پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: سیاست ترانسفر یووه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
44 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چون تاپیک چه بازیکنی بیشتر موردی دنبال میشه، گفتم یه نظرسنجی جدا بزنم برای بحث کلی راجب سیاست ترانسفر یووه.
من شخصا از سیاست ترانسفر یووه راضی ام.از مشکلات اقتصادی کل تیم ها و وضعیت اقتصادی یووه می گذرم و باز تکرار مکررات نمی کنم، مستقیم راجب ترانسفر.

یووه این فصل یکی از ارکان خودش ندود رو از دست داد، و جای اون دیگو رو گرفت.23-24 ساله و یکی از برجسته ترین استعداد های زیر 25 سال دنیا.
یووه این فصل ملبرگ رو فروخت،ملبرگ بدون پرداخت پولی به یووه اومد و درحالی که پایان این فصل قراردادش تمام می شد فروخته شد.ملبرگ 31 ساله رفت و کاسارس 23 ساله اومد.
یووه به خاطر سبک بازی فرارا زیاد بازیکن کناری لازم داشت، این فصل نداره، پس مارکیونی یه بازیکن مازاد بود.مارکیونی هم که بدون پرداخت پولی اومده بود یک سال قبل از پایان قراردادش با 5 میلیون رفت.
آخرین مورد هم زانتی بود.زانتی هم بدون پرداخت پولی اومد.32 سالشه و قراردادش پایان فصل آتی تمام میشه.اونم با 2 میلیون فروخته شد.جایگزین زانتی کیه ؟ ملو 25 ساله.

به طور کلی خطوط سه گانه یووه رو در این 3 سال مدیریت در سری آ بررسی کنیم،بازیکن های متغییر رو قرمز و اونایی که جایگزین و موندگار شدند بلد می کنم :

دروازه :

سال اول : بوفون- فن استرسان - کریستین نومبر
سال دوم : بوفون - منینگر - کیمنتی
سال سوم : بوفون - منینگر - کیمتی

خط دفاع :

سال اول : کیه لینی،لگروتالیه،بومسونگ،آندراده،کریشیتو،مولینارو،گریگرا،زبینا
سال دوم:کیه لینی،لگروتالیه،ملبرگ،نزویچ،دچلیه،گریگرا،مولینارو،زبینا
سال سوم: کیه لینی،کاناوارو،لگروتالیه،آریائودو،دچلیه،مولینارو،کاسارس،گریگرا،زبینا+صالیحمیزیچ

هافبک مرکزی/تدافعی :

سال اول: زانتی،نوچرینو،آلمیرون،تیاگو
سال دوم:سیسوکو،زانتی،مارکیزیو،تیاگو،پولسن.
سال سوم: ملو،سیسوکو،مارکیزیو،پولسن،تیاگو

هافبک های کناری/تهاجمی :

سال اول:کامورانزی،ندود،مارکیونی،صالیحمیجیچ
سال دوم:کامورانزی،ندود،مارکیونی،صالیحمیجیچ،جووینکو.
سال سوم:کامورانزی،دیگو،جووینکو،دچلیه.

مهاجم ها :

سال اول: دلپیرو،ترزگه،پالادینو،یاکوینتا
سال دوم:دلپیرو،ترزگه،آمائوری،یاکوینتا
سال سوم:دلپیرو،ترزگه،امائوری،یاکوینتا

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اگر بگیم 1 ضعیف، 2 متوسط، 3 راضی کننده، 4 خوب و 5 فوق العاده باشه گزینه های 1 و 5 غیر عقلی به نظر میاد.. ولی به نظر من هم راضی کننده بود.. البته با در نظر گرفتن امسال. یعنی امسال در حد یوونتوس خرید کرد.. البته دو سال قبل قابل توجیح هست. چون فصل پیش یوونتوس توی مرحله حذفی اروپا دیده شد و بازیکنا برای امدن به تیم انگیزه بیشتری پیدا کردن.. امسال فکر کنم بالای 50 میلیون (من امار عددی ندارم)، ولی ملو (با احتساب مارکیونی) و دیگو حداقل 50 میلیون بوده.. که به نظر فعلا خیلی بهتر از خرج +200 میلیونی رئال باشه. اگر دید اروپایی داشته باشیم، یوونتوس امسال جز 4-5 تیم موفق فصل نقل و انتقالات بوده.. بارسلونا بهتر از همه بوده به نظرم.. فصل پیش قبل از شروع فصل گفتم که یوونتوس قهرمان نمیشه و سری آ، حتی وقتی یوونتوس توی کمترین فاصله بود با اینتر هیچ امیدی نداشتم.. ولی امسال فکر کنم یوونتوس میتونه موفق باشه و قهرمان بشه، و البته موفقیت یوونتوس رابطه کاملا مستقیمی با موفقیت ایتالیا توی جامجهانی سال دیگه داره.. چون حداقل سیستم دفاعی ایتالیا که مهمترین بخش تیم هست با وجود بوفن و کاناوارو و کیه لینی باید امسال توی یوونتوس به هماهنگی برسن..

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
2 سال ترانسفر بد داشتیم امسال هم باید در نظر گرفت دیه گو جایگزین ندود شد و خرید ملو خوب بود کانا هم بازیکن ازاد امده البته با سن بالا در مورد از دست دادن زانتی باید به بازیهای اینده نگاه کرد که دید جای خالیش در تیم حس میشه یا نه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خورخه والدانو مدیر رئال ، هفته پیش کلی از ترنسفر ما تعریف کرده بود . کلاً گفته بود که یووه با خرید ملو و دیگوی جوان گام بزرگی برای موفقیت در لیگ قهرمانان برداشت . والدانو یووه رو یکی از موفق ترین تیمهای تابستان دونسته بود که خیلی با هدف و با برنامه پیش رفته . با اینکه ضعف هایی مثل خرید آندراده و پولسن در این مدت بوده اما در کل روند ترنسفر تیم یه وضعیت مطلوب و جهشی رو سیر کرده که با خرید کاناوارو ، دیگو و ملو تکمیل شده . حالا من بعداً بیشتر نظرم رو میگم چون نمیخوام از روی تعصب صحبت کنم و سعی میکنم با دلیل و مدرک از مدیریت و ترنسفر سکو و کوبولی و بلانک و البته کل مجموعه دفاع کنم .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بهترین نمره ای که میشه داد 3 هست یا 4 البته اینم بگم فقط امسال رو من میگم و اگه بخواهیم سیاست رو تو این چند سال اخیر در نظر بگیریم من 1 میدم من 4 دادم چون تاحالا 70 درصد خواسته های من رو انجام دادن به عنوان یه هوادار ولی اون 30 درصد شاختره مقابل اون 70 درصد اون دفاع خوب نتونستیم تو این 3 سال جذب کنیم و هافبک میانی هم خیلی سرخوردی جذب کردن و خوب ها رو هم از دست میدن ****************************************** بابا اینا 3 ساله هیچ غل--ی نکردن حالا تازه 2 بازیکن به درد بخور خریدن همه سر از پا نمیشناسن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

با احتساب امسال من به مدیرا امتیار 4 میدم،
اما به نظرم توی فروش بازیکن مشکل دارن، یعنی خیلی مفت بازیکن رو میدن بیرون.

مثلا زانتی، ملبرگ و مارکیونی با قیمت های بهتری میتونستن به فروش برسن .
لطفا نگید که اینا چون به عنوان بازیکن آزاد به یووه اومدن پس یووه سود کرده از فروششون،
به نظرم 2 میلیون قیمت فوق العاده کمیه که برای زانتی و ملبرگ راضی شدن !
مارکیونی که اصلا 5/4 میلیون قیمتش نبود ! بازیکن فوق العاده ای نیست ولی اینقدر هم بی ارزش نیست !

یه خورده باید روی این مسائل هم بررسی کنن و به همانند خرید هاشون که سال به سال پیشرفت داشتن ، در این زمینه هم پیشرفت کنند.

من معتقدم یووه سال بعد خرید هایی به مراتب بهتر از امسال هم خواهد داشت، چون روند صعودی کیفیت خرید ها اینو میگه !

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
مشکل اصلی ما مدیران غیر ورزشیه !!! :دی: به نظر من جان لوکا ویالی باید به عنوان مدیر نقل وانتقالات یووه انتخاب میشد یه حد اقل به عنوان مشاور باید ازش استفاده بشه چون هم خیلی باتعصبه هم خیلی فوتبالیه ( !!! ) هم اینکه خیلی پرستیژ این کار رو داره ! خیلی بهش میاد انصافا !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
بلان سابقه ی ورزشی داره

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
به نظرم بهترین نمره 3 هستش در کل یووه دست به فروشش خوبه اما نمیخره ولی یکی مثل دیگو میخره در ضمن کی گفته بارسلون خوب خرید کرده فروش اتوئو و هلب و خرید زلاتانی که هرگز تو بازیهای بزرگ خوب کار نکرده رو میشه گذاشت خرید خوب زلاتان-27=اتوئو-27+هلب-27+چند میلیون یورو به نظر شما خرید خوبیه؟

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
به نظر من بهترین خرید رو انجام داد بارسا. به اندازه کل خریدای رئال می ارزید. 50 میلیون بیشتر هم می دادن می ارزید. زلاتان تقریبا هم قیمت رونالدوئه. تنها دلیلی هم که نرفت رئال این بود که به رونالدو 94 میلیون داد به زلاتان 80 میلیون پیشنهاد دادن که زلاتان گفت من ارزشم یه قرون (!) هم از رونالدو کمتر نیست. رئال بزرگترین اشتباهو کرد. 100 میلیون هم می گفتن می ارزید.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال
این حرف برای خود من هم خوشایند نیست گفتنش ولی به نظرم بهترین خریدها رو امسال اینتر داشته توی تمام تیمهای اروپایی که این موضوع رو میشه در موردش صحبت کرد . اما یووه امسال خریدهای بسیار بهتری نسبت به سالهای پیش داشته و بازیکنان با انگیزه و رقابت پذیری رو به تیم اضافه کرده که امیدوارم به کار تیم بیان ولی یک چیزی برای خود من نگران کننده است اون هم کناره های دفاع هست که واقعا کیفیت مناسبی نداره و توازن لازم با بقیه تیم درونش دیده نمیشه که امیدوارم از این قسمت ضربه نخوریم .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من به ترانسفر یووه نمره 3 میدم. یعنی نه عالی نه ضعیف. در خرید بازیکن خوب بودن ولی میتونستن خیلی بهتر از این عمل کنند - در فروش بازیکن ضعیف که هیچی خیلی افتضاح بودند. بیشترین فروشمون 5 میلیون مارکیونی بود. در صورتی که ملبرگ را 6 زانتی را 7 یا 8 میلیون میتونستیم بفروشیم. ببینید تیمها برا فروختن بازیکنشون چقدر ناز میکنند ولی یوونتوس سره یه روز بازیکن میفروشه میره پی کارش.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

در ضمن کی گفته بارسلون خوب خرید کرده
فروش اتوئو و هلب و خرید زلاتانی که هرگز تو بازیهای بزرگ خوب کار نکرده رو میشه گذاشت خرید خوب
زلاتان-27=اتوئو-27+هلب-27+چند میلیون یورو
به نظر شما خرید خوبیه؟

اولا این معادله ای نوشتی حداقل برای من قابل درک نیست، چون دست کم دوتا از 27 ها از طرفین ساده میشن ولی توی معادله هستن.. حالا کاری به اون نداریم..
زلاتان الان جز بهترین مهاجم های دنیاست، جز 5-4 تای اول.. خیلی هم بیشتر از اتوئو می ارزید. در حالت عادی قیمت زلاتان حداقل باید 50-60 میلیون از اتوئو بالاتر باشه..
در ضمن فصل نقل و انتقلات فقط به خرید و فروش نیست.. همین که بارسلونا همون خط هافبک رو حفظ کرده و زلاتان رو هم بهشون اضافی کرده بهترین کار ممکن براشون بوده و من با اطمینان می گم که امسال هم رئال مادرید حتی با این خرج +200 میلیونی که کرده نمی تونه از بارسلونا جلو بیافته..

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
خوب بعضی از شما مدیران رو وسط کشیدین من هم قبلا همین نظر رو داشتم ولی ببینید که خرید ها کلا با نظر مربی تیم انجام میشه از زمانی که رانیری تیم رو گرفت خریدهای افتضاحی داشتیم همین باعث شد اعتبار باشگاه واقعا به خطر بیفته ولی خرید های امسال در حده بسیار خوبی بودند اگر توی چند سال پیش هم همین خرید هارو داشتیم الان وظعیتمون خیلی بهتر از این ها بود من به خرید های امسال نمره 5 میدم ولی چون خرید های این چند ساله مد نظره مد 4 دادم

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
به نظر مديريت تيم سير كاملاً صعدي داشته / امسال خيلي خوب كار كردن به جز يكي دو مورد / اوليش اينكه بايد حتماً يه دفاع كناري ميگرفتن دوم اينكه نبايد ماركيوني رو ميفروختن مطمئنن امسال خيلي بدرد يووه ميخورد يووه الان فقط 3تا هافبك كناري داره و اين واسه تيمي كه ميخواد تو 3 جام بازي كنه خيلي كمه. اگه يكي از اين 3تا هم مصدوم بشه كه ديگه هيچي /

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
به نظرم در مجموع خوب و مثبت بوده البته اگه شاهكار فروش كريشيتو رو در نظر نگيريم بقيه اش خوب بوده در كل. خب واقعا نميشه انتظار داشت يووه مثل بارسا يا رئال ترانسفر كنه بازيكن كه همش به اسم نيست ميلان رونالدينيو و رونالدو امرسون رو خريده ولي هيچ كدوم واقعا اونقدر كه اميد داشتن به دردش نخوردن و لي يووه خدايي با يرنامه پيش رفته من هم خيلي وقت از مديرهاي يووه ناراضي بودم ولي الان كه بررسي كردم ني بينم اشتباه كردم. :yes: فقط همين فروش كريشيتو هنوز درك نكردم :sad53: :treaten:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
لابد یه صلاحی دیدن که کریشیتو رو فروختن. به هر حال مدیرا یه چیزایی رو می بینن که ما نمی بینیم وگرنه کیه که تو توانایی و استعداد کریشیتو شک داشته باشه؟!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من نمی دونم چرا با وجود کاسرس و زبینا باز هم تمامی شایعه ها حول دفاع راست می چرخه. مولینارو امشب هم ثابت کرد که نمی شه زیاد روش حساب کرد کاش این مدیرا یه دفاع چپ خوب مثل لام بگیرن یا حداقل اینکه به قول نسیبه اون شاهکارشون رو تو فروش کریشیتو انجام نمی دادن. با این اوصاف باز هم عملکردی قابل قبول داشتن

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
خوب بوده نمره 4

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ببینید چقدر ترانسفر های یووه امسال خوب بوده که موجی استاد تراسفرهای جهان از خرید های یووه تمجید کرده!!!!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی