پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پالرمو 2-0 یوونتوس ( هفته هفتم سری آ ) - یادواره مورنو توریچلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
214 پاسخ برای این موضوع

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
عجب بازیکردیم امشب تبریک میگم به فرارا با این ترکیب چیدنش دقت کردید تعویضها رو دیدید دو تا تو حمله که ماشالا سرشار از تکنیک هستن و گلزن مخصوصن امائوری که هنوز میخواد گلزنی رو شروع کنه بهتره اول بره ارایشگاه سر راهش هم یه ادامس بخره بره برزیل نکنه یکم تکنیکی بشه یاکوئینتا هم مثل اونه واقعن امشب کولاک بود این تیم به هیچ جا نمرسه با این مربی و بعضی بازیکنهایی که باید عذرشون رو بخوان اگه دوست دارن تیم قهرمان بشه با پولسن و امائوری و لگرو تالیه وگریگرا و دچلیه و و... نمیشه قهرمان شد وبا این مربی اگه کاناوارو مصدوم بود چرا داشت گرم میکرد واگه نبود چرا تو ترکیب نبود ما به مربی باختیم کسی هم نیاد ازش دفاع کنه که من یکی قبول نمیکنم چرا که هر بیسوادی میدونه این خط حمله به درد نمیخوره چونکه هیچ کدوم تکنیک ندارن وفقط بلدن سر بزنن اونم بعد چند سال یه بار اخه هیچ کی نیست بهش بگه لا اقل جووینکو رو بجای یکیشون بزار هنوز خوبه بیشتر گل نخوردیم اگه پالرمو تیم دیگه ای بود ده تا خورده بودیم بعدش مارکیزیو کجا بود تعویض دچلیه برای چی بود پولسن چه فایده ای داشتن که موند تو زمین غیر از اینکه پاس گل داد ما اگه نخواسته با شیم با دو مهاجم بازی کنیم باد کی رو ببینیم اونم با این مهاجمها چون فقط توپ بلند میخان تیم باید مربی عوض کنه و بعضی بازیکنها اخراج کنه وبجاش بازیکن خوب بگیره برای حمله ودفاع نمره همه صفر

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
رای دو نگاه کنید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من حالت کلیشو گفتم و اصلا قصد مقایسه تیم ها رو نداشتم خوب تازه ما اون موقع هم با پالادینو- نوچرینو- المیرون-تیاگوی اون موقع و .. دیگه بازی میکردیم و حالا داریم با دیگو = ملو = گروسو = کانا = سیسوکو بازی میکنیم .

و به هر حال من کلا قصد مقایسه نداشتم و حالت کلی رو گفتم

کو کانا و سیسوکو ؟ :دی: 4 تا بازیکن گفتی یکیش این فصل 1 بازی هم نکرده یکی هم 1 ماهه مصدومه ! وقتی نتیجه گیری کردی و گفتی فقط در گل خورده پیشرفت کردیم یعنی داری مقایسه می کنی.

من اگر جای فرارا بودم از جووینکو توی خط حمله استفاده می کردم کنار ترزگه، یاکوینتا و آمائوری به شکل وحشتناکی توی افت به سر می برند، تو نیمه اول حتی حرکت هم نمی کردند، نیمه دوم که با فشردگی دفاع پالرمو که طبیعی بود هیچ کاری نمی کنند، یه تک به تک داشت یاکوینتا چنان توپ رو شوت کرد که می گفتی تیم 5-0 جلوئه می خواد یه گل قشنگ بزنه !! یا گاهی از پشت محوطه توپ رو با پای چپ شوت می کرد کاری هم نداشت به اینکه اطرافش کی هست کی نیست. آمائوری هم که بیشتر از یه استپ اشتباه انجام نمی داد، آمائوری حتی روی ارسال های که روی سرش بود هم نمی تونست سر بزنه، 2-3 بار قشنگ توپ روی سرش بود ولی دیر بلند شد یا اشتباه برای توپ رفت.

من فرارا رو بیش از حد دوست ندارم سرزنش کنم، ما در عرض 5 دقیقه روی دو اتفاق گل خوردیم، اولش سوتی مهلک ملو بود که گل اول شد، دومی هم ضربه ی آزاد میکولی چند دقیقه بعد. بیشتر ازینکه فرارا مقصر باشه فرم پایین بخش زیادی از تیم موثر بود، نگاه کنید نیمه اول کامورانزی چقدر پاس اشتباه داد یا دیگو چه کار مفیدی انجام داد، زبینا اصلا کجای بازی بود یا لگروتالیه چرا توپ رو حتی نمی تونست استپ کنه ؟؟ داستان مهاجم ها هم که همه گفتند. وقتی این همه بازیکن بد تو زمین دارند بازی تیم رو خراب می کنند، نمیشه همه تقصیر رو گردن مربی انداخت.

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
یعنی بازم امسال اینتر لعنتی میخواد قهرمان بشه من که دیگه تحمل قهرمانی اینترو ندارم کاشکی الکس بود کاشکی الکس بود...

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
حرف از سیسوکو هم هست.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
الان دارن فرارا رو سوال بیچ می کنند... کسی ترجمش نمیکنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیز دیگه! 31 بازی دیگه توی این فصل مونده و یووه 2 امتیاز از اینتر عقبه ! نمی دونم چرا اینقدر سریع همه صحبت از قهرمانی اینتر از همین حالا می کنند، خیلی مونده تا صحبت برای این چیزها.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

یه چیز دیگه!

31 بازی دیگه توی این فصل مونده و یووه 2 امتیاز از اینتر عقبه ! نمی دونم چرا اینقدر سریع همه صحبت از قهرمانی اینتر از همین حالا می کنند، خیلی مونده تا صحبت برای این چیزها.

خب ادم فشار بهش میاد و احساسی میشه و تا حدودی حق دارند. اما باید صبور بود و سیسوکو... الکس.. کانا برگردند ببینم اون موقع چه میشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
فرارا گفته امشب هیچ کاری نکردیم و یه بازی فوق العاده ضغیف در برابر نمایش خیلی خوب پالرمو

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
به شخصه یوونتوس رو قهرمان سری ا میدونم با اینکه خیلی انتقاد کردم و اصلا هم سعی نکردم برم تو حاشیه....

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
چیرو گفته برای در دست گرفتن بازی باید دیه گو عوض می شد !!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحبت های فرارا : - اولین باختم رو به تلخ ترین شکل ممکن تجربه کردم، شاید می دونستم بالاخره این روز میاد اما در شرایط بدی این اتفاق افتاد و حقیقت اینه که هیچوقت وقت مناسبی برای باختن نیست. - امشب یوونتوس از همه نظر بد بود، هیچ چیزی برای توجیه یا گله نیست، پالرمو خیلی بهتر از ما بازی کرد و به شکل طبیعی هم برنده شد. - بازی امشب ما پر از اشتباه بود مسلسل وار بود. ما با ناراحتی سیسیل رو ترک می کنیم و با آگاهی ازینکه یک بازی بسیار بد انجام دادیم. - من ناراحت هستم، ولی نگران نیستم، ما همه چیز رو باید درست کنیم و هفته ی آینده سرمون رو بالا میگیریم و درست مثل روزی که فصل رو شروع کردیم از اول شروع می کنیم به کار کردن. - دیگو به شدت تحت نظر گرفته شده بود و چند نفر با فاصله ی کم ازش مراقبت می کردند و دچار مشکل شده بود برای بازی، منم تصمیم گرفتم تیم رو جور دیگه ای بچینم و جور دیگه ای بازی کنیم. - تصمیم گرفتم از قد ترزگه،یاکوینتا و آمائوری استفاده کنم پس لازم بود توی گوشه ها و کناره ها فضای بیشتری ایجاد بشه، تعویض ها هم برای این انجام دادم اما متاسفانه موفق نشدیم. - سیسوکو حتما می تونه کمک زیادی به ما کنه، ولی مشکل این ما سیسوکو نیست،ما باید فرم آهنین خودمون رو دوباره پیدا کنیم. - من با یک شکست تفکراتم رو زیر سوال نمی برم، یک فصل طولانی در پیشه، هفته ی پیش ما کمی بالاتر از اینتر بودیم، این هفته اونا، این چیز ها طبیعی در یک فصل دراز.

hgtehrani

hgtehrani

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
ببینید به نظر من همه چیز زیر سر مساوی ای که بوردو تو تورین ازمون گرفته چون بعد از دوتا برد مشتی جلوی لاتزیو و رم همه انتظار داشتن که یوونتوس بوردو رو ببریم بعد از اون درسته یوونتوس لیوورنو رو برد ولی نتیجه ی سه تا مساوی پشت سرهم چیزی جز شکست نیست البته من امیدوارم که این نمودار سینوسی نباشه چون بعد از چند تا برد و چندتا مساوی نوبته چندتا شکسته که البته دو هفته بعد کار خیلی سختی جلوی فیورنتینا (که این هفته با لاتزیو مساوی کرده و هفته پیش لیورپول و برده و الان هم 4 جدوله و در تعقیب یوونتوس با امتیاز های برابر) داره و برد تو این بازی کلید عبور از بحرانه چون با این برد و برد با احتمال زیاد جلوی Maccabi Haifa تو لیگ قهرمانان و بازی آسون مقابل سینا (که الان 17 جدوله و اوضاع خوبی نداره) با روحیه ی خوبی با سمپدوریا مواجه میشه البته کاشکی همه چیز به این آسونی بود! تا دوهفته ی دیگه باید صبر کنیم ببینیم چی میشه این هم نموار بازی های چند هفته ی اخیر :
[img width=480 height=148]http://img18.imageshack.us/img18/7906/2rwr.jpg[/img]

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
والله با این ترکیب دفاعی من از فیورنتینا نیز هراس دارم.. موتو.. جیلاردینو و جووتیچ از ادینس نیز هراس دارم... دی ناتاله ... از سامبدوریا هم هراس دارم... کاسانو و باتزینی حالا تیم های مبانه جدول نیز حد خود مهاجمان خلاق و تکنیکال دارند. البته وجود کاناوارو به جای لگروتالیه وضعیت دفاعی رو بهتر می کنه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دوستان عزیز انقدر از تیم انتقاد نکنید تازه اول فصل هستیم و راه طولانی در پیش داریم.مگه امسال بازی های اینتر رو نمیبینید به خدا پر از مشکله تیم مورینیو ولی خوش شانس هستن ما دقیقه 93 گل میخوریم اینتر گل میزنه و به زور هم میبره.مگه ما چه فاصله ای با اینتر داریم که از حالا ناامید بشیم فرارا تازه تیم رو دست گرفته ولی داره پا به پای خوزه میره و من هیچ دلیلی برای انتقاد از فرارا نمیبینم.یه نگاه اطرافمون بکنیم میبینیم همه مدعی ها مشکل دارن تیم لئوناردو رو میبینید به چه روزی افتاده .29قهرمانی تو ایتالیا توقعات از تیم رو خیلی بالا برده این دلیل نمیشه که یووه همه تیم ها رو سلاخی کنه و یه تنه قهرمان بشه .یووه در حاله شکل گیزی جدیدیه ما تیمی هستیم که به خاطر کالچو پولی تو قعر جهنم بودیم ولی اینتر بیشترین نفع رو برد حالا نگاه کنید چه هراسی از یووه دارن این نشون میده که یووه خیلی خطرناک شده براشون ما نباید بعد از هر بازی که نمیبریم باخت رو بندازیم گردن مربی و بازیکن امیدوارم درک کرده باشید حرف های من رو . از همتون خواهش میکنم دیگه از تیم انقدر بی رحمانه انتقاد نکنید ما بعد از هر بازی شاهد کل کل کردن اعضائ سایت با هم هستیم که این به هیچ وجه خوب نیست. به عنوان کوچیکه همتون خواهش میکنم اگه این نتایج ادامه داشت بی منطق انتقاد نکنید.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من که گفتم بازی سختی در پیش داریم و عیار تیممون در بازی با فیورنتینا مشخص میشه

دیشب از باخت یووه اصلا تعجب نکردم و پالرمو را مستحق و شایسته این پیروزی میدانم با نمایش چند بازی ضعیف این نتیجه دور از انتظار نبود و باید باخت رو قبول کرد هنوز 2 امتیاز بیشتر فاصله نداریم اما
ایا این روند نزولی ادامه پیدا خواهد کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
اصلاً خب نیست / خیلی بد شد / وقتی تیم با اون مساوی های پی در پی از نوار پیروزی دور شد انتظار میرفت که اینجور باختیم داشته باشه ولی ایکاش زودتر این باخت اتفاق میافتاد که تیم به خودش بیاد الان که بازی بعدی با فیورنتیناست جمع و جور کردن تیم با این شرایط روح کار سختی که همه ی اینا الان به فرارا بستگی داره و اینجاست که باید خودش رو نشون بده / یووه حتماً باید بازی با فیورنتینا رو ببره مگر نه این روند حتماً ادامه پیدا میکنه و شالوده تیم از هم میپاشه / خدا کنه کانا و مومو زودتر برسنه تا تیم هماهنگ تر بشه همونطور که قبالاً هم گفتم تو دفاع مرکزی خیلی به کانان احتیاج داریم و لگرو اصلاً نمیتونه وظایفشو به درستی انجام بده /

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

محسن جان شما فکر می کنی تیم قهرمان فصل از 38 بازی چند بازی رو فرصت نبردن داره ؟؟؟؟

یعنی فکر می کنی ما اگر از چند بازی 3 امتیاز کامل نگیریم باز می تونیم قهرمان بشیم ؟؟؟؟؟؟

با 1 حساب سرانگشتی می بینم که یووه از 7 بازی 3 سهمیه نبردنش رو از دست داد !!!

یعنی با این حساب وقتی از 7 تا 3تا نبردیم از 38 تا چند تا نمی بریم ؟؟؟ با این وضعیت قهرمانی ممکنه ؟؟؟؟
یا باز هم قناعت به رتبه دوم و سوم ؟؟؟

خب عرفان جان همین وضعیت واسه دو تیم بالای سر ما هم با یک سهمیه اختلاف وجود داره
اگه اینطوری حساب کنیم هیچ تیمی نمی تونه قهرمان بشه
رئال کاپلو با 7 باخت و 10 مساوی قهرمان لالیگا شد
نمی خوام مقایسه کنم ولی خب با این اعداد و ارقام نمیشه محاسبه کرد
شکل رقابت تیم ها در کنار همدیگه واسه قهرمانی همه چیز رو مشخص می کنه
اینکه ما بتونیم در کورس بمونیم

متاسفانه شکل بازی ها هم به نوعیه که کار رو سخت کرده
اون از بازی های اول فصل (دو بازی متوالی در رم) و این هم بازی های پیش رو
توی متراکم ترین هفته ها بایرن ، جنوا و پالرمو رو داشتیم به اضافه بازی های ملی
شاید پالرمو حریف قدری نباشه ولی همین تیم توی زمین خودش همیشه واسه یوونتوس مشکل ساز بوده
فیورنتینا رو هم باید به این سریال اضافه کرد
فکر کنید یه سری بازیکن خسته از بازی های ملی برگشته باید به مصاف تیم تشنه فیورنتینا برن
امیدوارم این بازی رو دیگه ببریم

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
بازی در نیمه دوم: بنظر من باید به زنگا آفرین گفت که منتظر یک تاکتیک جدید از فرارا بود تا بلافاصله یک ضد تاکتیک رو اعمال کنه مثلاً آوردن دچیله، فرارا فهمید نمی تونه عمق دفاع پالرمو حساب باز کنه برای همین هم دچیله رو اورد تا بازی رو یه کم باز کنه اما بعد ورود دچیله بلافاصله یه بازیکن از پالرمو مدام در کناره ها چسبیده به او بازی می کرد هرچند دچیله موفق شد دو سانتر خطرناک رو انجام بده . نکته دیگه که خیلی عجیب بود به غیر از دچیله هیچ کدام از بازیکنان یووه قادر به انجام سانتر نبودند یعنی هیچ کدام از سانترهای ارسالی درون محوط جریمه حریف فرود نمی یومد یا خیلی کوتاه بود یا خیلی خیلی بلند! :sorry: :secret: :secret: در کل باید بگم اگه بازیکنانی که بصورت ذخیره به میدان اومدن فیکس بازی می کردند شاید نتیجه چیز دیگری بود. در ضمن با بیرون اومدن دیگو خلاقیت در تیم به صفر رسید. و در آخر هم بگم به نظر من تنها راه گل زدن با این مهاجمین در نبود الکس ارسال توپ های بلنده . :graduated: من چیزی از فوتبال حالیم نیست فقط چیزای رو که دیدم نوشتم. :snitch:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زنگا گفته ما 3-4-1-2 بازی کردیم (با 4 هافبک دفاعی و 3 مدافع) که بتونیم مرکز زمین و قدرت خلاقیت یووه رو ازش بگیریم و از طرفی بتونیم سریع خودمون رو در ضدحملات به دروازه حریف برسونیم و باید بگم ازینکه این تاکتیک جواب داد تحت تاثیر قرار گرفتم!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی