پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: یوونتوس در فصل 2009-2010

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
40 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
برای یووه قهرمانی کوپا ایتالیا از نظر اروپایی شدن که مهم نیست ! اینو همه میدونن
از این نظر مهمه که ستاره نقره ای هم بیاد رو پیراهن.
چون رم هم 9 قهرمانی داره .
یووه میخواد در ستاره نقره ای هم اولین تیم باشه، مثل همیشه !

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من خیلی به قهرمانی یووه امید داشتم تا 2 هقته پیش. تقریبا یووه رو 80% قهرمان می دونستم. اما الان به این نتیجه رسیدم که اینتر هنوزم شانسش بیشتره واسه قهرمانی. 60% اینتر، 40 % یووه.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

1- سری آ %100 2- کوپا ایتالیا 100% 3- لیگ قهرمانان%120 قهرمانیم.

من فکر نمیکنم چیزی کمتر از منچستر یونایتد،بارسا،چلسی داشته باشیم. میتونیم مقایسه کنیم.

1-در دروازه که ما از همشون بهتر هستیم چون جی جی بوفون بهرتین سنگربان جهان را داریم.

2- در دفاع هم کمی در دفاع چپ مشکل داریم که فکر میکنم چیرو توجه خاصی بهش داره و حتما برنامه ای خواهد داشت.

3- در خط هافبک هم که با وجود سیسوکو،فلیپه ملو،تیاگو،مارکیزیو،جووینکو،دیگو و البته حسن چیزی کمتر از تیمهای فوق نداریم.

4- در خط حمله هم که ما در بین اینها اماده ترین مهاجمان را داریم..

چیزدیگه نبود
می خوای لیگ ایران هم دودستی بمون بدن

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
من پیش بینیم اینه 1-نایب قهرمانی تو لیگ هنوز اینتر بهتره بدونه تعصب 2-قهرمانی تو کوپا این رو می تونیم امسال بگیریم 3-مرحله حذفی cl البته اگه یه کمی شانس داشته باشیم و به تیم های انگلیسی نخوریم می تونیم بالا تر بریم

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
من مطمئنم با اينكه خيلي خيلي سخته ولي يووه تو ليگ قهرمان ميشه / تو كوپا هم خيلي اميدوارم ولي چون حذفي احتمال همه چي هست واسه اروپا فعلاً نظري ندارم

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من دلم می خواد امسال یووه حداقل یکی از این سه تا جام ( ترجیحا سری ا ) رو ببره و تو دو جام دیگه عملکردی قابل قبول داشته باشه.همین

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

من دلم می خواد امسال یووه حداقل یکی از این سه تا جام ( ترجیحا سری ا ) رو ببره و تو دو جام دیگه عملکردی قابل قبول داشته باشه.همین

موافقم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21186 ارسال
:Juveflag:
یووه برای اینکه دوباره شخصیت قهرمانیش برگرده نیاز به یک قهرمانی داره .
ترجیحا اگه سری آ باشه خیلی خوبه ولی حتی کوپا ایتالیا هم میتونه دوباره یووه رو احیا کنه.
یووه چندین ساله که نتونسته قهرمانی بدست بیاره، خیلی مهمه که امسال قهرمان بشیم.

به نظرم با چیرو فرارا میتونیم قهرمان بشیم !

nedved_hero

nedved_hero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 63 ارسال
به نظر منم امسال یووه 100%قهرمان سری آ است کوپا ایتالیا هم احتمالش زیاده ولی زیاد به لیگ قهرمانان امیدوار نیستم

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
قهرمان در همه صحنه ها

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
خیلی شانس داشته باشیم امسال فقط کوپا ایتالیا رو بگیریم از نیمه نهایی قهرمانان اروپا هم بالاتر نمیریم :fighting29:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یعنی فقط چون دیشب اینتر 4-0 برد ما باید اینطوری فکر کنیم همین اینتر رو ما دو سال پیش بردیم اون موقع ابراهیموویچ رو داشت العا نداره اشنایدر رو داره ما دیگو رو داریم که خیلی ازش بهتره لوسیو رو داره ما کانایی رو داریم که العا فوق العاده شده میلیتو رو داره ما امائوری رو داریم مایکون رو سمت راست داره ما کامو رو داریم ما سیسوکو رو داریم ما ملو رو داریم شک نکن امسال یوونتوس بی بور برگرد قهرمان 2 کاپ میشه کوپا با چمپیون یا کوپا با سری ا یا سری ا با چمپیون

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
نمی شه از الان انقدر با قاطعیت حرف زد. اینتر اصلا تیم کوچیکی نیست! ولی در کل من به قهرمانی سری آ خیلی امیدوارم اما کوپا و اروپا... بعید می دونم!

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
اول از همه قهرماني تو ليگ مهمتره براي يووه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
siamo noi siamo noi i campioni di italiano

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
سلام به نظر من با توجه به نقل و انتقالات این فصل ایتالیا اگه مصدومیت مثل فصل قبل سمت یووه نیاد این یووه با بازیکنای جدیدش و مربیه فهیم و دلسوزی مثل فرارا پتانسیل قهرمانی تو سری a رو داره.البته اینتر هم امثال با مورینیو سال دومیه که داره کار میکنه مطمنم با تجربه تر و قوی تر شدن 100% مخالف حرف مورینیو هستم که می گه انگیزه واسه سری a نداریم به نظر من همش بهونست درسته که لیگ قهرمانان واسشون مهمتره اما لیگم واسشون مهمه.چون مورینیو میدونه که یوونتوس کاملا فرق کرده و کار خیلی سختی رو داره این حرفو زد تا فشارو نسبت به خودش کم کنه.با توجه به انگیزه یووه واسه ستاره نقره ای توی کوپا قهرمان می شیم مگر اینکه کوپا توی برنامه های فرارا نباشه.توی لیگ قهرمانان هم میتونیم جزه هشتا تیم باشیم اگه شانس بیاریم توی چهار تا تیم هم میتونیم باشیم.من مطمنم اگه یووه همین روندو ادامه بده طی 3 سال اینده قهرمان لیگ قهرمانان میشه.الان فقط یووه توی دفای راست و داشتن مهاجم سرعتی ضعف داره.به امید موفقیت یووه....

khashayarkorn

khashayarkorn

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال
بهترین خرید یووه در این فصل دیگو بوده و به نظر من فراتر از حد انتظار ظاهر شده . ولی تکیه تنها به چنین بازیکنانی تیزهوشی ممکنه اتفاقی رو که در سال 2003 افتاد ، تکرار کنه و نبود تنها یک بازیکن کلیدی که در اون سال ندود بود، بازی یووه رو فلج کنه . نکته مثبت یوونتوس در این فصل خط حمله رویایی اون هست که چهار مهاجم شش دانگ رو داره و مثل همیشه هم از بابت دروازه خیال همه راحته، چون بوفون هست

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
من یه سوال دارم چرا برا یووه سری آ از لیگ قهرمانان مهمتره؟ ما لیگ قهرمانان رو ببریم خیلی اعتبار بیشتری کسب میکنیم و همینطور هوادار بیشتری تا سری آ

bahadour

bahadour

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال

من یه سوال دارم چرا برا یووه سری آ از لیگ قهرمانان مهمتره؟ ما لیگ قهرمانان رو ببریم خیلی اعتبار بیشتری کسب میکنیم و همینطور هوادار بیشتری تا سری آ

به نظر من هر دو مهم هستند اما به نظر من سر آ به اين دليل مهم هست چون دو قهرماني ما رو ازمون گرفتند و دادند به اينتر مفت خور
ما بايد قهرمان بشيم تا اين دو ستاره بشه سه ستاره
بگم اينم که اينتر عمرااااااااا هزار سال ديگه هم بگذره به گرد يوونتوس نميرسه که نميرسه

به نظر من يووه هم در سري آ قهرمان ميشه هم در ليگ قهرمانان و هم در جام حذفي

من که خوش بينم هر سه جام رو بگيريم چون حق ماست

يوونتوس هميشه مدعي است در هر جامي که بوده مدعي بوده حتي در بدترين شرايطش هم مدعي بوده

پس بدين سان تيم بزرگ يووه رو هرگز دست کم نگيريند حتي در بدترين وضعيت

يووه هميشه قدرت فوتبال اروپاست و سومين باشگاه پر افتخار جهان

يوونتوس يعني هميشه عشق هميشه و هميشه و هميشه اميد و هميشه جوان

bahadour

bahadour

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال

یعنی فقط چون دیشب اینتر 4-0 برد ما باید اینطوری فکر کنیم

همین اینتر رو ما دو سال پیش بردیم اون موقع ابراهیموویچ رو داشت العا نداره

اشنایدر رو داره ما دیگو رو داریم که خیلی ازش بهتره

لوسیو رو داره ما کانایی رو داریم که العا فوق العاده شده

میلیتو رو داره ما امائوری رو داریم

مایکون رو سمت راست داره ما کامو رو داریم

ما سیسوکو رو داریم ما ملو رو داریم

شک نکن امسال یوونتوس بی بور برگرد قهرمان 2 کاپ میشه

کوپا با چمپیون یا کوپا با سری ا یا سری ا با چمپیون

آخ قربون اون زبونت عزيز

من هم اضافه کنم شک نکن يوونتوس قهرمان هر سه جام ميشه

اينتر هيچي نيست ... هيچي يعني صفر

اينتر در برابر يووه صفر است
مونده يه دو ميليارد سالي که اينتري ها به پاي يوونتوس بزرگ برسند

اينتر کيلو چند؟؟؟؟

آي متنفرم از اينتر آي بدم مياد ازش... بخاطر اينکه مفتي مفتي دو قهرماني بهش دادند و خيلي هم خوش شانس هستش ولي ايشالله امسال لهشون ميکنيم مثل سالهاي قبل

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی