پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فلیپه ملو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1015 پاسخ برای این موضوع

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
عاقا عکس رو پاک کنید یا سانسور کنید.مشکل منکراتی (اخلاقی) داره :lol: :fp:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
فيليپه ملو - من هنوز به يوونتوس علاقه دارم و طرفدارش هستم ، كونته يكي از بهترين مربي هاي اروپا هست و يوونتوس هم تيمي قدرتمنده - همه اين تيم رو در ايتاليا ميشناسن و خوشحالم كه اون ها موفق به كسب دوباره اسكودتو شدند . - من از راه دور يوونتوس رو حمايت ميكنم و طرفدارش هستم ، با وجود شكست اين هفته يووه مقابل بايرن ، بانوي پير همچنان بزرگ و قدرتمند هست

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
کاش امشب ملو رو داشتیم.دیدید جلو رئال چه کرد؟؟ :cry2:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دیشب که بازی ملو رو دیدم به نظرم اومد میتونه برای فصل بعد جانشین خوبی در چند بازی برای پیرلو باشه. میتونیم برش گردونیم تا دیگه انقدر به پیرلو فشار نیاد

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 ارسال
اصلا جالب بازی نکرد...به خصوص اوایل نیمه دوم که همه جور توپی لو داد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland
- ملو از شرایط خودش در ترکیه راضی ـه و گفته که گالا تیم بزرگی ـه و البته هواداران خیلی پرشوری داره و شما برای هر بازی لحظه شماری میکنید که شعارهاشون رو در ورزشگاه بشنوید. در خصوص شایعات پیرامونش در رابطه با پیشنهاد چند تیم آلمانی و فرانسوی هم گفته که فعلا فقط به گالا فکر میکنه و از شرایطش راضی ـه و علاقه ای نداره به ترک گالا.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ گالاتاسرای 8 روز فرصت داره تا تکلیف ملو رو روشن کنه...گالا تا 30 آپریل فرصت داره برای جذب قطعی ملو 6.5 میلیون یورو به یووه پرداخت کنه و ترانسفرش رو کامل کنه.... البته من به شخصه بعید میدونم ماروتا این توانایی رو داشته باشه که از ترک ها پول بگیره و احتمالا این ملو رو از ما مفتی میگیرن... :1: لازم به یادآوریه که یووه در سال 2009 ملو رو در ازای 25 میلیون یورو از فیورنتینا به خدمت گرفته بود...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
گالا تصمیمی برای قطعی کردن قراردادش با 6.5 میلیون یورو رو نداره ، اونها در حال اماده کردن پیشنهاد 4 میلیونی برای ملو هستن ! :| اینا هم ماروتا رو گیر اوردن ! :fp:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خریت محضه ، برگرده یووه خیلی بیشتر به نفع ماست که ! به قرآن مارو گیر آورده این سایر تیم ها :fp: دیدن که :derp: چقدر شل و وله ، میخوان بکنن ( Bekkanan :1: ) فقط

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

گالا تصمیمی برای قطعی کردن قراردادش با 6.5 میلیون یورو رو نداره ، اونها در حال اماده کردن پیشنهاد 4 میلیونی برای ملو هستن ! :|

اینا هم ماروتا رو گیر اوردن ! :fp:

گالا نشون داده اگه بخواد میتونه پول خرج کنه و اینو همین ژانویه نشون داد و از نظر منابع مالی مشکلی نداره ولی وقتی میبینن طرف
حسابشون هیچی حالیش نیست ،بازیکن رو هر سال قرضی میگیرن و با بالا رفتن سن بازیکن قیمتش رو پایین تر میارن...حالا اگه ماروتا
بگه باشه 4.5 اینا میگن 3 بیشتر نمیدیم... :Facepalm:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
والا برگرده یوونتوس خیلی هم به نفع خودشه هم به نفع یوونتوس . در نبود ویدال بهترین جایگزین برای ویدال میتونه باشه . اون موقع دیگه نگران بازی های اول هفته نیستم که وسط هفته لیگ قهرمانان هست . میتونیم از ملو استفاده کنیم . تازه اگه دروازبان هم اخراج بشه و پنالتی باشه میتونه تو دروازه بره و پنالتی رو هم بگیره :2qcmh45:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
خب مثله اینکه گالا هیچ ایده و اراده ای برای خریداری کامل ملو نداره و از امروز یوونتوس می تونه دنبال مشتری های دیگه ای برای ملو برگرده و در صورت پیدا نکردن مشتری، برگشت ملو به یوونتوس رو شاهد خواهیم بود .

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
چقدر این ماروتا مونگوله ... :| برگرده یووه بهتره بنظرم .

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
وای ملو برگرده عالیه :hc: :hc:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
جدا بزرگترین اتفاق ِ تابستون میتونه واسه من برگشتن ِ ملو باشه . حیف تو بد تیمی و بد شرایطی بود وگرنه خیلی خیلی بهتر از اون چیزی هست که نشون میداد . دیگه هم اون آکوئیلانی نیست که گند بزنه به بازیش . :mad:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
آکوئیلانی مگه با یوونتوس هم بوده :)) بخدا اصلا یادم نمیاد. یعنی تو این چند سال کوچترین اتفاقات یوونتوس یادم میاد ولی آکوئیلانیرو اصلا یادم نمیاد تو یوونتوس بوده باشه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
فلیپه ملو دوست داشتنی ، روزی این نام و من برایش برگزیدم ، در چنین وضعیت تیمی و در چنین مقطعی با بودن کونته و این یوونتوس ، به نظرم بهتره برنگرده اگر قرار هست تا 5 سال دیگه هم نتونیم CL بگیریم ولی من میخوام هر سال قهرمان ایتالیا بشیم ! ولی ملو مثل یک مانع در سد راه قهرمانی میمونه ! امیدوارم که عوض شده باشه.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
وضعیت سردرگم کننده ای هست کلا ! خبرگزاری های ترکیه ای از توافق گالا خبر میدن برای باقی موندن ملو و خبرگزاری های ایتالیایی از برگشتن احتمالی ملو، خبری که فوتبال-ایتالیا کار کرده راجبه درخواست تخفیف گالاتاسرای از ملو برای خریدن کامل اون داره .

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
رسانه های ترکیه ای دیروز خبر دادند باشگاه گالاتاسرای رسماً اعلام کرده که با توجه به اتمام قرارداد حضور فلیپه ملو در این تیم از هم اکنون به دنبال جذب جایگزین این بازیکن برزیلی هستند. به همین خاطر مذاکراتشون رو با گری مِدِل هافبک 25 ساله سویـــا شروع کردند. به این ترتیب ملوقصد دارد در جلسه ای با حضور مدیر برنامه هایش و ماروتا تکلیف باشگاه فصل آینده اش را روشن کند.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- پیغام عجیب " ملو " در صفحه توییتر : دیگر هرگز به تورین بر نخواهم گشت ! - کونته و ماروتا درباره این مورد از من سوال کردند اما من باید به آن ها بگویم که هرگز به تورین باز نخواهم گشت . دوست دارم مانند بچه ها رویای بازی کردن در رئال مادرید را تصور بکنم . بارسلونا نیز تیم خوبی است اما سبک بازی من به آن تیم نمی خورد . ترجیح می دهم به رویا پردازی هایم درباره رئال ادامه بدهم ! البته در کنار رئال ، علاقه دارم میلان را نیز خاطِرَم بگنجانم . :poker:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی