پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 ناپولی ( مرحله 1/8 کوپا ایتالیا ) - یادواره رایموندو اورسی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
171 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
فکر کنم تجربه این رو داریم که بازی برده جلوی ناپولی رو 3-2 باختیم !!!! پس تا اخرین لحظه باید بازیکنان حواسشون رو جمع کنند !!!! توی ایم وضعیت یووه اگر اسم جام حذفی هم کنار بره از امیدهای این فصل دیگه روحیه منفی می شه !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ناپولی خیلی داره فشار میاره! باز گل اول رو زدیم و رفتیم تو کار دفاع!

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال

یوونتوس یکی زد آفرین دیگووووووووووووو :onesmiley2: به امید کسب ستاره ی طلایی :scarflong:

نقره ای
ستاره ی نقره ای

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

نقره ای
ستاره ی نقره ای

دوستان از کدوم کانال بازی رو میبینین این شبکه ی 3 که نشون نمیده من از telenova فقط نتیجه رو میتونم دنبال کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
تموم شد نیمه ی اول 1-0 یووه

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
خوب خدار رو شکر!1-0 تموم شد!تماشاگرا مثل اینکه بدجور غوغا کردن! اعتراض به شدت...............

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
یکی بگه تو ورزشگاه چه خبره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تیم مستر بالبوئا خیلی بهتر از بازی های قبل بود! همین بازی کردن با دو مهاجم و دادن نقش بازیکن آزاد به دیه گو باعث یوونتوس بازی به مراتب روان تر و قشنگ تری رو به نمایش بذاره.هنوز تعداد پاس های اشتباه زیاده اما تا حدی قابله درکه چون شاید برای اولین بار باشه که این سیستم داره با این نفرات اجرا میشه هر چند آدم از تیمی مثل یووه انتظار داره این اشتباهات برای هفته های اول فصل باشه و دقیقا میانه فصل! یوونتوس می تونست یکی-دو گل دیگه رو هم به ثمر برسونه اما از اون طرف ناپولی با اینکه توی حملات خطرناک بود اما موقعیت مسلمی نداشت. توی ورزشگاه از انواع و اقسام بمب های شیمیایی و اتمی استفاده میشه ;D ۲۰ دقیقه اول که هر دو-سه دقیقه یه صدای وحشتناکی میومد اما فکر کنم بعد از اون بقیه نارنجک ها نگه داشتن برای نیمه دوم و گل های بعدی!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من فکر می کنم تا الان یک بار تو فروم فحش داده باشم که یه بار به کونتینی گفتم پدرسگ، الانم باز از همون فحش استفاده می کنم چون این پدرسگ بی شرف ترین بازیکنی که به عمرم دیدم ! نیمه اول یه صحنه الکس افتاده بود روی زمین با استک کفش کوبید روی سر الکس ! سبک بازی مثل اوایل فصله، 4-3-1-2 و بازی هم شباهت خاصی به اونموقع داره، پاس های زیادی می دیم و مالکیت خوبی داریم، با تعداد زیاد حمله می کنیم و در دفاع کم تعدادیم و روی ضدحملات آسیب پذیر.البته میزان احتیاط نسبت به اون زمان خیلی بیشتره ولی بازهم موقعیت هایی بود که کیه لینی جلو رفته بود (مثل اوایل فصل که می رفت) و خط دفاع کم تعداد می شد. گل هم قشنگ بود، پاسکاری تکنیکی و عمقی بین چند بازیکن بود که خط دفاع ناپولی رو بهم ریخت و دیگو یه شوت عجیب کرد (توپ رو کوبید به زمین) و توپ گل شد. درضمن، یه چیزی که باعث شد من واقعا این شکلی : :cry2: بشم شنیدن سرود Pavel Pavel - Nedved Nedved تماشاگرا بود که حتی توجه گزارشگر بازی هم جلب کرده بود.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
اینجور که رادیو ورزش میگفت خیلی مواد منفجره زده شد همون اول بازی و بعضی از ضندلی ها رو هم آتیش زدن!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

اینجور که رادیو ورزش میگفت خیلی مواد منفجره زده شد همون اول بازی و بعضی از ضندلی ها رو هم آتیش زدن!

اره !!! از همون اول شروع شد !!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی طرفدارای ناپولی بودن ! قشنگ تو تصور واضح بود اونایی که دارند آتیش و ترقه پرت می کنند سکشن طرفدارای ناپولی هستند. همه پرچم هاشون آبی بود و دورشون هم تماشاگر یووه ننشسته بود.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
دوستان از کدوم کانال بازی رو میبینین این شبکه ی 3 که نشون نمیده من از telenova فقط نتیجه رو میتونم دنبال کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی بگه لطفااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

دوستان از کدوم کانال بازی رو میبینین این شبکه ی 3 که نشون نمیده من از telenova فقط نتیجه رو میتونم دنبال کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی بگه لطفااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :

الجزیره :دی:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

از شبکه استانی :دی:
عجب سوالی می کنی خب برو تاپیک پخش زنده رو بخون می فهمی :دی:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اين Drughi ها چي نوشته بودن تو ورزشگاه؟؟؟؟؟؟ دوربين كاملا زوم كرده بود رو متنشون

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
خوب احسان بگو دیگه تو الان اینجایی ؟؟؟؟؟؟؟ از کدوم کانال میبینی ؟؟

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
حسن و دچلیه هم کارت زرد گرفتن! گریگرا هم جای گروسو اومد!

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

حسن و دچلیه هم کارت زرد گرفتن!

گریگرا هم جای گروسو اومد!

بابا از کدوم کانال میبینین ؟

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا