پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: یوونتوس در فصل 2009-2010

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
40 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
3 انتخاب گذاشتم برای 3 بخش، لیگ، لیگ قهرمانان و کوپا، هر انتخاب رو به یه قسمت اختصاص بدید و بعد بیاید راجبش بحث کنیم :دی:

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
من هر 3 رو قهرمانی زدم چون : قهرمان سری-آ : با خریدهای خیلی خوبی که داشتیم و حضور مربی بزرگ و جوان و با استعدادی به اسم چیرو , و خریدهای ضعیف و بعضا فروش بازیکنهای خوب تیمهای دیگه مثل : آ.اس.رم و میلان و اینتر , احساس میکنم یوونتوس نباید به قهرمانی کمتر راضی بشه و باید برای قهرمانی بجنگه چون " شایسته قهرمانی هست". قهرمانی لیگ قهرمانان : یوونتوس میره تا هویت اروپاییش رو بعد از چند سال کسب کنه و این موضوع سال قبل داشت محقق میشد که وجود مربی به اسم رانیری و مصدومان بزرگ تیم این اتفاق نیفتاد , اما امسال بحث کاملا متفاوته و اکثر بینندگان و کارشناسان و تیمهای دیگه چشم به یوونتوس بستن و یوونتوس رو امید اول میدونند. قهرمانی جام حذفی : یادم نمیره که رانیری نفهم چه گندی جلوی لاتزیو زد و دستی دستی جام رو که در دستان یووه بود مثل آب خوردن داد دست تیم حریف !! اما امسال یوونتوس با مربی عالی و نیمکت بسیار پرباری اومده و اگه با تمام توان و تفکر خوب پیش بریم مطمئنا قهرمانی کمتر حق یووه نیست. باید مثل قهرمان فکر کنن تا قهرمان بشن. زنده باد یوونتوس

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
منم مثل یوسف هر 3 گزینه رو قهرمانی زدم !

چرا ؟

1 - قهرمانی سری آ : یووه طی این 2 اخیر اگر کمی منطقی تر بازی میکرد ( یعن رانیری منطقی کار میکرد ) میتونست قهرمانی رو به دست بیاره پس اگه قهرمان نشدیم بخاطر فاصله زیادمون با تیم های رقیب نبوده، بلکه بخاطر بی خردی مربیمون بوده و البته مصدومیت های پیاپی که واقعا گریبان گیر تیم شد . اما امسال شرایط فرق میکنه، من کاری به تیم های دیگه ندارم که قوی تر شدن یا ضعیف تر، من درباره خود یوونتوس حرف میزنم، یووه امسال یک مربی داره که عاشق تیمشه، یک بازیکن خلاق به تیمش اضافه کرده، و سعی کرده یکی از ضعف های سال های پیش خودش رو در امر پاس کاری و دادن پاس های صحیح با خرید ملو تا حدودی بپوشونه . ضمن اینکه سیستم تیم عوض شده و از اون سیستم کلاسیک 4-4-2 خارج شده ، سیستمی که به راحتی قابل مهار بود ! ضمن اینکه دیگه توقع قهرمانی میره از یووه نه کسب سهمیه اروپا !
سال اول فقط کسب سهمیه اروپا مهم بود، سال دوم مقام دومی و امسال فقط و فقط قهرمانی !

2- قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا : پارسال با این همه مصدوم و مشکل، روی یک بدشانسی به چلسی باختیم، چلسی که اشک بارسا رو دراورد ، و بارسایی که قهرمان اروپا شد ! این یعنی اینکه یووه عملکردش خوب بوده در اروپا اونم با بازیکنانی مثل مولینارو و ... که اولین یا اولین تجربه های خودشون رو در اروپا داشتن . اما امسال علاوه بر اینکه با تجربه تر شدن، به واسطه سیستم جدید یووه، تیم کمی مدرن تر هم بازی میکنه.
من شانس خیلی زیادی برای قهرمانی یوونتوس قائل هستم .

3- قهرمانی در کوپا ایتالیا : همون جور که یوسف هم گفت پارسال روی یک کار واقعا مسخره از طرف رانیری لاتزیو رو برنده بازی کردیم !
به نظرم اگه امسال مشکل مصدومیت نداشته باشیم با توجه به بازیکن هایی که حتی روی نیمکت داریم شانس قهرمان شدنمون کم نیست.
و البته یووه میخواد اولین تیمی باشه که یک ستاره نقره ای رو میگیره، پس باید بجنگه !

تو فوتبال شاید داشتن بازیکن بزرگ و ستاره مهم باشه، اما تو یووه نه ! تو یووه فقط و فقط تعصب مهمه ! یووه امسال یک سرمربی اصیل یووه ای هم داره، پس باید استفاده کنه !

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظر من یوونتوس تو سری آ و کوپا مدعی است تو اروپا من یوونتوس رو نمیبنم که به فینال بره. و با این حرف بهمن هم مخالفم که میگه تو یووه فقط تعصب مهمه. ستاره تو هر تیمی نیاز هست.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
نایب قهرمانی سری A:نمی دونم ولی یه چیزی بهم میگه که امسال یوونتوس نمی تونه قهرمان سری A بشه اینتر تیمش خیلی منسجم یه سالی هم هست مورینیو داره با این تیم کار می کنه پس از سال قبل خیلی قوی تر هستند تو جام باشگاه ها هم فکر کنم خوب نتیجه بگیریم جام حذفی هم بستگی به این داره که تیم بخواد جام رو جدی بگیره یا نه

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
من به قهرمان سری آ بدون تردید فینال جام حذفی صددرصد ورسیدن به نیمه نهایی جام باشگاهای اروپا رای دادم که فکر کنم عاقلانه باشه.

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
البته هنوز خیلی زوده تصمیم گرفت باید حده اقل چند بازی از تیم در سری آ ببینیم بعد ولی خوب به نظرم هنوز تیمی مقتدر نشدیم که با قاطعیت در مورد جام باشگاهای اروپا تصمیم بگیریم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من به قهرمانی سری آ رفتم به مرحله حذفی اروپا ( چون هنوز فکر نمیکنم قابلیت رفتن بین 4 تیم رو داشته باشیم) در مورد جام حذفی هم اصلا رای ندادم چون مطمئن نیستم اصلا یوو براش برنامه داشته باشه یا نه !

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
منم قهرمان سری آ روزدم و نیمه نهایی لیک قهرمانان اروپا و قهرمان جام حذفی رو زدم :Juveflag:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من خودم قهرمانی سری آ رو زدم، چون بهرحال دور از دست رس نیست، تواناییشو داریم.اینتر انگیزه ای برای سری آ نداره، خود مورینیو گفته سری آ یک دهم لیگ قهرمانان هم برام اهمیت نداره این فصل.بازیکنای اینتر شوقی برای سری آ نخواهند داشت.و یوونتوس خیلی نیاز بیشتری به سری آ داره. من نیمه نهایی لیگ کوپا زو زدم چون تو طرح جدید که پارسال هم اجرا شد خیلی ساده میشه به نیمه نهایی رسید. و مرحله ی حذفی لیگ قهرمانان زدم چون هنوز مشخص نیست یوونتوس چقدر قدرت برای بازی های اروپایی داره.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
قهرمانی در لیگ که رو شاخه تو جام حذفی هم قهرمان میشیم تا بلاخره ستاره ی نقره ای روربگیریم فینال لیگ قهرمانان میخوریم به رئال . ولی نمیدونم چی میشه !!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
رویا پردازیه که یوونتوس رو در فینال ببینیم... به نظر من هنوز قدرت قهرمان شدن تو اروپا رو نداریم. تیمهایی هستن که بیشتر از یووه شانس دارن ... بارسا ، منچستر ،چلسی،لیورپول و حتی رئال و بایرمونیخ...کار ساده ای نیست رسیدن به فینال و قهرمان شدن وگرنه که یوونتوس طی 12 سال اخیر قهرمان میشد بازهم ... اما قهرمان سری ا دور از دسترس نیست و درواقع باید گفت هدف اصلی ماست. با یه قهرمانی در لیگ، یوونتوس استارت راه پرشکوه خودش رو میزنه.همینطور جام حذفی، قهرمانی تو کوپا هم خیلی مهمه چون یوونتوس رو اولین تیمی میکنه که صاحب ستاره نقره ای میشه.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال
خوب امسال یارگیری خوبی از طرف باشگاه انجام شد و این یک مسئله بسیار مهمه که ضعف در اون در فصل پیش خیلی به تیم ضربه زد . مسلما تنها قهرمانی هست که میتونه آتش دل این همه هوادار رو خنک کنه و بس البته به نظر من یووه باید تمرکز خودش رو معطوف به سری آ کنه نمی خوام بگم قهرمانی در لیگ امسال خیلی راحته چون مخصوصا اینتر تیم بسیار قدرتمندی در اختیار داره ولی دلم می خواد حداقل تا روز آخر در کورس باشیم نه اینکه دوباره 7 یا 8 هفته مونده به پایان فصل وا بدیم . در مورد جام باشگاهها هم معتقدم حضور در جمع 8 تیم پایانی میتونه یک نتیجه قابل قبول باشه و خوب حالا اگر بالاتر هم رفتیم چه بهتر ولی قهرمانی در این رقابتها کار هر تیمی نیست و یک تیم باید در یک شرایط رویایی از نظر تیمی قرار داشته باشه تا بتونه به این عنوان برسه . به امید موفقیت ...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
قهرمانی در لیگ قهرمانان خیلی رویایی هست و همچین چیزی امکانش خیلی کمه قهرمانی در سری ا کاملا منطقی است و شک نکنید قهرمانیم حذفی هم مال خودمونه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

من هر 3 رو قهرمانی زدم چون :

قهرمان سری-آ : با خریدهای خیلی خوبی که داشتیم و حضور مربی بزرگ و جوان و با استعدادی به اسم چیرو , و خریدهای ضعیف و بعضا فروش بازیکنهای خوب تیمهای دیگه مثل : آ.اس.رم و میلان و اینتر , احساس میکنم یوونتوس نباید به قهرمانی کمتر راضی بشه و باید برای قهرمانی بجنگه چون " شایسته قهرمانی هست".

قهرمانی لیگ قهرمانان : یوونتوس میره تا هویت اروپاییش رو بعد از چند سال کسب کنه و این موضوع سال قبل داشت محقق میشد که وجود مربی به اسم رانیری و مصدومان بزرگ تیم این اتفاق نیفتاد , اما امسال بحث کاملا متفاوته و اکثر بینندگان و کارشناسان و تیمهای دیگه چشم به یوونتوس بستن و یوونتوس رو امید اول میدونند.

قهرمانی جام حذفی : یادم نمیره که رانیری نفهم چه گندی جلوی لاتزیو زد و دستی دستی جام رو که در دستان یووه بود مثل آب خوردن داد دست تیم حریف !! اما امسال یوونتوس با مربی عالی و نیمکت بسیار پرباری اومده و اگه با تمام توان و تفکر خوب پیش بریم مطمئنا قهرمانی کمتر حق یووه نیست.

باید مثل قهرمان فکر کنن تا قهرمان بشن.

زنده باد یوونتوس

سلام
به نظر من قهرمانی لیگ قهرمانان یه چیز کاملا رویاییه
اونهایی هم که اینو انتخاب میکنند رویای فکر میکنند
مطمئنا ما به اندازه بارسلونا و منچستر ستاره نداریم و مطمئنا اونها در حال حاضر از یوونتوس قوی تر هستند
من قبول دارم که با حضور چیرو خیلی یوونتوس پیشرفت خواهد کرد و مطمئنا قهرمان سری آ خواهد شد ولی معتقد نیستم که این پیشرفت یکهو به قهرمانی لیگ قهرمانان ختم بشه
البته آرزوی قلبیم قهرمانی در هر سه جامه ولی از تیم چیرو به این زودی ها هر سه جام رو نمیخوام
باتشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من که به شخصه ایده آلم برای یووه توی این فصل ،قهرمانی سری ا و رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان خواهد بود !!!!! و اعتقاد دارم که یووه می تونه با فرارا به این برسه !!! البته خوب شانس هم مهمه !

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
به نظرم امسال یووه تو جام های داخلی امید زیادی برای قهرمانی داره ولی برای جام اروپا باید هنوز قویتر شویم مخصوصا در ضربات پنالتی

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
1- سری آ %100 2- کوپا ایتالیا 100% 3- لیگ قهرمانان%120 قهرمانیم. من فکر نمیکنم چیزی کمتر از منچستر یونایتد،بارسا،چلسی داشته باشیم. میتونیم مقایسه کنیم. 1-در دروازه که ما از همشون بهتر هستیم چون جی جی بوفون بهرتین سنگربان جهان را داریم. 2- در دفاع هم کمی در دفاع چپ مشکل داریم که فکر میکنم چیرو توجه خاصی بهش داره و حتما برنامه ای خواهد داشت. 3- در خط هافبک هم که با وجود سیسوکو،فلیپه ملو،تیاگو،مارکیزیو،جووینکو،دیگو و البته حسن چیزی کمتر از تیمهای فوق نداریم. 4- در خط حمله هم که ما در بین اینها اماده ترین مهاجمان را داریم..

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
به نظر من سری آ در کورس خیلی سختی برای قهرمانی خواهیم بود . . . فکر نمی کنم یووه امسال برنامه خاصی واسه کوپا داشته باشه لیگ قهرمانان هم خیلی دوست دارم بریم نیمه نهایی ولی بعید می دونم همون 8 تیم خوبه :goog:

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من فقط قهرمانی سری آ رو ممکن می دونم که احتمالش هم خیلی زیاد هست.. نظرات یکمکی هم غیر منطقی هستند، خیلی بعیده که هم سری آ رو بشه قهرمان شد هم کوپا ایتالیا رو.. کوپا ایتالیا خیلی مهم نیست برای تیم های مدعی لیگ.. چون حتی قهرمانیش هم ارزشی نداره. چون میلان و اینتر و یوونتوس بالای 90% احتمال حضور در لیگ قهرمانان رو دارن.. نیازی به قهرمانی کوپا ایتالیا برای جام یوفای سابق ندارن.. قهرمانی لیگ قهرمانان هم تقریبا غیر ممکنه. با وجود منچستر یونایتد، بارسلونا و لیورپول هیچ تیم دیگه ای شانس انچنانی برای قهرمانی لیگ قهرمان نداره.. مگر اینکه یا تیمی شگفتی ساز باشه مثل پورتو ی مورینیو، یا تیم بزرگی باشه مثل چلسی و یوونتوس و اینتر و رئال مادرید و ... و حالت ارمانی پیدا کنه.. به نظر من یوونتوس هنوز با در نظر گرفتن شرایط منطقی، اماده قهرمانی توی لیگ قهرمانان نیست. در نتیجه من به قهرمانی توی سری آ و نیمه نهایی لیگ قهرمانان و کوپا ایتالیا رای دادم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی