پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-لاتزیو : آخرین بازی شیر تورین

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
192 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

الویت های من تو این بازی :

سلام
منظور رضای عزیز اولویت هست ;D

به نظر من ترکیب رو دست نمیزنه ، چون این بازی خیلی مهمه و نمیشه ریسک کرد و با یه ترکیب جدید واردش شد
و مطمئنم به تیم پیروز دست نمیزه ، یاکی ممکنه توی بازی با سیه نا افتضاح بوده باشه ولی چندین بازی قبل اون بازی فوق العاده بوده ، پس میشه اون رو یه اتفاق قلمداد کرد
باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امائوری هم دچار مشکل از ناحیه ی پا دچار مشکل شدید تری شد و احتمال حضورش توی بازی مقابل لاتزیو کاهش یافت

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام این آمائوری بیچاره هم بعد از درخشش چقدر مصدومیت براش پیش اومد امیدوارم فصل بعد انقدر مشکل مصدومیت نداشته باشیم باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دچلیه و تیاگو به دلیل مصدومیت جدا تمرین کردند.و ممکنه حتی به بازی نرسند.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اگر ده چلیه به بازی نرسه فرارا مجبوره با سه مدافع بازی کنه!! چون مولینارو و گریگرا هم نیستن و در کناره ها فقط زبینا رو داریم و با توجه به اینکه بازی خیلی حساس هست فکر نمی کنم کسی از جوانان در ترکیب ثابت قرار بگیره. خدا رو شکر رانیری نیست چون اگر بود احتمالا زبینا رو می ذاشت دفاع راست و مارکیونی رو دفاع چپ :D

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

اگر ده چلیه به بازی نرسه فرارا مجبوره با سه مدافع بازی کنه!! چون مولینارو و گریگرا هم نیستن و در کناره ها فقط زبینا رو داریم و با توجه به اینکه بازی خیلی حساس هست فکر نمی کنم کسی از جوانان در ترکیب ثابت قرار بگیره.
خدا رو شکر رانیری نیست چون اگر بود احتمالا زبینا رو می ذاشت دفاع راست و مارکیونی رو دفاع چپ :D

فکر نمیکنم امین جان .....

احتمالا ملبرگ و لگروتالیه رو وسط میزاره و زبینا وکیلینی هم در جناحین مثل کاری که در بازی با سینا کرد ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

خدا رو شکر رانیری نیست چون اگر بود احتمالا زبینا رو می ذاشت دفاع راست و مارکیونی رو دفاع چپ :D

یا ممکن بود اول کامورانزی رو دفاع چپ بازی بده و بین نیمه چون خوب کار نکرده به جاش مارکیونی رو بیاره هافبک راست :lol:

البته نهایتش اینه که کیه لینی چپ بازی کنه همونطور که صدرا گفت.مثل 10 دقیقه آخر بازی با سیه نا.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام آره همونی که صدرا گفت میشه کیه لینی دفاع چپ میشه اینطوری بهترم میشه ، سمت چپمون کامل بسته میشه ، فقط بدیش اینه که کیه لینی هر چقدر دفاعش توپه ، حملش صفره ;D امیدوارم فرارا با یه نتیجه دهن پر کن خودشو نگه داره ، نمیخوام کابوس کونته سرمون بیاد باتشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
به گزینه های دفاعیتون آریائودو رو هم اضافه کنید ...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من تازه الان لیست مصدومین لانزیو رو دیدم!تقریبا هیچ کس رو ندارن! روکی-زاراته-پاندف-سیمونه اینزاگی-مانفردینی-کریباری کمتر از سه تا به این تیم بزنیم باخت حساب میشه ;D

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام الان خبر تمدید قرارداد ندود رو توی خبرگزاری های ایران دیدم در مورد مصدومین لاتزیو واقعا اگر اینطوری باشه اینها مهاجم ندارن که بزارن پس با کی میخوان بازی کنند ؟ ;D باتشکر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این طور که من خوندم چندین بازیکن از تیم جوانان دعوت خواهند شد! ضمن اینکه لاتزیو هیچ انگیزه ای برای این بازی نداره!میانه جدول هست و به واسطه قهرمانی جام حذفی رفتنش به جام یوفا هم قطعی شده!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام با اینکارها میخوان کار فرارا رو کوچیک کنند ولی من مطمئنم لاتزیو جنازشم انگیزه داره جلوی یووه باتشکر

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
دفاع ما! به نظرم بد نشه ها! جورجو چپ، زبینا راست، لگرو و آریائودو وسط! اتفاقا من به شدت مشتاقم که دوباره جورجو رو چپ ببینم! بعدم کمال، بابا کجا جورجو تو حمله 0ـِه؟!!؟؟؟ یه وقتایی خوب نفوذ می کرد یادمه! دیگه اَ مولی که بهتره!! ملبرگ نیست؟؟؟ منم  بعید می دونم که لاتزیو خیلی بی انگیزه ظاهر شه! ولی خب، بسیار جای سرور و خوشحالیست که پاندف و زاراته و روکی نیستن! پس بابا، با این حساب این لاتزیو، هیچی نیست!! هیـــچی! ***خوبه! خدافظی پرشکوهی می شه!! :دی: [رضا! این شد سه تا! یعنی این آخرین پستمه...؟! :دی: ! ]

sialmo

sialmo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
کاش بازیه کوپا که ما به لاتزیو باختیم الان بود رانیری لعنت به تو زودتر میرفتی حداقل کوپا رو میگرفتیم ولی در کل یووه 100درصد میبره و 100 درصد نایب قهرمان امسال و قهرمان لیگ ایتالیا و لیگ قهرمانان و کوپا سال بعد میشه (سال بعد پراهن ووه ستاره بارون مشه) :Juveflag: در مورد ندود هم یه حسی به من میگه فصل بعد هم میمونه(خدا کنه بمونه) :biggrin:

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فكر كنم توي سيت هاي مختلف ليست مهاجمين لاتزيو رو بجاي ليست مصدومين چاپ كردن. چهار تاي اول كه رسما مهاجمن و مصدوم اگه باشن لاتزيو بايد به سبك رم با 10 تا هافبك بازي كنه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام الان رفتم نگاه کردم واقعا لاتزیو مهاجم نداره جلوی ما ولی خوب دفاع که دارن ، اینطوری خط حملمون رو محک میزنیم ;D البته لدسما رو دارن ، فکر کنم اون اذیت کنه با تشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بعد از حذف از کوپا الان تیم باید با انگیزه انتقام به میدون بره تا ضمن قطعی کردن مقام دومی درس خوبی هم به بیانکوچلستی ها بده. ممکنه این بازی آخرین بازی ندود باشه تو سری آ و بعد از این دیگه گلوله آتشین رو تو زمین مسابقه نبینیم.خیلی غم انگیزه میشه...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فقط يووه ببره اونم نه با يكي دو گل بلكه با گلهاي زياد تا حداقل پاول با خاطره و برد شيرين بره . هيچ چيزي نميتونه جواب محبتها و تعصب اين فوق ستاره تاريخ فوتبال رو بده و فقط اميدوارم كه با گل و بازي زيبا ببريم كه قطعاً همينطوره ...

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
انشااله كه امسال دوم ميشه با يه برد پر گل .. :Juveflag: :flag3: :ultra: :scarflong: scarf:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی