Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

بایرن 0-0 یوونتوس ( هفته دوم لیگ قهرمانان ) - یادواره جیووانی تراپاتونی

- - - - -

• Please log in to reply
223 replies to this topic

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 posts

من گفتم نه ترزگه نه یاکوینتا رو نمیشه گفت که بد بازی کردند.. چون دو نفری روی هم همین یه موقعیت مناسب گل رو داشتند. مثلا اگه یاکوینتا ۲-۳ تا تک به تک داشت و خراب می کرد اونوقت حرفت درست بود که داره بد بازی می کنه ولی وقتی موقعیت گل نداشتند ایندو نفر چطوری به این نتیجه می رسید که بد بازی می کنه؟!

فکر کنم اگه این طوری بود که یاکوینتا دیگه توی یووه بازی نمیکرد و داشت در سری ب بازی میکرد!!!!!

ولی در کل یاکی اصلا خوب نبود و میشد با دیدن بازیکنای دیگه حداقل کمتر توپ لو بده و میشد با دقت بیشتر حتی گل زنی کنه !!!!

در کل یاکی بگیر نگیر داره دیگه !!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,545 posts

اتفاقا به نظر من تیم الان و توی جو سنگین الیانز به شجاعت خیلی نیازی نداره!!!!

ما مربی میخواستیم که بتونه قدرت فکرش رو بر احساساتش ترجیح بده که به نظر من فرارا این طوری هست !!!!

تیم که قرار نیست تمام بازی هارو ببره !!!!!

تیم کاپلو خوب بود ؟؟؟؟ تمام بازی های گروهی رو میبرد و 1 و یا نهایتا 2 مرحله بعد حذف میشد به خاطر همین احساسش بود !!!!! نمونش ارسنال و لیورپول !!!!!

اتفاقا دلیل نتیجه نگرفتن یوونتوس تو اون سال ها هم همین ترسو بودن کاپلو بود
دیگه همه می دونند کاپلو مربی شجاعی نیستش
دلیل قهرمانی میلان تو اروپا هم نترس بودن انجلوتی بود

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
یوونتوس 0 - 0 بایرن مطمئنا نتیجه عادلانه این بود ولی نتیجه قابل قبولی برای یوونتوسیها نبود!!! ولی من کشته مرده ای این جمله فرارا در قبل از بازی شدم"چهره یوونتوس را تغییر خواهیم داد" واقعا که خیلی متفاوت بازی کردیم اگه هم گل نخوردیم همش با سلام و صلوات بوده هنوز در کف اون صحنه هم که ریبری گل نکرد.(من جای هوادارای بایرن بودم الآن اینقدر عصبی بودم که سرم محکم میکوبیدم به دیوار). فرارا واقعا حرفش.حرفه. حالا هم بازی با بولونیا از دست رفت هم با خوش شانسی بازی را مساوی کردیم. عجب شانسی. یاکوئینتا در یک صحنه توپ را از جلوی پای ترزگه به بیرون زد. ترزگه دقیقا زاویش خیلی بهتر از یاکی بود ولی یاکی نامردی کرد و زد در آسمان. و از خود گذشتگی نشان نداد***من جای چیرو بودم همون موقع میکشیدمش بیرون 3 بازی متوالی هم میشوندمش روی نیمکت تا یاد بگیر از خود گذشتگی نشون بده => از این جور افراد متنفرم که یک ذره از خودگذشتگی ندارند*** من از دست چیرو در این بازی راضی ام چون زورش، فکرش،استدلالش،مربیگریش در همین حد هست و نمیتونه حلاقیت از خودش نشون بده. ******حالا نوبت توست مستر چیرو فرارا بزرگ*******

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
بازی که چنگی به دل نزد ولی من از نتیجه و عملکرد تیم و فرارا کاملاً راضی ام . فوتبال همیشه گل زدن یا بردن نیست ، گاهی بهتره تن به خواسته هایی بدی که نباید بدی و چیرو برای همین یک امتیاز رو گرفت تا یه وقت بدون امتیاز برنگرده ! فراموش نکنید که تو اروپا به بازی مستقیم در صورت تساوی امتیازات نگاه میکنن پس فعلاً ما یه پوئن غیر رسمی از بایرن جلوئیم . بنظرم بهترینهای تیم بدون شک کیلینی و گروسو بودن البته به همراه ملو . کلاً بازی اونقدر حرفی نذاشته که بزنم چون متعادل بود ولی میتونم بگم که فرارا کم کاری نکرد که تو مونیخ و در غیاب سیسوکو ، دل پیرو و کاناوارو تونست بایرن و فن گال رو متوقف کنه . قطعاً اهمیت این تک امتیاز در هفته آخر مشخص میشه که باید با همین بایرن بازی کنیم .

behzaddevil

behzaddevil

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 posts
man fekr mikonam juve alan faghat ru serie a tamarko karde akhe aslan jaleb bazi nkard mesle tu serie a

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
صحبت های فرارا : -در نیمه اول ما خیلی تحت فشار بودیم، توپ رو از دست داده بودیم و بایرن فرصت های زیادی داشت.در ضد حملات هم خوب نبودیم.اما در نیمه دوم تونستیم بازی رو کنترل کنیم و هیچ خطری دروازه ما رو تهدید نکرد، به طور کلی از نتیجه بازی راضی ام. -دیگو بازیکن مهمی برای ماست و در حال حاضر آماده نیست، ما داشتیم برای این مسئله هزینه سنگینی پرداخت می کردیم که من اون رو تعویض کردم.من امیدوار بودم در بین خطوط بایرن بازیش بدم و باعث آزار اون ها بشه که اینطور نشد. -دلپیرو مدت زیادی مصدوم بوده و هنوز آماده نیست و باید قدم به قدم به مرز امادگی برسه، به زودی دلپیرو هم به تیم بازخواهد گشت. -کاملا واضحه که ما باید در بازی بعدی پیروز قاطعی کسب کنیم تا وضعیتمون در جدول بهبود پیدا کنه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,992 posts
فرارا: راضی ام از نتیجه

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 posts
من با Mauro G. Camoranesi موافقم اگر هم پاس میداد که تو این جوی که بود احتمال ۵۰٪‌ شاید کمتر گل میشدو وینچنزو هم فقط میخواست خودش تیمشو نجات بده که نشد .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
به نظر من از لحاظ دفاع کردن موفق بودیم ولی از لحاظ حمله اصلن مارکیزیو اصلن خوب بازی نکرد وتوی بازی گم بود شاید خسته بود کامورانزی خوب بود وخط حمله چیزی برای گفتن نداشت البته توپی هم بهشون نمی رسید دفاع هم بد نبود ولی تیم خیلی محتاط بازی میکرد بقیه هم تو پستاشون خوب کار کردند اما باز هم میگم ما نیاز به سیسوکو داریم که برگرده ویک بازیکن تکنیکی در خط حمله چون که دو مهاجم بلندزن وبی تکنیک زیاد جواب نمیده که هیچ ضمن اینکه بعضی اوقات برای زدن توپ یا قاطی میکنن یا به هم پاس نمیدن وهمکاری بینشون نیست راستی کسی خبر از بازگشت سیسوکو نداره لحظه ای از بازی ارزو کردم ایکاش ریبری رو داشتیم دیگه سمت چپمون بیمه بود

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
چيرو عالى بود ، با آمدن پولسن فشار روى كامو و گريگرا كم شد.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,992 posts
منم با این نظر موافقم که سه فروارد یووه مشابه هم هستند و سنت قدیمی یووه که یک بازیکن تکنیکال و یک بازیکن تمام کننده مثل دوران اینزاگی و الکس و یا الکس و ترزگل دوران لیپی و یا ترزگه زلاتی دوران کابلو در کنار هم بودند از بین رفته است. این لانتقاد به گوش فرارا هم رسیده و گفته که مهاجمین ما همه شون مثل هم نیستن و این جور که خبرنگاران فکر می کنند نیست.

دوستان بازی بعدی چمبیونز لیگ کی است؟

نکنه صعود از گروه به اما و اگر بیفته و حسرت صعود پارسال رانیری رو بخوریم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
من جداً فلسفه ناراضی بودن رو نمیفهمم ! به خدا بایرن بودا نه تشتک سازی قرچک !!! لیپی هم با همه اون تجربه و بزرگیش میرفت به سلتیک و لاکرونیا میباخت و بد بازی میکرد ! چرا واقعاً اینجوری هستید که هر وقت تیم میبره مربی میشه یه جنتلمن واقعی ولی هر وقت نمیبریم همه چی سر مربی خراب میشه ؟! فن گال هیچی نباشه به عنوان مربی از چیرو باتجربه تره ولی هیچ کاری نتونست بکنه . چرا نمیگید که فرارا چطور 45 دقیقه فن گال و تفکرات و تیمش رو فلج کرد تا بوفون بی کارترین بازیکن زمین باشه ؟! من واقعاً در عجبم !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
بوفون : - بایرن با توجه به بازی در خانه بهتر بود ولی خوشبختانه موفق شدیم اونا رو خنثی کنیم، ما هم موقعیت هایی داشتیم و اگرموفق می شدیم ببریم خیلی بهتر بود. - بایرن با حرارت و شدت زیادی شروع کرد به حمله ولی در ادامه ما حتی 1 اینچ هم به اونا فضا ندادیم و انسجام خوبی از خودمون نشون دادیم. - ریبری در این بازی عالی بود و میشه گفت ریبری تنها ارزش بلیط خریدن این بازی رو داشت، اون در اوایل بازی خیلی راحت بین مدافعان ما حرکت می کرد. - در صحنه ی تک به تک ریبری تصمیم گرفت جای آروم زدن چیپ بزنه، و چون قد منم بلند بود مجبور بود بلند بزنه که خوشبختان بیش از حد بلند زد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts

صحبت های فرارا :
-دلپیرو مدت زیادی مصدوم بوده و هنوز آماده نیست و باید قدم به قدم به مرز امادگی برسه، به زودی دلپیرو هم به تیم بازخواهد گشت.

فرارا به کدوم خبرگزاری اینو گفته؟

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
بازی جذابی نبود... اما همین یک امتیاز در بازیهای بعدی ارزش خودش رو بخوبی نشون میده. بازی اول رو ما مساوی کرده بودیم و روحیه قدرت طلبیمون هم بهمون میگه که باید بازی رو می بردیم. اما با در نظر گرفتن بازیکنهایی که در خدمت تیم نبودن امشب و جو سنگین مونیخ باید قبول کنیم که نتیجه خوبی گرفتیم. شاید فرارا میتونست ریسک کنه و بازی هجومی رو به نمایش بذاره اما با توجه تیم سرعتی بایرن احتمال گل خوردنمون خیلی زیاد بود و ممکن بود نتیجه بازی رو واگذار کنیم که این خیلی بدتر بود. نتیجه قابل قبول بود هر چند که بازی زیاد به دل ننشست. اما بازهم باید گفت که حضور همزمان ترزگه و یاکوئینتا اصلا خوب نیست بهتر بود به جای یکی از این دوتا امائوری از اول بازی میکرد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
Del Piero has been dragging this injury along for a month, so his recovery needs to be gradual Soon he will be ready to give the team his contribution کنفراس بعد از بازی. راستی الان سایت یوونتوس نوشته دیگو به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد و فردا باید دید جدیه یا نه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
خوب نتیجه خیلی بدی نبود ! از سخت ترین بازی توی دور گروهی روی کاغذ 1 امتیاز گرفتیم !!! با پیروزی بر مکابی وضعیت خوبی پیدا خواهیم کرد !!! اگر رفت و برگشت مکابی رو شکست ندیم به مشکل می خوریم ! بهتر بود که بوردو با مکابی مساوی می کرد اما برد !!! اون صحنه دقیقه 75 80 که یاکوئینتا استپ کرد و چرخید توی با اختلاف کم از سمتراست دروازه رفت بیرون اگر گل می شد خیلی باحال بود ! اما خیابانی بازم فحش خورد وقتی گفت فرارا به خاطر عدم اعتماد به الکس نیاوردش توی زمین اما شعورش نمی رسید که الکس تازه از مصدومیت دراومده اما جدا جای الکی خالی بود توی زمین !

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,545 posts
فکر نکنم مصدومیتی تو کار بوده باشه چون خود دیگو هم یه جورایی از تعویض نا راحت بود و دوست داشت بیشتر بازی کنه فرارا هم حرفی از مصدومیتش نزده امیدوارم مسئله خاصی نباشه

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 posts
سلام. بازی جذابی نبود ، ولی نتیجه خوب بود ، یوونتوس در نیمه ی دوم خیلی خوب بازی رو بست و هماهنگ بازی کرد . به نظر من چیرو خوب عمل کرد و نمی شه ازش ایراد گرفت ، پولسن وقتی وارد زمین شد ، تونست سمت راست رو از فشار خارج کنه!! و این خیلی کمک کرد. لگرو هم تو نیمه ی دوم خیلی خوب بازی کرد . از مهاجمین هم نمی شه ایراد گرفت ، چون توپی بهشون نرسید که بخوان گلشون کنند ! :دی: فقط نکته ای که وجود داره اینه که وقتی تیم می خواد تدافعی بازی کنه ، چه دلیلی داره که دو مهاجم ت زمین علاف باشن؟!! :دی می شد 4-2-3-1 یا 4-3-2-1 بازی کرد و احتمال گلزنی هم به خاطر توپ رسانی بیشتر به تک مهاجم بالا می رفت!! منم مثل بعقیه ، واقعأ احساس کردم که جای سیسوکو واقعأ خالیه و وقتی نباشه یوونتوس یک چیزی کم داره!! به خصوص وقتی که بخواد با 2 هافبک دفاعی بازی کنه!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,992 posts
A bad note is the fact that Diego had to be substituted following a blow to the knee: «Diego received a blow to his knee and I t h substituted him out of precaution. We will have to see if it is serious or not

آیا شما متوجه مصدومیت دیهگو شدید؟
تازه خودش نارحت هم بود از تعویض
یعنی سایت یوونتوس هم..............................

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users