پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سيه نا 0-1 يوونتوس ( هفته نهم سری آ ) - يادواره پیترو آناستازی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
80 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب، بالاخره سیه نا باید گل رو می خورد و همونطور که پیش بینی کردم روی یه ضربه آزاد با ضربه ی سر آمائوری گل خوردن. بازی خیلی کند و خیلی سرعت پایینی داشت، یووه خیلی زیاد صاحب توپ بود و پاسکاری می کرد، ولی راهی به جلو نبود، هم اونا خیلی فشرده بودند هم ما چندان موفق نبودیم در باز کردن گره ی بازی اونا، اما روی ضربات آزاد خیلی خطرناک بودیم، چند موقعیت خوب داشتیم روی ضربات کیه لینی. نیمه اول پولسن متوسط بود، نیمه دوم واقعا بد بود یه جورایی.مولینارو اینقدر بد بود که دچلیه رفت جاش و کامورانزی اومد توی زمین.اینور هم گریگرا رفت و کاسرس اومد. دچلیه متوسط بود، خیلی فاصله داره با گروسو، ولی به افتضاحی مولینارو هم نیست. کاسرس هم تقریبا اصلا جلو نیومد. ملو عالی بود، اگر اشتباه نکنم با وجود اینکه یووه صاحب بازی بود باید آمارش خیره کننده باشه، کامورانزی هم که اومد کلا جونی به حالت تهاجمی یووه داد ولی یه چیزی که مشهوده حرکات کامو و دیگو هماهنگ نیست. آمائوری علاوه بر گلی که زد چندان جالب نبود.امیدوارم گل زنی هاش ادامه پیدا کنه تا این خودخواهیش رو بزاره کنار. ترزگه هم شب آرومی داشت و کار خاصی نکرد. راستی یووه همون 4-3-1-2 رو بازی کرد. با نقش کلیدی دیگو که هرچند مفید بازی کرد ولی انتظارات بیشتری ازش میره.

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
تصویر تصویر تصویر

:: PreMatch Video ::

Ferrara Press Conference
Click Here for Video

:: Goals ::

0-1 Amauri Min.72
Click Here for Video

:: Extras ::

Jajalo Shot Min.26
Click Here for Video

Chiellini Header Min.42
Click Here for Video

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
بازی رو ندیدم ولی طوری که بچه ها میگن بازیه خیلی سردی بوده / خب خدا رو شکر که بردیم ولی این جور بردا یکم آدم رو میترسونه / آخه چرا فرارا به بازیکنای اصلی استراحت داد؟؟؟!! درسته بازیه بعدی سخته ولی نه اینقدر که اینجور بازیهارو دسته کم گرفت !! اگه دقایق پایانی یووه گل میخورد چی ؟؟؟ !! به نظر من یووه باید اینجور بازیهارو با اقتدار ببره تا شخصیت تیم بالاتر بره!!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یونتوس بازی خوبی مخصوصا در حملات نکرد.به جز گل من هیچ موقعیت گل دیگه ای رو به یاد نمیارم!یعنی صحنه ای که دروازبان سیه نا مجبور به عکس العمل بشه. به هر حال این چند وقت دارین ضعف یووه در ساخت موقعیت و گلزنی رو می بینیم و این مشکل از زمانی که مارکیزیو مصدوم شده بیشتر هم شده! --- مولینارو نیمه دوم تعویض شد,آخر بازی که روی نیمکت نشونش داد کت و شلوار تنش بود و عینک هم زده بود! ;D کسی نمی دونست فکر می کرد مربی ای چیزیه!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

مولینارو نیمه دوم تعویض شد,آخر بازی که روی نیمکت نشونش داد کت و شلوار تنش بود و عینک هم زده بود! ;D کسی نمی دونست فکر می کرد مربی ای چیزیه!

شاید خودش فهمیده باید بساطش رو جمع کنه بره :Facepalm:

چمدونش دستش نبود آخر بازی>؟ :Facepalm:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
تبریک می گم برد رو امیدوارم از بازی های بعد بهتر هم بازی کنیم!

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بازی بدی نبود یووه سعی کرد منطقی بازی کنه وببره اما من بیش از این از یووه انتظار دارم تیم هجومی تر بازی کنه و... اما در کل چون نتیجه رو گرفتیم خوشحالم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من خوابم برد وسط بازی... نیمه اول رو بزور دیدم ولی نیمه دوم قابل دیدن نبود.. فقط یه لحظه که گزارشگر گفت امائوری. یه چشمی دیدم که یه سری دور هم جمع شدن.. فهمیدم گل زدن. نظر خاصی هم راجع به بازی ندارم.. :Facepalm:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فلیپه ملو (ع) : 92 پاس، 90.22 صحیح !!! یوونتوس 66 درصد مالکیت توپ، سیه نا 33 درصد. 1 شوت در چهارچوب، 5 شوت بیرون و 6 شوت بلوکه شده برای یووه، 2 شوت در چهارچوب و 3 شوت بیرون برای سیه نا. 29 سانتر یووه، 13 سانتر سیه نا. یووه در این بازی 587 پاس داد که 83.48 درصد صحیح بودند و فکر کنم این بیشترین آماری که من تو این مدت دیدم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
ببینم رضا اینها آقا وسط بازی می کنند با تیم ها که با این آمار عالی ،گل کم می زنند ؟؟؟؟ هی پاس می دهند ،چند وقت یکدفعه حسی می کشند زیرش توی محوطه حریف؟؟؟؟ واقعا حرکات ترکیبی و پاس های توی عمق و این جور چیز ها یختی؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب سیه نا هم با عین 11 نفر تو محوطه اش بود، بازیکن هایی مثل پولسن، دچلیه، مولینارو، کاسرس توی زمین بودیم که خصوصا تو نیمه اول خیلی ضعف فردی و کیفیت پایین بازی این ها به چشم میومد، مولینارو میومد جلو و هیچ کاری نمی کرد، پولسن سمت راست تو موقعیت های قرار می گرفت که اگر کامو بود شاید خیلی صحنه های بهتری خلق می کرد اما با این افراد به طور کلی خیلی نمی تونستیم گره گشا باشیم. فرارا هم از پاس بلند خوشش نمیاد در نتیجه بیشتر با صبر و حوصله توپ رو به گردش می نداختند تا فرصتی پیش بیاد. یوونتوس تو این مقطع خودش به طور کلی مشکلات هماهنگی داره، و یه سری بازیکن ذخیره هم اضافه شده بود بدتر شده بود. ولی خوبیش این بود که سراسیمگی و عجله نمی کردند که توپ رو در اختیار سیه نا قرار بدند و فرصتی بهشون بدند. بخوام نمره بدم : بوفون -7- بیکار بود، ولی روی همون صحنه ی تک به تک با اکدال واقعا عالی عمل کرد لگروتالیه - 6.5 - اشتباه نداشت، ولی مثل همیشه زیاد خطا می کنه. کیه لینی - 9 - عالی بود، در دفاع بی نظیر بود به معنای واقعی کلمه، در حملات حضور کاملا فعالی داشت و همه جا بود ! گریگرا - 6 - زیاد دیده نشد تو بازی. مولینارو - 4 - پارسال فقط سانتر کردن بلد نبود و خوب بازی می کرد، امسال پاس دادن و استپ کردن هیچ، با توپ حرکت کردن هم یادش رفته. ملو - 8.5 - قلب تپنده ی یووه بود، وظیفه اش رو به بهترین شکل انجام می داد، تو نیمه اول 3-4 تا پاس بیرون پا سمت راست زمین برای پولسن انداخت کف من برید! پولسن - 5.5 - نمایشی زیر استاندارد های لازم داشت. دچلیه - 6 - بد نبود، ولی نمیشه گفت خوب بود. هنوز در حد بازیکن اصلی یووه بودن نشون نداده خودش رو. دیگو - 7 - بازی خوبی کرد، خیلی دوید، خیلی خوب توپ پخش کرد، خطای گل رو خودش گرفت و خودشم پاس گل داد. آمائوری - 6.5 - گل 3 امتیازی با ارزشی زد، جز اون نمایش خوبی نداشت. ترزگه - 5.5 - بیشتر همش عقب میومد و پاسکاری می کرد، زیاد یووه موقعیت نداشت که دیده بشه ترزگه. تعویضی ها : کاسرس - 6 - زیاد دیده نشد، تو یه صحنه هم زد سر لگرو رو زخمی کرد که خوشبتخانه لگر به بازی برگشت ! کامورانزی - 6.5 - جنبش خوبی به سمت راست و سرعتی خوبی به بازی داده و کمی یووه رو از اون حالت خشک بودن درآورد. سیسوکو - 2-3 دقیقه بازی کرد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سلام به دوستان یوونتوسی با صحبتهایی که بابام راجع به این بازی کرد و چیزی که بچه ها میگند. بازی خیلی افتضاحی بوده و کسل کننده و زوری تونستیم یک 3 امتیاز شیرین را بگیریم. ترکیبی که دیدم رسیدن فلیپه ملو به این بازی با اون ضربه ای که بازیکن مکابی چهارشنبه شب بهش زد خیلی عجیب بود!!! یک صحنه هم الجزیره تکراش گذاشت کفم برید!!!! این اکدال اومد توپ از بالا سر بوفون بفرست تو گل که وقتی توپ و انداخت هوا بوفون نشسته توپ و گرفت!!!!!!!!!!! واقعا بوفون بهترین دروازه بان جهان هست هر بازی که میگذره بیشتر به توانایی های جی جی بوفون اطمینان پیدا میکنم. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> این برد تبریک به یوونتوسی ها عزیز این سایت<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحبت های فرارا : - در این بازی ما فقط 3 امتیاز رو می خواستیم چون نیاز شدید به پیروزی داشتیم، فوتبال با کیفیت بهتر چیزی که در ادامه بهش خواهیم پرداخت. - 3 امتیاز خیلی مهم رو گرفتیم، درحالی که موقعیت های خیلی کمی داشتیم، و البته از طرف دیگه کنترل خوبی روی بازی داشتیم. - سرعت بازی خیلی پایین بود، باعث میشد سیه نا با آرامش از دروازه خودش دفاع کنه. ما توپ رو داشتیم، ولی پاسکاری های ما خیلی کند و بی اثر بود. - نیمه دوم تغییراتی دادیم تا فشار بیشتری روی دروازه بیاریم و سرعت بازی رو بیشتر کنیم، و تونستیم به گل برسیم. - دیگو و ترزگه آماده هستند، ولی امروز با مشکل نبود فضا و فشردگی حریف روبرو بودند.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
راستی به نظزم اکدال هم بازی خوبی کرد !!! هر بازیکنی رو که میدیم به تیم دیگه میشه بلای جونمون !!! به هر حال بازی خوبی بود !!!! به نظر من کاسرس واقعا از گریگرا بهتر هست !!! تو این بازی در چند صحنه پوشش های بسیار عالی داد !!!! من شخصا کاسرس رو خیلی دوست دارم شاید منو یاد هم وطنش میندازه !!!! البته ظاهرش با مونترو اصلا یکی نیست !!! به نظر من چیرو باید ازش استفاده کنه تا با تیم هماهنگتر بشه و نقاط ضعفش به حداقل برسه !!!! کیلینی واقعا این بازی عالی بود !!! راستی دقت کردید جیجی توپای شروع مجدد رو از قبل بدتر شروع میکنه !!!! احساس میکنم نمیخواد رو زانوش خیلی فشار بیاره !!!!

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

راستی به نظزم اکدال هم بازی خوبی کرد !!!

هر بازیکنی رو که میدیم به تیم دیگه میشه بلای جونمون !!!

به هر حال بازی خوبی بود !!!!

به نظر من کاسرس واقعا از گریگرا بهتر هست !!! تو این بازی در چند صحنه پوشش های بسیار عالی داد !!!!

من شخصا کاسرس رو خیلی دوست دارم شاید منو یاد هم وطنش میندازه !!!! البته ظاهرش با مونترو اصلا یکی نیست !!!

به نظر من چیرو باید ازش استفاده کنه تا با تیم هماهنگتر بشه و نقاط ضعفش به حداقل برسه !!!!

آره به نظر منم کاسرس خیلی خوبه / همونطورم که قبل بازی گفتم فقط باید بیشتر بازی کنه تا هم هماهنگ تر بشه هم راحت تر بازی کنه !!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
با دیدن این آمار واقعا میشه به این تیم دل خوش کرد برای پیشرفت ، ما حتی در زمان کاپلو هم این آمار و ارقام رو کم داشتیم اما الان با مقایسه این ارقام با ارقام دوره ی رانیری میشه فهمید که چیرو چقدر برای این تیم برنامه داره ، درسته با آمار و ارقام هیچ تیمی به قهرمانی نمیرسه اما این نشانه ی پیشرفت تاکتیکی تیم هست یک چیز دیگه هم اینه که خیلی خوبه یک مربی با دیدی وسیعتر و جامعتر به مصاف حریفان بره همون چیزی که چیرو میکنه امروز نشون داد که یک چشمش به بازی با سمپدوریاست و ضمن اینکه باید سه امتیاز بگیره از جهتی دیگه باید پتانسیل تیم رو هم برای بازی بعد حفظ بکنه. :goog: این هم نمرات سایت گل به بازیکنان یووه : Buffon - 7 Grygera - 6.5 Legrottaglie - 7 Chiellini - 8.5 Molinaro - 5 Poulsen - 6 Felipe Melo - 7 De Ceglie - 5 Diego - 7 Trezeguet - 5.5 Amauri - 7 --------------------- Caceres - 6.5 Camoranesi - 6 Sissoko - N/A

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
گفتنی ها در مورد بازی رو بچه ها گفتند و کلاً هم حرف خاصی نداشت و چیز جا مونده ای هم نمونده فقط باید اشاره کنم که قطعاً برنده این بازی چیرو بود چون با یک تیر دو نشون زد و با استراحت دادن به چندین مهره اصلیش هم تیم رو برای بازی حساس با سمپ آماده نگه داشت و هم 3 امتیاز فوق العاده حساس این بازی رو گرفت . درسته بازی چنگی به دل نزد ولی تو مقطع فعلی مهمترین چیزی که مهم بود بردن بود که بردیم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

فلیپه ملو (ع) : 92 پاس، 90.22 صحیح !!!

یوونتوس 66 درصد مالکیت توپ، سیه نا 33 درصد.
1 شوت در چهارچوب، 5 شوت بیرون و 6 شوت بلوکه شده برای یووه،
2 شوت در چهارچوب و 3 شوت بیرون برای سیه نا.
29 سانتر یووه، 13 سانتر سیه نا.

یووه در این بازی 587 پاس داد که 83.48 درصد صحیح بودند و فکر کنم این بیشترین آماری که من تو این مدت دیدم.

نمودار پاسکاری :

تصویر

جهت های حمله :

تصویر

تصویر

میانگین مکان هر بازیکن :

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوفون راجب بازی گفته : نمیشه از عملکرد این بازی راضی بود چون جزو بازی های خوبمون نبود، این چیزی نیست که یوونتوس باید باشه و انتظار از ما خیلی بیشتر ازین هاست. ولی در حال حاضر ما داریم خودمون رو از شرایط سخت خاصی رها می کنیم و باید فشارها رو کم کنیم پس بیش از هرچیزی پیروز شدن برای ما ضروریه. مشکل اصلی ما هم نزدن گل اوله، اگر بتونیم گل اول رو در بازی ها بزنیم در ادامه خیلی راحت تر می تونیم بازی کنیم.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

با دیدن این آمار واقعا میشه به این تیم دل خوش کرد برای پیشرفت ، ما حتی در زمان کاپلو هم این آمار و ارقام رو کم داشتیم اما الان با مقایسه این ارقام با ارقام دوره ی رانیری میشه فهمید که چیرو چقدر برای این تیم برنامه داره ، درسته با آمار و ارقام هیچ تیمی به قهرمانی نمیرسه اما این نشانه ی پیشرفت تاکتیکی تیم هست یک چیز دیگه هم اینه که خیلی خوبه یک مربی با دیدی وسیعتر و جامعتر به مصاف حریفان بره همون چیزی که چیرو میکنه امروز نشون داد که یک چشمش به بازی با سمپدوریاست و ضمن اینکه باید سه امتیاز بگیره از جهتی دیگه باید پتانسیل تیم رو هم برای بازی بعد حفظ بکنه. :goog:

این هم نمرات سایت گل به بازیکنان یووه :

Buffon - 7

Grygera - 6.5

Legrottaglie - 7

Chiellini - 8.5

Molinaro - 5

Poulsen - 6

Felipe Melo - 7

De Ceglie - 5

Diego - 7

Trezeguet - 5.5

Amauri - 7