پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

بهترين‌ بازيکن‌ جهان‌ فصل 2005/06

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
193 پاسخ برای این موضوع

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
6 نوامبر آينده‌ و طى‌ مراسمى‌ که‌ براى‌ خيلى‌ از فوتباليست‌ها حضور در آن‌ يک‌ رؤ‌يا تلقى‌ مى‌شود، بهترين‌ بازيکن‌ جهان‌ در سال‌ 2006 برگزيده‌ خواهد شد.
فدراسيون‌ بين‌المللى‌ فوتبال‌ (فيفا) براى‌ انتخاب‌ بهترين‌ از بهترين‌ها اسامى‌ 55 بازيکن‌ مطرح‌ جهان‌ را در اين‌ سال‌ معرفى‌ کرد تا در روز موعد شايسته‌ترين‌ بازيکن، صاحب‌ اين‌ عنوان‌ ارزشمند شود.
سال‌ گذشته‌ يک‌ ستاره‌ برزيلى‌ با حرکاتى‌ خيره‌کننده‌ که‌ جان‌ تازه‌اى‌ به‌ فوتبال‌ جهان‌ بخشيده‌ بود، بالاتر از ساير رقباى‌ خود توانست‌ جايزه‌ بهترين‌ بازيکن‌ جهان‌ را ازآن‌ خود کند ولى‌ در اين‌ سال‌ هنوز به‌ طور قطع‌ نمى‌توان‌ از بازيکنى‌ به‌ عنوان‌ شانس‌ اول‌ جايزه‌ فيفا در سال‌ 2006 نام‌ برد.
جام‌جهانى‌ 2006 در آلمان‌ مى‌توانست‌ يک‌ امتياز ويژه‌ براى‌ بازيکنانى‌ باشد که‌ خود را در اين‌ سطح‌ براى‌ به‌ دست‌ آوردن‌ عنوان‌ بهترين‌ بهترين‌ها مى‌بينند اما اين‌ تورنمنت‌ به‌ واسطه‌ حساسيت‌ بالاى‌ آن‌ موجب‌ نزول‌ تکنيک‌ها و سقوط‌ ستارگانى‌ چون‌ رونالدينيو، هانري، توتي، لمپارد و بسيارى‌ ديگر بود.
به‌ هر حال‌ فيفا فهرست‌ 55نفرى‌ خود را اعلام‌ کرده‌ و در اين‌ ليست‌ تيم‌هاى‌ ملى‌ ايتاليا و برزيل‌ هر کدام‌ با 10 بازيکن‌ بيشترين‌ سهم‌ را به‌ خود اختصاص‌ داده‌اند.
در رده‌ ليگ‌ هم‌ باز ايتاليا با 18 بازيکن‌ بيشترين‌ ستاره‌ها را در فهرست‌ فيفا در اختيار گرفته‌ است‌ و سپس‌ ليگ‌ برتر با 17 بازيکن‌ در رده‌ دوم‌ جاى‌ دارد.
در باشگاهها هم‌ چلسى‌ و ميلان‌ مى‌توانند بهترين‌ تيم‌ها در ليست‌ فيفا باشند. اين‌ دو تيم‌ انگليسى‌ و ايتاليايى‌ به‌ ترتيب‌ 8 و 7 بازيکن‌ را در جمع‌ 55نفره‌ فيفا قرار داده‌اند تا بى‌دليل‌ به‌ عنوان‌ پرمهره‌ترين‌ تيم‌هاى‌ جهان‌ برگزيده‌ نشوند.
بهترين‌ دروازه‌بانان‌
* جنگ‌ اصلى‌ در اين‌ رده‌ بين‌ جان‌لوئيجى‌ بوفون‌ و پتر چک‌ خواهد بود. در واقع‌ بايد گفت‌ باز هم‌ شانس‌ سنگربان‌ ايتاليايى‌ يوونتوس‌ خيلى‌ بيشتر از همتاى‌ اهل‌ چک‌ تيم‌ چلسى‌ است‌ اما شايد حضور يووه‌ در سرى‌ B اين‌ شانس‌ بزرگ‌ را از جيجى‌ بوفون‌ بگيرد.
اسامى‌ دروازه‌بانان‌ منتخب‌ فيفا: جان‌لوئيجى‌ بوفون‌ (ايتاليا- يوونتوس)، پتر چک‌ (جمهورى‌ چک- چلسي)، ديدا (برزيل- ميلان)، ينس‌ لمان‌ (آلمان- آرسنال)، ادوين‌ فن‌درسار (هلند- منچستريونايتد)
بهترين‌ مدافعان‌
* در اين‌ پست‌ رقابت‌ اصلى‌ بين‌ فابيو کاناوارو، ليليان‌ تورام‌ و جان‌لوکا زامبروتا خواهد بود و بى‌ترديد شانس‌ اول‌ را بايد به‌ کاپيتان‌ تيم‌ملى‌ ايتاليا و مدافع‌ رئال‌مادريد داد. از کاناوارو به‌ عنوان‌ شايسته‌ترين‌ بازيکن‌ براى‌ رسيدن‌ به‌ عنوان‌ برترين‌ بازيکن‌ جهان‌ نام‌ برد.
اسامى‌ مدافعان‌ منتخب‌ فيفا: روبرتو آيالا (آرژانتين- والنسيا)، کافو (برزيل- ميلان)، فابيو کاناوارو (ايتاليا- رئال‌مادريد)، روبرتو کارلوس‌ (برزيل- رئال‌مادريد)، سيسينيو (برزيل- رئال‌مادريد)، اشلى‌ کول‌ (انگلستان- چلسي)، ريو فرديناند (انگلستان- منچستريونايتد)، ويليام‌ گالاس‌ (فرانسه- آرسنال)، فابيو گروسو (ايتاليا- اينتر)، فيليپ‌ لام‌ (آلمان- بايرلورکوزن)، لوسيو (برزيل- بايرن‌ مونيخ)، رافائل‌ مارکس‌ (مکزيک- بارسلونا)، مارکوماتراتزى‌ (ايتاليا- اينتر)، ميگل‌ (پرتغال- والنسيا)، آلساندرونستا (ايتاليا- ميلان)، کارلوس‌ پويول‌ (اسپانيا- بارسلونا)، ويلى‌ سانيول‌ (فرانسه- بايرن‌مونيخ)، جان‌ترى‌ (انگلستان- چلسي)، ليليام‌ تورام‌ (فرانسه- بارسلونا)، جان‌ لوکازامبروتا (ايتاليا- بارسلونا).
بهترين‌ هافبک‌ها
* توانايى‌هاى‌ ارزشمند ميشاييل‌ بالاک‌ در جام‌جهانى‌ 2006 يکى‌ از دلايلى‌ است‌ که‌ کارشناسان‌ او را حتى‌ مرد اول‌ فيفا در سال‌ 2006 مى‌نامند. با اين‌ حال‌ کاکا، لمپارد، ويه‌را و جرارد هم‌ در اين‌ فهرست‌ قراردارند.
نام‌ زين‌الدين‌ زيدان‌ هم‌ همانندسال‌هاى‌ گذشته‌ در جمع‌ بهترين‌ها قرار دارد اما بعيد است‌ کاپيتان‌ سابق‌ تيم‌ملى‌ فرانسه‌ بتواند جايى‌ درميان‌ ليست‌ نهايى‌ داشته‌ باشد.
اسامى‌ هافبک‌هاى‌ منتخب‌ فيفا:
* ميشاييل‌ بالاک‌ (آلمان- چلسي)، دکو (پرتغال- بارسلونا)، فابرگاس‌ (اسپانيا- آرسنال)، لوئيس‌ فيگو (پرتغال‌ - اينتر)، جناروگاتوزو (ايتاليا- ميلان)، استيون‌ جرارد (انگلستان- ليورپول)، کاکا (برزيل- ميلان)، فرانک‌ لمپارد (انگلستان- چلسي)، کلود ماکه‌له‌له‌ (فرانسه- چلسي)، آندره‌ا پيرلو (ايتاليا- ميلان)، خوان‌ رومن‌ ريکلمه‌ (آرژانتين‌ - ويارئال)، فرانچسکوتوتى‌ (ايتاليا- آ.اس.رم)، پاتريک‌ ويه‌را (فرانسه- اينتر)، زى‌ روبرتو (برزيل- سانتوس) و زين‌الدين‌ زيدان‌ (فرانسه).
بهترين‌ مهاجمان‌* انبوهى‌ از ستاره‌هاى‌ کوچک‌ و بزرگ‌ را مى‌توان‌ در اين‌ ليست‌ مشاهده‌ کرد. در سال‌هاى‌ گذشته‌ مهاجمان‌ بيشترين‌ درصد را در برنده‌ شدن‌ عنوان‌ برترين‌ بازيکن‌ جهان‌ به‌ خود اختصاص‌ داده‌اند اما بعيد است‌ در اين‌ سال‌ بازيکنى‌ از خط‌ حمله‌ جايزه‌ نخست‌ را به‌ دست‌ آورد.
با اين‌ حال‌ رونالدينيو، اتوئو، شوچنکو، کلوزه‌ و هانرى‌ براى‌ خودشان‌ شانس‌ زيادى‌ قائل‌ هستند و با اين‌ که‌ اکثراً‌ در تيم‌هاى‌ باشگاهى‌ خود عملکرد خوبى‌ در اين‌ سال‌ نداشته‌اند ولى‌ به‌ هر حال‌ انتخابات‌ فيفا غير قابل‌ پيش‌بينى‌ است!
اسامى‌ مهاجمان‌ منتخب‌ فيفا:
* آدريانو (برزيل- اينتر)، هرنان‌ کرسپو (آرژانتين- اينتر)، ديديه‌دروگبا (ساحل‌ عاج- چلسي)، ساموئل‌ اتوئو (کامرون- بارسلونا)، تيه‌رى‌ هانرى‌ (فرانسه- آرسنال)، ميروسلاو کلوزه‌ (آلمان- وردربرمن)، ليونل‌ مسى‌ (آرژانتين‌ - بارسلونا)، آرين‌ روبن‌ (هلند- چلسي)، رونالدينيو (برزيل‌ - بارسلونا)، رونالدو (برزيل- رئال‌مادريد)، کريستيانو رونالدو (پرتغال- منچستريونايتد)، وين‌رونى‌ (انگلستان- منچستريونايتد)، آندره‌اى‌ شوچنکو (اوکراين- چلسي)، لوکاتونى‌ (ايتاليا- فيورنتينا)، فرناندو تورس‌ (اسپانيا- اتلتيکومادريد).
در اين‌ فهرست‌ 55 نفره‌ جاى‌ خالى‌ ستارگانى‌ چون‌ ديويدبکام، الکس‌دل‌پيرو، زلاتان‌ ابراهيموويچ‌ و رود فن‌نيستل‌روى‌ به‌ خوبى‌ مشهود است‌ و اين‌ مسئله‌ با اعتراضات‌ بسيارى‌ هم‌ روبرو خواهد شد، به‌ هر حال‌ فيفا بارها نشان‌ داده‌ در انتخاب‌ اسامى‌ برترين‌ها قواعدى‌ دارد که‌ مورد پسند علاقمندان‌ فوتبال‌ نيست.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من که میگم فقط کاناوارو خداییش توی جام جهانی تک بود

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
جالبه که این برزیلیا هرقدر هم که افتضاح و افت کرده باشن باز توی لیست هستن فقط تعجبم از اینه چرا مثل هر سال رونالدو نیست !!!!!!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من صد در صد بايد جي جي انتخاب بشه اون تيم رو تک و تنها قهرمان کرد بايد جي جي باشه اينم افتخاري ديگر براي يوونتوس کبير با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بزار انتخاب بشه بعد بگو افتخاری دیگر اما یه نگاه به لیست بندازید ببینید چندتا یوونتوسی توی این لیست هشتند از زیدان کرفته که خیلی وقت پیش توی یووه بوده تا بوفون عزیز در ضمن بچه ها اینجا تعصبی فکر نکنید واقعا کسی رو بگید که فکر میکنید حقشه

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال

سلام دوستان من
صد در صد بايد جي جي انتخاب بشه
اون تيم رو تک و تنها قهرمان کرد
بايد جي جي باشه
اينم افتخاري ديگر براي يوونتوس کبير
با تشکر

من طرفداره جیجیم ولی تک و تنها تیمو قهرمان نکرد.
کاپیتان کاناوارو :-*

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
من که میگم کاناوارو ولی گروسو هم عالی بود.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بچه ها اینجا پرسیده شده بهترین بازیکن جهان در سال 2006 نه بهترین بازیکن جام جهانی

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
منم گفتم فقط فابیو کاناوارو :-*

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
به نظر من این نظر سنجی عادلانه نیست توقع دارید تو سایت یووه مثلا رای رونالدینیو از بوفن بیشتر شه من که شخصا تو این بازیکنها کریستیانو رونالدو رو ترجیح میدم

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اِِِ... چرا کیه لینی نداره تو گزینه ها؟؟ کی این نظر سنجی رو زده ؟؟ واقعا که...

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
فقط داداش خودم . خدایی هم تو جام جهانی عالی بود هم اواخر فصل گذشته که به مرز کامل آمادگی رسید بهترین بازیا رو برای یووه کرد . مهمترین مساله هم تعصبشه که امیدوارم بوفون به عنوان بهترین انتخاب شه . اما چه میشه کرد تا حالا یه دروازبان بهترین نشده شده ؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
فقط
[move][glow=red,2,300]جیجی[/glow][/move]

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
واقعا اگه بوفن نبود کاپ الان هرجایی می تونست باشه الا ایتالیا ... بوفن فقط تو پنالتی های فینال یه کم بد بود. وگرنه تمام بازی ها بهترین بود.

malek

malek

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 59 ارسال
فابیو و بوفون جفتشون ترکوندن... ولی فابیو بی نظیر بود...

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
فابيو كناوارو بعد مسعود خليق

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

فابيو كناوارو
بعد مسعود خليق

اقا مسعود خیلی به خودت مینازی ;D
بیا یه چندتا لایی بهت بزنم...... :D

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
بزرگتر از شما هم لايي نزده به من داداش ؟ One Big Defence like Fabio Cannavaro

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
بیخیال ما بهت میزنیم..... ولی من میگم جی جی میبره........ چون هم یووه ای هستم و هم خیلی خوب بازی میکنه.... اقا بیاید یه جام معرفتم راه بندازیم و به جی جی و الکس و ندودو ...... بدیم.....

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
اتفاقا من بر خلاف همتون به آنری رای دادم.کاملا حقشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی