پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 فیورنتینا ( هفته هشتم سری آ ) - یادواره کلودیو جنتیله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
177 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

[img width=480 height=240]http://a.imagehost.org/0161/topNM.jpg[/img]

یوونتوس - فیورنتینا

[size=13pt]هفته هشتم سری آ
شنبه 17 اکتبر - 25 مهر
استادیوم المپیکو - تورینو
ساعت 18 به وقت ایتالیا - 19:30 به وقت ایران[center][size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

پالرمو 2-0 یووه
فیورنتینا 0-0 لاتسیو

بازی بعدی

سیه نا - یوونتوس
فیورنتینا - ناپولی

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
واقعا خوب شد بعد از یه استراحت طولانی دوباره بازی ها شروع میشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
برد در این بازی یه چیزی فراتر از حیاتیه ! چون توی این هفته اینتر با جنوا (توی جنوا)، و سامپدوریا با لاتزیو (توی رم) بازی دارند. و در صورت پیروزی ما احتمال نتیجه نگرفتن این دو تیم خیلی زیاده، می تونیم صدرنشین بشیم. اما به این سادگی نیست. تیم فرم خوبی نداره، بازیکن های زیادی به بازی ملی خواهند رفت و سفر های طولانی و خستگی بازی ملی واقعا هیچ استراحتی برای تیم نخواهد گذاشت. پس واقعا بازی سختی خواهد بود چون فیورنتینا در شرایط خوبی به سر می بره و اکثر بازیکن های این تیم روی فرم هستند. از نکات مهم بازی عوض شدن جای زانتی و ملو با همه، همچنین بازی مارکیونی مقابل یوونتوس هم جالب خواهد بود. من اگر جای فرارا بودم بازیکن های که اخیرا اینقدر بد بودند رو نیمکت نشین می کردم و با یه تاکتیک متفاوت بازی می کردم، شخصا دوست دارم یوونتوس اینطوری بازی کنه ولی خیلی بعید می دونم : ---------------------------------بوفون-------------------------------------- --گروسو--------کیه لینی ------------------کاناوارو--------------گریگرا-- ----------------------------------------------------------------------------- ------------سیسوکو------------ملو-------------مارکیزیو----------------- ----------------------------------------------------------------------------- ---------------------جووینکو------------دیگو------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------- --------------------------------ترزگه----------------------------------------

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

برد در این بازی یه چیزی فراتر از حیاتیه ! چون توی این هفته اینتر با جنوا (توی جنوا)، و سامپدوریا با لاتزیو (توی رم) بازی دارند. و در صورت پیروزی ما احتمال نتیجه نگرفتن این دو تیم خیلی زیاده، می تونیم صدرنشین بشیم. اما به این سادگی نیست. تیم فرم خوبی نداره، بازیکن های زیادی به بازی ملی خواهند رفت و سفر های طولانی و خستگی بازی ملی واقعا هیچ استراحتی برای تیم نخواهد گذاشت. پس واقعا بازی سختی خواهد بود چون فیورنتینا در شرایط خوبی به سر می بره و اکثر بازیکن های این تیم روی فرم هستند.

از نکات مهم بازی عوض شدن جای زانتی و ملو با همه، همچنین بازی مارکیونی مقابل یوونتوس هم جالب خواهد بود. من اگر جای فرارا بودم بازیکن های که اخیرا اینقدر بد بودند رو نیمکت نشین می کردم و با یه تاکتیک متفاوت بازی می کردم، شخصا دوست دارم یوونتوس اینطوری بازی کنه ولی خیلی بعید می دونم :

---------------------------------بوفون--------------------------------------
--گروسو--------کیه لینی ------------------کاناوارو--------------گریگرا--
-----------------------------------------------------------------------------
------------سیسوکو------------ملو-------------مارکیزیو-----------------
---------------------جووینکو------------دیگو-------------------------------
--------------------------------ترزگه----------------------------------------

با توجه به کارامدی سیسوکو در مرکز میدان ایا بهتر نیست که جای ملو را با او عوض کرد.

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

به نظر منم اگه فرارا میخواد تو این بازی نتیجه بگیره باید با همین ترکیب بازی کنه هرچند که این شیوه احتیاج به یه مهاجم نک کاملاً آماده داره ولی با این حال بهترین شیوه واسه بازی با فیورنتینا با توجه خط میانی قوی این تیم همین ترکیبه / مطمئناً اگه مومو آماده باشه خیلی میتونه تو این بازی موثر باشه/ البته منم چشم آب نمیخوره که فرارا با این ترکیب بازی کنه فکر کنم اینجوری بازی رو شروع میکنه !!

بوفون
کیه لینی کانا
گروسو گریگرا
ملو
مارکیزیو پولسن
دیه گو
یاکوینتا ترزگه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
دیگه همه چی تو این بازی مشخص میشه تیم 1 هفته فرصت داره تا هر کاری دلش میخواد انجام بده
از اون ور هم فیورنتینا تیم قوی است که لیورپول رو برده پس حالا داریم با یک تیم یکدست و یکپارچه توی زمین خودمون با حمایت تماشاگرها بازی میکنیم اگه بردیم که هیچ اگه نتیجه نگرفتیم باید یه فکر اساسی کرد درسته با صدر جدول فاصلا نداریم اما این دلیل نمیشه چون تیمهای دیگه خوب نتیجه نگرفتن ما هم نگیریم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این بازی را باید ببریم و میبریم. خیلی فرصت خوبی هست برای فرارا. بازگشت سیسوکو - کاناوارو و شاید الکس دل پیرو. مطمئنا سیسوکو به این بازی میرسه. فابیو هم همینطور. دیگه فرارا با این بازیکنان باید فیرونتینا را ببره.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اگه این بازی رو نبریم دیگه امید قهرمانی نداشته باشید چون هم استراحت خوبی کرده تیم وفرصت خوبی بوده برای امادگی وهیچ بهونه ای دیگه قابل قبول نیست باید سیسوکو تو ترکیب قرار بگیره ودو مهاجم بی تکنیک کنار هم قرار نگیرن وبجاش از جووینکو در غیاب دلپیرو استفاده بشه اونوقت مطمئن باشید نتیجه میگیریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته استراحت خوبی نخواهیم کرد، یوونتوس کلی ملی پوش داره که اکثرا باید این هفته هم بازی کنند + سفرهای طولانی که می رند.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

به شدت با این ارنج موافقم

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
اولا احتمال بازیه سیسوکو خیلی کمه اگر هم بازی کنه اون شرایط اماده رو نداره و به عنوان یار جانشین میاد ولی اگر بر فرض سیسوکو از اول بازی کنه این ترکیب مناسب تره بازی کنه بوفون گروسو کیه لینی لگرو گریگرا سیسوکو ملو جووینکو دیه گو وینچزو دیوید در ضمن به احتمال 90 درصد مومو از اول بازی نمیکنه پس باید بازیکنان دیگه رو بررسی کرد و نباید به بازی مومو خوشبین بود

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من خودم دوست نداشتم مومو از ابتدا بازی کنه ولی اب وضعیت کامو بهتره اون بازی نکنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گاتزتا و توتو اسپورت پیش بینی کردند با بازگشت سیسوکو فرارا به این شکل بازی کنه : ---------------------------------بوفون-------------------------------------- --گروسو--------کیه لینی ------------------کاناوارو--------------گریگرا-- ----------------------------------------------------------------------------- ---------------------سیسوکو------------ملو------------------------------ ----------------------------------------------------------------------------- ---------جووینکو---------------دیگو------------------کامورانزی----------- ----------------------------------------------------------------------------- --------------------------------ترزگه--------------------------------------- که به نظر من عالی خواهد بود ! نمی دونم چقدر احتمالش وجود داشته باشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
قطعاً یکی از نقاط قوت تاکتیک فیو استفاده از پاسهای تو عمق و پشت مدافعین زانتی خواهد بود که از اصلی ترین تاکتیک های خود ما بخصوص در فصل 2007-2008 بودش . با توجه به سرعت بازیکنانی نظیر یووتیچ و حتی مارکیونی ، خیلی مهمه که اجازه ندیم زانتی فضای مناسبی برای طراحی بازی داشته باشه . بنظرم وظیفه بازیکنانی نظیر ملو در این بازی خیلی سنگین هستش که اگر پولسن یا سیسوکو در کنارش باشند ، میشه با محکم کردن مرکز زمین در برابر بازی در عمق ویولایی ها رو گرفت .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اگه فرارا این بازی رو هم نبرد هیچ اتفاق مهمی رخ نخواهد داد چون با اماده ترین فیورنتینای چند سال اخیر رو برو هستیم و تعداد ملی پوش های فیو یک سوم ما هم نیست پس باید منتظر بازی خیلی سختی باشیم و چون یووه پر از ملی پوش است که فیکس بازی میکن و این تعطیلی برای یووه استراحت محسوب نمیشه باید منتظر هر نتیجه ای باشیم . به نظر من حتی اگر پیروز هم نشدیم نباید از فرارای کبیر انتقاد کرد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

گاتزتا و توتو اسپورت پیش بینی کردند با بازگشت سیسوکو فرارا به این شکل بازی کنه :

---------------------سیسوکو------------ملو------------------------------
---------جووینکو---------------دیگو------------------کامورانزی-----------
--------------------------------ترزگه---------------------------------------

که به نظر من عالی خواهد بود ! نمی دونم چقدر احتمالش وجود داشته باشه.

4-2-3-1 تخریبی. من عاشق این سیستم هستم. خیلی با این سیستم حال میکنم. رافا بنیتز یک عمری با این سیستم چلسی را نابود کرد.

بگذریم این سیستم خیلی عالیه. فضا را از بازیکنان فرصت طلبی چون یاوتیچ جوان که در این فصل فوق العاده موثر بوده برای فیورنتینا. پراندلی صعود به لیگ قهرمانان و برد 2 بر 0 مقابل لیورپول را مدیون این بازیکن هست. بازیهای درخشان دیگه ای هم یاوتیچ در سری آ انجام داده.

جیلاردینو - یاوتیچ خیلی خط حمله خطرناک هست. جفتشون فوق العاده فرصت طلب هستند.

امیدوارم با این سیستم که شاید مستر چیرو فرارا جوان ازش استفاده کنه بتونه جلوی فیورنتینا وایسه و یووه به پیروزی برسه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
وضعیت تیم جالب نیست خیلی مصدوم داریم کلی هم ملی پوش داریم که وقتی برگشتن به طور حتم خسته هستن...اون طرف هم فیورنتینا خیلی رو فرمه پیش بینیش خیلی سخت که چی میشه این بازی.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

تمرینات یوونتوس با حضور "سیسوکو و کاناوارو "

[img width=480 height=316]http://kimag.es/share/83883495.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من دیشب خواب دیدم یوونتوس 4 بر 1 فیرونتینا را شکست داده. جالبه اینکه فیورنتینا در این بازی گل اول را زد ولی یوونتوس 4 تا زد بهش. امیدوارم همینطوری بشه. **یک نکته جالب : سیسوکو پارسال در دو دیدار رفت و برگشت بدلیل محرومیت بازی نکرد. آخرین بازی سیسوکو در برابر فیورنتینا برمیگرده به دو فصل پیش. که اول گل و خوردیم و بعدش سیسوکو با یک برگردون دروازه فیورنتینا را باز کرد. در آخر اون بازی را 3 بر 2 باختیم و کلی پیام دادیم به باشگاه که رانیری را عوض کنند.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
فيو همواره ما رو اذيت كرده ، بهترين راه برد بازى با 4-3-2-1

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی