پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا 2-2 یوونتوس ( هفته پنجم سری آ ) - یادواره آله و ریکی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
149 پاسخ برای این موضوع

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

یووه داشت می باخت !و خوب نهایتا نباخت

البته عرفان جان

یووه داشت می باخت اشتباهه باید بگی یووه رو داشتن میبازوندن

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خیلی حیف شد که نبردیم ولی خدایی جنوا تیم خیلی خوبیه . جنوا تو ورزشگاه خودش خیلی ترسناکه فکر کنم فصل پیش تو زمین خودش کمتر از 3بار باخته!! با اینکه حق ما برد بود ولی مساوی بدی نبود. نمره یووه در این بازی از نظر من 8بود. بهترین بازیکن یووه گروسو و یا یاکی بود . ضعیف ترین هم پولسن. foooooooorza juuuuuuuuuuve :Juveflag:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

ضعیف ترین هم پولسن.
foooooooorza juuuuuuuuuuve :Juveflag:

والا بلا خوب بازی کرد بهتر از امائوری و گریگرا بود حداقل

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
وقتی الکس بازی نمیکنه بار از خود گذشتگی خط حمله از بین میره ! اگر یاکوئینتا یا حتی آمائوری یکم بقیه نفرات رو هم میدیدن قطعاً میبردیم بخصوص یاکوئینتا که خودخواهانه زاویه بسته ها رو هم پاس نمیداد و میزد ! باید از کامو یاد بگیره که چجوری روی گل اول از روی توپ پرید تا وینچنزو گل بزنه . در کل من از نتیجه و بازی راضی ام . جنوا خیلی امشب خوب نبود حداقل به نسبت بازی فصل پیش خیلی تیم ناهماهنگ تری بود . ما خیلی موقعیت گل داشتیم ولی تساوی هم بد نبود . فقط اگر اشتباه نکنم بعد از گل تره زگه ، مادالونی اخراج شد !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
حدس می زدم همچین بازی نفس گیری باشه. جنوا واقعا یه تیم هماهنگ و عالیه. اما وقتی می بینم که گلهای ما رو افساید گرفتن اعصابم خورد میشه. امتیاز مفت از دست دادن خیلی زجرآوره. اما یه جنبه مثبتی که این بازی داشت گلزنی دوباره ترزگه بود که خیلی خوشحال کنندست. واقعا ارزشهای خودشو خوب نشون میده فقط یه فرصت میخواد تا خودشو ثابت کنه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
Tried his best, but clearly handicaps this Juventus line-up. Too slow in possession and in closing down opponents. خب دوست ندارم با کسی بحث کنم. اما بولسن در سایت گل فقط نمره 5/5 گرفته و سایت گل هم نوشته که در دادن باس و مقابله با حریفان خیلی کند بوده و تضعیف کرده لاین اب یووه را.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

Tried his best, but clearly handicaps this Juventus line-up. Too slow in possession and in closing down opponents.

خب دوست ندارم با کسی بحث کنم. اما بولسن در سایت گل فقط نمره 5/5 گرفته و سایت گل هم نوشته که در دادن باس و مقابله با حریفان خیلی کند بوده و تضعیف کرده لاین اب یووه را.

خدایی سایت گل چرتوپرت مینویسه

ولی هر چی شما بگی عزیزم نظر شما هم واسه ما ارزش داره

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بابا انصاف داشته باشید پولسن تو این بازی خیلی خوب بازی کرد به نظرم امائوری ضعیف بود ولگرو تالیه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من موندم این اینتر چه سودی برای ایتا لیا داره که انقدر فدراسیون و کمیته داورها بهش حال میده فصل پیش بازی سینا و اینتر تا دقیقه 85 دو تیم 1-1بودن که مایکون یه گل زد که به خدا 1متر و 98 سانتریمتر تو افساید بود ولی کمک داور نقش خیار رو داشت . حالا یاکی 1اینچ تو افساید بوده کمک داور افساید میگیره. گل میلیتو به ناپولی هم که هیچ توضیحی نداره. :2mo5pow:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
لعنت به فوتبال ایتالیا لعنت به این داوری.

هر بازی باید به نفع نراتزوریها بگیرند ولی گل صحیح ما را نگیرند!!!

ما 3 توپ زدیم تو گل که یکیش را صحیح گرفتند..................اصلا از نتیجه راضی نیستم.

گل صحیح یاکوئینتا را نگرفتند تا همون توپ بیاد بره تو گل یوونتوس. در این بازی پولسن و لگروتالیه فاجعه بودند فاجعه!!!!

روی گل دوم لگروتالیه افتضاح بود!!! این بازیکن ملی پوش!!! این میخواهد بره جام جهانی همون بهتر که کانا بیاد وایسه جاش!!! همون بهتر که بره روی نیمکت بیشنه.

پولسن هم که دیگه نگو!!! این بشر ار قوتبال هیچی سرش نمیشه.

خیلی تاسف میخورم که چه طور نتونستیم نتیجه را حفظ کنیم!!!! به اعتقاد من اگه گروسو اون توپ آخر که داد به پولسن!!!! و بعدش داور سوت زد را روی دروازه سانتر کرده بود ما گل و زده بودیم.

جی جی بوفون هم اصلا جی جی بازیهای قبل نبود...............مخصوصا روی گل دوم که مثل اینکه خواب بود....................

به هر حال این بازی هم تمام شد ولی هضم این بازی برای من خیلی خیلی مشکل است. و خیلی حسرت میخورم. خیلی!! خیلی !!!خیلی!!!

اینم گل صحیح یاکی که نگرفتند تماشا کنید => http://a.imagehost.o...w/0231/DSC00002

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کالچوبولی ادیشن دومش در حال شکل گرفتنه با اف س یوونتوس همدرد هستم. خداییش این لگروتالی چی است که اومده دفاع وسط یووه شده.. قبلن زمان لیبی اونو بیرون کردن از یووه... این بازی مشخص کرد که چه بازیکنهاییی باید تابستون از تیم اخراج بشن.. لگروتالی+امایوری+ بولسن و گریگرا....اصلا دوست ندارم این چهار نفر رو تو تیم یوونتوس ببینم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
لگرو تو این بازی ضعیف بود ولی خدایی نباید این جوری انتقاد کرد دوست عزیز :love01: برای ما افتخاره که لگرو ملی پوشه و میخواد بره جام جهانی.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

لگرو تو این بازی ضعیف بود ولی خدایی نباید این جوری انتقاد کرد دوست عزیز :love01:
برای ما افتخاره که لگرو ملی پوشه و میخواد بره جام جهانی.

من چند تا بازی که لگروتالیه را زیر نظر دارم خیلی داره افتضاح بازی میکنه. خیلی .............در بازی با لاتزیو ، بردو ، و این بازی خیلی افتضاح بود.................

برای من باعث سر شکستگی هست که چنین بازیکنی ملی پوش ایتالیا هست و میخواهد همراه ایتالیا بره آفریقای جنوبی.

لگروتالیه + پولسن خیلی فاجعه بودند در این بازی. آمائوری من دوسش دارم واقعا زحمت میکشه. امیدوارم پاش به گلزنی باز بشه.

گریگرا هم خیلی وقته تشت رسواییش افتاده روی زمین و همه میدونند که در حد خسرو حیدری استقلال هم نیست.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نظر شما قابل احترامه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اصلن بحث احترام نیست. باید عملکرد بازیکن ها رو در نظر گرفت. قسم میخورم لیبی لگرو به مندیال نمیبره..

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نمره من : بوفون 7 - خیلی بیکار بود در جریان بازی.یه شوت هولناک رو فوق العاده گرفت.روی خروج ها عالی بود، روی سانتر و کرنر های جنوا واقعا خروج های عالی داشت و توپ رو از روی پای و سر بازیکن ها می دزدید.2 گل خورد که روی هیچکدوم هیچکاری نمی تونست کنه.گل دوم ضربه سر از توی شش قدم زده شد و بوفون هم سریعتر ازین نمی تونست واکنشی نشون بده. کیه لینی - 7 - توی تیم فرارا جدیدا خیلی جلو میاد.خیلی عالی کرد کرد.خیلی خوب و بارها و بارها چه در نبردهای رودردو، چه ارسال ها جنوا رو ناکام گذاشت. لگرو -6.5 - به خوبی کیه لینی نبود ولی مشکل و اشتباهی هم نداشت. گریگرا 6.5 - از پارسال بهتر بازی می کنه.امروز هم هرچند نفوذ های زیادی نداشت به نسبت گروسو، ولی بازی متعادل و خوبی کرد. گروسو - 7 - کلا شاید بازیش به چشم نیاد ولی کاملا سمت چپ یووه رو فعال و پویا کرده. با حضورش در حملات بار تهاجمی یووه رو خیلی بالا می بره. ملو - 7 - کلا کافیه حفره های دفاعی بازی قبل رو با این بازی مقایسه کنیم. انسجام یووه با ملو چندین برابر میشه.مثل همیشه مستحکم و خلاق. پولسن - 7 - بازی خوبی کرد، پرتلاش بود، دوندگی زیادی داشت و درکارهای دفاعی خیلی موفق بود.در بازی سازی ناموفق بود و مشخصا همچین وظیفه ای هم بهش داده نشده بود. مارکیزیو - 8 - این بشر فوق العاده است ! گاهی توپ رو وسط شلوغی میگیره و با یه چرخش همه رو جا می ذاره.یه حرکتی کرد امروز در حد سوباسا، پا به توپ مستقیم رفت به سمت بازیکن حریف، تا باهاش روبرو شد یه تو سر توپ زد و ازش رد شد ! کامورانزی - 6.5 - هرچند وجودش واقعا نعمته و بار خلاقیت تیم رو به دوش می کشه ولی هنوز با کاموی کاملا آماده فاصله داره.حرکت فوق العاده ی کامو روی گل اول چیزی کمتر از پاس گل نداشت. جووینکو - 6 - چیزی ازش ندیدیم توی بازی. آمائوری - 5 - امروز دیگه بد بود! توپ لو داد، موقعیت گل نکرد و مهار شد ! یاکوینتا - 8 - آروم آروم پیشرفت کرد و بالاخره یه بازی خیلی خوب انجام داد.خیلی پرتلاش بود و بارها خطا گرفت و بارها دفاع موقعیت برای خودش ایجاد کرد ولی خیلی خودخواه بود امشب ! ترزگه - 7 - هفت،هشت دقیقه حضور در بازی و یک گل ؟ چیزی بیشتر نمیشه از یه مهاجم خواست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا هم به داوری نیمچه اعتراضی کرده، گفته بابت گلی یاکوینتا که مردود شد خیلی ناراحتم، چون همون توپ اومد و ما گل خوردیم، این اشتباهات داوری نتیجه ی کل بازی رو عوض می کنه. بازم خوب شد که بازی رو مساوی کردیم.من از عملکرد تیمم کاملا راضی ام.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
توی یوونتوز 76 صفحه تا حالا درباره این بازی بحث شده. :shok:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دقیقا در لحظه ی زدن توپ یاکوینتا پشت مدافع قرار داره ولی گل مردود میشه.همین ضربه آفساید برمیگرده تبدیل به گل دوم جنوا میشه !!

تصویر

نمودار پاسکاری یووه :

تصویر

ملو توی این بازی 50 پاس داد که 87.76 درصد صحیح بودند.6 بار توپ گیری کرد، 4 بار خطا کرد، 5 بار روش خطا شد و 1 شوت هم کرد که خارج چهارچوب بود.
مارکیزیو 39 پاس داد که 79 درصد صحیح بود.4 بار شوت کرد که 3 تا در چهارچوب بود. 1 پاس گل داد.6 بار توپ گیری کرد، 4 دریبل و 2 سانتر موفق هم داشت.
پولسن هم 49 پاس داد که 75.51 درصد صحیح بودند.

آمار کلی بازی :

یوونتوس 8 شوت چهارچوب، 7 تا بیرون و 2 تا بلوکه شده.
جنوا 3 شوت در چهارچوب، 4 تا بیرون و 2 تا بلوکه شده.
8 کرنر یووه و 3 کرنر جنوا.
24 دریبل یووه و 14 دریبل جنوا
هردو تیم 20 سانتر.

JUVE_HFZ

JUVE_HFZ

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 36 ارسال
سلام :wubpink:
بچه ها جاي هيچ نگراني نيست چون در اين مدتي كه ما صدر بوديم ( و البته كه الانم هستيم چون اينتر اين صدر نشينيشو مديون تفاضل گلشه كه اونم در مقابل تيماي ضعيف سري آ به دست اومده ونه مثل ما كه جلوي نيمي از بزرگاي سري آ تو اين 5 هفته قرار گرفتيم اونم تو زمينشون ) و اينتر پايين ما بود ما داشتيم با يه تيمه نصف و نيمه كه تو هر بازي يه گله غايب و مصدوم داشت و هر بار تركيب خط دفاعي و هافبكمون به اجبار به هم ميخورد و به خصوص بهترين يارامون يعني الكسي و ديگو رو هم به همراه نداشتيم به مصاف حريفايي ميرفتيم كه ميشه گفت از سخت ترين تيماي سري آ بودن و ما با همه اين تيماي قدر تو زمين خودشون بازي كرديم مثل رم و لاتزيو و جنوا ...
در حالي كه اينتر تو اين مدت با يك تركيب كامل و در نهايت نبود 1 نفر مثل كامبيازو كه اونم هفته هاي 4 و 5 داشتنش و بدون تغيير در تركيب خط دفاعي و هافبك اين 5 تا بازيشونم با تيماي تقريبا يا كلا ضعيف سري آ ( حداقل تا الان مثل باري / كالياري / پارما / ناپولي / ميلان ) بوده كه همون طور كه گفتم اين تفاضل گلشون مديون رويارويي با حريفاي ضعيف بوده و نه مثل يووه كه با 3 تيم مدعي سري آ بازي كرده ولي اينتر هنوز درست و حسابي نه و اين كه هنوز بازي هاي سخت اينتر پيش رو هست مثل همين شنبه با سامپدوريا كه تو زمين حريف هست و اين كه ما هم بالا خره دو تا از بهترين يارامون يعني ديگو و الكس بر ميگردن و شما به اونا كانا و سيسوكو و تياگو رو هم اضافه كنيد ميبينيد كه اينا خودشون يه تيمن كه ما الان با غيبت اين ها اينجاي جدوليم و حال ارزش كار فرارا معلوم ميشود و اگر اينتر نيمي از مصدومان ما رو داشت قطعا به مشكل بزرگي ميخورد و اين كه ميبينيد كه در اين هفته ها مورينيو كلي مصاحبه هاي جنجالي عليه ما كرده به خاطر اينه كه اون فكر ميكرده كه يووه با اين وضع مصدومين و بازي هاش تا الان حداقل يه باخت رو مي آورده و چون اين امر به وقوع نپيوسته ايشون ناراحت شدن و مصاحبه هاي جنجالي عليه ما كردن و باعث و باني اين فشار عصبي روي خوزه كسي نبوده به جز مستر فرارا و بچه ها در بزرگيش همين بس كه فقط كافي به تعويض دقايق پايانيش براي ورود ترزگل دقت كنيد درست در دقايقي كه ما نااميد شده بوديم ...
{قابل توجه اون اينتري هايي كه قبل از شروع فصل ميگفتن مربي شما براي خودتون معروفه و اگه تو گوگل برين و اسمشو سرچ كنين هيچي نمياد بايد گفت كه بعد از گذشت فقط 5 هفته از سري آ برين و تو گوگل اسم فرارا رو سرچ كنين تا حساب كار دستتون بياد و ببينين كه آيا فقط ما اونو ميشناسيم يا اين كه ... }
و ديشب هم كه بلا شك برد حق ما بود چون جنوا خيلي كم خطر ساز شد و داور هم به راحتي حق ما رو روي گل صحيح ياكي پايمال كرد و درست همون صحنه كه يووه اي ها رو داغون كرد و بازيكنا تمركزشون رو از دست داده بودن اومد و رفت تو گل خودمون ( پس اشتباه داور تو اين صحنه 2 تا ضرر همزمان و بد به ما زد يكي اين كه جلوي گل صحيح ما رو گرفت و بعديشم اين كه يه گل رو فورا بعد اين اشتباهش جنوا زد كه مسير بازي عوض شد و يووه تو اون لحظه مجبور شد برا مساوي بجنگه در حالي كه برا برد به زمين اومده بود ) و يووه آنقدر با قدرت به زمين اومده بود كه تو همون دقيقه 6 گل اول با كلاس جهانيشونو روي يه كار تركيبي سه نفره ماركيزيو و كامو و ياكي زدن و من گفتم پس حتما برد براي ماست با اين با قدرت شروع كردن بازي ولي فكرشو نميكردم كه داور :164: ...
ولي بچه ها يووه برعكس بازي قبل كه عمق دفاعش ميلنگيد و چندين موقعيت از اين ناحيه از آن ليوورنويي ها شده بود در اين بازي حتي يك بار هم بازيكناي جنوا نتونستن از عمق دفاعمون حركت كنند و ملو در اين امر نقش مهمي داشت ( اينم يه نشونه از بزرگي مستر چيرو كه در عرض فاصله بين يه بازي اين مشكل رو برطرف كرد ) و از همين رو يا توپ رو از راه دور ميشوتيدن كه يه بار جي جي عالي واكنش نشون داد يا توپ رو به جناحين ميبردن كه با دو سانتر از جناحين ما گل خورديم كه جايي بود كه مدافعين كناره ما براي نفوذ جلو رفته بودن ( يه بار از راست و يه بارم از چپ ) و اميدوارم كه اين مشكلم مستر چيرو براي بازي هاي هفته بعد برطرف كنه كه ميدونم اين كار رو مي كنه و با بازگشت مصدومينمون و اين روال مستر فرارا ديگه فكر نكنم مشكلي براي برد بايرن داشته باشيم .
ولي كلا هم جنوا خيلي حمله آن چناني نداشت كه مي شه گفت جنوا خيلي تيم حرفه اي با مهاجماي بسيار خطرناكيه كه از تك موقعيت هاشون بسيار خوب استفاده ميبرن .
الانم كه داشتم خلاصه بازي رو ميديدم بايد بگم كه به اين كه برد حق يووه بود يقين پيدا كردم و در اين بازي به ترتيب :
ماركيزيو / ياكوئينتا / گروسو ( ملو ) بهتريناي يووه بودن كه به خصوص ماركيزيو انصافا عالي بود و توي يه صحنه گوشه زمين با يه دريپ كشويي بازيكن جلوييشو از بازي محو كرد و در طول بازي چندين پاس طلايي داد كه يكيشو ياكي گل كرد و ديگريش رو كه استثنايي انداخت ياكي با بي دقتي خراب كرد و در آخرين دقايق هم به دليل خستگي ناشي از چند بازي پي در پي فرارا تعويضش كرد و در مورد ياكي هم كه ماشالله هر بازي داره گل ميزنه و بسيار انرژيك و دونده هست و جور گل نزني بقيه رو داره مي كشه اونم يه نفره و گروسو هم كه با نفوذا و ارسال هاي عاليش در كنار ملو كه به خوبي روزنه هاي دفاع رو بست بازي خوبي رو ارائه دادن ...
ولي در مقابل آمائوري و گريگرا و پولسن ( يا به قول داش جواد خياباني كه من خيلي دوسش دارم به خاطر عشق به وطنش : پاولسن ) به ترتيب جزو ضعيفاي يووه بودن و به خصوص آمائوري كه توي يه صحنه هم كه موقعيت مناسبس داشت ياكي با خود خواهي بهش پاس نداد ( به اميد بازگشت سلطان الكسي به ميادين ) ولي پولسن نسبت به اين دو بهتر بود و لگروتاليه هم شب بي اشتباهي رو پشت سر گذاشت ...

ولي اكثر بازيكنا و حتي فرارا در آخر بازي به قضاوت شكايت داشتن و تو مصاحبه هاشون برد رو حق يووه ميدونستن ...

{ خدایا شکرت که ما با این داوری مساوی کردیم ... }

بچه ها اين صفحه رو هم :
http://www.footiran....t=9883&p=315406
كه من به نقد داوري ديشب پرداختم ( با دليل و تصوير ) بخونيد و بگم كه از بين دو گل مردود يووه گل كيليني به درستي مردود شد چون قبلش آفسايد ديويد بود كه يه نيم تنه تو آفسايد بود و گل ياكي هم كه داور 100 در 100 اشتباه كرد و اين داور بود با به هم زدن تمركز بازيكنان يووه گل دوم رو به جنوا هديه داد ولي حيف كه نميدونست كه امسال يووه آنقدر قوي هست كه تا دقيقه 90 هم دست از مبارزه بر نميداره و يووه امسال به اين راحتي ها نميبازه و حتي داور هم نميتونه يووه رو مغلوب كنه .
{ خلاصه ببخشيد كه خيلي طولاني شد ...}
:72::72::72:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی