Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

فلیپه ملو

- - - - -

• Please log in to reply
1015 replies to this topic

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran

تصویر

one penalty -one save
Respect

بازیکن که نشدی.شاید دروازه بان خوبی بشی

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2,442 posts
به هر حال بی دلیل یه زمانی یوزرم به نامش نبود!!!عشقه منه.جاش خالیه :cry2: آقا اگه کاملتر پیدا کردین با جزئیات ممنون میشم بذارید :rose:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

بازیکن که نشدی.شاید دروازه بان خوبی بشی

یادم نمیره وقتی که اومد یوونتوس . یکی از دوستام بهم گفت چه بازیکن خوبی گرفتید . تو جام کنفدراسیون ها ترکوند .
اتفاقا خیلی هم بازیکن خوبیه . فقط موقعی که اومد یوونتوس ، یووه تو شرایط خوبی نبود . همین

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
ملو بی شک از لحاظ فنی یکی از بهترین هافبک های دنیاست ولی خصوصیات اخلاقیش نابودش کرد هیچوقت اون بازی با میلان رو یادم نمیره ، یه ملو بود که با خط هافبک غول میلان میجنگید ، یک تنه یوونتوس رو جلو میبرد ، در حالی که آکوئیلانی مثل دخترها از درگیری فرار میکرد :no:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran

در اینکه بازیکنی با استعدادیه شکی نیست.ولی اشتباهاتش خیلی زیاد بود :sad1: .شاید برای اعتماد به نفس پایینش بوده نمی دونم :hmm:
هنوز اخراج های بی موردش که بعضا جریان باری عوض کرد یادمون نرفته.تعدادش یادم نیست که چند بار اخراج شده ولی بیشتر از 3 بار بوده.یا پاس های اشتباهش به حریف,پنالتی و ضربه
آزاد بی مورد که منجر به گل میشد.شاهکارش در جام جهانی مقابل هلند هم که دیگه آخرش بود.هلند غیر از این حالت نمی تونست برنده باشه.بازی ای که باید 3-0 میشد 2-1 باختند.درسته که پاس گل داد ولی یه گل به خودی عجیب و کارت قرمز بی مورد باعث باخت برزیل شد :fp:

[img width=480 height=320]http://www.shiaupload.ir/images/41738775817773068267.jpg[/img]

[img width=480 height=319]http://www.shiaupload.ir/images/38696152292401592866.jpg[/img]

تصویر تصویر تصویر تصویر
تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
این کارش باعث میشه آخر فصل با قیمت خوب ازمون بخرنش. باز نگن قرضی :1:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts
کیا مثل من دوست دارن تو دور بعدی بارسلونا به گالاتاسرای بخوره و ملو وسط بازی یهو قاطی کنه ژاوی و مسی رو با هم کادو پیچ کنه :1: :1: خیلی دوست دارم ژاوی و اینیستا بخورن به تور یه کله داغی مثل ملو بعد ببینم چیکار می تونن بکنن :222:

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,155 posts
سلام بابا ژاوی و اینیستا کیلو چند؟ اگه به ملو باشه و درست حسابی قاطی کنه هنوز نیمه اول بازی رفت تموم نشده کل تیم بارسلونا با مربی و خدم و هشمشون فرار میکنن دعا کنید بخورن به هم و ملو خون به مغزش نرسه

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,940 posts

کیا مثل من دوست دارن تو دور بعدی بارسلونا به گالاتاسرای بخوره و ملو وسط بازی یهو قاطی کنه ژاوی و مسی رو با هم کادو پیچ کنه :1: :1: خیلی دوست دارم ژاوی و اینیستا بخورن به تور یه کله داغی مثل ملو بعد ببینم چیکار می تونن بکنن :222:

مطمئنا هیچ کس به اندازه حسن دوست نداره گالاتاسرای به یووه بخوره و بتونه ملو رو سیر فحشش کنه :lol: :Facepalm:

ببخشید واسه اسپم :Facepalm:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
من هیچگاه از بازگشت ملو به تورینو خوشنود نمیشم مگر به عنوان رقیب :evilgrin:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
ملو و ویدال مقابل هم !!! :102: فکر کنم وسط بازی یه چند تا مشت به هم بزنن :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
درسته دیوونه هستش درسته نمیتونه رو اعصابش مسلط باشه درسته خیلی با توپ ور میرفت درسته تیم رو نابود میکرد ولی من دوسش دارم :cry2:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
درست به اندازه امایوری ملو رو هم دوست دارم واقعا این دو بازیکن لیاقتشون خیلی بیشتر از اینها بود ولی حاشیه ها و مسایل روحی مانع از پیشرفت اونها شد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
فلیپه ملو دوست داشتنی ! هنوز با اینکه یوونتوس نیست دوستش دارم و براش آرزوی موفقیت میکنم ، ولی خیلی خوشحالم که پارسال توی یوونتوس نبود چون مطمئن بودم با یک حرکت تیم و نابود میکرد ! همیشه منافع تیمی به منافع شخصی ارجعیت داره ! پس بهتره تا وقتی که نتوسنته از مغزش درست استفاده کنه دور و بره یوونتوس پیداش نشه !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
احمق دقیقه 60 مستقیم اخراج شد .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
^^^^ همینه که هست ، تشخیص داده اگر تیمش 10 نفرِ بشه بوراک میتونه هتریک کنه :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts

احمق دقیقه 60 مستقیم اخراج شد .

بازی با بشیکتاش؟
90 دقیقه بازی کرد
مشکلی نداشت احراج هم نشد

2-1 هم بردن

PaoloDC

PaoloDC

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 79 posts

بازی با بشیکتاش؟
90 دقیقه بازی کرد
مشکلی نداشت احراج هم نشد

2-1 هم بردن

:13: :13: :13:

[img width=480 height=460]http://www.shiaupload.ir/images/28669940305950808339.jpg[/img]

:2qcmh45:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
من صحبت هام رو تکذیب می کنم :fp:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts
خیلی وقته صحبتی از فیلیپه ملوی دوست داشتنی نیست . یه عکس می خوام از ملویِ دوست داشتنی بزاریم واستون تا حال کنید :1: :

تصویر

:np: :np: :13: :np: :np:

بله این آقایی که دستِ راستِ دروگبا وایساده کسی نیست جزء فیلیپه ملویِ خودمون :np: ببینید لامذهب چقدر وزن کم کرده ! حالا معلوم نیست خودش وزن کم کرده یا نه رفته سمته اون چیزا ! :65: اصلا کپیه این فایتر های سبک وزن UFC شده :1: با این هیکل فکر کنم جوونیکو هم اگه الان باهاش تنه به تنه بشه بتونه ملو رو زمین بزنه :np: :1:

البته اینجا باید به یه نکته هم دقت کرد . برزیلی ها معمولا وقتی پا به سن می زارن شروع می کنن به چاق شدن . رونالدو , آدریانو , رونالدینیو و ... ! اما ملو بر عکس اینا تازه خودش رو لاغر کرد :1: خدایی همین چیزاش دوست داشتنیش می کنه :222:

پ.ن 1 : شدید منتظر رویاروییش با پپه تو بازی با رئال هستم ! بزنه یه حالی به این پپه بده که الکی گندش نکنن اینقدر :3:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users