پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پارما 1-2 یوونتوس ( هفته هجدهم سری آ ) - یادواره استفانو تاکونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
155 پاسخ برای این موضوع

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اگه اون بازیکن پارما دروازه تیم خودشون رو به اشتباه باز نمیکرد امکان نداشت پیروز میدان باشیم هیچ پیشرفتی در تیم دیده نشده هیچ پیشرفتی :no: :no:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
من فقط می تونم امینو تایید کنم رو این بازی کسل کننده که انتظار بیشتری هم نمی شد ازش داشت فقط همینو می شد گفت . فکر نکنم مدیرا مخصوصا بتگا از بازی تیم راضی باشن!

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
بازی رو بردیم ولی هیچ تاکتیک خاصی نداشتیم و خیلی معمولی بازی کردیم !! نیمه اول که افتضاح بود ولی نیمه دوم یکم بهتر شد !! همونطور که رضا گفت تیم خیلی ضعف داشت که بازیکنا با تلاششون میخواستن این ضعف تاکتیکی رو از بین ببرن !!! فرارا باید یکاری کنه اینجوری اصلاً نمیشه به یووه امید داشت !!!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

من که بعد از این پست میرم یه هوایی بخورم تا چشمم به پست های برخی دوستان که ارزو میکردن یووه به پارما ببازه تا چیرو اخراج بشه نخوره.

تیم رو فدای تعصب به یک نفر کردن .......... کاره
این برد درسته خیلی لازم بود ولی از لحاظ فوتبالی این بازی هیچی واسه ما نداشت به جز دویدن بیش از حد واسه حفظ نتیجه

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
من فقط تونستم يوونتوس ِ نيمه دوم ببينم و واقعا هيچي از يووه نديدم :sad:

خوشحالي منحصر به فرد بچه ها هم خيلي جالبه ???

فكر كنم از جملات بچه ها پيداست خدا رو شكر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
هرچند که موفق به گرفتن سه امتیاز بسیار سختی از پارما شدیم ( البته با بخت و اقبال فراوان ) :worship: اما هیچ چیزی نسبت به روزهای پایانی سال 2009 تغییر نکرده فقط سیستم عوض شده که بنظرمن از 4-3-1-2 هم بدتر هست برای تیم چیرو ، در بازی امروز فقط کیه لینی بود که در حد نام یووه بازی کرد البته نمیشه از نام کاسرس هم به سادگی گذشت ، خط میانی یووه هم بسیار بی نظم و سردرگم بودند خصوصا ملو و مارکیزیو که بخاطر تغییر تاکتیک بود که رو فورم نبودند تنها نکته مبهم بازی هم بازی نکردن الکس و جووینکو بود !!!! واقعا که این سبا داره نابود میشه بازیکنی که بدلیل عشق به یووه به همه ی تیم های بزرگ جواب رد داد :furious:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
کامران جان باید نماز شکر بخونیم چون هیچی نداشتیم هیچی حتی بعد از تعطیلات هم هیچ تغییری تو تیم ایجاد نشده

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
سلام با اين بازي كه تيم كرد به نظرم اميدي به بهتر شدن تيم نيست واقعا بد بازي ملو هم كه كلا مثل گذشته زياد توپ لو مي داد نميدونم چرا هر مربي كه در يووه به مشل بر ميخوره گير ميده به الكس و اونو نيمكت نشين ميكنه شايد ميخواد با نيمكت نشيني الكس بگه هنوز قدرت داره نميدونم چرا به نظرم ميومد اين بتگا مدافع پارما را كه گل به خودي زد را خريده بود آخه اول بازي هم يه ضربه سر به طرف دروازشون زد كه من فكر كردم كاسرس بود به خوبي زد و بعد اون گل به خودي كه اونم مثل يه مهاجم ضربه زد :دی: ناراحتيش هم يكم تابلو بود :دی:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تبریک ... برد توی زمین پارما با این شرایط خاص شیرینه ... نکته ای که واسه من قابل توجه بود ، هدایت خوب چیرو بود که با گفته هاش ، خط دفاعی رو خوب هدایت کرد ... فقط باید شادی کرد ... بحث فنی واسه اینده ...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
كامران برو آمار پارما رو تو زمين خودش نگاه كن...ببين چند تا باخت داده...100-0 هم ميبرديم بايد خداروشكر ميگفتيم... امروز كه ديگه دفاع تيم منسجم بود و غير از صحنه ي گل هيچ اشتباه ديگه اي نداشت هم بياين چيرو رو بكوبين...درسته كه اصلا تو فاز حمله هيچي نبوديم ولي واقعا قشنگ دفاع كرديم...اين بيابياني يك نفره رُس دفاع يووه رو كشيد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من نمیفهمم لیگ 2 هفته تعطیل بوده ما 2 هفته وقت داشتیم ولی تیم خیلی افتظاح بازی میکنه!!!! تو این دو هفته چیرو فرارا چه کار میکرده؟؟؟ چه تغییر خاصی تو تیم داده؟ اصلا نمیشه به این تیم امیدوار بود!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من يه چيزي يادم رفت... بازي خوب و دوندگي بي امان و موثر پولسن...واقعا عالي بود

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
با این شرایط در برابر میلان و فیورنتینای اماده باید یه فکره اساسی کرد

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
با این برد به احتمال زیاد فرارا برکنار نمیشه. فقط از اینکه دلپیرو بازی نکرد متعجبم.forza vecchia signora

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
منم یه چیزی فهمیدم اینکه جورجو خیلی گله

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
تيكه هايي كه بتگا رو نشون ميداد جالب بود و دو نكته داشت:1-اين كه بتگا وسط نشسته بود...2-اين كه دائم با سكو حرف ميزد،نه بلان،يكي دوبار هم كه من ديدم بلان ميخواد حرف بزنه،بتگا توجهي نكرد و بلان بدبخت منصرف شد

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تنها نکته امیدوار کننده بازی دفاع خوب یوونتوس بود البته بیشترش رو مدیون کیه لینی بود واقعا عالی بازی می کرد پولسن هم عالی بازی کرد دیگو هم نیمه دوم خیلی خوب بود ولی در کل به این تیم امیدی نیست

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
میشه مسئولیت بتگا و بلان رو در یووه بگی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

میشه مسئولیت بتگا و بلان رو در یووه بگی

بلان مدیرکل باشگاهه الان،
بتگا مدیر ورزشی باشگاهه.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
من کلاس داشتم نرسیدم بازی رو از اول ببینم . . . اومدم دیدم 2-1 ـه خدا رو شکر کردم ولی خداییش اندازه بازی با کیه وو که با سلام و صلوات بردیم این بازی رو هم همون طوری بردیم . . . و من حتی در صورتیکه میلان رو همو همینطوری ببریم تمایلی به ادامه ی کار فرارا ندارم ، من چیرو رو دوست دارم اما ببینید کاملا مشخصه یووه اصلا نمی تونه یک حمله ی خوب ترتیب بده ، تو دفاع هم خیلی هل هستیم متاسفانه . . . یه نکته ی خوب بازی دیه گو ضربه آزادش بود که برای اولین بار دیدم بعد از مدت ها خوب زد ، از ملو هم انتظار بیشتری داشتم اون همه گفته بود که انگیزم زیاد شده بود . . . متاسفانه تیم هنوز یکم عصبیه ؛ خطای گروسو که روش کارت گرفت و یا خطای کاسراس . . . راستی چقدر پارما قیافه های آشنا توش بود . . . میرانته ؛ بوژینُف ، پانوچی . . . یه آن رفتم تو حال و هوای فصل 2006-2007 :heartbreaking: در مجموع من احساس می کنم که یووه با این وضعیت آینده ی امیدوار کننده ای نداره . . .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی