پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر 2-1 یوونتوس ( مرحله 1/4 کوپا ایتالیا ) - یادواره آمبرتو آنیلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
161 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مستحق باخت نبودیم ولی خب باختیم ! این فاجعه هستش که تیمی مثل یووه تو این بازی فقط یک تعویض کنه اونم در دقیقه 92 ! دیگه فکر کنم همین برای نیمکت داغونمون کافی باشه گفتنش ! ولی همه تلاششون رو کردن . امشب ملو و گروسو و آمائوری هم بهتر از قبل بودن هرچند سیسوکو خوب نبود . نمیشه از نفرات هم ایراد گرفت چون واقعاً فقط همینا مونده بودن و اونا برای مقابله با اینتر کم بودن ! فرارا هم مقصر نیست چون کار دیگه ای نمیتونست بکنه . ما حتی خوب هم بازی کردیم ولی دیگه نمیشد کاری کرد . با اینکه باخت تلخی بود ولی حداقل شرافتمندانه باختیم ...

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
شاید مورینیو این حرفارو میزنه تا مدیران یوونتوس فرارارو تا آخر نگه دارند تا یووه دیگه کاملا نابود بشه !!!!!!!!!!!! از مورینیو بعید نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یوونتوس اصلا توی این بازی نتونست سواز بازی بشه و کنترل بازی رو در اختیار بگیره !!! واقعا همه ی بازی یووه اینجوری بود ! توپ از بوفون می رسید به دفاع بعدش می رفت دست ملو - سیسوکو حالا یا این دو نفر توپ رو هدر می دادند یا تحویل بازیکنان کناری می دادند او اونها توپ رو به وسط میاوردند و خیلی راحت از دست می رفت !!! واقعا کسانی که بازی یووه رو دیدند چیزی غیر از این دیددند ؟؟ تا فردا صبح هم بازی می کردیم گل نمی زدیم

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من واقعا نمیدونم،اگر ما مشکلمون مربی هستش چرا عوض نمیشه! اگر مشکل نبود بازیکنه چرا پس تو ژانویه 2تا بازیکن درست درمون نگرفتن!؟

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

من واقعا نمیدونم،اگر ما مشکلمون مربی هستش چرا عوض نمیشه!
اگر مشکل نبود بازیکنه چرا پس تو ژانویه 2تا بازیکن درست درمون نگرفتن!؟

فکر می کنم جناب بتگا منتظر اون موج قدرت معروفشون هستند .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

نه ببین Drughi جان.

ما در نیمه دوم جز شوت کاندروا و سر کیلینی چیز دیگه نداشتیم از حق نگذریم اینتر مالک اصلی بود و من اطمینان داشتم نیمه دوم کار یووه تمام خواهد شد.

درسته اینتر در این بازی فوتبال کثیفی کرد ولی در هر صورت برد مالکیت توپ و میدان را هم داشت.

ok
نیمه دوم رو مثال زدی ولی من کل بازی رو گفتم ، تعداد موقعیت ها رو گفتی ولی من حرفی در این رابطه نزدم .من گفتم یووه خوب بازی کرد و خوب بازی کردن به این نیست که 5 دقیقه یک بار موقعیت خلق کنی ، اون هم تو ایتالیا ، من تو این بازی از کار های ترکیبی یووه لذت بردم و امیدوارم با موندن چیرو باز هم شاهدش باشم .
اینتر برد ، مبارکش باشه .
این تیم یووه انقدر امشب فلک زده بود که نمیشد تعویض کرد ، جلوی تیمی مثل اینتر 11 نفر 90 دقیقه بازی کنن کار ساده ای نیست ولی خوزه تو بهترین زمان ها تعویض هاشو انجام داد.ما میگیم امائوری بد بازی میکنه این درست ولی مگه چاره ای جزء اینکه بازی کنه هست ؟ باید بونی پرتی میامد جاش یا پائولوچی؟ دست چیرو بسته بود تو این بازی به مولا با این تیم خوب بازی کردن هنره.
;)

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بیشترین چیزی که من رو عصبانی میکنه سکوت مدیران هست از باخت به میلان تا امروز نه بلان و نه سکو حرفی نزدن انگار مدیر نیستن حداقل با یک وعده ی توخالی یا یک معذرت خواهی خشک و خالی به هواداران نشون میدادن که برای اونها احترام قائل هستن ............

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
می دونید چیرو چی گفته ؟ گفتن بهش اخراج ؟ گفته اخراج ؟فردا می رم سر تمرین !!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

می دونید چیرو چی گفته ؟

گفتن بهش اخراج ؟ گفته اخراج ؟فردا می رم سر تمرین !!!

من کشته ،مرده این روحیشم به مولا ، به خدا تیم کامل یووه دستش بیاد همه چیز ردیف میشه ولی حیف که یووه بدون مصدوم یه رویاست .
چیرو هم تا اخرین لحظه ایستادگی میکنه ، من از شخصیت خوشم میاد.
تو این بازی اگه دقت کردید انقدر دیگو رو زدن که چیرو ناراحت شده بود و یک نگاه معنا دار به سمت نیمکت مورینیو کرد.
شاید اگه بعد از باخت به کاتانیا اخراج میشد منصفانه تر بود تا این بازی. امیدوارم در کنار یووه بمونه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

می دونید چیرو چی گفته ؟

گفتن بهش اخراج ؟ گفته اخراج ؟فردا می رم سر تمرین !!!

حسین چرا میپیچونی جملات رو که معنی دیگه ای بدند !

فرارا گفته تا الان کسی به من چیزی نگفته، تا این لحظه می دونم که فردا باید برم سر تمرینات.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نه اصلا همچین کاری نکردم ! اصلش هم اینه فردا عصر به تمرين خواهيم پرداخت من با يووه قرارداد دارم و هر تصميمي که مديران بگيرند به من اطلاع خواهند داد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نه اصلا همچین کاری نکردم ! اصلش هم اینه

فردا عصر به تمرين خواهيم پرداخت من با يووه قرارداد دارم و هر تصميمي که مديران بگيرند به من اطلاع خواهند داد

اصلش اینه :

Up until now nobody has told me anything, so as far as I know I’ll lead tomorrow’s training session
(تا این لحظه کسی به من چیزی نگفته، و تاجایی که اطلاع دارم فردا باید تمرینات رو رهبری کنم)

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
حسین نقل قول که نکرد! ولی به نظرم 1جای کار چیرو میلنگه! یا کار چیرو ایراد داره که در این صورت باید بره دیگه!تا کی میخواد تیم رو داغون کنه! اگر واقعا این مصدومیت ها مشکل تیمه که آقا جان درخواست کن 2تا بازیکن خریده بشه!اگرم نخریدن برو!چرا باید سپر بلا بشی!که مطمئنن همچین چیزی نیست!کدوم مربی آینده حرفه ای خودش رو اینجوری خراب میکنه؟ چیرو یا داره فدا میشه یا داره فدا میکنه که در هر دو صورت کارش مشکل داره!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بلان به خبرنگارا گفته فردا تصمیم میگیریم.

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
بلان نه تنها یوونتوس,بلکه تیم ملیه ایتالیا و فوتبال ایتالیارو داره نابود میکنه,هر وقت یوونتوس تو اوج بوده ایتالیا خوب نتیجه گرفته,-جام جهانی 1934 - 1938 - 1982 - 2006-هر وقت یوونتوس تو اوج بوده فوتبال باشگاهیه ایتالیا قوی بوده.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

بلان نه تنها یوونتوس,بلکه تیم ملیه ایتالیا و فوتبال ایتالیارو داره نابود میکنه,هر وقت یوونتوس تو اوج بوده ایتالیا خوب نتیجه گرفته,-جام جهانی 1934 - 1938 - 1982 - 2006-هر وقت یوونتوس تو اوج بوده فوتبال باشگاهیه ایتالیا قوی بوده.

واقعا همینطوره!اگر یووه قوی بشه هم لیگ ایتالیا قوی میشه هم تیم ملی!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اميدوارم ديگه اين روزها تكرار نشه.خوب بازي نميكنيم.شانس با ما يار نيست.جلوي همه تحقير ميشيم.

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
گروهای هواداری کاری نکردن تو میلان؟!!

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
دیگه صبر ادم هم حدی داره اینا تا یووه رو به سری بی نبرن ول کن یووه نیستن حالا ببینین کی گفتم

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
چیرو چون مربی بی تجربه هستش باید بش وقت داد ما می تونیم برای بار 2وم تو کل تاریخ یوونتوس بریم سری بی البته باید بگم بار اول چون سری قبل که ... شایدم مسولین نمی خوان سومین مریی اخراجی یووه رو حالا حالاها مشخص کنند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی