پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رم 1-3 یوونتوس ( هفته دوم سری آ ) - یادواره جامپیرو بونی پرتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
204 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سر به صفحه ی قبل بزن من فقط نظرم رو دادم

البته فقط نظر هم ندادی ! گفتی تعجب می کنی از ما که چرا خوشحالی می کنیم، گفتی تا نو اومد به بازار کهنه شد دل آزار،گفتی انتظار نداشتم اینطوری دلپیرو رو فراموش کنید،گفتی دلتون خوشه و این حرفا، به جز پست هایی که ازت پاکش شد که به گفته بودی مربی بی عقل یووه و توهین هایی که به کاربرا کردی (دندونات به این قشنگی نبود اگه اینجا بودی،وقتی تو به توپ می گفتی گردو من فوتبال می دیدیم و...)

اونم در شرایطی که یوونتوس بازی رو پرگل برده !

به نظر من همیشه سعی کن روی easy بازی کنی، خیلی هارد باشی ممکنه گیم اور بشی !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
منم ار بازی بازی نکردن الکس خیلی ناراحت شدم.. تا حدودی هم باهات موافقم مجتبی، اما زیاد تند رفتی
منم وقتی دیدم الکس نیست و بازوبند به دست بوفونه اعصابم خورد شد اما آخر بازی که بردیم باهاش کنار اومدم.بهتره این برد رو به کام خودمون تلخ نکنیم.
اما بچه ها هم زیاد تند رفتن...یه ذره آرومتر برخورد کنین.مجتبی هم یه یوونتوسیه مثل بقیه فقط الان یه ذره ناراحته.
دیگو که واقعا عالی بود،همه توپهای مرکز زمین یه هدفی رو دنبال میکردن اونم دیگو بود که انصافا خوب هم از عهدش بر اومد.
اما بازهم میگم جای الکس واقعا خالی بود کاش به جای یاکوینتا بازی میکرد اینجوری هیجان بازی هم خیلی بالاتر میرفت.
از همه اینها که بگذریم عجب گلی هم خوردیم ها...

مهم نیست ما روانشناسی خوندیم یا نه مهم اینه که یه روانشناس نیازه .....

شما هم یه ذره مودبانه تر صحبت کن...زیاد تند رفتی

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

مهم نیست ما روانشناسی خوندیم یا نه مهم اینه که یه روانشناس نیازه .....

اتفاقا من روانشناسی کودک خوندم میخوای بیام ببینم چه حالی داری

بچه بحث رو از بازی یووه رم به دکتر مجتبی تغییر ندین خواهشن!!!!!!

انگار شما هم مثل اون دوستتون به روانشناس کودک احتیاج دارید

من تمام صفحات رو خوندم !

شما یه اظهار نظر درباره بازی کردی و بچه ها آمدن گفتند به اون دلایل با حرف شما موافق نیستند !

شما میتونی همچنان رو حرف خود باشی کسی فکر نکنم مشکلی با این داشته باشه

زمانی به اخلاق یکی گیر میدیم که میاد به یکی میگه اگر اینجا بودی دندونت ... !

ایشون هم اشتباه کرد مطمئنا که اون حرف رو زد ولی شما هم حق نداری چنین حرفی بزنی

اولا پس نگو نظارت شخصیه چون اینجا شخصی نیست بعدش باید به 100 تا جواب پس بدی اون چیزی شخصی میشه که به کسی ربطی نداره مثل اخلاق یه نفر که به کسی ربطی نداره چطور باشه

در ضمن شما منو نصیحت نکن چی رو حق دارم چیرو حق ندارم

و خوب میدونم جواب کی رو چطور بدم

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
انگار شما هم مثل اون دوستتون به روانشناس کودک احتیاج دارید [/quote] ببین اقا پسر من به تو توهین تکردم که این جوری جواب میدی. اینم بدون که من اگه دهنم باز بشه توی روانشناس بچه هارو که هیچی روانشناس بابا بزرگتم میذارم تو جیبم پس دیگه اینقدر چرت نگو که نمی خوام احترام فروم رو بیارم پایین

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خواهشا دیگه ادامه ندید! هم دارید جو دوستانه فوروم رو خراب می کنید و هم بحث تاپیک رو منحرف می کنید. مرسی

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

منم ار بازی بازی نکردن الکس خیلی ناراحت شدم.. تا حدودی هم باهات موافقم مجتبی، اما زیاد تند رفتی
منم وقتی دیدم الکس نیست و بازوبند به دست بوفونه اعصابم خورد شد اما آخر بازی که بردیم باهاش کنار اومدم.بهتره این برد رو به کام خودمون تلخ نکنیم.
اما بچه ها هم زیاد تند رفتن...یه ذره آرومتر برخورد کنین.مجتبی هم یه یوونتوسیه مثل بقیه فقط الان یه ذره ناراحته.
دیگو که واقعا عالی بود،همه توپهای مرکز زمین یه هدفی رو دنبال میکردن اونم دیگو بود که انصافا خوب هم از عهدش بر اومد.
اما بازهم میگم جای الکس واقعا خالی بود کاش به جای یاکوینتا بازی میکرد اینجوری هیجان بازی هم خیلی بالاتر میرفت.
از همه اینها که بگذریم عجب گلی هم خوردیم ها...

شما هم یه ذره مودبانه تر صحبت کن...زیاد تند رفتی

احسان اینا که چیزی نیستن جو زده شدن

البته فقط نظر هم ندادی ! گفتی تعجب می کنی از ما که چرا خوشحالی می کنیم، گفتی تا نو اومد به بازار کهنه شد دل آزار،گفتی انتظار نداشتم اینطوری دلپیرو رو فراموش کنید،گفتی دلتون خوشه و این حرفا، به جز پست هایی که ازت پاکش شد که به گفته بودی مربی بی عقل یووه و توهین هایی که به کاربرا کردی (دندونات به این قشنگی نبود اگه اینجا بودی،وقتی تو به توپ می گفتی گردو من فوتبال می دیدیم و...)

اونم در شرایطی که یوونتوس بازی رو پرگل برده !

به نظر من همیشه سعی کن روی easy بازی کنی، خیلی هارد باشی ممکنه گیم اور بشی !

البته اون مال موقعی بود که دوستان شروع کردن به نظر دادن روی پست من

و اول اون بچه ها شروع کردن به رفتن به خاکی منم زدم تو خاکی

و تازه جواب خیلی هاتونو بهتر از این هم میشد داد که مت سعی کردم فقط در حد جواب های خودشون باشه

که فردا نگن من شروع ردم دعوارو

شما که عادت داری بگی تقصیر منه البته انتظاری هم ازت ندارم

انگار شما هم مثل اون دوستتون به روانشناس کودک احتیاج دارید

ببین اقا پسر من به تو توهین تکردم که این جوری جواب میدی. اینم بدون که من اگه دهنم باز بشه توی روانشناس بچه هارو که هیچی روانشناس بابا بزرگتم میذارم تو جیبم پس دیگه اینقدر چرت نگو که نمی خوام احترام فروم رو بیارم پایین

چرا از کوره در میری سعی کن ایزی باشی

تو به من گفتی دکتر و من هم گفتم روانشانسی خوندم

پس این در به اون در

پس سعی کن بچه نترسونی چون خیلی وقت ها ادم به قول رضا ممکنه گیم اوور بشه

این اخرین پست من نبود دیگه جواب کسی رو نمیدم

البته در شرایطی که دیگران هم ادامه ندن

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
دیشب نتونستم نیمه اولو ببینم ولی به نیمه دوم رسیدم خداییش عجب بازی بود ولی حیف که الکس بازی نکرد حس میکنم فرارا به الکس اعتقاد نداره و این منو آزار میده ... امیدوارم بازی بعدی بیاد تو زمین

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خیلی جالب بود بحثتون!! ادامه بدین دیگه.. شرم آوره! :dry: :dry:
فقط یه چیزی بگم و دیگه ادامه ندم، از همه، توقع دیگه ای می رفت...!!!

وه! عجب بازی ای بودا! نتیجه همونطور که انتظار می رفت با توجه به سابقه ی یووه تو المپیکوی رم، رضایت بخش بود!
گل ده روسی واقعا غافلگیر کننده و قشنگ بود!بوفون خوب پرید، نرسید. منتها نمی دونم غرش چی بود دیگه سر مدافعا! اینکه ده روسی خوب دروازه رو دید از اون فاصله و بوفون رو دید که یه خورده جلو واستاده و فرصت رو غنیمت شمرد و زد، به مدافعا ربطی نداشت! کاری نمی تونستند بکنند، حتی به نظرم فکر نمی کردند که ده روسی بزنه از اونجا، هرچند که مثل اینکه چیرو گفته بوده، ولی انصافا غیر منتظره بود.
به علاوه، بوفون یه خورده در کل متزلزل نشون داد به نظر من، یه جایی بود که دوتایی با یکی از مدافعا قاطی کرد و نهایتا به جای اینکه توپ رو به بیرون بزنه، یا انقدر ضربه ای که به توپ زد کم قدرت بود، یا فکر کرد یار خودی اونجاست، به هر حال رسید به یه رمی باز!
یه شانس بزرگی که اوردیم این بود که ووچینیچ از اول نبود! :دی: باز دم رم گرم!
خیابانی منگل! دیدین هنوز می گفت "پاولسن"!! دی سگلیه، کِلینی، ... اه! مرتیکه روانی! ببینم، شبکه سه مجبوره بازی پخش کنه مگه که اینجوری می کنه؟ از سر و ته اش که می زنند، وسطش که چرت و پرت می گه این مرتیکه، صدا تماشاچیا رو هم که قطع می کنند... به خدا اجباری نیست! می گم بیاین یه نامه درخواستی بفرستیم واسشون، تمنا کنیم که دیگه بازی های یووه رو پخش نکنند، ها؟!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یه نتیجه عالی ولی تیم هنوز کار داره من دیشب کار تیمی خاصی ندیدم و بیشتر بازیکنا بودن که اتفاقات بازی رو رقم می زدن البته چیزی که واضحه اینه که بالاخره تیم ترکیب اصلی و مورد انتظار خودش رو به دست میاره و روزی می رسه که بتونیم الکس ، دیه گو ، ملو ، سیسوکو ، کامورانزی و ... رو در کنار هم داشته باشیم انتخاب بهترین از بین دیه گو و ملو واقعا ً سخت بود دیشب ضمن اینکه کاناوارو هم همچنان محکم و قابل اتکا نشون داد من مشکل اساسی که در تیم فرارا می بینم اینه که زمان قابل توجهی از بازی رو از دست میده یا بهتر بگم کنترل بازی رو از دست میده این زمان معمولا ً بین دقایق آغازین نیمه دوم تا یک ربع یا بیشتر ادامه داره من هنوز یه خورده نگرانی بابت افت نسبی کیلینی دارم منم مثل عاطفه گل خورده رو تقصیر بوفون می دونم بازیکن وسط زمین باید فاصله قانونی رو رعایت کنه و نمی تونه جلوی شروع مجدد رو بگیره همچین موقعی دروازبان نباید زیاد از خط دروازه دور بشه راستی این حرکات خنده دار چیه ملو از خودش در میاره ؟ ;D

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
گل که خوردیم تقصیر بوفون هم بود اما بیشتر تقصیر مدافع ها هستش چرا؟؟؟؟ چون مارکیزیو میگه::::

از دریافت گل توسط رم بسیار عصبانی شده بود (فرارا)زیرا قبل از بازی به ما گفته بود تیم رم ضربات ازاد خود را سریع می زند ولی از بابت نتیجه راضی بود.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازی که انصافاً دلچسب بود . برد با 3 گل در رم و اونهم در شرایطی که هر چقدر رم افت کرده باشه باز هم دلچسبه . من تحلیلم رو از چیرو در تاپیکش نوشتم و حرف خاص دیگه ای ندارم در موردش جز اینکه مجدداً بگم چیرو امیدوارکننده نشون میده . اما در مورد بازی باید بگم که به شدت جای خالی سیسوکو احساس میشه . هر چقدر که ملو و مارکیزیو خوب بازی کنن اما سیسوکو یه چیز دیگه هستش برای هافبک تدافعی . دیشب بارها دقت کردم و دیدم پشت محوطه خیلی نقطه خالی داریم که به راحتی رم از اونجا موقعیت سازی میکرد مثل شوت توتی که به تیرک خورد . یجورایی میل به هجوم تیم افزایش پیدا کرده و برای همین یه فاصله قابل حسی بین مدافعان و هافبکها هستش که برامون دردسر میشه . من همچنان معتقدم با اینکه ملو عالی بازی میکنه اما هنوز به اندازه سیسوکو در 1/5 فصل گذشته نیست اما بدون شک نقش پررنگی داره . نکته ای که برام جالب بود اخلاق یاکوئینتا و آمائوری هستش که هنوز درست نشده ! همه اش غر میزنن ! البته آمائوری حق داره چون تو بهترین موقعیت ها کسی بهش پاس نمیداد ! اما کلاً باید یکم لطیف تر باشن :دی: بازی دیگو هم که جای تحلیل نداره ... یه چیز دیگه اینکه کیلینی تو دفاع چپ خوب بود و یکبار هم در اواخر بازی نفوذ خوبی داشت که اگر به آما پاس میداد قطعاً گل میشد . اما من کیلینی رو در دفاع چپ به شدت پسندیدم و معتقدم میتونه دوباره به اونجا برگرده و کمکمون کنه . کلاً برد خوبی بود و خیلی امیدوارتر شدیم به آینده ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

راستی این حرکات خنده دار چیه ملو از خودش در میاره ؟ ;D

f
حرکات ملو که اخر خنده بود !!! واقعا انگار خیلی حال کرده اومده یووه و دلش می خواسته یه تیم بزرگ بازی کنه :دی:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

f
حرکات ملو که اخر خنده بود !!! واقعا انگار خیلی حال کرده اومده یووه و دلش می خواسته یه تیم بزرگ بازی کنه :دی:

منم طی یه سال و نیم از آلمریا سر از یوونتوس در میاوردم از همین حرکتا میکردم. :دی:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

یه نتیجه عالی
ولی تیم هنوز کار داره
من دیشب کار تیمی خاصی ندیدم و بیشتر بازیکنا بودن که اتفاقات بازی رو رقم می زدن

یه حرف منطقی این همون حرفیه که من زدم و فقط منظورم این بود

ولی ..........

============================================

تیمی که روی یه نفر بچرخه تیم نیست همه میگن کریستیان رونالدو منچستر رو قهرمان کرد ولی فکر کنم فوتبال نمیدونن که این حرفارو میزنن

مثلا دفاع منچستر نقش به سزایی در قهرمانی های من یونایتد داشت

اگه اون توپ توتی می رفت تو گل العا خیلی ها که حال کردن کردن اینطوری حرف نمیزدن

البته تقصیری هم ندارن و فقط برد یوونتوس رو دیدن نه چیز دیگه

اگه این یوونتوس تو این چند روزه که بیکاره تیمش رو خوب جمع و جور نکنه جلو لاتزیو بدتور شکست می خوره

اگه قرار نباشه یه روز دیگو بازی کنه فاتحه ی یوونتوس رو باید بخونیم

همه ی دوستانی که من دارم تو شهرمون از برد یوونتوس شگفت زده شدن ولی همشون یه حرف زدن اون کسایی که عمرشون رو واسه فوتبال گذاشتن نه 2 سه ساله طرفداره فوتبال شدن

همشون می گفتن این یوونتوس بدون دیگو به بن بست می خوره

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

تیمی که روی یه نفر بچرخه تیم نیست همه میگن کریستیان رونالدو منچستر رو قهرمان کرد ولی فکر کنم فوتبال نمیدونن که این حرفارو میزنن

مثلا دفاع منچستر نقش به سزایی در قهرمانی های من یونایتد داشت

اگه اون توپ توتی می رفت تو گل العا خیلی ها که حال کردن کردن اینطوری حرف نمیزدن

البته تقصیری هم ندارن و فقط برد یوونتوس رو دیدن نه چیز دیگه

اگه این یوونتوس تو این چند روزه که بیکاره تیمش رو خوب جمع و جور نکنه جلو لاتزیو بدتور شکست می خوره

اگه قرار نباشه یه روز دیگو بازی کنه فاتحه ی یوونتوس رو باید بخونیم

همه ی دوستانی که من دارم تو شهرمون از برد یوونتوس شگفت زده شدن ولی همشون یه حرف زدن اون کسایی که عمرشون رو واسه فوتبال گذاشتن نه 2 سه ساله طرفداره فوتبال شدن

همشون می گفتن این یوونتوس بدون دیگو به بن بست می خوره

درسته يووه هنوز ضعف هايي داره ولي اين طور نيست كه بدون دي گو اصلاً نتيجه نگيره / خيلي از بازي هاي پيش فصل رو دي گو نبود ولي يووه نتيجه گرفت / سال گذشته ديه گو نبود ولي يووه با توجه به بازيكنايي كه داشت به نظر من نتيجه ي خوبي گرفت

اگه قرار باشه همه ي توپ ها برن تو گل كه فوتبال ديگه جذابيتي نداره / اگه تير آمائوريم گل ميشد الن يووه 4 تا زده بود /

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

درسته يووه هنوز ضعف هايي داره ولي اين طور نيست كه بدون دي گو اصلاً نتيجه نگيره / خيلي از بازي هاي پيش فصل رو دي گو نبود ولي يووه نتيجه گرفت / سال گذشته ديه گو نبود ولي يووه با توجه به بازيكنايي كه داشت به نظر من نتيجه ي خوبي گرفت

اگه قرار باشه همه ي توپ ها برن تو گل كه فوتبال ديگه جذابيتي نداره / اگه تير آمائوريم گل ميشد الن يووه 4 تا زده بود /

من حالت کلیشو گفتم نه اینکه اون توپ میرفت چی میشد این توپ می رفت چی میشد

مشکل یوونتوس سال گذشته بازیکنی بود که محوریت بازی رو بچرخونه و اگه یه دیگو بازی می کرد با اون تیم رانیری یوونتوس قهرمان سری ا میشد

ولی متاسفانه یوونتوس به بهترین خرید های این چند سال اخیر رو داشته رو به روی تیمی مثل رو نباید 3 تا بزنه اونم با بخت و اقبال

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال

من حالت کلیشو گفتم نه اینکه اون توپ میرفت چی میشد این توپ می رفت چی میشد

مشکل یوونتوس سال گذشته بازیکنی بود که محوریت بازی رو بچرخونه و اگه یه دیگو بازی می کرد با اون تیم رانیری یوونتوس قهرمان سری ا میشد

ولی متاسفانه یوونتوس به بهترین خرید های این چند سال اخیر رو داشته رو به روی تیمی مثل رو نباید 3 تا بزنه اونم با بخت و اقبال

منظورت اينه كه 3 گل كم بوده ؟؟‌!!!! اگه 8 ميزد رازي كننده بود ؟؟ نه عزيز اينجوريم نيست ديگه درست رم الان شرايط خوبي نداره ولي بازي تو زمين خودش بود و اين جور بازيا خيلي فرق داره / رم بايد نتيجه ميگرفت چون بازي اول رو هم باخته بود / البته نميخوام اينجوري ضعفهاي يووه رو انكار كنم ولي به نظر من خيلي خوب نتيجه گرفت / درسته يووه الان زياد هماهنگ نيست ولي نبايد انتظار داشته باشيم كه بعد دو بازي كولاك كنه /
اگه اينتر الان خيلي هماهنگ شده واسه اينه كه مورينيو 2 فصل كه داره با اين بازيكنا كار ميكنه / ولي فرارا همش چند ماه كه اومده و تا الان هم خيلي خوب كار كرده ( حداقال از نظر نتيجه گيري ) / مطمئنن با آماده شدن كامو و الكس و برگشتن سيسوكو تيم خيلي هماهنگ تر ميشه و همه ي ياينا به وقت نياز داره و تا اون موقع هم مهم ترين چيز نتيجه گيري كه فرارا تو اين مورد خيلي خوب عمل كرده /

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
باز داری صورت قضیه رو میبینی من میگم یوونتوس چرا باید 3 گل با بخت و اقبال و روی محوریت یک نفر بزنه نه اینکه 8 تا می زد

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
به قول ره بر : " شیرینی این برد رو (انتخابات) به کام ملت تلخ نکنید ...." :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار بازی:

56 درصد یووه - 43 درصد رم
9 شوت یووه - 4 شوت رم
5 شوت در چهارچوب یووه - 3 شوت در چهارچوب رم
9 شوت بلاک شده یووه - 2 شوت بلاک شده رم
9 کرنر یوونتوس - 7 کرنر رم

نمودار کار تیمی یوونتوس :

تصویر

آمار بعضی بازیکن های کلیدی :
فلیپه ملو : 57 پاس -93 درصد صحیحی (!!) 12 توپ گیری موفق ! 2 دریبل، 4 خطا، 2 شوت، یکی در چهارچوب و یکی توی گل.
دیگو : 41 پاس 71 درصد صحیح. 8 سانتر، 2 دریبل. 8 شوت، 4 شوت در چهارچوب، 2 گل.
آمائوری : 10 پاس، 100 درصد، 5 شوت، 3 تا در چهارچوب.8 سانتر

تفاوت تیاگو با ملو رو مثلا ببینید :
38 پاس 78 درصد صحیح. 2 توپ گیری، 4 شوت، 2 در چهارچوب.

مقایسه موقعیت های دو تیم، سمت راست یوونتوس، سمت چپ رم :

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی