پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 فیورنتینا ( هفته هشتم سری آ ) - یادواره کلودیو جنتیله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
177 پاسخ برای این موضوع

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
کجایی الکس که یادت بخیر . کجایی لیِپی به نظر من تا یووه یه مربی بزرگ نیاره فایده نداره.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
امائوری هم يه شكاهكار كرد گل خالي را گل زد

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
فکر نکنم حتی 10 درصد بازی ترکیبی که بارسا نمایش میده رو بتونیم اجرا کنیم انگار تیم گنگه :secret: :secret: کارمون به کجا کشیده که پولسن خشنی که همه ازش انتقاد میکنند ستاره تیممون بود وااااااااااااااااااااااااااااااااای sms بچه ها شروع شده همه دارن تیکه میندازن :offtopic: :offtopic:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته یووه داشت 4-4-2 بازی می کرد آخر بازی، ملو و پولسن وسط، دچلیه چپ، کامو راست، ترزگه و آمائوری خط حمله، چه چیزش عجیب بود ؟ بازی یووه به طور کل از بازی فاجعه مقابل پالرمو بهتر بود، مشخص بود تیم از لحاظ روحی شارژ شده و مشخص بود نیرویی به تیم داده شده، ولی از یه طرف به وضوح هرچی در بازی پیش می رفتیم، بازی خونی پراندلی به فرارا می چربید و بازی رو رفته رفته فیو می گرفت، از طرفی هم در مواقعی که خوب بودیم اشتباهات فردی،خصوصا مهاجم ها بیداد می کرد، یاکوینتا که امروز واقعا مثل معلولین ذهنی بازی می کرد، اول نیمه دوم یه توپ براش ساختند تو محوطه اومد استپ کنه توپ خورد به پشت پاش برگشت ! یا اون تک به تکی که خودش و دروازه بود. یا حرکت دیگو که ضربه آزاد دو ضرب رو شوت می کنه به قصد دروازه، یه صحنه بود گروسو توپ رو انداخت روی گل، آمائوری اومد با یه بغل پا بزارتش تو گل یدفه یاکوینتا نمی دونم خودشو از کجا رسوند با یه تکل توپ رو زد که طبق معمول اوت هم شد !! فرارا جووینکو رو مهاجم نمی دونه، ولی بهتره به عنوان مهاجم ازش استفاده کنه.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اين هم تيتر گل یوووه 1 - فیورنتینا 1؛بحران در تورین :Facepalm: دلم برا برد تنگ شده :cry2:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

کجایی الکس که یادت بخیر . کجایی لیِپی

به نظر من تا یووه یه مربی بزرگ نیاره فایده نداره.

بابا الکس هم بیاد وضع همینه تیم تاکتیک پذیر نیست اصلا طوری بازی نمیکنه که ادم لذت ببره

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بچه ها خداحافظ دیگه پست نمیدم یعنی دلیلی برای پست دادن نمیبینم ................ حیف 60 میلیون که برای ملو و دیگو دادیم ، حیف این همه وقت که برای دنبال کردن یووه گذاشتم بچه ها ببخشید که این حرفها رو میزنم اما خسته شدم تا کی باید فقط به من بخندن از این به بعد فقط با خاطرات یووه زندگی میکنم ، واقعا سخته نمیتونم از تیمی که 8 سال هوادارش بودم دل بکنم اما مجبورم. :sad53: :sad53: :sad53:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ترکیب یوونتوس ۲-۱-۳-۴ هست اما اکثر حملات از کناره ها شکل می گیره که تا حدی خلاف چیزی هست که همه از این سیستم انتظار دارن! الان وظیفه دیه گو اینه که توپ رو تا پشت محوطه بیاره جلو و بفرسته کنار که یکی ارسالش کنه روی دروازه!امروز که مدافعین کناری کاملا نقش هافبک کناری داشتن و هافبک های کناری پشت دیه گو بودن و توی حملات خیلی کمک نکردن. به هر حال با این سیستم میشه بازی های خیلی قشنگ تر و غیر قابل پیش بینی تری ارائه داد!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سلام دوستان یوونتوسی یوونتوس 1 - 1 فیورنتینا اگه این نتیجه تو فلورانس اتفاق میفتاد هزمش راحت تر بود. حالا دوستانی که هنوز از مستر چیرو فرارا حمایت میکنند بیان به حمایتشون ادامه بدهند. من بعد از بازی با بولونیا گفتم. چیرو فرارا فرت. صحبتهای دوستان را که میخوندم. همه میگفتند خط هافبک افتضاح. فلانی افتضاح. خط حمله افتضاح. حالا یک سوال برای من پیش آمد؟ این فرارا واسه چی دم به دقیقه مصاحبه میکنه میگه وضعیت عالی ما دیگه مشکلات گذشته را نداریم. در خط هافبک عالی شدیم نمیدونیم ما اینجوری شدیم ما اونجوری شدیم. این صحبتش 2 حال بیشتر نداره؟ 1- یا خودش و گول میزنه. 2- یا ما هوادار را. حالا آقا مستر فرارا اینقدر امتیاز از دست بده تا امشب اینتر با برد جنوا در لوئیس فراریش اختلاف به 5 امتیاز برسه. وسلام.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
شما چتونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! بابا با فیورنتیا تو ورزشگاه فیورنتینا مساوی کردیم(ورزشگاه رو اطمینان ندارم) مگه فیورنتینا تیم کمی هست؟ من به همتون قول میدم از همین بازی با مکابی دوباره اوج بگیریم

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
شاید بگین بخاطر تعداد زیاد ملی پوش باشه این نتایج باز جای شکرش باقیه این ملی پوش ها بیشترشون ایتالیایی هستن و تو اردوها با هم اند پس ریال مادرید چی کار کنه که از قاره امریکا بگیر تا افریقا و اروپا بازیکن ملی پوش داره پس نمیتونیم بهانه ملی پوش ها رو بیاریم

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

سلام دوستان یوونتوسی

یوونتوس 1 - 1 فیورنتینا

اگه این نتیجه تو فلورانس اتفاق میفتاد هزمش راحت تر بود. حالا دوستانی که هنوز از مستر چیرو فرارا حمایت میکنند بیان به حمایتشون ادامه بدهند.

من بعد از بازی با بولونیا گفتم. چیرو فرارا فرت.

صحبتهای دوستان را که میخوندم. همه میگفتند خط هافبک افتضاح. فلانی افتضاح. خط حمله افتضاح.

حالا یک سوال برای من پیش آمد؟ این فرارا واسه چی دم به دقیقه مصاحبه میکنه میگه وضعیت عالی ما دیگه مشکلات گذشته را نداریم. در خط هافبک عالی شدیم نمیدونیم ما اینجوری شدیم ما اونجوری شدیم.

این صحبتش 2 حال بیشتر نداره؟ 1- یا خودش و گول میزنه. 2- یا ما هوادار را.

حالا آقا مستر فرارا اینقدر امتیاز از دست بده تا امشب اینتر با برد جنوا در لوئیس فراریش اختلاف به 5 امتیاز برسه.

وسلام.

دوست عزیز شما چیزایی رو نمیبینی که من میبینم و منم چیزایی رو نمیبینم که مدیران یووه میبینن
الان یوونتوس تاکتیک داره که تو تیم رانیری نبود از تیم پارسال رانیری انتظار نداشته باش یهو فرارا بکنتش بارسلونایی که الا نزدیک 6 یا 7 سال هست بازیکناش دارن کنار هم بازی میکنن یوونتوس الان هماهنگ نیست تو تاکتیکی که فرارا درست کرده تاکتیک فرارا خیلی پیچیده تر از اونی هست که منو شما بهمیم وقتی هم میگه تیم بهتر شده منظورش هماهنگی هست احتمالا حوصله ندارم کلا توضیح بدم ولی یکم به تاکتیک تیم یوونتوس و بازیکنایی که تو زمین میزاره نگاه کن میفهمی فرارا کیه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
ما تیم دوم قرنیم و پرافتخارترین تیم تاریخ فوتبال ایتالیا لااقل باید یک ذره از نام بانوی پیر و بینکونری ها دفاع کنیم با این بازی های ضعیف اصلا نتونستیم از القاب و عناوین خودمون دفاع کنیم من امیدوار و خوشبین هستم که وضع بهتر میشه یعنی باید بشه اون موقع شرمنده فرارا میشیم و میریم یه یوونتوسی دیگه مثل کونته رو سرمربی میکنیم ولی من به اینده خوشبین هستم یووه دوباره برمیگرده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

دوست عزیز شما چیزایی رو نمیبینی که من میبینم و منم چیزایی رو نمیبینم که مدیران یووه میبینن
الان یوونتوس تاکتیک داره که تو تیم رانیری نبود از تیم پارسال رانیری انتظار نداشته باش یهو فرارا بکنتش بارسلونایی که الا نزدیک 6 یا 7 سال هست بازیکناش دارن کنار هم بازی میکنن یوونتوس الان هماهنگ نیست تو تاکتیکی که فرارا درست کرده تاکتیک فرارا خیلی پیچیده تر از اونی هست که منو شما بهمیم وقتی هم میگه تیم بهتر شده منظورش هماهنگی هست احتمالا حوصله ندارم کلا توضیح بدم ولی یکم به تاکتیک تیم یوونتوس و بازیکنایی که تو زمین میزاره نگاه کن میفهمی فرارا کیه

اوووووووووووووو مگه فرارا میخواد آپولو هوا کنه یا فیزیک کوانتوم امتحان بده که نمیتونه.

مرد حسابی یک تابستان کامل تیم دست فرارا بود هر مهره ای خواست جذب کرد هر تاکتیکی خواست اتخاذ کرد. دو هفته هم که بازیهای ملی داشت فرصت داشت که تیم و درست کنه.

حالا انگار تایکتیک فرارا چه تاکتیک پیچیده ای هست. وای وای وای.

کاش پیچیده بود واقعا کاش کی پیچیده بود. خداییش این چه تاکتیکی که پراندلی هم مثل والتر زنگا دست فرارا را خوند و تونست ازش امتیاز بگیره.

تو رو خدا حرفهای خندا دار نزنید. بشینید بازیهای یووه را ببینید و حداقل یک ارزیبابی بکنید.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
به جان خودم من دوست دارم یوونتوس 2 بشه و تو لیگ قهرمانان هم نتایج ابرو مندی بگیره و تو جام حذفی هم تا نیمه نهایی میدونین چرا؟ چون الان کسی از یوونتوس انتظار نداره که بیاد به بارسلونا 6 تا بزنه چون تازه از سری بی اومده ولی 2 سال دیگه میگن چرا بارسلونا اینطوری بازی میکنه یوونتوس نمیتونه مثل بارسلونا بازی کنه بعد اون موقع چی میگین؟؟؟!!! اگه الان یوونتوس 2 بشه مدیران میرن دوباره بازیکن خوب میخرن و همینجوری تیم قوی میشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی از اصلی ترین عوامل عدم موفقیت در گل زنی خودخواهی مهاجم های یووه است، اگر ما گل بزنیم، خود به خود حریف رو از لاک دفاعی می کشیم بیرون و می تونیم آزادتر بازی کنیم. شما نگاه کنید فصل گذشته دلپیرو سومین پاس گل دهنده ی سری آ بود، فصل قبل دومین پاس گل دهنده ی لیگ بود. الان خودخواهی مهاجم های یووه به حدی شده که خودشون تو زمین با هم جر و بحثشون میشه. کاری به وضعیت یووه نداره، ولی همین تیم با همین شرایط اگر یه دلپیرو داشت ازین رو به اون رو می شد و واقعا فکر نمی کنم در حال اغراق کردن باشم. دلپیرو فصل گذشته تو هر 109 دقیقه یا گل زده بود یا پاس گل داده بود. یعنی تقریبا تو هر بازی !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بابا 4 سال پیش یوونتوس رفت سری b خیلی عجیب غریب حرف میزنی مکابی رو ببریم از اونجا اوج بگیریم ;D بایرن تو بحرانش 3 تا بهش زد حالا ما ببریمش که امیدوارم نیستم اون موقع اوج میگیریم خیلی مسخره به نظر میاد ================= رضا یعنی میگی تقصیر ماست که مهاجم ها خود خواهن یه مربی کم تجربه و بی.... با بازی دادن بهشون یه طوری وانمود میکنه انگار چیزی نیست

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

اوووووووووووووو مگه فرارا میخواد آپولو هوا کنه یا فیزیک کوانتوم امتحان بده که نمیتونه.

مرد حسابی یک تابستان کامل تیم دست فرارا بود هر مهره ای خواست جذب کرد هر تاکتیکی خواست اتخاذ کرد. دو هفته هم که بازیهای ملی داشت فرصت داشت که تیم و درست کنه.

حالا انگار تایکتیک فرارا چه تاکتیک پیچیده ای هست. وای وای وای.

کاش پیچیده بود واقعا کاش کی پیچیده بود. خداییش این چه تاکتیکی که پراندلی هم مثل والتر زنگا دست فرارا را خوند و تونست ازش امتیاز بگیره.

تو رو خدا حرفهای خندا دار نزنید. بشینید بازیهای یووه را ببینید و حداقل یک ارزیبابی بکنید.

خب مجبور شدم برات یکمشو توضیح بدم
از دروازبان شروع میکنیم که بوقون تو گله یه دروازبان کامل
سمت چپ دفاع یه مدافع سانتر کن
سمت راست دفاع یه مدافع تو زن
مرکز دفاع یه قدرتی و با تجربه و قد کوتاه و فرز(کاناوارو)یکی دیگه یه مدافع قدرتی و تقریبا سرعتی و قد بلند و کند(سرعتی با کند فرق داره توجه کن)
تو هافک کامرونزی کاملا سانتر کن و از کنار زن هست که کاملا مکمل مدافع پشت سرش هست
اونور هافبک ملو هست که بازیکن تو زن هست و باز کاملا مکمل مدافع پشت سرش هست (گرسو سانتر کن ملو تو زن)
وسط هافک هم سیسوکو که کل جلو هیجده رو میتونه برای اینکه حریف شوت نزنه پوشش بده
جلو ی هافک دیگو یه بازیکن قدرتی . سرعی .فرز . پاسور و........... که کاملا میتونه بر عهده ی پستش بر بیاد
2 مهاجم قدرتمند که الان هماهنگ نیستن ولی هماهنگ میشن

این تیمو فرارا بست
میخوای کاراشونم بهت بگم؟
بیشتر توضبیح بدم؟

شما هنوز خیلی چیزلرو از فوتبال نمیبینی خیلی زیاد فوتبالو کاملا سطحی نگاه میکنی

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

بابا 4 سال پیش یوونتوس رفت سری b خیلی عجیب غریب حرف میزنی مکابی رو ببریم از اونجا اوج بگیریم ;D بایرن تو بحرانش 3 تا بهش زد حالا ما ببریمش که امیدوارم نیستم اون موقع اوج میگیریم خیلی مسخره به نظر میاد

=================

رضا یعنی میگی تقصیر ماست که مهاجم ها خود خواهن یه مربی کم تجربه و بی.... با بازی دادن بهشون یه طوری وانمود میکنه انگار چیزی نیست

4 سال زمانی کمی نیست
تو سن ما ادما کمه ولی تو سن باشگاها کم نیست عزیز
الان اینتر تقریبا 80 ساله تو سری ا هست
ولی ما 4 سال
ما از صفر شروع کردیم رسیدیم اینجا

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اینجا یعنی کجا العا هیچی نیستیم چیکار کردیم با 4 سال پیش چه تفاوتی کردیم

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است