پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 ناپولی ( مرحله 1/8 کوپا ایتالیا ) - یادواره رایموندو اورسی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
171 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویرتصویر

یوونتوس - ناپولی

[size=15pt]

[size=13pt]مرحله 1/8 کوپا ایتالیا
چهارشنبه 13 ژانویه - 23 دی
استادیوم المپیکو - تورینو
ساعت 20:45 به وقت ايتاليا - 23:15 به وقت ايران[center][size=13pt]

[center]تصویر

[center][img width=480 height=338]http://i.imagehost.org/0489/Untitled-1_4.jpg[/img]

[center][size=10pt]برای آشنایی با رایموندو اورسی کلیک کنید

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
داشتم محاسبه میکردم که اگر پولسن به بازی نرسه و تیاگو هم که فردا میره اسپانیا ، باید یکی از بین لاپو و جان بیان و برای خط میانی بازی کنند ! طبق یه قانون نانوشته هم توی ایتالیا تیمهای بزرگ سری آ با ذخیره ها بازی میکنن ولی برای ما فرقی نداره چون اصلاً دیگه ذخیره نداریم !

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال

داشتم محاسبه میکردم که اگر پولسن به بازی نرسه و تیاگو هم که فردا میره اسپانیا ، باید یکی از بین لاپو و جان بیان و برای خط میانی بازی کنند ! طبق یه قانون نانوشته هم توی ایتالیا تیمهای بزرگ سری آ با ذخیره ها بازی میکنن ولی برای ما فرقی نداره چون اصلاً دیگه ذخیره نداریم !

تک بازیه؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نه،دو بازيه...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تک بازیه؟

نه،دو بازيه...

اون بالا که جدول رو گذاشتم ! فقط یک بازی هستش و اگر ببریم مرحله بعد با اینتر بازی داریم . فقط نیمه نهایی رفت و برگشت هستش .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
راست ميگي چِت كردم :دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
ماشالله به قرعه !!! اینتر رو هم ببریم باید با لاتزیو و یا ویولا احتمالا بازی کنیم !!!!!!!!1

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
می گم دوستان به فرارا بگید جون من رفتنش رو 1 هفته تمدید کنه !!!! اخه حیف نیست حالا که اینقدر زحمت کشیده ! جام حذفی رو هم حلالش نکنه ؟!؟!؟ حیف نیست این افتخار رو از دست بده >؟؟؟ تازه هافبک هم که نداریم می خوایم لگرو یا گریگرا رو بزاریم بازیسی کنند !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ناپولی 12 هفته است که نباخته ! وقتی دونادونی رفت و ماتزاری اومد ازین رو به اون رو شد. تو این 12 هفته تیم هایی مثل یووه، فیو، سمپدوریا و... رو برده، با لاتزیو و میلان هم مساوی کرده. با همسیک و کولاریلا واقعا زهر دارند. ماتزاری از مربیان خوب سری آست، از کارهای بعد از کالچیوپولی که انجام داده رجینایی که همیشه تهه جدول بود رو با 11 امتیاز منفی توی سری آ نگه داشت. بعد سمپدوریا رو به سهمیه یوفا رسوند و باهاش تا فینال جام حذفی رفت (اینتر رو 3 تا زدن ) الانم مربی ناپولی شده و ناپولی رو از اواخر جدول رسونده به مکان سومی بالاتر از یوونتوس !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

پس میشه نتیجه گرفت گل بارون نشیم خیلیه ! ;D

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ماتزاری خیلی مربی خوبیه تا پارسال که مربی سمپدوریا بود ما حتی جرات تحدید کردنش را هم نداشتیم چه برسه به بردن سمپدریا، امسال هم که اومده به ناپولی ما بازی 2-0 برده را 3-2 باختیم. قطعا ماتزاری برای برد و فتح کوپا ایتالیا با ناپولی پا به استادیم المپیکو تورین میگذاره،بازی خیلی سخنی هست جنگ اعصاب خواهیم داشت در این بازی، اگر یوونتوس بخواد با فرارا به زمین بره که قطعا حذف هستیم ولی اگه با یک شوک مثل اخراج مربی و اوردن هیدینک به میدان بریم احتمال پیروزی خیلی هست. امیدوارم هرچی میخواهد بشه ولی ما از سد SSC Napoli بگذریم و به مرحله بعد صعود کنیم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا بعد از ناپولي بدترين قرعه قرعه يووه است.بايد ناپولي رو ببريم .انتر روهم تو مه آتزا ببريم تا بريم نيمه نهايي.باز خوبه نيمه نهايي رفت و برگشت داره والا از همين الان بايد با كوپا هم خداحافظي ميكرديم. البته با سعي و تلاش چيرو ما تو اين فصل به خداحافظي با جام ها عادت كرديم و برامون عادي شده

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
تمام امیدمون تو این فصل به کوپاست,واقعآ تو بدترین وضعیت بازی داریم,نه بازیکن داریم و نه روحیه و نه...........

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اميدوارم اگه ما نشديم رم هم نشه.چون خيلي دوست دارم اولين ستاره نقره اي رو يووه بگيره ولي باز هم با تغيير چيرو اميد هست چون هنوز اتفاقي نيفتاده

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
من فکر میکنم اگه ترکیبو چیرو عوض کنه بتونیم با یه نتیجه ی 1-0 یا 2-1 شکست بدیم ولی با این ترکیب اگه بازی کنیم فکر میکنم احتمالش زیاده که 1-1 یا 0-0 کنیم . :181:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

من فکر میکنم اگه ترکیبو چیرو عوض کنه بتونیم با یه نتیجه ی 1-0 یا 2-1 شکست بدیم ولی با این ترکیب اگه بازی کنیم فکر میکنم احتمالش زیاده که 1-1 یا 0-0 کنیم .

:181:

اونوقت نظرت راجع به وقت اضافه چيه؟(اگه مساوي كنيم)

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

اونوقت نظرت راجع به وقت اضافه چيه؟(اگه مساوي كنيم)

اونو نتونستم حدس بزنم برا همینم نگفتم :دی: وقت استاندارد رو منظورم بود : :facepalm:pleaseantry:

:181:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بوفون-دیوید ترزگه - یاکوئینتا - محمد سیسوکو - سباستین جووینکو - کریستین پولسن - مائورو کامورانزی . در این بازی حضور ندارند!!! اوج بی بازیکنی در این بازی هست!!!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
شايد اگه تيم مصدومانمون بازي ميكرد ميشد يه اميدي داشت

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
برای برد در این بازی بهتر هست که 4-2-3-1 بازی کنیم : منینگر گروسو کیه لینی کاناوارو کاسرس بلان (سکو) :furious: ملو دچلیه دیگو حمیدزیچ ( ویچنزو) آماوری طبق اعلام باشگاه یوونتوس مارکیزیو بدلیل دریافت کارت زرد در بازی فصل گذشته محروم هست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی