پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پالرمو 2-0 یوونتوس ( هفته هفتم سری آ ) - یادواره مورنو توریچلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
214 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
خیلی با حالن بعضی از بچه ها اول فصل میان می گن به به چه تیمی داریم بعد از دو تا بازی ضعیف بازی کردن که دلیلش خستگی و مصدومیت بازیکن های اصلی تیم هستش می گن فرارا مربی نیست یه مروری بکنیم بازی های قبلی یووه رو با بردو 1-0 جلو افتادیم باید بازی رو میبردیم که یه گل افساید خودیم با جنوا 2-2 مساوی کردیم در حالی که در مقابل جنوا یه بازی عالی به نمایش گذاشتیم و باید 4-2 حداقل بازی رو میبردیم ولی دو گل یووه رو داور به اشتباه افساید گرفت با بولونیا تا دقیقه 92 1-0 جلو هستیم روی 1 اشتباه فردی گل می خوریم در مقابل بایرنی مساوی می کنیم که یووه در بهترین روزهاش با کاپلو از همین تیم شکست می خوره و این بازی اخر که کاملا شایسته باخت بودیم و هیچ حرفی درش نیست

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بخوایم نمره بدیم یاکوینتا و امائوری روی هم ۵ نمیشن.. ۱ سانتر.. ۱ سانتر درست هم از طرف زبینا - پولسن - گریگرا - یاکوینتا - گروسو نشد... ترزگه اخر کار مونده بود چیکار کنه عقب عقب میرفت اینقدر بد بود سانتر ها.. لگرو هم که زحمت کشید دیگه.. ۱ پاس هم نشد که پالرمو بده و رد نشه از دفاع..

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

ببینم. حتما انتظار داری یووه از 38 بازی لیگ 35 تا ببره و 3 تا مساوی بده.آره. دلیل نمیشه چون یوونتوس هستیم پس حتما باید همه بازیها رو

ببریم یا اینکه تو بحران نریم.اما اینگه میاد میگید نظرم عوض شد و فرارا ال و بل واقعا برام جای سوال.این اولین شکست فرارا هست. یا شایدم

انتظار داشتی فرارا تا آخر دوران مربیگریش شکست نمیخورد.

محسن جان شما فکر می کنی تیم قهرمان فصل از 38 بازی چند بازی رو فرصت نبردن داره ؟؟؟؟

یعنی فکر می کنی ما اگر از چند بازی 3 امتیاز کامل نگیریم باز می تونیم قهرمان بشیم ؟؟؟؟؟؟

با 1 حساب سرانگشتی می بینم که یووه از 7 بازی 3 سهمیه نبردنش رو از دست داد !!!

یعنی با این حساب وقتی از 7 تا 3تا نبردیم از 38 تا چند تا نمی بریم ؟؟؟ با این وضعیت قهرمانی ممکنه ؟؟؟؟
یا باز هم قناعت به رتبه دوم و سوم ؟؟؟

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
خوب اختلاف امتيازمون با انتر به 4 رسيد كم كم داره ميشه مثل سالهاي قبل و از 4 به 10 مي رسه يادمه خيلي از دوستان مي گفتن يكي از خصوصيات يوونتوس فرارا اينه كه تا اخرين لحظه مي جنگه ولي من كه وقتي يوونتوس گل دوم رو خورد ديدم بازي رو وا داده درضمن فرارا مربي هست كه فقط از رانيري بهتره ولي برا قهرماني كافي نيست من تازه دارم دليل خوشحاليم بعد از اخراج رانيري رو مي فهمم بهتره بگم ما از چاه در امديم افتاديم تو چاله يعني فرارا خوبه ولي اگه به رانيري نگاه كنيم نمي دونم منظورم رو گرفتين يا نه ولي خوب اين جوري كه داره پيش مي ره من قهرماني امسال هم برا اينتر مي بينم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اینم از اولین باخت فرارا که توی زمانی بدی هم اتفاق افتاد! یوونتوسی ها توی خط هافبک خوب همدیگه رو پیدا می ردن و شاید با سه تا پاس توپ رو به پشت محوطه می رسوندن اما اونجا یا سانتر ها شاتباه بود یا مهاجمین که واقعا افتضاح بودن توپ رو لو می دادن!یاکوئینتا و آمائوری چسبیده به مدافعین پالرمو توپ می گرفتن,یا برش می گردوندن عقب یا لو می دادن!هیچ کدوم تکنیک رد شدن از مدافعین پالرمو رو نداشتن. تعویض های فرارا هم جالب نبود از نظر من,هم دیه گو بیرون اومد و هم کامورانزی و جالب اینه که جووینکو هم به بازی نیومد!! تاثیر کاپیتان توی خط حمله توی این بازی ها معلوم میشه!توی روزی که آمائوری و یاکوئینتا حتی بک نفر رو هم نتونستن دریبل بزنن اگر الکس بود می تونست خیلی به یووه کمک کنه. من موافق بحرانی بودن وضعیت یوونتوس نیستم اما فیورنتینا شانس آخر یوونتوس برای وارد نشدن به بحرانه!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس در سال اول حضور رانیری ( 7 هفته ی اول)

تعداد برد = 4

تعداد باخت = 1

تعداد مساوی = 2

زده = 16

خورده = 7

امتیاز = 14

===========================

یوونتوس در سال اول حضور فرارا ( 7 هفته ی اول)

تعداد برد = 4

تعداد باخت = 1

تعداد مساوی = 2

زده = 11

خورده = 6

امتیاز = 14

خوب دیگه بیایید حساب کنید بازیکنان یوونتوس اون موقع رو با این موقع

کاری ندارم کدوم تیم بهتره

فقط خواستم بگم بعد از 2 سال یوونتوی پیشرفتی نداشته همین تازه تو زدن گل هم پسرفت داشته ;D

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

خوب اختلاف امتيازمون با انتر به 4 رسيد كم كم داره ميشه مثل سالهاي قبل و از 4 به 10 مي رسه
يادمه خيلي از دوستان مي گفتن يكي از خصوصيات يوونتوس فرارا اينه كه تا اخرين لحظه مي جنگه ولي من كه وقتي يوونتوس گل دوم رو خورد ديدم بازي رو وا داده

درضمن فرارا مربي هست كه فقط از رانيري بهتره ولي برا قهرماني كافي نيست
من تازه دارم دليل خوشحاليم بعد از اخراج رانيري رو مي فهمم
بهتره بگم ما از چاه در امديم افتاديم تو چاله يعني فرارا خوبه ولي اگه به رانيري نگاه كنيم

نمي دونم منظورم رو گرفتين يا نه ولي خوب اين جوري كه داره پيش مي ره من قهرماني امسال هم برا اينتر مي بينم

اختلاف با اینتر 2 امتیاز هستش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب همونطور که قابل پیش بینی بود پالرمو یه دفاع منطقی با اکثر نفرات به دفاع رفت و با سرعت دو سه بازیکنش چشم به صدحملات دوخت که خیلی هم خطرناک بودند روشون. یوونتوس هم نتونست موفق بشه گل بزنه که یکی از اصلی ترین دلایلش هم ناکارآمدی مهاجم های یوونتوس بود. یاکوینتا یه بازی کرد که من تعجب می کنم چطور یاکوینتا قبلا تو زندگیش گل زده ! آمائوری رو که من کلا یادم نمیاد نیمه دوم دیده باشم. از مهره های تهاجمی یووه دیگو هم واقعا ضعیف بود و نمی دون چرا تو 3 بازی اخیر دیگو جز پاس های ساده هیچکاری نمی کنه.البته یه ضربه آزاد رو به تیر دروزاه زد.کامورانزی هم کامورانزی نبود و فقط خطا می کرد. توی یووه ملو و کیه لینی خوب بودند.البته ملو یه اشتباه مهلک انجام داد ولی کلا بازی خیلی خوبی کرد. وقتی پالرمو کاملا به لاک دفاعی رفت و دیگو و کامورانزی هم کاری نتونسته بودند کنند، فرارا دچلیه و گریگرا رو آورد که سانتر کنند روی دروازه، که هرچند چند موقعیت نسیبمون شد ولی اکثرا خیلی راحت با بی دقتی از دست رفت. پالرمو خیلی خوب و فشرده تونست تمام فضاهای داخل محوطه جریمه رو پوشش بده. زبینا موفق شد توی این بازی رکورد 100 درصد حضور نداشتن در کارهای دفاعی رو بزنه ! لگرو نیمه دوم توی ضدحملات چنان کند بود واقعا فکر میکردی داره راه میره اما این نهایت سرعتش همین بود !! بازم خوب که گروسو و کیه لینی بودند چند توپ رو واقعا خوب توی ضدحملات گرفتند. پولسن هم من زیاد توی بازی ندیدم ! عدم آمادگی بخش زیادی از بازیکن های یووه مثل مهاجم ها، دیگو، کامورانزی، زبینا و لگروتالیه ضربه ی بدی به یووه بود، معروفه می گند 3 تا بازیکن بد می تونند باعث باخت یه تیم بشند ولی امشب نصف تیم به صورت انفرادی افتضاح بودند.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

یوونتوس در سال اول حضور رانیری ( 7 هفته ی اول)

تعداد برد = 4

تعداد باخت = 1

تعداد مساوی = 2

زده = 16

خورده = 7

امتیاز = 14

تعداد برد = 4

تعداد باخت = 1

تعداد مساوی = 2

زده = 11

خورده = 6

امتیاز = 14

خوب دیگه بیایید حساب کنید بازیکنان یوونتوس اون موقع رو با این موقع

کاری ندارم کدوم تیم بهتره

فقط خواستم بگم بعد از 2 سال یوونتوی پیشرفتی نداشته همین تازه تو زدن گل هم پسرفت داشته ;D

چه ربطی داره اخه؟؟؟
سال اول رانیری تمام تمرکز تیم روی سری A بود و جام باشگاه هایی در میان نبود

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

در مورد روح فوتبال که مجتبی گفتی. مگه کاپلو فوتبالش روح داشت؟ دفاعی بازی میکرد نتیجه میگرفت.

خودت جواب سوال خودت رو دادی ..

خوب مشکل اینه که فرارا نتیجه هم نمیگیره البته تو این چند بازی اخیر و الا برد های یوونتوس که از یاد من یکی نرفته که ما مقابل رم و لاتزیو عالی بودیم

فقط مکشل من اینه چرا تیم این چند بازی اخیر فقط شانس میاره که نمیباره بلاخره هم باخت

چه ربطی داره اخه؟؟؟
سال اول رانیری تمام تمرکز تیم روی سری A بود و جام باشگاه هایی در میان نبود

خوب یه چیزی بگو ادم خندش نگیره :دی:

یه طوری میگی تمرکز انگار بازی های چمپیون رو 3 تا 3 تا میزنیم...

========================

البته منظورم رو شما نگرفتی سینا جون

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
تصویر تصویر تصویر

Palermo - Juventus
Sunday, October 4, 2009. 20:45 CET
Stadio Renzo Barbera, Palermo

:: Goals ::

1-0 Cavani Min.37
Click Here for Video

2-0 Simplício Min.42
Click Here for Video

:: Extras ::

Miccoli Shot Min.5
Click Here for Video

Cavani Header Min.15
Click Here for Video

Cavani Shot Min.36
Click Here for Video

1st Half Highlights
Click Here for Video

Amauri Shot Min.46
Click Here for Video

Bresciano Header Min.56
Click Here for Video

Diego Free Kick Min.62
Click Here for Video

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
نتیجه گیری نهایی :

اگه بدبینانه به قضیه نگاه کنیم :

این بازی رو باختیم و بسیار بد بازی کردیم و اصلا جای امیدواری نیست !!! ودیگه نمیشه از تیم انتظار قهرمانی داشت و دوباره باید به سهمیه فکر کرد !!!!

در این بازی یووه 1 دونه حمله روی دروازه حریف نداشت ..... یاکی خیلی ضعیف بود و نمیدونم چرا بازی کرد چند بازی هست که خیلی بد بوده!!!!!!!!!!!!!! :treaten:

ترزگه تا اومد به زمین عالی کار کرد در خدمت تیم و مثبت ...!!!! امائوری ضعیف بود بدتر از همیشه .....

ملو بدون شک ضعیفترین بازیکن زمین بود به همراه کامورانزی !!!!!

لگروتالیه که شده اتوبان .....

و .....................................

نتبجه خوشبینانه !!! و البته واقعی :

این بازی رو باختیم ولی تازه هفته 7 تم لیگه !!! تازه الان هم با 2 امتیاز اختلاف نسبت به تیم 1 و 2 ....... 3 وم هستیم :yes:

با بازگشت کاناوارو و سیسوکو و هم چنین الکس همه چیز به روال برد برمیگرده و دیگه تیمی توانایی ایستادگی رو در برابر یووه نداره !!!!

کمی زمان بدید به فرارا تا اروم اروم کارش رو انجام بده !!!! قبول دارم تعویض ها چند بازی که کمی عجیبه ولی به شما اطمینان میدم که زمان همه چیز رو درست خواهد کرد عجله نکنید !!!!!!!! :victory:

به امید روحیه جنگندگی بسیار بالا در دیدارهای بعدی !!!!

Coming Soon
:ultra:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال

خودت جواب سوال خودت رو دادی ..

خوب مشکل اینه که فرارا نتیجه هم نمیگیره البته تو این چند بازی اخیر و الا برد های یوونتوس که از یاد من یکی نرفته که ما مقابل رم و لاتزیو عالی بودیم

نتیجه؟ حالا خوبه این اولین باختش بود. کاری دارم به اینکه مقصر بود یا نه. دلیل تساویه بازیهای قبل رو هم که یه جورایی میشه تقصیر داوری

دونست. کو تا آخر فصل. بزارید حداقل یه فصل باشه بعد بهش خرده بگیرید.
====
بچه ها لگرو خیلی سوتی بود؟ من دلیل موندنش و تو یووه نمیدوم بخدا. 1 بازی خوب بازی میکنه 10 تا خراب میکنه. واقعا در حد یووه نیست.

یعنی ذخیره ای نیست که بشه روش حساب کرد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

[b]یوونتوس در سال اول حضور رانیری ( 7 هفته ی اول)

تعداد برد = 4

تعداد باخت = 1

تعداد مساوی = 2

زده = 16

خورده = 7

امتیاز = 14

تعداد برد = 4

تعداد باخت = 1

تعداد مساوی = 2

زده = 11

خورده = 6

امتیاز = 14

1- یوونتوس اونموقع فقط در لیگ بازی می کرد.
2- وقتی مقایسه می کنی همه چیز رو مقایسه کن.رانیری لیورنو،کالیری،رجینا و تورینو رو برد، با رم و فیو مساوی کرد از اودینزه هم باخت.کار چندان مهمی انجام نداد.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

خوب یه چیزی بگو ادم خندش نگیره :دی:

یه طوری میگی تمرکز انگار بازی های چمپیون رو 3 تا 3 تا میزنیم...

========================

البته منظورم رو شما نگرفتی سینا جون

3 تا 3تا نزدیم ولی 3 تا 3تا مصدوم که دادیم
فشاری که امسال روی تیم هست رو مقایسه کن با سال حضور رانیری
مقایسه فرارا با رانیری از پایه و اساس خنده داره
رانیری همون اول فصل میومد می گفت ما امیدی به قهرمانی نداریم از همون اول فصل می دونستیم یووه هیچی نمیشه این فصل
یکی از دلایل بد بودن یووه تو این چند بازی نا اماده بودن مهاجم های تیم هستش

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اگر بهم بگن دوست داری فرارا عوض بشه من بدون شک میگم نه.

امیدوارم خودش تیم رو جمع کنه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این کامینگ سون صدرا و پیش بینی یووه با الکس و کاناوارو و سیسوکو بهترین چیزی بود که امشب توی فروم خوندم !

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
برای درمان خط حمله دیگه اصلا ترکیب دو مهاجم بلند قدی که فاقد خلاقیت در دریبل زنی هستند و همیشه تو جنگ فیزیکی با دفاع حریفان هستند و رو سر و کول دفاع مقابل بلند میشن به درد نمی خوره منورم خصوصن یاکوینتا و امایوری است. در حال حاضر واقعن کمبود فنان... الکس کامل احساس میشه... بهترین زوج حمله ترزگل الکس است... من تعجبم اینه که در زمان لیبی و کابلو چقدر فرصت گل برای ترزگه ایجاد میشد ولی الان هیچ فرصت اساسی براش نمی سازن. در کل خط حمله باید متحول بشه... شما کدوم تیم بزرگ رو سراغ دارید که دو بازیکن مشابه هم داشته باشه.... نگاه کنید چلسی... انلکا- دروگبا--- بارسا- زلاتان.. مسی--- منچستر رونی و برباتوف... اصلا تو دیگه حالم به هم میخوره یاکینتا و امایوری با هم ببینم تو ترکیب... یعنی چه... الان چند بازی هستند که هیچ کاری نکرده اند.... من نمیدونم علت اومدن ترزگل دیگه چه بود.... فقط یاکینتا کمی با ته بوش خوبه..

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
حالا خدا رو شکر اسامی تیم ملی قبل از این دیدار اعلام شد و گرنه لیپی کاملا نا امید می شد هر چند که حالا هر فرق چندانی نداره !!! البته نمی شه همه چیز رو روی این بازی حساب کرد اما روند نزولی یووه واقعا تکمیل شد توی این دیدار بعد از چند تا تساوی به باخت رسیدیم !!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

1- یوونتوس اونموقع فقط در لیگ بازی می کرد.
2- وقتی مقایسه می کنی همه چیز رو مقایسه کن.رانیری لیورنو،کالیری،رجینا و تورینو رو برد، با رم و فیو مساوی کرد از اودینزه هم باخت.کار چندان مهمی انجام نداد.

من حالت کلیشو گفتم و اصلا قصد مقایسه تیم ها رو نداشتم خوب تازه ما اون موقع هم با پالادینو- نوچرینو- المیرون-تیاگوی اون موقع و .. دیگه بازی میکردیم و حالا داریم با دیگو = ملو = گروسو = کانا = سیسوکو بازی میکنیم .

و به هر حال من کلا قصد مقایسه نداشتم و حالت کلی رو گفتم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی