پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر 2-1 یوونتوس ( مرحله 1/4 کوپا ایتالیا ) - یادواره آمبرتو آنیلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
161 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بازی جای بحث فنی نداشت فقط میتونم بگم : خداحافظ سن چیرو دلم برات تنگ خواهد شد ، پایان تلخی داشتی ولی از نظرمن تو مقصر اصلی نبودی با این مدیریت بچه گانه بزرگترها هم نمی توانند نتیجه بگیرند در آخرین بازی فقط به معجزه نیاز داشتی ....... در قلب یوونتوسی ها میمانی مطمئن باش و جای مدیران بی لیاقت را در دلمان پر خواهی کردمدیرانی که تو را قربانی بی عرضگی خود کردند .... خداحافظ :sad53: :sad53: :sad53: :sad53:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
حذف شدیم. به این میگن حذف مقتدرانه. حقمون حذف شدن نبود حق اینتر هم برد نبود. فقط Eueopa League مونده. گفته بودم اگر قرار این بازی را یووه ببره 1-0 میبره. در این بازی هم خوب بودند جز آمائوری - کبریت بی خطر - 1 سنت هم ارزش نداره.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بازم باختیم جالبه که مساوی هم نمی کنیم می بازیم همش منظورم تو 90 دقیقه هستش

sialmo

sialmo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
امسالم هیچ جامی رو نگرفتیم حد اقل با اون رانیری تو لیگ این قدر تحقیر نمی شدیم نمی دونم دیگه چی باید بگم دستام از عصبانیت داره میلرزه تاحالا یووه رو انقدر داغون ندیده بودم دیگه به اخراج فرارا هم راضی نمیشم بلید همه ی مدیرا رو با لگد بندازن بیرون

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
تبریک میگم!امسال با تیم قدری نبوده بازی کنیم و نبازیم!اینتر-میلان-بایرن-رم...خدا رو شکر از چمپونز حذف شدیم!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
با این وضیعت خیلی بعیده تو یورو لیگ موفق بشیم. 4 سال بدون جام. خدا کنه به عقل الکان برسه این مدیرای.... امسال از یووه بندازه بیرون

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
یوونتوس غول اروپا تواناییه گرفتن جام حذفیو نداره,واقعآ جالبه.حتی لاتزیو میتونه قهرمان بشه ولی ما...

Arashtj

Arashtj

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
با این روند سری ب نیفتیم خوبه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
واقعا حیف شد واقعا حیف شد به خدا داره گریم میگره اخه چرا این یووه خوب بازی کنه باید ببازه بد باتزی کنه باید ببازه .اون هد خشگل کیلینی میخوره به تیر اون کاشته مسخره میره تو گل . واقعا برای اینتری ها متاسفام ، واقعا برای تیم موراتی و خوزه متاسفام ، چقدر این تیم کثیف فوتبال بازی میکنه به خدا شورش رو در اوردن ما گفتیم تمارض حرفه ای گریه ولی 1 بار 2 بار نه 100 بار تا بازیکنای یووه بهشون نزدیک میشدن خودشون رو مینداختن زمین ، بالوتلی که دیگه واقعا زمین فوتبال رو با مهد کودک اشتباهی گرفته فقط بلده بچه بازی در بیاره کیلینی از 5 متریش رد میشه صورتش رو میگیره ، میلیتو هم زیر دست خوزه داره میشه دروگبای 2 تو تمارض کردن .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

با این وضیعت خیلی بعیده تو یورو لیگ موفق بشیم. 4 سال بدون جام. خدا کنه به عقل الکان برسه این مدیرای.... امسال از یووه بندازه بیرون

امید داشته باش - به آینده خوشبین باش - لیگ اروپا مال ماست - یوونتوس هم قهرمان لیگ اروپا میشه هم به مقام دومی یا سومی سری آ میرسه.

میدونم اعصابتون خورده مثل من ولی انصافا در این بازی بسته به بازیکنان خوب بودیم. فرارا ازت تشکر میکنم که به یوونتوس اومدی هر نتیجه ای که گرفتی به دیده منت - هرچی تصمیم مدیران باشه؟ اخراج یا ابقا؟

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

واقعا حیف شد واقعا حیف شد به خدا داره گریم میگره اخه چرا این یووه خوب بازی کنه باید ببازه بد باتزی کنه باید ببازه .اون هد خشگل کیلینی میخوره به تیر اون کاشته مسخره میره تو گل .
واقعا برای اینتری ها متاسفام ، واقعا برای تیم موراتی و خوزه متاسفام ، چقدر این تیم کثیف فوتبال بازی میکنه به خدا شورش رو در اوردن ما گفتیم تمارض حرفه ای گریه ولی 1 بار 2 بار نه 100 بار تا بازیکنای یووه بهشون نزدیک میشدن خودشون رو مینداختن زمین ، بالوتلی که دیگه واقعا زمین فوتبال رو با مهد کودک اشتباهی گرفته فقط بلده بچه بازی در بیاره کیلینی از 5 متریش رد میشه صورتش رو میگیره ، میلیتو هم زیر دست خوزه داره میشه دروگبای 2 تو تمارض کردن .

بابا یکی ندونه فکر میکنه اینترو به تو‍‍ب بستیم...
جمع خودمون رو راست باش...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بالوتلی که حال آدم رو بهم بزنه، بیشتر ازینکه صاحب توپ باشه، روی زمین افتاده بود، کسی بهش نزدیک می شد خودش رو می نداخت و 20 دقیقه رو زمین بود ! بعد از گل بازی جا دیگه در حال جریان بود اصلا، یدفه خوابید روی زمین و کلی وقت هم تلف کرد ! کلا آدم بی شعوری هم هست، آخر بازی یکی از بازیکن های ذخیره اینتر رفت بغلش کنه، هلش داد اونور !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
نمیدونم چرا بوفون اینطوری دروازبانی میکنه درست توپ رو جلوی پای بالوتلی گذاشت خیلی جالبه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

واقعا حیف شد واقعا حیف شد به خدا داره گریم میگره اخه چرا این یووه خوب بازی کنه باید ببازه بد باتزی کنه باید ببازه .اون هد خشگل کیلینی میخوره به تیر اون کاشته مسخره میره تو گل .
واقعا برای اینتری ها متاسفام ، واقعا برای تیم موراتی و خوزه متاسفام ، چقدر این تیم کثیف فوتبال بازی میکنه به خدا شورش رو در اوردن ما گفتیم تمارض حرفه ای گریه ولی 1 بار 2 بار نه 100 بار تا بازیکنای یووه بهشون نزدیک میشدن خودشون رو مینداختن زمین ، بالوتلی که دیگه واقعا زمین فوتبال رو با مهد کودک اشتباهی گرفته فقط بلده بچه بازی در بیاره کیلینی از 5 متریش رد میشه صورتش رو میگیره ، میلیتو هم زیر دست خوزه داره میشه دروگبای 2 تو تمارض کردن .

والا من بازی رو از رای1 دیدم و یوونتوس جز یک شوت تو نیمه اول و یک شوت تو نیمه دوم و یه ضربه سر پفکی از کیلینی هیچ کار دیگه ای نکرد

و مالک 100% بازی اینتر بود

چطور میگی یوونتوس خوب بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

نمیدونم چرا بوفون اینطوری دروازبانی میکنه درست توپ رو جلوی پای بالوتلی گذاشت خیلی جالبه

تیم در شرایط روانی خوبی نیست این وظیفه مربی هست که این مشکل حل کنه. مثل هیدینک مثل لیپی مثل بنیتز...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

والا من بازی رو از رای1 دیدم و یوونتوس جز یک شوت تو نیمه اول و یک شوت تو نیمه دوم و یه ضربه سر پفکی از کیلینی هیچ کار دیگه ای نکرد

و مالک 100% بازی اینتر بود

چطور میگی یوونتوس خوب بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ضربه سر پوفکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینتر 100% مالک بازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یووه خوب بازی نکرد نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم شاید تلوزیون ما اشتباهی نشون داده .

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
فکر کنم دیگه لازم نیست اینقدر به اینتر گیر بدیم و واسه باختای یووه دلیل بیاریم !! دیگه نه باید حرص خورد / اینقدرم به پر و پای هم بپیچیم بابا خیلی وقت پیش باید کادر یووه تغییر میکرد / ولی نمیدونم چرا نشد و بعضی از بچه هام دلایلی میووردن که به نظر من اصلاً قابل درک نیست !! باور کنید من تنها آرزوم این بود که یوو گل سومم رو هم بخوره که حدا اقل نتیجه ایی که پیش بینی کردم درست بشه !! نه فکر نکنید بی تعصبم یا ... / باور کنید منم مثل شما وقتی بازی یووه رو میبینم در هر شرایطی به خاطر استرس زیاد پاهام یخ میکنه / دادو هوار میکنم یا .... ولی دیگه با این اوضاعی که مدیرا پیش اووردن دلیلی واسه حرص خوردن نمیبینم !! بخدا اینجا با خیلیا واسه یووه کل کل دارم / ولی دیگه روم نمیشه در مورده حرفایی که میزنن جوابی بدم فقط ساکت میمونم !! خدایا کی یووه دوباره میتونه به دورانه 2003 یا 2006 برگرده !! :heartbreaking:

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

Maybe

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مورینیو گفته : فرارا مستحق احترامه. اخراج شدن و برکنار شدن جزیی از کار ما مربی هاست، ولی حداقل وقتی ما روی نیمکت هستیم و داریم تلاش می کنیم و زحمت می کشیم با کارمون احترام گذاشته بشه. الان هیچکس به فرارا احترام نمی ذاره. اما من بهش احترام می زارم. مورینیو گفته بود از لحاظ روحی ما خیلی خیلی قوی تر از یوونتوس بودیم و به این مسئله آگاه بودیم، کافی بود بازی رو مساوی کنیم تا بتونیم سوار بازی بشیم که همین اتفاق هم افتاد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

نه ببین Drughi جان.

ما در نیمه دوم جز شوت کاندروا و سر کیلینی چیز دیگه نداشتیم از حق نگذریم اینتر مالک اصلی بود و من اطمینان داشتم نیمه دوم کار یووه تمام خواهد شد.

درسته اینتر در این بازی فوتبال کثیفی کرد ولی در هر صورت برد مالکیت توپ و میدان را هم داشت.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی