پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 ناپولی ( مرحله 1/8 کوپا ایتالیا ) - یادواره رایموندو اورسی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
171 پاسخ برای این موضوع

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
مسعود تركيب مناسبي رو پيشنهاد داد: منم موافقم فقط بجاي ملو از كيمنتي استفاده كنيم بهتره يا اينكه قبل از بازي بين هواداران قرعه كشي كنيم و يكي رو به عنوان جانشين ملو بياريم

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
با این روند تیم من به این بازی خوش بین نیستم. ناپولی الان تو وضعیت خوبیه و ما دقیقا بر عکس هستیم. بازیکن هم که نداریم. من پیشتر احتمال میدم که حذف میشیم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
با این اوضاع و احوال تیم، وضعیت روحی روانی بازیکنان و همچنین غایبین زیادی که در این بازی داریم، پیروزی در این بازی چیزی کمتر از محال نیست. من فکر میکردم قبل از این بازی یک شوک روانی به تیم داده میشه مثل تغییر کادر فنی، که این باعث میشه ما این بازی را ببریم. ولی.. ما مقابل تیم ماتزاری قرار میگریم تیمی که اگه اشتباه نگفته باشم 10 بازی هست که نباخته، تیم تهاجمی هست قطعا برای پیروزی به میدان میاد. در جریان بازی احتمال اینکه ببریم %5 هست. اگه قرار باشه این بازی را ببریم %90 بازی به وقت اضافه و ضربات پنالتی کشیده میشه که اونجا شاید شانس برنده شدن تا حدودی با ما باشه.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
من شخصأ ترجیح می دم که این بازی رو دنبال نکنم ، حتی بعدأ نتیجشو هم نبینم!! فقط خدا بهمون رحم کنه!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به احتمال 99% این اخرین بازی هست که مستر فرارا بر روی نیمکت یووه میشینه همینطور که گفتین این بازی فستیوال مصدومیت های یووه هست . فقط امیدوارم اگه این اخرین بازی برای چیرو هست بتونه پیروز بشه .

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال

به احتمال 99% این اخرین بازی هست که مستر فرارا بر روی نیمکت یووه میشینه همینطور که گفتین این بازی فستیوال مصدومیت های یووه هست . فقط امیدوارم اگه این اخرین بازی برای چیرو هست بتونه پیروز بشه .

دقیقا فقط کاش ببره چون
خودتون هم می دونید سری آ برای ما تمام شده است توی لیگ اروپا هم با وجود تیم های بزرگ ما حرفی برای گفتن نداریم پس می مونه همین کوپا ایتالیا البته شانس ما هم با یه تیمی افتادیم که الان بهترین دورانش رو توی این چند ساله سپری می کنه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این بازی رو هم میبازیم...حرف خاصی نیست که بشه در مورد تیم گفت جز همون حکایتهای قبلی...من که فکر نمیکنم بتونیم این بازی رو ببریم. هر چند که اعتقاد دارم نباید نا امید بود ولی امید به برد هم یه چیزی در حد معجزست.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بنظرم فرارا باید به امثال روسی ، مارونه ، اسپوزیتو و البته ایموبیله بازی بده . واقعیت اینه که بازیکنانی مثل ملو و آمائوری هرگز نمیتونن برای موفقیت تو این بازی مناسب باشند ، بهترین کار اینه که به جوانها اعتماد بشه . فکر میکنم شور و اشتیاق جوانانی مثل ایموبیله بتونه راهی برای برد باشه .

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
ولی من هنوزم به برد امید دارم...اگه قرار باشه همه مون نا امید باشیم که دیگه هیچی! تو سری آ شاید به جایی نرسیم و لی آبروی رفته رو که میشه یه خورده جمع و حور کرد...

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

ولی من هنوزم به برد امید دارم...اگه قرار باشه همه مون نا امید باشیم که دیگه هیچی! تو سری آ شاید به جایی نرسیم و لی آبروی رفته رو که میشه یه خورده جمع و حور کرد...

به نظر من توی این وضع نباید بیخودی امیدوار باشیم باید با دید منطقی نگاه کنیم که ... :sad53:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یاکوئینتا به بازی نرسید . 3 بازیکن هم از پریماورا در لیست 19 نفره قرار گرفتن که جیاندوناتو برای اولین برای در لیست تیم بزرگسالان هستش : کاسرس – کیه لینی – ملو – کاناوارو – گروسو – صالی امیجیچ – مارکیزیو – دل پیرو – امائوری – کیمنتی – منینگر – زبینا – گریگرا – دیه گو – دچلیه – لگروتالیه – اسپوزیتو – جاندوناتو و اموبیله

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
خیلی جالبه سایت باشگاه زده مارکیزیو تو این بازی محرومه اونوقت به بازی دعوت میشه !!!!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
وقتي 3 تا بازيكن از پريماورا براي بازي دعوت ميشن،بالاخره ليست يه جوري بايد پر شه... با اين بازيكنايي كه ما داريم اگر فردا شب تيم ببره،بي شك ديگه هيچ جاي ترديدي نيست كه فرارا بايد ابقا بشه... بهترين تركيب هم به نظر م 4-4-2 داياموند هست، منينگر گروسو كيه ليني كاناوارو كاسرس ملو دچليه حسن ديگو دل پيرو آمائوري به نظر من ايده آل ترين تركيب براي برد با حداقل نتيجه است...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا: - امروز روز سخت و طولانی ای بود. تمرینات چند بار به تاخیر افتاد و ما چندین بار فیلم بازیهامون رو دیدیم و چندین بار بازی های قبل رو بررسی کردیم و به همین دلیل کنفراس خبری هم دیر برگزار شد.امیدوارم در پایان این روز سخت باعث نتیجه گیری ما بشه. - اینکه مدیران امروز اینجا بودند چون می خواستند از نزدیک شاهد شرایط باشند و بررسی کنند. اولین بار نیست که اینطوری میشه و به نظر من مسئله ی طبیعیه. - خیلی سخته در مورد وضعیت فعلی و جایگاه خودم حرف بزنم،اما من اینطوری نگاه می کنم که من مثل راکی هستم، مدام مشت می خوره و سر و صورتی خونی داره، ولی تسلیم نمیشه. - من فرصتی برای فکر کردن به بودن یا نبودن خودم ندارم، من فقط روی بازی با پارما مترکزم و تنها چیزی که توی ذهنمه اینه که تلاش کنم تا این بازی رو ببریم. - هرکسی در زندگی لحظات سختی داره که با مشکل بر می خوره، ولی باید بدونه چطور از پس اون لحظات سخت بر بیاد. - من می دونم باشگاه در چه فکریه چون می دون عملکرد هرمربی به نتایج تیمش بستگی داره. پس اگر من نتونم از پس نتایج بربیام طبیعی که باید پذیرم که باشگاه در فکر حل مشکل باشه به هرشکلی که صلاح می دونه. - می دونم با اینکه تظاهرات ها و اعتراض های بعد از بازی با میلان مستقیما به من اشاره نداشت ولی منم که مسئولم. هوادارها رو درک می کنم و بهشون حق می دم. - در بازی فوتبال دفاع کردن فقط وظیفه ی 4 مدافع نیست، کاریه که باید توسط کل تیم و خصوصا کمک هافبک ها انجام بشه و ما باید راه حلش اینه که دیگر بازیکن ها هم دقت و تمرکز داشته باشند در حملات حریف. - بهرحال در بازی فردا ما گزینه های زیادی برای هافبک نداریم. هرچند مصدومیت ناگهانی پولسن و جووینکو ما رو غافل گیر کرد و درست با رفتن تیاگو و مولینارو همزمان شد. - آمائوری امروز در تمرینات 4 گل زده، او به سختی تلاش می کنه و در آمادگی خوبی به سر میبره.من بهش اعتماد دارم و معتقدم توانایی های زیادی داره.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آمائوری چون تو تمرینات زیاد گل میزنه.سهمیه گلش تموم میشه به بازی نمیرسه :دی: در هر صورت تو این بی بازیکنی چاره ای جز دل بستن به آمائوری نداریم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
قضاوت دیدار یوونتوس و ناپولی بر عهده romeo هست .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

فرارا:

- بهرحال در بازی فردا ما گزینه های زیادی برای هافبک نداریم. هرچند مصدومیت ناگهانی پولسن و جووینکو ما رو غافل گیر کرد و درست با رفتن تیاگو و مولینارو همزمان شد.

مستر چیرو شما در کدام بازی حساس از جووینکو استفاده کردید ؟؟ حتی موقعی که هافبک نداشتید هم اون رو نیمکت مینشست حالا مصدومیتش رو بهونه کردید برای بازی امشب

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بهترین سیستم همون دیاموند هستش چون اینجوری حداقل هم امید بیشتری به آمائوری داریم و هم اینکه الکس میتونه در جایی که دوست داره بازی کنه . اصلاً کلاً هم فرارا چاره ای جز این نداره چون اگر بخواد 4-4-1-1 بازی کنه باید به یکی از بازیکنان پریماورا بازی بده در خط میانی ، یعنی یا سیمونه اسپوزیتو رو در سمت راست بازی بده یا جیاندوناتو رو در مرکز زمین بذاره که خیلی خیلی احتمالش کمه . البته احتمالاً جیاندوناتو بازیکنی هستش که روی نیمکت نمیشینه و از لیست کنار گذاشته میشه . من احساس میکنم با اینکه نیمکت خوبی نداریم بخصوص برای خط میانی و حمله ولی همچنان تیم 11 نفره خوبی داریم که میتونه ناپولی رو مغلوب کنه . ضمن اینکه گروسو زمانی که در پالرمو بود بارها در پست وینگر چپ و حتی هافبک دفاعی بازی کرده بود .

من به شخصه این سیستم و ترکیب رو میپسندم هرچند که بعید میدونم حمیدزیچ بازی نکنه :

منینگر

گروسو ( دچلیه ) کیه لینی لگروتالیه کاسرس

ملو ( مارکیزیو )

دچلیه ( مارکیزیو ) مارکیزیو ( حمیدزیچ )

دیه گو

آله آمائوری

شاید اگر نتایج بد 2 ماه اخیر رو نداشتیم و وضعمون خیلی ایده آل بود تو کورس قهرمانی ، طبق همون قانون نانوشته کوپا ایتالیا که تیمها با ترکیب ذخیره ها بازی میکنن ، ما هم با امثال زبینا ، گریگرا ، ایموبیله و اسپوزیتو بازی میکردیم ولی این بازی چون آخرین شانس نه تنها فرارا بلکه شانسی برای اعاده حیثیت مجموعه تیم هستش ، باید با همه داشته ها بازی کنیم چون دیگه جایی برای لغزش نیست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مارکیزیو محرومه، لیست اولیه هم که مارکیزیو توش بود بعد اصلاح شد. برای پست هافبک دفاعی براتزو، ملو و دچلیه رو داریم فقط.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

مارکیزیو محرومه، لیست اولیه هم که مارکیزیو توش بود بعد اصلاح شد.

برای پست هافبک دفاعی براتزو، ملو و دچلیه رو داریم فقط.

آخه جالب بود از چند روز پیش Juventus.com نوشته بود ولی اسمش رو تو لیست گذاشته بود ! منم دیگه پیگیر نشدم ولی با این تفاسیر فکر کنم نصف یووه فلج شد ! مارکیزیو راه هم بره تو زمین بازم ارزش بالایی داره .

فکر کنم همون ملو رو بذاره برای هافبک دفاعی و حمیدزیچ رو راست و دچلیه رو چپ و دیه گو هم پشت سر مهاجمین . میشه با یسری تغییرات تو دفاع مثل بردن گریگرا به چپ ، گروسو بیاد سمت چپ خط میانی ولی خب دچلیه باید بازی کنه و منطقی تره که دچلیه تو هافبک بازی کنه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی