پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-2 یوونتوس ( هفته سوم سری آ ) - یادواره دینو زوف

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
128 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

نمی دونم چرا، هنوز یووه خسته و سنگین به نظر می رسه

واقعا نمی دونی؟! ;D
فقط لگروتالیه و آمائوری بازی ملی نداشتن و خسته نبودن!
مثلا خستگی توی بازی ملو کاملا مشهود بود.خیلی عقب بازی می کرد و بیشتر مارکیزیو درگیر می شد دقیقا برخلاف بازی با رم.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خوب دوستان عزیز یوونتوس برد واقعا به همه تبریک می گم این شد یوونتوسی که من دوست دارم

مطمئنن بهترین بازیکن یوونتوس در نیم هی دوم مارچسیو بود

میرم سراغ بازیکنان یوونتوس و تحلیل هایی که داشتم

بوفون = نیمه ی دوم زیاد درگیر نشد برعکس نیمه ی اول این نشون میده مدافعان یوونتوس بهتر بودنو کلا نیمه ی دوم یک حرکت خوب داشت و بدون حرکت بد

لگرو = واقعا نیمه ی اولش با نیمه ی دومش فرق زیادی نکرد فقط رو اعصابش کنترل بیشتری داشت و این باعث شد بهتر بازی کنه و یه حرکت خوب داشت تو نیمه ی دوم و بدون حرکت بد

کیلینی = واقعا محشر بود نیمه ی دوم حرکاتش خوب بودن که یکیشون گل سر سبد بود و بدون حرکت بد

کاسارس = باور کنید جز گلی که زد کار خاصی نکرد و اشتباه داشت ولی همین گل باعث شد همه ی اشتباهات پاک بشه واقعا عالی بود نیم هی دوم بعد از گلی که زد و روحیه گرفت

گروسو = دیگه نمی دونم چی بگم فقط سپاس گذاری میکنم ازش به خاطر بازی خوبش و کلا 2 حرکت خیلی خوب داشت بدون حرکت اضافی و بد

ملو = مثل هیمشه شاداب و خوب نیم هی دورم رو شروع کرد و با رفتن دیگو حالا به جلوتر هم می اومد و بازی سازی می کرد و حرکت اشتباهی نداشت و یه حرکت خوب هم داشت

جووینکو = عالی بود این بشر خیلی خوب بود تعویضش با اینکه اجباری بود و دیگو مصدوم شد ولی خوب موقعی به بازی اومد تا بتونه روحی هی از دست رفته ی خودش رو با این بازی خوب دست بیاره و 2 حرکت خوب هم داشت بدون حرکت بد

کامو = 25 دقیقه نیمه ی دوم واقعا تو جریان بازی نبود و کار خاصی نکرد فکر کنم خسته بود و کار فرار خوب بود برای تعویضش

مارچسیو = بدون شک بهترین بازیکن یوونتوس در نیم هی دوم بود و کلا بهترین بازیکن یوونتوس بود این مارچسیو من اون رو ستایش می کنم 4 حرکت مفید داشت و دبون حرکت اشتباه

امائوری = عصبی بود نیتونست بازی رو درست اداره کنه یه اشتباه داشت و یه حرکت خوب هم داشت و بهتر از اونا این بود که روی گل دوم یوونتوس نقش خوبی داشت

ترزگه = کلادر نیمه ی دوم حرکت خوبی نداشت جز گلی که زد و دو حرکت اشتباه هم داشت و کلا اشتباهات کمتر از نیمه ی اول نشد ولی حرکات خوبش نسبت به نیم هی اول بهتر شد

تیاگو کسی که به جای کامو اومد = نقشش رو خوب بازی کرد و کلا کار خاصی نکرد تو 20 دقیقه ولی بد نوبد خوب هم نبود حالت نرمال رولی رو به بالایی داشت

مولینارو کسی که به جای گروسو اومد = ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخطار - زمانی که شما در حال تایپ بودید، 31 پاسخ جدید ارسال شده است. شما می توانید مجددا ارسال خود را ببینید.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
فکر میکنم این گل برای ترزگل خیلی نیاز بود،نشون داده آدمیه که روحیش تو بازیش خیلی تاثیر گذاره فکر میکنم با این گل میتونیم امید به برگشتنش به روزها اوجش رو داشته باشیم!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی مارکیزیو خیلی خوب بود پیشرفتش کاملا مشهود هست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نمره بازیکن ها از نظر من : بوفن 7.5 نیمه اول خیلی خوب جلوی لاتزیو مقاومت کرد و یووه رو توی بازی نگه داشت. کیه لینی 7.5 یکی دو اشتباه ریز داشت، خودش جبران کرد، در بقیه موارد مستحکم مثل دیوار ! لگرو تالیه 6.5 یکمی فاصله داشت از بهترین روز هاش، و دو سه بار اشتباه های عجیبی کرد، اما کلا بازی خوبی انجام داد. کاسارس 6 اگر گلش رو حذف کنیم بدون شک یکی از بی اثر ترین بازیکن های زمین بود و شاید 1 نمره کمتر بهش می دادم. گروسو 6.5 نه بد، نه خوب. برای بازی اولش خوب بود، ولی فکر می کنم انتظار بیشتری ازش میره، خوب با تیم جلو میومد ولی سانتر هاش اکثرا بلوکه می شد. ملو 7.5 مغز متفکر تیم ! یه جوری با توپ بازی می کنه من گاهی درک نمی کنم چطوری این پاس ها و حرکات رو انجام میده ! مارکیزیو 7 دقیقه 70 به بعد خیلی خسته و سنگین بود.ولی فوق العاده باهوش و جنگنده بود.نسبت به پارسال پیشرفت زیادی کرده. کامورانزی 6 ازون روزهای بدش نبود، ولی انتظار از کامورانزی خیلی بیشتر از اینه.به شدت خسته به نظر میومد با قدم های خیلی سنگین. تیاگو 6 - چیز خاصی ازش ندیدم جز 2-3 مورد اقدام به شوت که همگی بلوکه شدند. دیگو 5.5 - نیمه اول اصلا نتونست کاری کنه، هربار پا به توپ می شد 3 نفر احاطه اش می کردند تا مصدوم شد. جووینکو 7 - بازی خوبی کرد، خیلی خوب بین بازیکن ها با توپ حرکت می کنه، خوب بازی سازی می کنه و خوب هم خطا میگیره !! آمائوری 7 عالی بازی کرد.پرتلاش،جنگنده، برنده ی تمام توپ های هوایی و ایجاد کننده خیلی از موقعیت های یووه. ترزگه 5 - حتی گلش هم جوری نزد که آدم رو قانع کنه، خیلی خیلی از ترزگل اصلی دور شده.امیدوارم این گل بهش روحیه بده.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
این هم عکسایی که خودم گرفتم از اینکه بازیکنان یوونتوس ا( کانا و امائوری و گروسو ) دارن به ترزگه تبریک میگن

http://mojtaba2009.p...pace.com/14.JPG

http://mojtaba2009.p...pace.com/15.JPG

http://mojtaba2009.p...pace.com/18.JPG

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من بازي رو نديدم. ولي به همه تبريك ميگم. به اميد پيروزي هاي بهتر و بيشتر :flag3: :Juveflag:

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
تبریک میگم برد دلچسبی بود من پسر عمم اینترمیلانیه اعصابش خراب شد!!! چون بهش گفتم شما که از لازیو 1-0 باختین!!! :flag3: :Juveflag: :flag3:

magmag

magmag

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
منظورت 2-1 دیگه؟ تو سوپرجام؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
حنجر کاسرس در قلب بالاردینی جوینکو پیش به سوی مندیال دیگو چه زود ضد حال خوردیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : می دونستیم لاتزیو می خواد شرایط سختی رو به ما تحمیل کنه که نیازمند شدت عمل بالایی برای برتری خواهد بود.همینطور هم شد و تو نیمه اول برای تملک توپ یکمی به مشکل برخوردیم. دیگو بازیکنی که در هر شرایط دوست داره بازی کنه، و وقتی میگه می خوام از زمین بیام بیرون یعنی مشکل مهمی پیش اومده! هنوز تست انجام نشده، تا فردا باید منتظر بمونیم و ببینیم نتیجه چی میشه. -من یک تیم خیلی خوب و پر از بازیکن های حرفه ای در اختیار خودم دارم.امروز از تعویض های خودم راضی ام.جووینکو خیلی من رو تحت تاثیر قرار داد.ترزگه خوب بود و تیاگو وظایفی که ازش خواستم رو خوب انجام داد. -من شخصا خیلی پیگیر خرید کاسرس بودم و این بازیکن رو می خواستم، خوشحالم که در بازی اولش گل زد و امیدوارم انتظاراتی که ازش دارم رو برآورده کنه. -گل زدن، همه چیز یک مهاجمه.برای ترزگه این گل خیلی اهمیت داشت.اینکه تونسته بود به تیمش کمک کنه و جواب تلاش هم تیمی هاش رو بده.ترزگه داره سخت تلاش می کنه و مستحق زدن این گل بود.امیدوارم این گل به اعتماد به نفسش کمک کنه. -مارکیزیو داره یه بازیکن بزرگ میشه ! 90 دقیقه در زمین کار می کنه، چه از نظر کیفی، چه از نظر کمی، امیدوارم این روندش رو همینطور ادامه بده. -نیمه اول نگران بودم که ما هنوز "یوونتوس" نیستیم.ولی نیمه دوم کمی آروم تر شدم وقتی تونستیم توپ رو از لاتزیو پس بگیریم و به بازی مسلط بشیم.

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال

منظورت 2-1 دیگه؟
تو سوپرجام؟

دقیقا!! مرسی که یاد آوری کردی منظورم سوپر جام بود.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من هم این پیروزی مهم و عالی رو به همه یوونتوسی های با غیرت تبریک میگم و هم چنین همچنین تبریک دوباره به خاطر اینکه 19 تا تیم زیرمون خوابیدن این لاتزیو بردنش مثل اینتر میچسبه چون این ها خیلی با هم لاو میترکونن. بیشتر از اینکه از پیروزی یووه خوشحال بشم از گل زنی ترزگل خوشحالم واقعا تو .... عروسیه. چه میکنه این کاسرس

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
خوزه مورینیو حالا دیگه بیش تر احساس heat میکنه ظاهرن کاسرس بازی ملی داشته و خسته بوده اما یک نکته مهم در حالی که رانیری مولینارو را در راس برنامه های جناح چب میذاشت اما فرارا اونو به یک نیمکتی تبدیل کرده و تنها در دقایق کوتاه ازش استفاده می کنه که از این نظر کارش درسته با این وصف فکر کنم جناب ملینارو در جانویه بره به تیمی دیگر کسی میدونه در سه بازی اخیر مولینارو چند دقیق بازی کرده؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
از بازی ضعیف کامورانزی هم باید یاد کرد !!! نمی دونم چرا اما اصلا روی فورم نبود ! توی بازی تیم ملی خیلی بهتر از بود

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کامو بازی هاش نوسان داره البته یک هفته سخت پشت سر نهاد اما فکر کنم یک جانشین مناسب باید باشه که تکنیکال و سرعت دار باشه که تیاگو کم تر تو این کارهاست.

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
ابن برد رو تبرک میگم به همه دوستان از یک طرف خیلی خوشحالم که دیوید گل زد و از طرفی امید وارم دیگو مصدومیتش فقط و فقط در حد یک کشیدگی ساده باشه و اصلا دوست ندارم خاطرات فصل گذشته تکرار شه.. به امید پیروزی های بدی کامو هم خسته بود دیگه حالا این زیاد مهم نیست مهم برد هستش

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال

با این وصف فکر کنم جناب ملینارو در جانویه بره به تیمی دیگر
کسی میدونه در سه بازی اخیر مولینارو چند دقیق بازی کرده؟

احتمال داره دوباره برگرد پیش مربی عزیزش رانیری یعنی رم دلم برای رم میسوزه

ببخشید دو تا پست پشته هم زدم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مولینارو فقط 5 دقیقه جلو لاتزیو بازی کرده :cowboy:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا