پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پارما 1-2 یوونتوس ( هفته هجدهم سری آ ) - یادواره استفانو تاکونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
155 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بهترین توصیف برای این نیمه رو گزارش گر الجزیره به کار برد! نیمه شانس چیرو فرارا! یووه فقط یک شوت به چارچوب داشت که گل شد! و بعد هم یه سانتر اشتباه از کاسرس که تبدیل به کرنر شد و بازیکن پارما همون کرنر رو زد توی دروازه خودشون! من اگر بخوام بازی یووه رو جدای از نتیجه با بازی های قبل مقایسه کنم هیچ عامل برتری نمی بینم!تازه یووه تنها فاکتور برتری یعنی مالکیت توپ رو هم توی این بازی از دست داد! (فکر کنم آخر نیمه اول ۵۳-۴۷ برای پارما بود) یوونتوس توی حملات عملا ۱۰ نفره بازی می کرد!دیه گو به جای اینکه نقش مهاجم دوم رو داشته باشه می رفت به سمت چپ سانتر می کرد. امیدوارم این بازی با برد یووه تمام بشه اما بعید می دونم با همین روند همچین اتفاقی بیفته مگر اینکه تغییرات تاکتیکی مفیدی صورت بگیره.چون فکر نمی کنم صرفا تعویض بازیکن ها هم بتونه کمکی بکنه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
4-4-2 فرارا اصلا خوب نبود!!!! یوونتوس افتضاح ، پارما افتضاح تر!!!! فلیپه ملو کاملا نا امید کننده و کاملا محو بازی میکنه!!!! گل دوم پارما را هم که خودشون به خودشون زدند!!!! خوب بازی نمیکنیم!!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب خدا رو شکر فعلا یووه بازی رو برده همون طور که امیر گفت چیرو استرس شدیدی داره و امیدوارم بتونه 3 امتیاز سال جدید رو بگیره در مورد بازی هم بگم که نسبت به هفته های پیش تعداد سانتر ها کمتر بود و بیشتر گروسو سانتر میکرد ولی در کل از بازی هایی بود که واقعا یووه داره با برنامه بازی میکنه و خیلی خوشحالم که یووه کم کم داره تغییر میکنه . جا داره یه تشکر حسابی هم از دروگی ها بکنم چون واقعا تعدادشون خیلی زیاد هست و یووه اصلا احساس تنهایی نکرده تو این بازی .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در مجموع تیم بی نظمی هستیم ! بی نظم و پر استرس، خصوصا تو کارهای دفاعی. بازیکن ها کارهایی می خواند بکنند، به نظر چیزهایی تو سرشون هست و برنامه های دارند، ولی راه اجرا کردنش رو بلد نیستند ! توی دفاع برخلاف همیشه که کم تعداد بودیم امروز با تعداد زیاد دفاع می کنیم و چند نفری سراغ یه بازیکن می رند. اما هنوزم دفاع منسجمی انجام نمی دند. فلسفه ی بازی یووه به کل عوض شده. همیشه یووه با تعداد زیاد حمله می کرد و در ضدحملات گل می خورد، تو این بازی ساختار تفکر یووه عوض شده، با تعداد زیاد تو زمین خودی هستیم و آروم آروم جلو می ریم. همیشه حریفمون رو تحت فشار می ذاشتیم و حتا اگر زیاد گل می خوردیم مالکیت توپ زیادی داشتیم. ولی الان یووه گاردش رو خیلی عقب گرفته. یه بازی خیلی با احتیاط انجام میده. کیه لینی جزو معدود بازیکن هایی که خودشه ! یعنی تحت فشار و استرس قرار نداره، واقعا صخره است و با صلابت بازی می کنه.پولسن هم تقریبا به همین شکل و خونسرد بازی می کنه. از شانس بدمون ترزگه هم مصدوم شد و آمائوری هم عموما توی موقعیت هایی که خلق میشه حضور نداره. به جز موقعیت هایی که دیگو خلق کرد و کسی استفاده نکرد، 3 تا کرنر داشتیم که 2 تاش گل شد ! و باز هم روی ارسال از جناحین گل خوردیم. میشد منینگر رو کمی مقصر دونست، روی همچین فاصله ی نزدیکی منینگر می تونست بیاد جلو، یعنی باید آماده میشد برای جلو اومدن چون فقط یک قدم فاصله داشت با توپ، اومد جلو، برگشت عقب و توپ خیلی راحت رفت توی گل. البته سرعت ارسال زیاد بود، ولی بازم می تونست بهتر کار کنه منینگر. ملو چند تا حرکت خوب می کنه، بهش امیدوار میشی بعد یدفه یه حرکت خجالت آور انجام میده ! یکی دوبار خیلی حرکات عجیبی ازش سر زد، در کل نمیشه گفت بد بود، ولی قطعا خوب هم نبود. این رو با توجه به بی نظمی عمومی کل تیم می گم !

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

خوب خدا رو شکر فعلا یووه بازی رو برده همون طور که امیر گفت چیرو استرس شدیدی داره و امیدوارم بتونه 3 امتیاز سال جدید رو بگیره در مورد بازی هم بگم که نسبت به هفته های پیش تعداد سانتر ها کمتر بود و بیشتر گروسو سانتر میکرد ولی در کل از بازی هایی بود که واقعا یووه داره با برنامه بازی میکنه و خیلی خوشحالم که یووه کم کم داره تغییر میکنه .
جا داره یه تشکر حسابی هم از دروگی ها بکنم چون واقعا تعدادشون خیلی زیاد هست و یووه اصلا احساس تنهایی نکرده تو این بازی .

حسن؟ با برنامه؟ بازی رو دیدی؟ برنامه کجا بود. همش رو دو تا اتفاق گل زدیم. بقیه زمان بازی رو هم که هیچی نگو. هیچ کار مفیدی نکردیم. با

این رویه به هیچ جا نمیرسیم.

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
درسته نیم اول و بردیم ولی خداییش یووه افتضاح بود !!! هیچی واسه گفتن نداشت !!! نمیدونم تو این تعطیلات چیکار کردن !! پولسن و ملو واقعاً افتضاح بودن !!! دیه گو و مارکیزیو که زیاد تو جریان بازی نبودن !! کیه لینی عالی بازی کرد ولی ما بقی معمولی که فکر میکنم دلیلش فقط و فقط ناهماهنگی تیم بود که به مربی بر میگرده !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خوب خدا رو شکر فعلا یووه بازی رو برده همون طور که امیر گفت چیرو استرس شدیدی داره و امیدوارم بتونه 3 امتیاز سال جدید رو بگیره در مورد بازی هم بگم که نسبت به هفته های پیش تعداد سانتر ها کمتر بود و بیشتر گروسو سانتر میکرد ولی در کل از بازی هایی بود که واقعا یووه داره با برنامه بازی میکنه و خیلی خوشحالم که یووه کم کم داره تغییر میکنه .
جا داره یه تشکر حسابی هم از دروگی ها بکنم چون واقعا تعدادشون خیلی زیاد هست و یووه اصلا احساس تنهایی نکرده تو این بازی .

جسارتا شما بازی را دیدین؟؟؟

یووه داره با برنامه بازی میکنه؟؟؟ یووه تنها چیزی که نیست با برنامه هست!!! بازی با کاتانیا زیباتر بازی میکردیم.

یک بار پست A.D. Piero بخون!!!!!

قصد جنجال ندارم ولی خداییش بی تعصب به فرارا حرف بزن تو رو به این وقت و زمان یک خورده هم که شده به یوونتوس فکر کن

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

جسارتا شما بازی را دیدین؟؟؟

اگه شما ندیدی من دارم بازی رو میبینم و ضبط میکنم میتونم بهت بدم ببینی .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

داره تغییر میکته؟؟؟؟؟؟
واقعا چه تغییری دیدی؟؟؟بدتر نشده باشه بهتر نیست.
1بازی 1 طرفه اس تقریبا با دو تا گلی که اتفاقی بود...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نمیدونم به خدا چی بگم من بلد نیستم وقتی تو زمین پارما داریم بازی رو میبریم بگم که داریم افتضاح بازی میکنیم .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حالا كه داريم يك بازي رو هم(گويا با شانس و اقبال!) ميبريم 100 تا اخراجي داديم!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
خوب بازی تمام شد و یوو باز هم بازی کاملا ضعیفی به تماشا گذاشت ! درسته بردیم ولی این برد فقط تنها حسنی که داشت این بود که بعد مدت ها طعم برد رو تجربه کردیم یا هیچ پیشرفتی در کار یوو بعد تعطیلات صورت نگرفته و این واقعا نامید کننده است ! چیز دیگه ای که داره منو آزار میده اینه که نمیدونم چرا چیرو به اله بازی نمیده !!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تنها نکته مثبت بازی بردن یووه و بالا رفتن روحیه بازیکن هاست! این بالا رفتن روحیه رو به وضوح می شد دید.وقتی دقیقه ۹۵ روی ملو توی محوطه یووه خطا شد و فشار حملات پارما کم شد,ملو طوری خوشحالی کرد که انگار یووه گل زده! من ترجیح می دم فرض رو به این بذارم که فرارا بعد از این برد می تونه برنامه های خودش رو بهتر پیاده بکنه و یوونتوس رو بکنه مثل اول فصل هرچند هیچ اطمینانی هم به افتادن این اتفاق ندارم!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب هرجوری بود با چنگ دندون بازی رو بردیم. داوری می تونست بهتر ازین باشه در لحظات خیلی حساسی، مثل اون آفساید اشتباه مارکیزیو. و البته اخراج کاسرس سختگیرانه بود و اخراج نشدن مدافع پارما واقعا مهربانانه ! خیلی حرف زیادی برای زدن نیست، تیم با شور زیادی بازی می کرد و ضعف های تاکتیکی رو سعی می کردند با تلاش زیاد بپوشونند. درواقع بهترین کاری بود که از فرارا بر میاد، این مدت ما مالکیت زیاد داشتیم و روی ضد حملات آسیب پذیر بودیم. امروز با نفرات زیاد دفاع کردیم و باحتیاط حمله کردیم. شاید برای کوتاه مدت بهترین کاری بود که می شد کرد، ولی چیزی که شخصه با این شیوه بازی کردن نمیشه همیشه پیروز بود چون همیشه گل ها به این سادگی نسیب تیم نمی شند. رم هم توی وقت های اضافه 2 گل خورد و اختلاف یووه با رم بیشتر شد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب خدا رو شکر تونستیم بازی رو ببریم از نظر من کیلینی بهترین بازیکن یووه بود واقعا یکی از دلایلی که یووه زمان مصدومیت کیلینی نتیجه نمیگرفت همین بود و اقعا بازوبند یووه برازنده این مدافع است .ملو هم نیمه دوم خیلی بهتر از نیمه اول بازی کرد فقط نمیدونم چرا هی توپ رو بادست میزد ولی در کل من از بازی یووه راضی هستم و به اینده امیدوار.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
وااااااااااااااااااااااااي.خدايا شكرت. براوو چيرو.واقعا فقط ميشه تو اين لحظات گريه كرد :cry2: دوباره برگشتيم.كار بزرگي كرديم.ديگه چيز ديگه اي نميتونم بگم.حس تايپ كردن نيست... :Juveflag:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
به نظرت این برگشتن بود با یه بازی ضعیف مسئولان تیم ما طوری خوشحالی میکردند که انگار به مرحله دوم لیگ قهرمانان صعود کردیم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
به مسخره ترین شکل ممکن 3 امتیاز بازی رو گرفتیم . این برد از 1 اسکودتو بیشتر ارزش داشت

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

وااااااااااااااااااااااااي.خدايا شكرت.
براوو چيرو.واقعا فقط ميشه تو اين لحظات گريه كرد :cry2:
دوباره برگشتيم.كار بزرگي كرديم.ديگه چيز ديگه اي نميتونم بگم.حس تايپ كردن نيست...
:Juveflag:

مرسی مصطفی واقعا درکت میکنم که میگی حس تایپ نیست .
من که بعد از این پست میرم یه هوایی بخورم تا چشمم به پست های برخی دوستان که ارزو میکردن یووه به پارما ببازه تا چیرو اخراج بشه نخوره.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

حسن؟ با برنامه؟ بازی رو دیدی؟ برنامه کجا بود. همش رو دو تا اتفاق گل زدیم. بقیه زمان بازی رو هم که هیچی نگو. هیچ کار مفیدی نکردیم. با

این رویه به هیچ جا نمیرسیم.

داره تغییر میکته؟؟؟؟؟؟
واقعا چه تغییری دیدی؟؟؟بدتر نشده باشه بهتر نیست.
1بازی 1 طرفه اس تقریبا با دو تا گلی که اتفاقی بود...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی