پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Trofeo Berlusconi

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
83 پاسخ برای این موضوع

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
خوب آمائوري جاي ياكي و مولينارو جاي دچليه.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
پاتو چندین با گریگرا جا گذاشت از اون نقطه چندین بار دروازه تحدید شد نمی دانم چرا ترزگه اینقدر افت کرده ضربات اخرش خیلی بد هست یاکوئینتا در این سیستم جواب نمیده البته جای که بازی میکنه پست اصلیش نیست بهتره بره نک حمله

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
به نظر من گريگرا هر چقدر هم بد باشه ولي از مولينارو خيلي بهتر و مفيدتر بازي ميكنه ! ياكوئينتا بود و نبودش خيلي فرقي نداشت ولي من بازي ديويد رو خيلي پسنديدم آمائوري هم كه بجاي ياكي آمد ! ماركيزيو هم بازي خيلي بود كرد اين نيمه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
نيمه دوم يووه داره مي تركونه ميلانو.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بهترین بازیکن این فصل بدون شک اگر مصدومیتی در کار نباشه دیگو میشه.. پیشبینی می کنم بتونه توی یکی دو سال اگر وفادار باشه، در حد ندود تاثیر گذار باشه.. با تفکر بسکتبالیستی بازی می کنه.. یه چیزی مثل استیو نش. ملو هم فوق العاده ست.. امسال زوج ملو، سیسوکو اگه جور بشن یوونتوس خیلی امتیاز به دست میاره.. فقط یه کامرانزی لازم هست تا قهرمان سری آ باشه.. یوونتوس ضعیف ترین سمتش کناره راست هست که باید سپرد به کامرانزی..

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ملو فوق العاده بازی می کنه.. از اون جور بازیکناست که من خیلی خوشم میاد.. ادم از یه سمت دیگو، ملو، دل پیرو، امائوری رو میبینه می گه امسال قهرمانه یوونتوس.. از یه سمت پولسن و مولینارو رو میبینه از فوتبال زده میشه..

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با بیرون کشیدن دیه گو یوونتوس تقریبا فلج شد!یاگو که اصلا در جریان بازی نیست و آمائوری هم تنهایی کاری نمی تونه بکنه. دیدن بازی ترزگه آدم رو به گریه می ندازه!هیچ حرکت مثبتی انجام نمی ده این بشر!جدیدا استپ هایی می کنه که آدم شاخ در میاره!درسته که خوب هم تغذیه نمیشه اما جاگیری هاش هم تعریفی ندارن! البته وقتی هیچ کدوم از بازیکن های بازی ساز یووه توی زمین نباشن انتظار بیشتری هم نباید داشت. به هر حال بازی خیلی چشم نوازی نیست.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس افتضاح بود واقعا یک ادم عاقل این تعویض ها رو نمی کرد مثلا چرا مولینارو رو بیاره داخل چرا زبینارو بیاره داخاش چرا ترزگه رو گذاشته تو ترکیب چرا پولسن رو اورد تو میدون

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مولینارو واسه چی تو زمینه نمیدونم والا. تو صحنه گل هم آفساید رو پر کرد. زبینا هم همین طور.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
با این وضعیت باخت یوونتوس حتمیه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
زبینا که خیلی قشنگ بازی کرد و پولسن تو این دقایق باقی مانده نسبت به حسن که دیگه خسته شده بود بهتر بود کلا بازی بدی نبود نباید از یه بازی دوستانه توقع بالایی داشت. من به شخصه از بازی زبینا تو این نیمه خوشم اومد حداقل تو کارای دفاعی خیلی خوب شده

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

زبینا که خیلی قشنگ بازی کرد و پولسن تو این دقایق باقی مانده نسبت به حسن که دیگه خسته شده بود بهتر بود
کلا بازی بدی نبود نباید از یه بازی دوستانه توقع بالایی داشت.
من به شخصه از بازی زبینا تو این نیمه خوشم اومد حداقل تو کارای دفاعی خیلی خوب شده

بازی رو از شبکه چند دیدی که زبینا خوب بازی کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

============================================

خوب باختیم نوش جون فرارا با این تیم گندی که نیمه دوم فرستاد تو زمین

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یاگو با این پنالتی بازی بدش رو تکمیل کرد. در کل بازی چندان جالبی نبود.یوونتوس سه تا از اصلی ترین مهره هاش رو نداشت و نیمه دوم هم که فرارا صرفا به بازیکن هایی بازی داد که احتمالا توی سری آ فرصت بازی کردن پیدا نمی کنن! یکی از ضایع ترین موارد این بازی هم پیراهن یاگو بود که واقعا فاجعه بود!یه خط وسط صفر و حذف کردن حرف T از پشت پیراهن تیاگو ... واقعا عجیب بود.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
نيمه دوم بازي از طرف يوو هيچ چيزي نداشت ! كه همش بخاطر تعويض ها بود و بازيكنايي كه به بازي آمدند اصلا تاثيري در بازي نداشتند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امیدوارم این پیراهن یاگو برای جلب توجه بوده باشه و سوژه !!! واقعا یه دونه پیراهن هم نبوده !!! اما دیه گو خیلی امیدوارمون کرد !!! کانا هم خوب بود ! کامو جاش واقعا خالی بود !!! جاگیری های ترزگه هنوز هم بی نظیره

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
مقصر اصلي روي گل ميلان ، ملو بود ؛ چون تو منطقه يك سوم خودي بيش از حد دريبل زد كه توپ رو لو داد.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
خدا کنه هیچ وقت دیگو مصدوم یا محروم نشه. واقعا بدونه دیگو یووه نمیتونه کاری کنه.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
البته قطعا فرار گند نزد. چون این جام در مقایسه با اهداف 1 فصل هیچ اعتباری نداره و صرفا بازی دوستانه سنتی هست.. فکر هم نمی کنم که تیم کامل یوونتوس رو تابستون دیده باشیم.. فرارا هر ازمایش و هر ترکیبی رو که خواسته رو اجرا کرده.. حالا دیگه از هفته دیگه معلوم میشه که چی به چیه؟ به نظر تعویض دیگو خوب بود.. چون میلانی های وحشی خوب می تونن ستاره های یوونتوس رو توی این بازی نابود کنن.. ریسک اصلا نباید کرد راجع به این مورد.. ... ... و همچنان بوفن نمی تونه پنالتی بگیره .. هرچند مطمئن هستم که تمرینات جدی رو برای این کار داره میکنه. چون توی 2 بازی با اینتر و این بازی خوب جهت رو می فهمه.. قبلا جهت رو خیلی خوب نمی رفت.. ترزگه هم نا امید کننده بود. نه به اندازه یاکوینتا ولی با ضربه سر نیمه اولش گفت که من دیگه نمی تونم مثل 3-4 سال پیش ضربه سر بزنم.. به نظرم امسال گزینه های اول تیم باید دلپیرو و امائوری باشن. در کل به نظر من دیگو و ملو بهترین بازیکنا بودن. کاناوارو و بوفن خوب بودند. بقیه بازیکنا بین متوسط رو به بالا تا بد بودند..

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

مقصر اصلي روي گل ميلان ، ملو بود ؛ چون تو منطقه يك سوم خودي بيش از حد دريبل زد كه توپ رو لو داد.

البته سهیل جان زبینا اون بلارو سر ملو اورد یه لحظه خیال کرد دنیل الوزه

بریندلی خیلی بهتر از این زبیناست

البته ملو ه مقصر بود ولی اون موقع گل رو نمی خوردیم چند دقیقه بعش گل رو که حتما می خوردیم

دوار هم خیلی به یوونتوس رحم کرد و الا زودتر از اینا باخته بودیم

تیر دروازه هم که مارو خشنود کرد و از کجا کنده شد

یوونتوس 45 دقیقه اخر بازی یوونتوس نبود

همه ترسیده بودن مخصوصا فرارا که نمیدونم چش شده بود

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

امیدوارم این پیراهن یاگو برای جلب توجه بوده باشه و سوژه !!! واقعا یه دونه پیراهن هم نبوده !!!

اما دیه گو خیلی امیدوارمون کرد !!! کانا هم خوب بود ! کامو جاش واقعا خالی بود !!! جاگیری های ترزگه هنوز هم بی نظیره

فكر كنم لباساش رو جا گذاشتن :دی:

من هرچي نگاه مي كنم ميبينم جور در نمياد ، آخه اين چجور شماه 8 هست !!!!! بعد كه دوربين بهتر نشون داد ديدن روي حرف T با چسب پوشوندن ، فهميدم كه پيراهن Tiago هست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی