پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: سیاست ترانسفر یووه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
44 پاسخ برای این موضوع

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

ببینید چقدر ترانسفر های یووه امسال خوب بوده که موجی استاد تراسفرهای جهان از خرید های یووه تمجید کرده!!!!!!!

البته باید دید تیم چطور نتیجه میگیره ولی بازم ترانسفر امسال خیلی اصولی بوده و مثل رئال همینطور بی منطق نبوده.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
فکر کنم با اومدن گروسو کسی جرات نکنه زیر 4 نمره بده! من 4 دادم قبل اومدن گروسو اما اگه الان بپرسید بدون شک 5 می دم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من نمره 5 دادم چون معتقدم این یه روند بوده که از روز اول سقوط واسه یوونتوس نوشته شده یعنی مراحل بازگشت مو به مو اجرا شده این وسط بازیکنایی مثل آلمیرون و پولسن رو باید بازیکنای مناسبی نسبت به زمان جذب دونست این از بد شانسی یوونتوس بوده که جواب مناسبی نگرفت از جذب اونا مطمئنا ً مدیران و یا سیاست گذاران باشگاه دوست داشتن هخمون روز اول به نقطه اوج برسن ولی این واقعا ً شدنی نیست ، ممکنه نتایجی مقطعی به دست بیاد ولی مطمئنا ً ساختن و محکم کردن ریشه از هر چیزی مهم تر بود این وسط من مثل همیشه به اهداف و تفکراتی که یوونتوس رو هدایت می کنه ایمان دارم یادمه این حرفو توی تاپیک دلایل جذب هوادار در پاسخ یکی از دوستان زدم بزرگی یوونتوس باعث میشه حتی زودتر از زمان پیش بینی شده افتخارات به دست بیاد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به نظر من 4 منصافه به نظر میرسه نه خیلی عالی بود و نه ضعیف خوب رو به بالا ایشالله واسه فصل بعد 5 رو انتخاب می کنیم!

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
نمیشه بهشون 5 داد چون یه سری اشتباهات داشتن مثلا ما کریشیتو که الان تو ایتالیا داره فیکس بازی می کنه رو دادیم رفت بعد رفتیم گروسویی که زخیرشه اوردیم یا مثلا جذب نکردن بازیکن تو ژانویه پارسال برا همین نمیشه بهشون 5 داد ولی 4 خوبه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من هم می خواستم 5 بدم با توجه به خریدهای حرفه ای و جالب یوونتوس تویه این فصل ! اما از اون طرف موندن پولسن و رفتن زانتی خیلی اشتباه بود که البته چون از اصل ماجرا خبر نداریم نمی تونیم قاطعانه صحبت کنیم! با توجه به اینکه یووه می تونه حتی بهتر در نقل و انتقالات عمل کنه 4 مناسبه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من یادم نمیاد چند دادم ولی خوب نمره ی خوبی دادم بهشون به جرات میگم بهترین ترانسفر اروپا رو داشتیم و از بودجه باشگاه نهایت استفاده رو کردیم و تونستیم تمام نقاط ضعف تیم رو برطرف کنیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من یادم نمیاد چند دادم ولی خوب نمره ی خوبی دادم بهشون به جرات میگم بهترین ترانسفر اروپا رو داشتیم و از بودجه باشگاه نهایت استفاده رو کردیم و تونستیم تمام نقاط ضعف تیم رو برطرف کنیم

اون گزینه ای که بلد و تیره تر نشون میده گزینه ای که بهش رای دادی.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

اون گزینه ای که بلد و تیره تر نشون میده گزینه ای که بهش رای دادی.

اصلا حواسم به اون نبود :دی:به گزینه 4 رای دادم حالا خوبه یا بده :دی:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
خوبه. در جواب عرفان: من که اصلا با رفتن زانتی و موندن پولسن مشکلی ندارم. زانتی 2 میلیون فروخته شد. بازیکنی که اگه یه فصل دیگه می موند، به قیمت "صفر" می رفت. تازه اصلا معلوم نبود با مصدومیت پارسالش این فصل خوب بازی کنه! اما پولسن. انصافا بهتر از فصل قبل نیست؟ پولسن رو یووه 10 میلیون خرید اما اگه می خواست این ف2ل بفروشه شاید 6 یا 7 میلیون بیشتر پول بابتش نمی گرفتن! خوب 4 میلیون ضرر، ضرر بزرگیه! دقت کنید می شه معادل 4 میلیارد تومن! کم پولی نیست! این فصل هم می تونه به یووه کمک کنه. من کاملا دلیل اینکه 4 دادم به خاطر نخریدن دفاع بود که وقتی گروسو اومد کاش می تونستم عوض کنم. الان اگه بپرسید من 5 می دم. من می گم یه بار این نظر سنجی رو Reset کنید، نتایجشم یه جا نگه داری کنید. بعدا با هم مقایسه کنیم. فکر کنم جالب باشه...

bahadour

bahadour

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال
من نمره 4 دادم دوست داشتم بعضي ها بياند که خوب نيومدند ولي...... مسئولان يوونتوس کبير هميشه بهترين کارها رو انجام دادند اميدوارم هدف سه جام باشه

Guest_BALOTELLI_*

Guest_BALOTELLI_*
  • مهمان
قبل از کالچوپولی بهتر بود، چ.ن چندتا بازیکنان گمنام یا از آکادمیش میاورد و گنده میکرد و میفروخت ولی الان نمونه بسیار کوچکی از رئاله

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

قبل از کالچوپولی بهتر بود، چ.ن چندتا بازیکنان گمنام یا از آکادمیش میاورد و گنده میکرد و میفروخت ولی الان نمونه بسیار کوچکی از رئاله

بي خيال بابا ! :دی:

قبل سال 2006 كه تيم فقط ستاره داشت و به جوانها بها داده نميشد ! بعد از سال 2006 بود كه امثال كيه ليني ، دچليه ، جووينكو و ماركيزيو ظهور كردن . تازه ما الآن تيممون خيلي بازيكن جوون هم داره كه در كنار جوان بودن ستاره هستد مثل سيسوكو و ديه گو . من كمتر دوره اي رو يادم مياد كه مثل 3 فصل اخير اينقدر به جوانان در تيم بها داده شده باشه . تازه ما چند بازيكن آينده دار هم داريم كه قرضي داديمشون كه سر آمدشون امثال ياگو ، اكدال و كاستيليا هستند . بعد كلاً دليلي نداره كه چون يكي مثل ملو رو خريديم يا گروسو ، كاناوارو و ديه گو رو به تيمي مثل رئال تشبيه بشيم چون به هر حال هر تيمي نياز به بازيكنان بزرگ و با تجربه داره ولي در كنار همينها ، جووينكو ، ديه گو و ماركيزيو در حد يك ستاره بازي ميكنن و مثل بعضي ها ( :دی: ) ستاره سوزي نميكنيم .

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
من نمره 4 دادم . البته با ارفاق . به نظرم میرسه مدیران ترانسفر یووه در 2 فصل قبل دوران کار آموزیشان را میگذراندند و این تابستانی که گذشت ( و اتفاقا با توجه به اون تورمی که رئال ایجاد کرده بود برای اکثر باشگاه ها تابستان خوبی هم نبود ) عملکرد کاملا مثبتی داشتند . حالا اگر در ژانویه بتوانند دو تا بازیکن خوب را به خدمت بگیرند ( یعنی میشه این مولینارو کذایی را در عوض موتا به رم انداخت ؟ ) من رضایت کاملی از عملکرد این فصلشون دارم .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
سلام تاوقتی که لوچیانوموجی بود من راضی تربودم . چون کمتر دیده بودم که یووه بازیکن برزیلی خریداری بکنه ولی متاسفانه حالا یووه ملو و دیگو را خرید.... من علاقمندم که یووه بازیکنای اروپایی به خدمت بگیره ....

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اگه بازیکن اروپایی با این کیفیت و با این قیمت پیدا کردی حتما یه خبر هم به ما بده ;D

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
به نظر من توی خرید بازیکن 4 ولی توی فروش 1 یعنی افتضاح کار کردیم.اگر یووه تو نیم فصل 1 دفاع میانی تراز اول و 1 یا 2 مهاجم تراز اول(پاتو و زکو)به دلیل کمبود مهاجم نوک(ترزگل و یاکویینتا مصدوم هستند. فقط آمائوری مونده الکس هم که مهاجم نوک پست تخصصیش نیست)را جذب کنه والبته 1 فکری هم بابت این همه باخت و مساوی فرارا بکنه فکر کنم مشکل حله.

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
ترانسفر امسال خوب بود ولی بازیکنان اصلا در حد انتظار کار نکردند.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
من نمره 3 دادم.البته خريد هايي داشتيم مثل ديگو كه اگه مثل اول فصل بازي ميكرد و جواب مي داد الان 4 ميزدم.به هر حال عملكرد بازيكني كه خريديم هم موثره :yes:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

مثل بعضي ها ( :دی: ) ستاره سوزي نميكنيم .

خیلی شیرین امدی :lol: :lol:
ما هر کاری هم با ستاره ها بکنیم ازشون برای پیش برد اهدافمون استفاده نمیکنیم.جناب بالوتلی خیلی خوشحال نباش که این بازیکن دشمن یووه است این بازیکن قربانی افکار کثیف اون موراتی شده بالوتلی یه جوان اینده داره ولی با این شرح وظایفی که ایشون بهش داده داره این سیاه پوست رو نابود میکنه.
هیچ ایتالیایی سیاه پوستی نیست drughi curva sud

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی