پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 فیورنتینا ( هفته هشتم سری آ ) - یادواره کلودیو جنتیله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
177 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بازیکنان دعوت شده یووه برای دیدار برابر فیورنتینا بوفون – کاسرس – کیه لینی – ملو – کاناوارو – گروسو – یاکوئنتا – امائوری – کیمنتی – منینگر – زبینا – کاموارنزی – ترزگه – پولسن – مولینارو – جووینکو – گریگرا – سیسوکو – دیه گو – دچلیه – لگروتالیه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
فرارا احتمال اینکه توی این بازی به بوفون استراحت داده بشه رو رد نکرده !!!! پس ممکن هست بوفون توی این دیدار بازی نکنه !!!

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
الکس چی ؟ اونم بازی میکنه یا نه ؟؟؟ :cry2:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

الکس چی ؟ اونم بازی میکنه یا نه ؟؟؟ :cry2:

الکس مصدومه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - بازی که هیچ ارتباطی به این بازی نداره، بازی با پالرموست، ما نباید در این بازی به بازی با پالرمو فکر کنیم. - روز گذشته با تیم صحبت کردم، مسائل بازی با پالرمو رو برای آخرین بار مطرح کردم و برای همیشه گذاشتیمش کنار. - حتی اگر پیروز هم می شدیم واکنش ما به همین شکل بود، بازی فردا، بازی کاملا متفاوت و منحصر به فرد خواهد بود. - باید مثل شروع فصل بازی کنیم و از عملکرد زشت اخیرمون فاصله بگیریم. - یوونتوس واقعای مطمئنا یوونتوسی نیست که مقابل پالرمو دیدید، حتی یوونتوس مقابل رم هم نیست. - من 15 ساله در یوونتوس زندگی می کنم، در بهترین روزها هم شکست های تلخ هست، اما اگر می خوایم یوونتوس باشیم باید ازین شکست های تلخ به سرعت رد بشیم. - بازیکن هایی که از لحاظ ملی اومدند از یه نظر همگی در شرایط خوبی بودند که پیروز شده بودند و از لحاظ ذهنی آماده بودند. اما بابت اینکه خیلی کم تونستیم با هم تمرین کنیم برای ما مشکلاتی داشت. - سیسوکو دعوت شده، باید تا فردا صبر کنیم و ببینیم چگونه از او میشه استفاده کرد. اما مطمئنا بازیکنی که 6 ماه بازی نکرده یک بازیکن 90 دقیقه ای نیست. - ما از مصدومیت بوفون مدتی هست که آگاهیم و دیر یا زود باید بهش بپردازیم، ولی چیزی که اهمیت داره اینه که الان می تونه بازی کنه و برای فردا مشکلی نداره. - پراندلی رو خیلی تحسین می کنم.سازنماندهی بسیار خوبی به فیورنتینا داده، تیمی منسجم ساخته که تا الان فقط 4 گل خورده در این فصل. - فیورنتینا در بازی از کناره ها بسیار باهوشند، در سانترهای سریع و استفاده ازشون خیلی موفق اند، ما باید خودمون رو بهشون تحمیل کنیم اگر می خوایم موفق بشیم. - توقعات از دیگو خیلی زیاده، خصوصا که در شروع خیلی خوب کار کرد، زمان می بره که دیگو هماهنگ بشه و من هم درحال حاضر دارم سعی می کنم فشار روی دیگو رو کم کنم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من پیش بینیم از ترکیب تیم این هستش :

آمائوری یاکوئینتا

دیگو

کامورانزی پولسن

ملو

گریگرا کاناوارو کیلینی گروسو

بوفون

کلاً احتمالش خیلی کمه که سیسوکو از ابتدا بازی کنه ولی با توجه به شرایط بازی احتمالاً در ادامه بازی به زمین میاد . به هرحال مومو بیش از 6 ماهه که مصدومه و فعلاً همونطور که چیرو هم گفت شرایط بازی 90 دقیقه ای رو نداره .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
امیدوارم حالا که بازی رو زنده نمی بینم (لعنت به دانشگاه) یوونتوس بتونه ببره. امید وارم کامورانزی خوب بازی کنه چون تنها کسی هست که میشه روش حساب کرد تو این بازی دیگو که اصلا دیگه ارزش دیدن هم نداره یاکی هم که خود خواه شده و عادت هم کردیم امائوری گل نزنه ولی کامو میتونه هم گل بزنه و خوبیش هم اینه که اصلا خود خواه نیست. تو خط دفاعی هم امیدوارم ملو جور بقیه رو بکشه چون اونم تنها کسی هست که میتونه جور دفاع رو بکشه. دفاع هم بهتره گند نزنه به بازی ناسلامتی ما یوونتوس هستیم و به خاطر خط دفاعیمون همیشه مورد احترم قرار می گرفتیم ولی جدیدا مسخره هم میشم. خیلی واسم جالبه که مارکیزیو رو تو بازی نتونم ببینم و بسیار هم دردناکه کاش میشد تو بازی بشه دیدش .

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
يعني اون سيستم كه قرار بود با تك مهاجم بازي كنیم فِرت؟

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
فکر اینکه وینچزو بره لب خط و امایوری نک باشه داره منو دیوانه میکنه امکان نداره این حرکتو فرارا کنه

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
اتفاقا فرارا مربی شجاعیه هیچی بعید نیست البته من این سیستمو تا زمان غیبت پینتوریکیو دوست دارم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خیلی بعیید هست که توی این بازی سیستم عوض بشه !!! علامت های سوالی که درباره ی ترکیب می شه گفت یکی حضور بوفون هست که مشخص نیست بازی می کنه یا نه ؟؟؟ دوم حضور سیسوکو به عنوان بازیکن ثابت هست ؟ که به نظر خودم فیکس بازی می کنه ! اگه هم فیگس بازی نکنه من شانس ده چلیه رو بیشتر می دونم !!! سوم حضور زوج یاکوئنتا توی این بازی که به نظر میاد امائوری باشه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
البته حسین جان چیرو میتونه به سباستین هم میدان بده ولی اگه قراره مومو بازی کنه باید جای ملو رو بگیره و ملو بره چپ ولی بعید میدونم چیرو این کار رو کنه چون ملو تجربه بازی در جناح چپ رو نداره پس به احتمال زیاد شاهد حضور دسیلگه خواهیم بود اگه فرارا بخواد محتاط تر بازی کنه پولسن رو میزاره که خصوصیات دفاعیش به حمله اش برتری داره ولی امیدوارم زوج حمله مون جواب بده اگه امایوری مثل بازیهای قبل بازی کنه خیلی کسل کننده میشه فکر کنم ترزگل بتونه مفیدتر باشه به امید برد بچه های بیانکونری در برابر فیورنتینای قدرتمند :goog: :juventus:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
پراندلی تا جایی که من یادم میاد توی هر تیمی که بوده توی تورین خیلی محتاط بازی می کنه فکر می کنم با بستن کناره ها می تونیم پیروز این میدان باشیم

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
به نظر من مهم ترین نکته این بازی وسط زمین / با توجه به اینکه هر دو تیم هافبک های خوبی دارن پیروز این بازی رو هافبک ها مشخص میکنن / واسه همین اگه فرارا با تک مهاجم و 5 هافبک بازی کنه خیلی خوب میشه / البته یکی از هافبک ها مثل دیه گو رو پشت مهاجم بزاره ( وظایف هجومیه بیشتری بهش بده ) / که اگه بخواد با این شیوه بازی کنه باید از مومو فیکس استفاده کنه که فکر نکنم اینکارو انجام بده / با نبود مارکیزیو و تیاگو تو این بازی یکم مشکل پیدا میشه /

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
فیورنتینا بدون شک مقابل یوونتوس 4 - 2 - 3 - 1 بازی می کنه و این کار رو برای یووه و فرارا خیلی سخت می کنه !! از همه که بگذریم ( زانتی و جیلا ) واقعا وارگاس و یووتیچ خیلی اماده هستند و باید مواطب باشیم ! توی خط هافبک یووه هم به نظر من حضور ملو و کامورانزی حتمی هست و به شرطی که فرارا بخواهد با 3 هافبک بازی کنه در ابتدا شانس ده چلیه بیشتر از بقیه خواهد بود ! اگه هم 4 - 2 - 3 - 1 بازی کنه اون موقع دو هافبک دفاهی بدون شک سیسوکو و ملو هستند !! بازی سختی خواهد بود بدون شک

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
اگه 4 - 2 - 3 - 1 بازی کنه مطمئنن نتیجه میگیره / به نظر من بهترین ترکیبی که یووه میتونه نتیجه بگیره اینه !!! بوفون کیه لینی کاناوارو گروسو گریگرا ملو سیسوکو پولسن کامو دیه گو ترزگه(یاکوینتا)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
هیچ تضمین عقلانی نیست که سیسوکو از ابتدا بازی کنه و خوب و مفید باشه ! قطعاً بازیکنی که بیش از 6 ماه مصدوم بوده نمیتونه تو همچین بازی حساسی و شرایط خاصی به یکباره از ابتدا بازی کنه . شاید مومو بازی کنه و اصلاً یه بازی درخشان و چشمگیر هم از خودش نشون بده ولی احتمال اینکه نتونه کیفیت مناسبی داشته باشه خیلی بیشتره ، نباید فراموش کرد که سیسوکو فقط در کنار ملو ، گروسو و دیگو تمرین کرده و حتی در بازیهای دوستانه هم نبوده . این احتمال هم هستش که حتی به عنوان ذخیره هم بازی نکنه درست مثل الکس . من با اینکه بی صبرانه منتظر بازگشت نینجای سیاه هستم ولی معتقدم که بهتره از ابتدا بازی نکنه چون یه ریسک بزرگ هستش .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من کلاس 6-9 خودم رو دبه کردم و اومدم خونه به عشق یوونتوس حالا اگه نبره خودمو می کشم ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این بازی چرا شروع نمیشه! بدفرم خوابم میاد! از صبح دانشگاه بودم تا عصر... یه حس قوی هم میگه برنده نمی شیم !

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

این بازی چرا شروع نمیشه! بدفرم خوابم میاد! از صبح دانشگاه بودم تا عصر...

یه حس قوی هم میگه برنده نمی شیم !

نه دیگه ..... :cray:

ایشالا میبریم :victory:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی