پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم 1-3 یوونتوس ( هفته دوم سری آ ) - یادواره جامپیرو بونی پرتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
204 پاسخ برای این موضوع

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
با وجود این که جورجو به عنوان یه دفاع وسط خیلی موفق تر بوده، ولی من واقعا دوباره به شدت مشتاقم که دفاع چپ ببینمش! انصافا بعضی وقتا نفوذای خوبی می کرد، ضمن این که اگه مدافع کناری باشه، وقتایی که کل تیم می کشه جلو، نیازی نیست که انقدر سریع برگرده و این یعنی این که فرصت بیشتری داره واسه استفاده از قد بلندش برا هد زدن! به علاوه، واقعا حیف بود که لگرو رو نیمکت باشه... جالب می شه!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تو یه سایت ترکیب یوونتوس رو این جوری نوشته بود: بوفون دچلیه کیه لینی کاناوارو گریگرا تیاگو ملو مارکیزیو دیگو یاکوئینتا امائوری

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
سایت یووه هم همین ترکیب رو اعلام کرده. الکس و کامورانزی از روی نیمکت بازی رو دنبال می کنن.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
=++++++++++=== بابا من منتظر بازی دیگو و دلپیرو با هم بودم حیف شد که.

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
0-1 Diego Min.24
Click Here for Video

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
1-1 De Rossi Min.35
Click Here for Video

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
میگن فرارا عینکشو نبرده رم و به جای کامو و دل پیرو اومده یاکی و مارکزیو رو بازی داده بوفون هم که سواخ شد دروازش با این شوت اخه شرم نکرد با این گلی که خورد

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
لعنتی دروسی عجب شوتی زد / بوفون هم تو این صحنه ی آخر عال تک به تک رو گرفت دیه گو که بازم داره خوب بازی میکنه گلشم خیلی قشنگ بود انتظار نداشتم قدرت بدنیش اینقد بالا باشه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بیست دقیقه آخر رو که همه دیدن. اما دقایق اول بازی توپ و میدان دست رم بود که طبیعی هم بود اما نتونستن کاری از پیش ببرن. تیاگو مثل قبل ضعیف و کند بود.البته توتی خطای خیلی بدی روروش انجام داد و باعث شد محتاطانه تر بازی کنه اما قبل از اون هم خوب نبود. ملو وسط زمین هر کاری که خواست کرد!واقعا توتی رو خفه کرده بود.من نمی دونم این توتی چطوری توی بازی های قبلی ۱۱ تا گل زده!خیلی کند شده و پراشتباه هم بازی می کنه هرچند عکس العمل بوفون هم استثنایی بود. بی اثر ترین بازیکن یوونتوس هم یاکوئینتا بود.واقعا هیچ کاری نکرد.حتی صاحب توپ هم نشد که بخواد اشتباهی بکنه.هیچ!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با ابر واکنش بوفون در دقیقه آخر بازی 1-1 موند. بازی نسبتا خوب بود.نمی دونم چرا کامورانزی یا دلپیرو توی زمین نیستند. یووه نسبت به بازی قبل خیلی بهتر و پویا تر بازی می کنه.آمائوری بدشانس بود که گل نزد. نیمه اول یاکوینتا رو ندیدیم، بقیه نسبتا خوب بودند.دیگو خوب و ملو و مارکیزیو خیلی خوب بودند.آمائوری مثل همیشه پر تلاش.دچلیه هم نسبتا بازی خوبی انجام داد.خیلی بهتر از مولینارو و حسن بود.به طور کلی یووه خوب بود و فقط باید حواسشون باشه دیگه گل نخورند چون فکر می کنم گل رو می زنیم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
به شدت منتظر حضور کاپیتان و کامو به جای تیاگو و یاکی هستم. دچلیه هم بد کار نکرد ها!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
نمایش یووه راضی کننده بود !!! روی یه اتفاق هم کل خوردیم و هماهنگی تیم در سطح بالایی است !!! باید هر چه زود تر اول کامورانزی و بعدش دل پیرو یا ترزگه به بازی بیان !!! بهترین ملو - دیه گو بودند و بد ترین هم تیاگو - یاکوئنتا

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
باید هر جوری شده این بازی رو ببریم دوست ندارم همین هفته دوم صدر رو به اینتر بدیم همه هم خوب بودن به غیر از تیاگو و یاکی

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
عجب بازی جالبی بود خیلی هیجان داشت دیگو و ملو عالی بودند سر گل بوفون یکم اومده بود بیرون از دروازش ولی تک به تک رو عالی گرفت من منتظر ورود کامو و الکس هستم

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
فکر کنم نیمه ی دوم الکس رو حتماً به جای یاکی بازی میاره آخه اصلاً تو بازی گم شده بود / اگه کامو رو هم به جای تیاگو یا ماکیزیو بیاره خیلی خوبه !!!

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
گل قشنگی خوردیم ولی دمه بوفون گرم چه تک به تکی رو گرقت من نمیدونم چرا از کامو استفاده نمیکنه فبولش داره یا نه؟؟؟ و ای کاش الکس بود و کامو رو زود بیاره چند تا از سانتاش کنه به امید خدا میریم برای برد

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
کشته و مرده ی قدرت بدنیه دیگو هستم چه جوری گتوزو زد زمین تو این بازی هم ریسه رو زد زمین فوق العاده هستش بوفون شاهکار کرد چه توپی رو گرفت اما یه خورده مدافع ها آخر نیمه گیج بازی میکردن ؟!؟!؟!؟

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Amauri Chance Min.54
Click Here for Video

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال