 7 مربی که تاپیکش وجود داره مربی مهم دیگه ای نداریم که بخوایم در موردش حرف خاصی بزنیم .. فقط یه کارلتو هست که اونم کلا یوونتوسی جماعت به خونش تشنست :1:

من فکر می کنم که دیگه برای صحبت درباره کسایی مثه زوف-هررا-ویکپالک .............. میشه از تاپیک " بحث آزاد درباره بانوی پیر " استفاده کرد ..

از نظر آمار هم که همه مربی ها دارن تو تاپیک " آمار نامه مربیان یوونتوس " مورد بررسی قرار میگیرن .. http://bianconeri.ir...hp?topic=7811.0

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- سهیل ببخشید دخالت می کنم . :flower:
مجتبی این نقشه رو سهیل به من سپرده بود که آپدیت کنم و من آپدیت ـش کردم اما نصفه و نیمه . دیروز هم گفت بیا و بقیه ـش رو آپدیت کن و منم گفتم چشم . این نقشه بازم به زودی آپدیت میشه . :flower: مثلا الان توی این نقشه انجمن " آرشیو بازیکنان " نیست ! البته سهیل هم نکته خوبی رو گفت ؛ اگر میبینی اطلاعاتت خیلی وسیع هستن و می تونی کار کنی توی حجیم وسیع ، توی تاپیک آمار نامه مربیان یوونتوس قرارشون بده .

پ ن : برای راحت پیدا کردن مربیان قبل از دهه 80 هم مثل همون قسمت انجمن ستارگان سابق یوونتوس نوشته میشه که بیوگرافی و اطلاعات مربوط به کدوم مربی توی کدوم صفحه ـست . :flower: مثلا می نویسیم بیوگرافی کارلو در صفحه یک

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

نه .. اما یه چیزی هست این وسط ..

ما بجز این 7 مربی که تاپیکش وجود داره مربی مهم دیگه ای نداریم که بخوایم در موردش حرف خاصی بزنیم .. فقط یه کارلتو هست که اونم کلا یوونتوسی جماعت به خونش تشنست :1:

من فکر می کنم که دیگه برای صحبت درباره کسایی مثه زوف-هررا-ویکپالک .............. میشه از تاپیک " بحث آزاد درباره بانوی پیر " استفاده کرد ..

از نظر آمار هم که همه مربی ها دارن تو تاپیک " آمار نامه مربیان یوونتوس " مورد بررسی قرار میگیرن .. http://bianconeri.ir...hp?topic=7811.0

نه من نمیخوام اصلا تاپیکی براشون زده بشه

فعلا همین جا صحبتمون رو قطع میکنم ، تا شب یک نمونه برات میفرستم ، بعدش نظرتو بگو ، اینطوری فکر کنم چیزی که منظورمه رو بهتر میرسونم :3:

پ ن : برای راحت پیدا کردن مربیان قبل از دهه 80 هم مثل همون قسمت انجمن ستارگان سابق یوونتوس نوشته میشه که بیوگرافی و اطلاعات مربوط به کدوم مربی توی کدوم صفحه ـست . :flower: مثلا می نویسیم بیوگرافی کارلو در صفحه یک

سید من دقیقا منتظورم همینه ، ولی به شکل بهتری ، من همونطور که گفتم ، شب یک نمونه میفرستم برا سهیل ، اینجا هم میذارمش ، بعدش نظرتون رو بگید

من خودم حاضرم کمکت کنم که با هم این بخش رو اپدیت کنیم :3:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- طی صحبت هایی که با سهیل داشتیم ، قرار شده که برای بخش تاریخ یه تاپیک بزنیم که توش یه سین جیم اعضا رو داشته باشیم فقط با این فرق که درباره زندگی شخصی و اینا نباشه و درباره یوونتوس و تاریخ یوونتوس و زندگی یوونتوسی شخص باشه . گفتم اینجا مطرحش کنم که اگر مخالفی هست ، کسی ایده بهتری داره ، بالاخره هرچیزی هست بیاد و نظرش رو بگه . :flower: + بخش تاریخ واقعا عالی شده این روز ها ! دمت گرم سهیل . :flower:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- به نظر که طرح جالبی میاد، شخصا استقبال می کنم از این ایده های جالب @};-
Spoiler

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

Spoiler

:np: بهمن .. خدایی واسه چی اینجوری میگی ؟؟

+ بخش تاریخ واقعا عالی شده این روز ها ! دمت گرم سهیل . :flower:

نظر لطفته .. دلیـلش مطمئنا وجود کسایی مثه تو,مجتبی,آرش .......... سایر بچه هایی که کمک می کنن هست .. :rose:

- طی صحبت هایی که با سهیل داشتیم ، قرار شده که برای بخش تاریخ یه تاپیک بزنیم که توش یه سین جیم اعضا رو داشته باشیم فقط با این فرق که درباره زندگی شخصی و اینا نباشه و درباره یوونتوس و تاریخ یوونتوس و زندگی یوونتوسی شخص باشه . گفتم اینجا مطرحش کنم که اگر مخالفی هست ، کسی ایده بهتری داره ، بالاخره هرچیزی هست بیاد و نظرش رو بگه . :flower:

من به خود سید هم گفتم .. میتونه ایده جالبی باشه و حال و هوای خوبی به فروم بده .. @};- @};- البته اگه بچه ها کمک کنن و دوسش داشته باشن ..

لطفا نظراتتون رو بگید درباره این طرح .. :flower:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

برای تاپیک جدید کاپیتان, که مربوط به بررسی فصل به فصل حضور کاپیتان تو یـوونتوس میشه ... در نظر سنجی شرکت کنید لطفا .. @};-

اگه بعد از شرکت نظرتون رو هم بگیم مطمئنا استفاده می کنیم . بقیه هم بهتر تصمیم می گیرن .. :rose:

دوستان تو نظر سنجی شرکت کنن چون تا 2 روز دیـگه وقت هست .. :rose:

+ تو بخش مربیان .. "مـربيــــان بــانــوي پيـــر" به همـت مجتبی عزیـز مرتب شد تا دستیـابی به اطلاعات سایر مربیان یوونتوس که تاپیک مجـزا ندارند آسـونتر بشه .. @};-

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
این طرحی که قراره گذاشته بشه رو که سین جیم هست رو اگر میشه یک خورده باز ترش بکنید ، من زیاد متوجه نشدم قراره چیکار بشه و چطوری انجام بشه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^ مجتبی اگر سین جیم اعضا رو خونده باشی قشنگ متوجه میشی . :1: توی سین جیم معمولی ، سوال از زندگی شخصی و زندگی توی فروم اینا می شد و نظرات در مورد کاربران پرسیده می شد و ... اما توی این سین جیم ، سوالات در مورد تاریخ یوونتوس ، تیم مورد علاقه تاریخ یوونتوس ، منتخب یوونتوس ، خاطرات یوونتوسی ، زندگی یوونتوسی ، نظرات طرف در مورد مسائل خاص و ... پرسیده میشه . حالا این مواردی که گفتم سوالات خام هستن و خیلی بیشتر میشه بهشون پر و بال داد !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- اگه قراره که طرح سین جیم نهایی بشه اگه اعلام کنید خیلی خوبه. ضمنا، درباره تاپیک یوونتوس و سری ب هم بگم که پیگیرش هستم و فراموشش نکردم، امیدوارم بتونم دوباره ادامه ش بدم @};-

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^ ( چون مسیولیت این طرح با منه جای سهیل جواب میدم . ) دیشب خونه نبودم و اما به هرصورتی که بود با اولین نفر برای مصاحبه صحبت شد و طرف هم موافقت کرد . سهیل هم از همون روز اول موافق بود و با اعلام کردن توی این تاپیک ، هیچ مخالفی در بین بقیه بچه ها پیدا نشد . فکر نمی کنم دیگه مشکلی وجود داشته باشه و به زودی تاپیکش رو می زنم . :flower:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
نظر سنجی تاپیک " اتاق مديريت انجمن تاريخ "

با ایجاد تاپیک جدید برای " بررسی عملکرد کاپیتان دل پیرو در یـوونتوس " موافقید ؟

بله - 20 (69%)
خیر - 9 (31%)

[b] مجـموع آرای اعضا 29

[color=green]خوب نظر سنجی برای ایجاد تاپیک جدید برای کاپیتان تموم شد و همونطوری که می بینیـد 69% موافق این طرح بودن .. پس به زودی انجام میشه .. @};-

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خب دوستان. این چند وقت طرح های خوبی در انجمن تاریخ صورت گرفته و فعالیت های خیلی خوبی هم دوستان داشتن برای هرچه بهتر شدن من چند روز پیش با سهیل عزیز طرحی رو مطرح کردم که قرار شد اگر جواب مثبت اولیه رو سهیل داد ، اینجا هم مطرحش بکنم که سهیل لطف کرد و موافقت خودش رو با طرح ابراز کرد و قرار شد بعد از به نتیجه رسیدن وضعیت تاپیک دل پیرو این طرح رو نیز مطرح کنیم و بعدش دوستان نظرشون رو بگن خب میریم سراغ طرحی که من دادم به سهیل خیلی وقت ها شده که مثلا خود من میخواستم بدونم فرضا ندود یا بوفون یا ... از ستارگان گذشته و اینده ی یوونتوس در مقابل خود یوونتوس چه بازی هایی انجام دادن یا اینکه کلا چند گل به یوونتوس زدن یا چند بازی مقابل یوونتوس انجام دادن و از اینجور امارها... همون مثال خوبش ، ندود هست که مقابل یوونتوس بارها بازی کرد یا اندراه پیرلو که نزدیک به 23 بار مقابل یوونتوس بازی کرده و .... من میخوام این امارو رو بدست بیارم و نتایجش رو در تاپیکی مجزا بذارم اولش خواستم در همون تاپیک بازیکن ها بذارمش که واقعا نمیشه اینکارو کرد !! شما ببینید دقیقا بعد از چند وقت این پست من گم میشه بین چندین پستی که در اون تاپیک ها زده میشه ... و البته جستجوی چنین پستت های هم سخت میشه در تاپیک اون بازیکن ها و کلا چیز جالبی ازش بیرون نمیاد حالا خیلی دوست دارم نظرات شمارو هم بدونم در این مورد. من خودم تمام تلاشم رو میکنم که این تاپیک بهترین عملکرد رو داشته باشه ، همونطور که در مورد جام های یوونتوس قول داده بودم که سوپرکاپ های یوونتوس رو جمع اوری بکنم امارشو که تا الان این تاپیک به روز شده هست و فقط یک کاپ دیگه مونده که اونم طی روزهای اینده زده میشه ، البته امیدوارم امشب تبدیل بشه به تو کاپ منتظر نظرات هستم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
اول ممنون از مجتبی که این طرح رو داد .. کسایی مثله مجتبی و سید امیر به آدم انرژی میدن جدا .. خیلی فعال و مشتاق هستن .. البته خداروشکر دوستان دیگه هم فعالیت های فوق العاده ای داشتن .. این طرح مجتبی رو فکر کنم الان همه متوجه شدید دیگه .. طرح قشنگیه به نظرم و کار جدید و تازه ای هست .. شاید یجور سنت شکنی باشه .. چون همیشه عادت داشتیم که آمار ستاره محبوبمـون رو تو یوونتوس و مقابل سایر تیم ها بخونیم و مرور کنیم اما با این ایده میشه از گذشته همون بازیکن جلو یوونتوس اطلاع پیدا کرد که مطمئنا جذابیت خاصی هم داره .. به هر حال منتظریتم که شما هم بیایـد و نظرتـون رو بگید درباره این موضوع .. @};- @};- اگه پیشنهادی هم برای بهتر انجام دادنش داشتید خواهشا مطرح کنید .. :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- طرج مجتبی عالیه و هنوز هم میشه کامل ترش کرد ؛ مثل داخل کردن آمار مربیان ! اما فقط یه چیزی ! :1: به نظرتون بهتر نیست اول تاپیک هایی مثل اسکودتو ، کاپ های بیانکونری ، یورونتوس ، افسانه های یوونتوس و ... رو کامل کنیم و بعد بریم سراغ طرح های جدید ؟ :1: الان من توی تاپیک اسکودتو واقعا دست تنهام ! سهیل می گفت برای اسکودتو هشتم ، نزدیک به 10 نفر مراجعه کرد اما هیچ کدوم قبول نکردن کار کنن و آخرش بازهم من کار کردم ! هنوز هم این روند ادامه داره و سهیل هم خیلی از این قضیه راضی نیست ! یکم همت کنید این طرح ها تموم بشن ، بعد بریم سراغ طرح های جدید ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی