پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Trofeo Berlusconi

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
83 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از نظر من بازی بدی نبود، هیچوقت توی بازی دوستانه راجب نتیجه حرف نمی زنم. بازی یووه رو با یووه پارسال مقایسه میکنم، یووه واقعا مدرن ترن بازی می کنه، قدرت حفظ توپ،چرخش توپ رو خیلی خوب داره، در تیم رانیری عمر زمانی که یووه با توپ بود خیلی کم بود، تیم فرارا خیلی خوب فرم عوض می کنه و در زمین پخش میشه،پاسکاری نسبت به زمان رانیری خیلی پیشرفت داشته، زمان رانیری میانگین پاسکاری در یووه 300-400 پاس در هر بازی بود، ولی فکر می کنم تیم فرارا این میانگین رو حداقل100 تا بالا ببره. بازیکنا مدام جناح بازی رو عوض می کردند و پاس های ترکیبی زیادی می دادند، کارهای ترکیبی تکضرب به وفور در تیم فرارا هست که در تیم رانیری وجود خارجی نداشت، یکم مرور کنید توی این بازی چند بار پیش اومد یووه با 4-5 پاس تکضرب یدفه میلان رو بهم بریزه.بازی آزاد دیگو پشت مهاجم ها واقعا چشم گیر و زیبا بود، دیگو این فصل حرف برای گفتن زیاد داره. بازی خوب کاناوارو هم از نکات مهم بازی بود، ملو و مارکیزیو هم بازی خیلی خوبی کردند.ضعیف ترین بازیکن یووه شاید مولینارو بود، چون فکر کنم توپ هایی که لو داد بیشتر از توپ های بود که سالم منتقل کرد، انگار ترسو شده ! زود خودشو از شر توپ خلاص می کنه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یه شب نمگذارند با خیال خوش بخوابیم!!!!!!!!!!!! فلسفه تعوضی دیگو چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فرارا هم واسه خودش تز میده............... لیپی هم داشت بازی را نگاه میکرد......................بر داشته یاگو را میاره.........اصلا یاگو در حد چنین بازی هست..........چشمون خوش شد الکس نیومد..........اصلا روی نیمکتم نبود......................... پنالتی را میده یاگو بزنه................زرشک............حالم به هم خورد از این کارهای چیرو................این بازی را خیلی جدی گرفته بود مثلا روی گل هم که پاتو اون وسط ول بود نه لگرویی نه کانایی نه ملویی...........................با این بازی به کوپا ایتالیا هم نمیرسند..........

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

یه شب نمگذارند با خیال خوش بخوابیم!!!!!!!!!!!!

فلسفه تعوضی دیگو چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فرارا هم واسه خودش تز میده...............

لیپی هم داشت بازی را نگاه میکرد......................بر داشته یاگو را میاره.........اصلا یاگو در حد چنین بازی هست..........چشمون خوش شد الکس نیومد..........اصلا روی نیمکتم نبود.........................

پنالتی را میده یاگو بزنه................زرشک............حالم به هم خورد از این کارهای چیرو................این بازی را خیلی جدی گرفته بود مثلا

روی گل هم که پاتو اون وسط ول بود نه لگرویی نه کانایی نه ملویی...........................با این بازی به کوپا ایتالیا هم نمیرسند..........

تنها کسی هستی که حرف منطقی زدی امشب بقیه همش دارن یا داران با گذشته خوشون رو مقایسه میکنن یا میکن این بازی کم اهمیت بود

از نظر من بازی بدی نبود، هیچوقت توی بازی دوستانه راجب نتیجه حرف نمی زنم.

بازی یووه رو با یووه پارسال مقایسه میکنم، یووه واقعا مدرن ترن بازی می کنه، قدرت حفظ توپ،چرخش توپ رو خیلی خوب داره، در تیم رانیری عمر زمانی که یووه با توپ بود خیلی کم بود، تیم فرارا خیلی خوب فرم عوض می کنه و در زمین پخش میشه،پاسکاری نسبت به زمان رانیری خیلی پیشرفت داشته، زمان رانیری میانگین پاسکاری در یووه 300-400 پاس در هر بازی بود، ولی فکر می کنم تیم فرارا این میانگین رو حداقل100 تا بالا ببره.

البته بهتر بود میگفتی با بازیکنانی که فرارا داره اینطوری پاس گاری میکنه

مثلا تا دیگو رو کشوند بیرون من یادم نمیاد یه پاس سالم به هم داده باشن

البته نظر شما محترمه ولی یه کم کم لطفی در حق رانیری هست

**** البته باز نارحت نشی نظر من رو نظر تو بود و نظر تو کاملا محترم ****

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

از نظر من بازی بدی نبود، هیچوقت توی بازی دوستانه راجب نتیجه حرف نمی زنم.

بازی یووه رو با یووه پارسال مقایسه میکنم، یووه واقعا مدرن ترن بازی می کنه، قدرت حفظ توپ،چرخش توپ رو خیلی خوب داره، در تیم رانیری عمر زمانی که یووه با توپ بود خیلی کم بود، تیم فرارا خیلی خوب فرم عوض می کنه و در زمین پخش میشه،پاسکاری نسبت به زمان رانیری خیلی پیشرفت داشته، زمان رانیری میانگین پاسکاری در یووه 300-400 پاس در هر بازی بود، ولی فکر می کنم تیم فرارا این میانگین رو حداقل100 تا بالا ببره.

بازیکنا مدام جناح بازی رو عوض می کردند و پاس های ترکیبی زیادی می دادند، کارهای ترکیبی تکضرب به وفور در تیم فرارا هست که در تیم رانیری وجود خارجی نداشت، یکم مرور کنید توی این بازی چند بار پیش اومد یووه با 4-5 پاس تکضرب یدفه میلان رو بهم بریزه.بازی آزاد دیگو پشت مهاجم ها واقعا چشم گیر و زیبا بود، دیگو این فصل حرف برای گفتن زیاد داره.

بازی خوب کاناوارو هم از نکات مهم بازی بود، ملو و مارکیزیو هم بازی خیلی خوبی کردند.ضعیف ترین بازیکن یووه شاید مولینارو بود، چون فکر کنم توپ هایی که لو داد بیشتر از توپ های بود که سالم منتقل کرد، انگار ترسو شده ! زود خودشو از شر توپ خلاص می کنه.

یوونتوس امسال را با یوونتوس لیپی بسنج نه رانیری.............................................

ما باید همیشه پیروز باشیم نه بازنده..........................

اگه یوونتوس بدترین بازی را بکنه ولی یک هیچ ببره من خیلی راضیترم تا اینکه بهترین بازی را بکنه ولی ببازه.................

گند به این یوونتوس با این بازیش........................فرارا تعویضاش در حد 10-..................

بسیار تا بسیار نا امید کننده............................

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا نه، ولی فکر کنم شما این بازی رو خیلی جدی گرفته بودید! جشن قهرمانی رو دیدید ؟ گاتوزو جام رو بلند کرد ؟ چرخید، گذاشت سرجاش و همه رفتند ! 30 ثانیه هم نبود! بازی دوووووستانه است ها ! فلسفه ی تعویض دیگو اینه که یه جوون تر بیاد بازی کنه تست بشه ! درضمن دیگو تازه از مصدویت برگشته ، تو بازی که نتیجه اش مطلقا اهمیتی نداره چرا باید 90 دقیقه بازی کنه ؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
البته فرارا همه بازی هارو جدی میگیره مگه همین بازی های صلح یادتون رفت گفت هدف اصلی ما قهرمانی بود و بعدش هم که باختیم نتیجه میگیریم همه ی بازی ها واسه یوونتوس اهمیت داره مثلا بازی های تیم کاپ یوونتوسی ها با جونو دل بازی می کردن تا ببرن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا شعارش اینه که یووه همیشه باید برنده باشه ! تحلیل فلسفی نیاز نداره.بعدشم من به تیم رانیری بی انصاف نیستم، من بعد از هر بازی آمار بازی رو با دقت نگاه می کردم، تیم رانیری گاهی آمار پاسش به 250 پاس می رسید ! بعدش اصلا من و تو توی یه فاز جدا داریم بحث می کنیم، تو چسبیدی به نتیجه، من اصلا راجب نتیجه حرف نزدم و نمی خوام بزنم! اگر یوونتوس بازی رو می برد هم پست من راجب بازی دقیقا همین بود.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
البته اینو هم در نظر بگیرین که نصف قدرت یووه رو نیمکت بود..یعنی الکس و کامورانزی. اون گالیانی که انگار به عمرش جام ندیده بود. سال به سال یه جامی میگیرن اونم هم برلوسکونیه.خیلی ذوق مرگ شده بودن که تونستن یووه رو ببرن.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
هدف اصلی از بازی های تدارکاتی نتیجه گرفتن نیست تعویض دیگو کاملا درست بود چون کاملا خسته شده بود و در جریان بازی دخیل نبود همچنان یوونتوس در پست های دفاع چپ و راست کمبود احساس می کنه فقط تصور کنید به جای زبینا مایکون تو زمین بود چه تفاوتی ایجاد می شد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا این یوونتوس اگه دو تا مدافع کناری خیلی خوب و کار بلد داشت می تونستیم روش شرط ببندیم !!! اما واقعا مولینارو اصلا در حد و اندازه نیست !!! خیلی فاجعه است ! همتون دیدید بازی ضعیفش رو !! مولینارو اگه جلو باری و مودنا خوب بازی کرد نباید دلمون خوش باشه ! توی هیچ کدوم از این بازی ها خوب نبوده . واقعا توی بقیه ی پست ها مشخص شد مشکل خاصی نداریم دیه گو در کنار کامورانزی و الکس طراوت تازه ای به بازی یووه دادند و قدرت دفاعی ملو - سیسکو بی نظیره

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
جون مادرت فرارا توی سری آ دیگه از این تاکتیک ها استفاده نکن که تیم رو حتی به اروپا نمیبری. مولینارو رو چرا نمیفروشن. اگر کیلینی بره سمت چپ بازی کنه به نظر من مفید تر کار میکنه البته پست اصلیش هم اونجا هست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21138 ارسال

تا قبل از بازی دوست داشتم بازی رو میبردیم. ولی وقتی بازی رو دیدم اگه 4-0 هم میباختیم برام تفاوتی نداشت.
یووه خیلی مدرن شده ! دیه گو بی نظیر بود ! حتی یک بار هم ازش توپ رو نگرفتن ! یه جا گتوزو رو خیلی بد ضایع کرد ...
اگه اون پاسش به تره زگه هم با دقت بود دیگه کولاک میکرد دیه گو.
ملو هم خیلی خوب بود، به نظرم زوج ملو - سیسوکو ترسناکه !
تا قبل از ورود زبینا دیگه حالم داشت از گریگرا به هم میخورد ! ولی وقتی زبینا اومد برای سلامتی کل فصل گریگرا دعا کردم !
زبینا فاجعه بود، فقط چند تا حرکت تو عمق بی قایده داشت.

مارکزیو هم نشون داد بهتر شده، البته اگه الکس یا کامو تو زمین بودن مارکیزیو بیشتر میتونست خودش رو نشون بده.
یاکوئینتا کاملا محو، تره زگه نا امید کننده !
آمائوری هم فقط چند دقیقه اول ورودش خوب بود بعدش محو شد.
یعنی کلا بازی از دست یووه بیرون اومد.

تعویض های فرارا : من هیج نقصی نمیبینم ! یووه اگه برای برد میخواست بازی کنه از اول الکس - آمائوری رو تو زمین میزاشت و 90 دقیقه به دیه گو بازی میداد و ...
برد و باخت مهم نبود، عملکرد تیم مهم بود که فرارا به خوبی آمار تیمش دستش اومد.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
من میخوام از چیرو و عملکردش تعریف کنم چون واقعا عالی کار میکنه ! داره به بهترین شکل ممکن یووه رو برای یک راه طولانی آماده میکنه ! راهی که رانیری نتونست توی 2 سال انجام بده و میخواست تو 5 سال انجام بده که عمرا اگه میتونست این کار رو بکنه چون داشت گند میزد به تیم ! فرارا آینده دور و نزدیک رو میبینه , خیلی خوب تیم رو داره برای شرایط مختلف (مخصوصا سخت) آماده میکنه ! هر چند دستش برای آوردن بازیکنهای بهتر به جای آشغالهایی مثل پولسن و زبینا و گریگرا و مولینارو بسته بود اما همین که به گفته خودش داره یوونتوس رو تیمی میکنه که بازیکن محور نباشه خودش جای تقدیر بسیار داره. خیلی وقت بود منتظر بودم یکی بیاد تو یووه که یووه رو با تمام وجود حس کنه و برای یوونتوس شدن و نشون دادن یوونتوس واقعی به دنیای فوتبال تلاش کنه و از جون مایه بذاره که خدا چیرو رو به یووه هدیه داد (البته کونته هم نعمت بزرگی بود که مثل چیرو در یک سطح برای یووه ارزش زیادی قائلن) خلاصه اینکه نباید چیرو رو به خاطر آینده نگریش و تلاشش برای مستحکم کردن تیم برای یک رقابت مهم و بزرگ در 3 جام سرزنش کرد ! همونطور که قبلا گفتم چیرو کارش حساب شده هست و بدون شک میدونه داره چکار میکنه ! من که حمایت 100% رو از چیرو نشون میدم. + گریگرا یک بازیکن مضحک شده , حیف اون پاسهای زیبایی که دیگو و ملو براش ساختن و گریگرا مثل یک بازیکن مزخرف اونها رو به راحتی هدر داد و فقط میخندید ! اننگار نه انگار که داره در یووه بازی میکنه ! در کل این روندش رو اصلا نمیپسندم و امیدوارم در صورت ادامه پرتش کنن بیرون ! + مولینارو که بدون شک و تردید یک بازیکن بی مصرف و نالایق و پر ضرر هست ! و البته پولسن و زبینا هم به همین شکل ! + نمیدونم حسن دیشب چش بود !!! یا خطای بد میکرد یا اینکه توپ رو حروم میکرد ! بهتره بفهمه داره کجا و در کنار کی بازی میکنه ! + با بازگشت سیسوکو و مائورو و اضافه شدن دلپیرو به تیم یووه , حریفی نداریم ! + مارکیزیو باز هم به رونالدینیو نشون داد که رونالدینیو حریف مارکیزیو نیست :دی: + پائولو هم نسبت به قبل در دفاع و حمله خیلی بهتر شده بود. + راستی , کم کم داره از ملو خیــــــــــــــلی خوشم میاد ! اون از عملکردش در مقابل گتوزو و بعد از اون هم پاسهای دقیق بلند و کوتاهش و دریبلهای ریز و به عالیش (البته نقاط ضعفی داره که مطمئنم اگر همینطور پیشرفت کنه همشون برطرف میشن) + دیگو هم که کلمه ای جز "بی نظیر" برازندش نیست :love:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مشکل یوونتوس فقط داشتن بازیکن های ضعیف کناری نیست مشکل یوونتوس اینه که در کنار هر بازیکن موثری یک بازیکن بازدارنده هم داره البته این صحبت من درمورد بازی دیشبه و مطمئنا ً با شروع فصل خیلی از این مناطق به بازیکن های با کیفیت تری سپرده میشه مثلا ً دیشب اگه دیه گو حرکتی می کرد مولینارو با یه حرکت ناشیانه اونو خنثی می کرد یا از اون سمت ملو حرکت مناسبی می کرد که وظیفه مولینارو رو ایندفعه زبینا به عهده می گرفت فقط این دو منطقه نبود مارکیزیو ، ترزگه ، و یاگو هم بارها این کار رو انجام دادن من فکر می کنم در طول فصل حفظ کیفیت پست های ترکیبی باید به دقت انجام بشه مطمئنا ً وقتی سیسوکو در کنار ملو قرار بگیره ترکیب بهتری به دست میاد یا وقتی الکس ، یاکوئینتا و دیه گو توی یه مثلث قرار بگیرن قدرت تیم دو چندان میشه ضعیف ترین بازیکنای دیشب ترزگه ، مولینارو ، زبینا و مارکیزیو بودن مخصوصا ً زبینا که همون دقایق کوتاه حضورش هم فاجعه بار بود من ترجیح می دم جهان فوتبال از زبینا به عنوان درس عبرت واسه سایرین استفاده کنه چون بعد از این همه سال بازی کردن در تیم های بزرگ دنیا هنوز مثل یه بازیکن سردرگم بازی می کنه البته من این فصل کوچکترین حسابی روی ترزگه نمی کنم و انتظار زدن حتی 10 گل رو هم ازش ندارم صحبت کردن درمورد نتیجه هم به نظر من بیهوده ترین و احمقانه ترین کار ممکنه همونطور که بهمن گفت اگه فرارا می خواست نتیجه بگیره 90 دقیقه الکس و کامورانزی رو روی نیمکت نمی نشوند

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
يووه ديشب خيلي اميدوار كننده بود . ديه گو محشره فكر كنيد اگه كامو و الكسم بقلش بازي كنن چي ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پاس كاري هاي تك زربي كه همه رو دي گو شروع ميكرد بي نظير بود/ به نظر من يووه الان داره قشنگ ترين بازي هاي خودش انجام ميده خيلي دلچسب بازي ميكردن / فقط خدا اين دوتا دفاع كناري رو لعنت كه هرچي توپ بود خراب كردن / حميدزيچم افتضاح بود / به نظر من الان با اومدن كاسارس و بودن لگروتاليه بايد چيه ليني تو دفاع چپ بازي كنه آخه مولينارو ديشب خيلي افتضاح بود / دي چيليه فعلاً تجربه كافي رو نداره / اگه حميدزيچ بره دفاع راست فكر كنم خيلي موثر تر باشه / ملو خيلي خوب بود فقط تنها عيبش اين بود كه وقتي توپ رو قطع ميكرد خيلي پا به توپ حركت ميكرد ديشب چند بار اين كارو كرد كه توپو ازش ميگرفتن گليم كه يووه خورد به خاطر اشتباه ملو بود ولي با اين حال خيلي موثر بود فكر كنيد اگه ملو و سيسوكو كنار هم باشن !!!!!!!!!!! ياكوينتا و ترزگه هيچ كدوم خوب نبودن ولي نبايد ناديده گرفن كه نه هافبك ها و نه دفاع هاي كناري نتونستن موقعيت درست كنند / نيمه اول بازي منو ياد بازي هاي ايتاليا تو جام جهاني انداخت / كاناوارو ديشب فوق العاده بود 3 4 بار توپهاي پاتو و هانتلار رو عالي قطع كرد خيلي خوب بود / معلوم كه خيلي انگيزه داره / بوفن هم كه مثل هميشه كم اشتباه بود رو گلم اصلاً مقصر نبود .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من یادم رفت از بازی فوق العاده کاناوارو صحبت کنم واقعا ً امیدوار کننده بود

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

فرارا شعارش اینه که یووه همیشه باید برنده باشه ! تحلیل فلسفی نیاز نداره.بعدشم من به تیم رانیری بی انصاف نیستم، من بعد از هر بازی آمار بازی رو با دقت نگاه می کردم، تیم رانیری گاهی آمار پاسش به 250 پاس می رسید !

بعدش اصلا من و تو توی یه فاز جدا داریم بحث می کنیم، تو چسبیدی به نتیجه، من اصلا راجب نتیجه حرف نزدم و نمی خوام بزنم! اگر یوونتوس بازی رو می برد هم پست من راجب بازی دقیقا همین بود.

در موردرانیری منظورم با تو نبود اقا رضا من کلی گفتم یه سری به تایک رانیری بزنی از این سوء تفاهم بیرون میایی

صحبت کردن درمورد نتیجه هم به نظر من بیهوده ترین و احمقانه ترین کار ممکنه

دستت درد نکنه یعنی ما احمق شدیم !!

هر چی باشه شما بزرگ فروم هستی و احترامتون به همه واجب هست

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
با توجه به اینکه فقط یه هفته تا شروع سری آ باقی مونده یووه دیگه باید کاملا آماده شده باشه ! نیمه اول بد نبود خوب بازی کرد ولی نیمه دوم بازی رو ول کرد که این میتونه خطرناک باشه ! فرارا نباید نیمه دوم رو به مربیانی مثل لئوناردو ببازه که اگه اینجوری باشه حساب بازی با مورینیو رو خودتون بکنین !! مولینارو واسه توپ جمع کنی هم ضرر داره چون توپارو درست هم نمیتونه جمع کنه ! باور کنین اگه 10 نفره بازی کنیم بهتره تا مولینارو تو ترکیب باشه !توی صحنه گل پاتو آفسایدو به طرز ماهرانه ای پر کرده بود که اگه تو بازی نبود خوب اون گل آفساید بود !!! ترزگه دیگه بازیکن مفیدی واسه یووه نمیتونه باشه خیلی بد داره بازی میکنه ! حتی موقعیت گلاشو خیلی راحت داره از دست میده ! پیر پیر بود گرچه شیر باشد ! به نظرم دیگه تمام شده است !!! ملو هم دیگه اعتماد به نفس اضافی داره ( شده شجاعی خودمون ) چندین باره توی این چند بازی توی خط دفاع خودمون شروع میکنه به دریبل کردن که خوب توپ رو از دست میده و ضررشو توی این بازی دید ! این تنها مشکلشه که یکی باید بهش گوش زد کنه ! حالا کاری به این بازی ندارم و نتیجش ولی یکی نیست به این چیرو بگه بابا واسه پنالتیا همیشه بهترین پنالتی زنتو باید بذاری اولین پنالتی زن نه بازیکن بی تجربه ای مثل یاگو رو اول بیاری !! اینم میتونه مشکل ساز باشه .. کلا مثلث لیپی فرارا و بوفون توی پنالتیا مشکل دارن که امیدوارم برطرفش کنن ! بابا یه هفته فشرده بیاین پیش طالب لو مشکل حله !! کلا حسن هم اصلا توی اون پست نمیتونه بازی کنه ! باید دوباری اونو آماده بازی توی کناره های خط دفاعی کنن که به نظرم چیرو اصلا اینو یادش رفته !! امیدوارم یووه برای شروع فصل آماده بشه ............

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بهترین بازیکنان دیشب بوفون ، دیگو ، مارکیزیو ، کاناوارو و ملو بودند ، در کل در بازیهای پیش فصل تره زگه ، پولسن بد بودند و مولینارو و گریگرا افتضاح بودن ....... بنظر من گریگرا همین روزها فروخته بشه بهتره .

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
کاناوارو دیشب همونی بود که میخواستیم.الان داشتم تو چند تا فروم پست های انتری هارو نگاه میکردم خیلی به ملو و دیگو حسادت میکردن.بی صبرانه منتظر برگشتن مومو هستم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی