پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سيه نا 0-1 يوونتوس ( هفته نهم سری آ ) - يادواره پیترو آناستازی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
80 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اسامی بازیکنان اعزامی به سیئنا :

Buffon
Caceres
Chiellini
Felipe Melo
Cannavaro
Grosso
Iaquinta
Amauri
Chimenti
Manninger
Camoranesi
Trezeguet
Poulsen
Molinaro
Giovinco
Grygera
Sissoko
Ariaudo
Diego
De Ceglie
Legrottaglie

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
با سلام.به نظر منم ملو بازي نمي كنه و پولسن جاشو مي گيره و از نظر من بهتره مثلقبل 2 مهاجم بازي كنهالبته يكي عقبتر. واقعا تو اين شرايط نبود الكس دركميشه بهر حال بهتره اينجور باشه بوفون گروسو چليني كاناوارو گريگرا پولسن مومو ديه گو كامو ياكويينتا امائوري

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

بجای دعا کردن بشین یه تیم درست حسابی که با این سیستم بازی می کنه رو پیدا کن و معرفی کن برای من که نمی فهمم.. چون من ۴-۱-۲-۱-۲ شنیدم ولی ۴-۱-۳-۲ تاحالا نشنیدم.. مگر موارد استثنایی باشه..

حالا اصلا بگو چه مزیتی داره این سیستم؟ که به نظرت از ۴-۲-۳-۱ بهتر هست؟!‌ می دونی ۴-۲-۳-۱ چه استفاده ای داره؟‌ کلا اصلا می دونی که تهاجمی یا دفاعی؟‌ اینم می دونی مورد استفاده اش چیه که مربیا این سیستم رو ترجیح میدن در مواقعی؟

جالبه اکثر کسایی که همینطوری میان و فرارا رو مسخره می کنن و ازش ایراد می گیرن چیز خاصی نمی دونن از فوتبال جدید.. درجه بندی داره. یه سری که حتی نمی دونن ۴-۴-۱-۱ چیه.. یه سری هم فکر می کنن چون تیم دو تا هافبک دفاعی داره و یه مهاجم یعنی داره دفاعی بازی می کنه و مربی ترسو هست.. یه سری همون رانیری براشون خوبه که دو سال پشت سر هم ۴-۴-۲ فلت بازی کنه که براشون قابل درک باشه..

(+ اینم در نظر داشته باشید که ۴-۲-۳-۱ یکی از خط سه نفره جلو مهاجم محسوب میشه نه هافبک)

آقای فهم فوتبال

دیگه بیش از این هم ازت انتظار نمی ره

وقتی بین 4.1.3.2 و 4.1.2.1.2 تفاوت می گذاری که در واقع یکیند !!!!

ادعای شعور فوتبالی می کنی و چشم بسته دهنت رو باز می کنی !
من که همیشه از طرفداران فرارا بودم اونوقت الکی ربط می دی به این قضیه

شما واقعا بلدی 4.4.1.1 چیه !انتهای آنلانیز و شعور !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحبت های فرارا : - با شاگردانم بازی با مکابی رو و دلایل ضعفمون رو بررسی کردیم، باید بگم در اون بازی به دلیل اجبار و فشار که روی ما بود برای پیروز شدن خونسردی خودمون رو از دست داده بودیم و اونطور که باید و شاید خودمون نبودیم. - در این بازی ما باید یک قدم در بهبود کیفیت برداریم، باید با تمرکز بیشتر بازی رو کنترل کنیم، خصوصا وقتی جلو هستیم. - البته این بازی با وجود تمام خطرهای پنهانش فرصت مناسبیه برای اینکه بعضی بازیکن ها نفسی تازه کنند، چون تقویم فشرده در هفته های آینده هم فرصت استراحتی به ما نخواد داد. - شهر سیه نا برای من خیلی خاطره انگیزه، اولین بازی مربی گری من در این شهر بود، همه چیز با جزییات به خوبی یادم هست، اضطراب، فشار برای پیروز شدن، نگرانی از بازی فیورنتینا و میلان و پیروزی که کسب کردیم. یکی از روز های شیرین زندگی من بود. - کم گل زنی در یوونتوس تاکتیکی نیست، از لحاظ آمار و ارقام اگر بررسی کنید یوونتوس در داشتن مالکیت توپ و خلق موقعیت گل یکی از بهترین تیم هاست.ما حتی در زدن شوت در چهارچوب هم از بهترین تیم ها هستیم. ولی متاسفانه در این مقطع خیلی ازون ها رو گل نمی کنیم.این مشکل مقطعی و برطرف خواهد شد. - برای بازی چهارشنبه ما تاکتیک جدید و متفاوتی رو تمرین کردیم. ولی برای این بازی (و ازین به بعد) ما هم تاکتیک قدیمی خودمون و هم تاکتیک جدید رو تمرین می کنیم. من می خوام بازیکن ها با آمادگی در هر دو تاکتیک به درک کاملی از همدیگه در زمین برسند و با بازیکن های بزرگی که داریم مشکل نخواهد بود. ما باید به تعادلی برسیم که در هر شرایط و محیط جدیدی قرار گرفتیم بتونیم خودمون رو باهاش وفقط بدیم. - دلپیرو داره بهبود پیدا می کنه ولی باید قدم به قدم مراحل ریکاوری رو طی کنه تا مشکلی براش پیش نیاد. احتمالا تا آخر ماه به تیم ملحق خواهد شد. ( 1 هفته دیگه )

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در درجه اول با هم با مهروبی بیشتر صحبت کنید،

در درجه دوم،

وقتی بین 4.1.3.2 و 4.1.2.1.2 تفاوت می گذاری که در واقع یکیند !!!!

یکی نیستند. 4-1-3-2 چیزی شبیه بازی بایرنه با کمی تفاوت، 1 هافبک دفاعی، 3 هافبک تهاجمی (1 هافبک تهاجمی و 2 وینگر) و 2 مهاجم. که البته بازیکن های خاصی لازم داره. و اصلا یک سیستم بازی الماسی نیست برخلاف 4-1-2-1-2 ، سیستمی که توش وینگر تعریف میشه و از کناره ها قویه، تو 4-1-2-1-2 وینگر نداریم و بازی از مرکز دنبال میشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با توجه به صحبت های چیرو ، میشه یسری پیش بینی ها کرد مثل احتمال بازی منینگر که البته خیلی خیلی احتمالش کمه ولی احتمال بازی لگروتالیه خیلی زیاده حتی شاید جانشین کیلینی بشه که این یکی احتمالش کمه ولی منتفی نیست . این احتمال هم هستش که کامو از ابتدا بازی نکنه و اصلاً شاید سیستم تیم دوباره به دیاموند برگرده که اگر اینطور باشه احتمال بازی پولسن زیاده . یکی از احتمالاتی که میدم بازی یاکوئینتا در پست وینگر هستش که احتمالش کمه اما منتفی نیست . بازی بعدی بازی مشکلی هستش ، با توجه به گفته های چیرو و بازی حساس چهارشنبه میشه انتظار تغییراتی رو داشت .

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
به نظر من ترکیب بازی با جنوا خوب بود که کامو پشت مهاجم بازی میکرد الان دیگو یکم داره بد بازی میکنه بهتره کامو پشت مهاجم باشه تو بازی با جنوا دفاع های اصلیمون نبودن و یکم بد شانسی اوردیم (تو گل هایی که خوردیم)تازه خوبم داشتیم حمله میکردیم به نظر من ترکیب این باشه خوبه(با تغییراتی در ترکیب نسبت با بازی با جنوا)(تغییراتش زیاده) بوفون گروسو کیلینی کاناوارو زبینا ملو سیسوکو پولسن کامو جووینکو امائوری

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
4 3 1 1 2 این تریکب شما اصلا قابل اجرا نیست تو یوونتوس عزیزم مطمئنن چیرو سرش به سنگ نخورده که بخواد با 3 هافبک دفاعی بازی کنه

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال

4 3 1 1 2 این تریکب شما اصلا قابل اجرا نیست تو یوونتوس عزیزم

مطمئنن چیرو سرش به سنگ نخورده که بخواد با 3 هافبک دفاعی بازی کنه

اينكه با دروازبان ميشه 12 نفر !!!

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

مطمئنن چیرو سرش به سنگ نخورده که بخواد با 3 هافبک دفاعی بازی کنه

جیگر اول فصل داشتیم با همین بازی میکردیم
تو 2 یا 3 تا بازی هم با 3 تا هافبک دفاعی بازی کردیم
بعدم اگه میگی مشکل خلایت هست ما کامو و امائوری و جوینکو رو داری که 3 تاشون خلاق و تکنیکی هستن تازه ملو و گروسو هم میتونن تو حمله شرکت داشته باشن

به قول دوستمون این میشه 12 تا

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
به نظرم بهترین ترکیبی که فردا فرارا میتونه باهاش نتیجه بگیره اینه !!! 4 2 2 2 یعنی بوفون کیه لینی کاناوارو گروسو زبینا(کاسارس) پولسن سیسوکو دیه گو کامو یاکوینتا آمائوری بجای یاکوینتا میتونه از جووینکو هم استفاده کنه !!! اگه به کاسارس بازی بده خیلی خوبه / آخه بازی تقریباً آسونیه و کاسارس میتونه خودش هماهنگ تر کنه / باید تو همچین بازیهایی بهش بازی بدن تا نقطه ضعفاشو برطرف کنه !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من موندم چه اپیدمی شده این مسئله که کسی به پست قبل و قبلترش دقت نمیکنه :Facepalm: زبینا اصلاً به بازی نرسیده که شماها تو ترکیب احتمالی میذاریدش :Facepalm: پ.ن : من حاضرم کیمنتی دفاع راست وایسه ولی کاسرس واینسه ! :Facepalm:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
90 درصد ملو بازی نمی کنه، احتمالا لگرو هم بازی کنه، فکر کنم دیگو، سبا، کامورانزی هم بازی کنند چون برای بازی با 4-2-3-1 مهره ی دیگه ای نیست. مهاجم هم احتماا آمائوری خواهد بود.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

فوتبال یه ورزش ۱۱ نفره ست نه ۱۲ نفره :Facepalm:

شما واقعا بلدی 4.4.1.1 چیه !انتهای آنلانیز و شعور !

۴-۴-۱-۱ برای وقتی هست که تیم رقیب فاصله بین هافبک و دفاع طوری باشه که به اصطلاح سوراخ (چاله) داشته باشه توی وسط زمین.. در ضمن یکی از مهاجما باید سرعت بیشتری داشته.. ایتالیا توی جام جهانی ۲۰۰۶ از این سیستم استفاده می کرد توی مرحله پلی اف.. که توتی مهاجم سرعتی بود توی چاله بازی میکرد و لوکا تونی مهاجم نوک بود..

یوونتوس زمان لیپی هم از این سیستم استفاده می کرد.. دلپیرو توی چاله بازی می کرد و ترزگه (زالایتا)‌ مهاجم نوک بودند..
منچستر یونایتد هم سال پیش استفاده می کرد از این سیستم توی شرایطی که لازم بود.. رونی چون سرعتی هست توی چاله بازی می کرد و برباتوف مهاجم جلو بود..

بحث سیستمی که گفتی رو برای همین بازی صحبت کنیم که اف تاپیک هم نشه..

تو اولا فکر می کنی که ۴-۱-۳-۲ که گفتی شبیه ۴-۱-۲-۱-۲ هست که کاملا در اشتباه هستی.. حداقل ۴-۳-۱-۲ ممکنه شبیه تر بازی ولی ۴-۱-۳-۲ نه..

حالا چون ۴-۳-۱-۲ هم جز سیستم های دیفالت فرارا هست مقایسه کنی با ۴-۲-۳-۱ با این که در ظاهر با سیستم دومی تیم دفاعی هست و به قول شما ترسو بازی می کنن.. ولی در این شرایط خیلی تهاجمی تر از ۴-۳-۱-۲ هست..

اگه ۴-۳-۱-۲ بازی کنه یوونتوس گروسو و زبینا (گریگرا) باید فضای زیادی برای سانتر کردن داشته باشن که اگه بازی به گوشه بره عملا از سمت راست سانتر ها خیلی ضعیف میشه.. زوج یاکوینتا امائوری و ترزگه امائوری خیلی ناهماهنگ هستند.. یاکوینتا ترزگه هم خیلی کند و از جریان بازی فاصله دارند..

۴-۲-۳-۱ بازی کردن باعث میشه اولا تیم سرعت بگیره.. جووینکو و دیه گو و کامرانزی خیلی خوب با هم هماهنگ میشن و سرعت بالایی دارن.. چون سیه نا تیم ضعبفی هست، تراکم پشت محوطه سیه نا بیشتر میشه فضا گروسو برای نفوذ خود بخود زیاد میشه.. ملو (پولسن) و سیسوکو هم می تونن نزدیک بشن و از موقعیت های شوت زنی یا پاس دادن برای سانتر استفاده کنند..

الان برزیل دونگا داره با این سیستم بازی می کنه.. که برزیل این سیستم رو به ۴-۲-۴ کلاسیک هم توی بازی تبدیل می کنه که برای تیم های قوی یه هدیه ارزنده ست.. که بتونن توی بازی که تسلط دارن براحتی ۴-۲-۴ بازی کنند.. در حالی که برای سیستم های با ۱ هافبک دفاعی خیلی سخت میشه اینکارو کرد مگر اینکه مثل قلعه نوعی که ۳-۵-۲ رو توی حمله ۲ دفاعه می کرد (که کمتر کسی می تونه اینکارو کنه) در موارد اسثنایی بتونن ۲ هافبک بذارن که عملا غیر ممکنه هست..
حالا یوونتوس الان توی سیستم ۴-۲-۳-۱ دو مهاجم داره که دیه گو و ترزگه (یاکوینتا) هستند و می تونه با استفاده از جووینکو و کامرانزی یه بازی تهاجمی با شدت رو اجرا کنن..

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اره اشتباه شد و الا همه میدونن فوتبال 11 نفره هست ;D به چه چیزهایی گیر میدی توام ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خیلی احساس میکنم که کلید برد این بازی در دستان جووینکو هستش . کلاً بعد از بازی خوبش برابر مکابی یه احساس خاصی نسبت بهش دارم ، یجورایی یه حساب ویژه ای روش باز میکنم . شاید خیلی ها بگن که بازی خوب جلوی تیمی مثل مکابی ملاک مناسبی برای ارزیابی یک بازیکن نیست ولی من میگم که این اولین جرقه جووینکو در دو فصل گذشته که در امپولی و یووه بوده نیست و اون بارها این بازی خوب رو نشون داده بود ولی هیچوقت بهش به عنوان یک بازیکن ثابت و مهم در طول یک سال گذشته نگاه نشده بود ولی الآن اگر همین روند و بازی خوبش رو ادامه بده چه بسا که بتونه حتی بیشتر از چند ستاره دیگر تیم بازی کنه . خوبیه سباستین اینه که قابلیت بازی در چند پست رو داره و این یک امتیاز بزرگه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من رکورد مسیر دانشگاه-خونه خودم رو برای اولین بار زیر 45 دقیقه آوردم و در 38 دقیقه خودم رو به موقع خونه رسوندم تا با آمادگی کامل به پیشوار این بازی بریم! :دی:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بازی خیلی چرته حالمون به هم خورد انگار بازی محلاتی رو دارم تماشا میکنم ;D

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Jajalo Shot Min.26