پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

بهترين‌ بازيکن‌ جهان‌ فصل 2005/06

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
193 پاسخ برای این موضوع

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
چرا تو ليست اسم يازيكن بزرگ و نو ظهوري مثل مسعود خليق نيست واقعا كه همه جا حق ايراني ها رو ميخورن ؛ بعد ميگن حقوق بشر رعايت ميشه واقعا كه ............

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من فكر ميكنم اين عنوان فقط برازنده كاناوارو باشه چون اون يك فصل فوق العاده رو سپري كرد و بازيهاش در جام جهاني هم واقعا"بي رقيب بود انصافا"در 10 يا 15 سال اخير مدافعي به اين قدرت در دنيا ظهور نكرده بود معركه بود معركه بعد از اون و در فاصله بيشتر بوفون لايق بود چون تداوم هميشگي رو داشت

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
باهات موافقم ولی خب به نظر من اگه بازی های اخر رو هم ملاک بگیرن کانای پول پرست زیاد خوبم کار نکرده.... اوج کارشو باید جلوی رونالدینیو ببنیم البته اگه رونالدینیو روی فرم باشه....

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
آره خوب الان یک کم افت کرده... ولی بهترین بازیکن سال به احتمال خیلی زیاد از بازی های جام جهانی انتخاب میشه که تو اون بازیا کاناوارو عالی بود

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بابا تعصب رو بزارید کنار درسته بوفون امسال خیلی خوب بود اما شاید اصلی ترین دلیلیش وجود یه مدافع بی نظیر جلوش بود به نام کاناوارو هم توی یوووه هم توی ایتالیا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من تعصب چيه ؟ به نظر من بوفون اگر نبود ايتاليا عمرا قهرمان جهان ميشد اگر حرفهاي من رو قبول نداريد يکبار ديگه جام جهاني 2006 رو ببينيد با تشکر

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
پستا داره تکراری میشه ولی تو قهرمانی اینا به ترتیب نقش داشتن کاناوارو گروسو جیجی محبوب بهترین هم فقط فابیو کاناوارو

GIGI GIGAR

GIGI GIGAR

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
بابا تعصب كجا بود بخدا بعد جام جهاني 90% از دوستاي احمق و بي شعورو...... ميلانيم كه انواع واقسام فحش ها رو ازقبيل ( بوزينه و.......و دروازه‌بان بيعرضه و.........و چيز هايي كه خجالت ميكشم الان بگم) نثار ججيجي عزيزم ميكردن دهنشون از بازيهاي جيجي وامونده بود ورابرا ازش تعريف ميكردن وخودشون رو بخاطر بدوبيراهاشون نفرين ميكردن (تازه كلي هم از قيافه جيجي تعريف ميكنن .....ها !!!!!!!) من مطمئنم اگه اونهم به اين نظر سنجيمون سر بزنن حداقل 50% شون به جيجي راءي ميدن ديگه بحث تعصب و اين حرفها نيست حقيقت رو كه نميشه كتمان كرد .... فقط جيجي

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من يک چيز الان فهميدم که عمرا کسي بدونه اگر اين عنوان به کاناوارو يا زامبروتا يا کلا بازيکناني که از يووه رفتند برسه اين عنوان به نام يووه ثبت ميشه چون اونها زمان درخششون توي يووه بودند با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
تعصب چیه؟ بیخیال..... بازی با فرانسه دیدم چه اشتباهی کرد........ کانای پول پرست دیگه باید بره بمیره..... دور دور جووناست و بوفونم که جوونه....... تازه الان نبود ایتالیا نمیرسید به جام جهانی......

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
هق ندود ولی تو فهرست نيست پس از ندودم بوفون

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
منم میگم جیجی...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم به کانا رای می دم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
انری

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
با آنری موافقم.

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال
چون احتمال انتخاب دروازبان كمه، تيري آنري! اميدوارم امسال ديگه ببره!

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
فکر نکنم چون بازی نکرده که همش تو زمین راه رفته....

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
آره اگر قرار بود آنری بشه, 2 سال قبل می شد...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
به احتمال زياد به کاناوارو پول پرست می رسه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من که ارزو میکنم حسن کچل بشه ولی کانای پول پرست،کچل،معلول نشه......

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی