پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-لاتزیو : آخرین بازی شیر تورین

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
192 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
احتمال داره اواسط بازي بجاي ندود بياد توي زمين تا همه دنيا بفهمن كه تنها كسيه كه لياقت جانشيني بزرگترين چك تبار تاريخ فوتبال روو داره سبا ست...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

بازی کردن جووینکو با توجه به اینکه این بازی به احتمال زیاد آخرین بازی ندود هست خیلی کمه.

بابا نمیره ...... من مطمئنم میمونه  :yes:

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
گربه سیاه یوونتوس رو باید در بازی اخر ببریم تا یک تصویه حساب در آخر فصل با لاتزیو کرده باشیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
لاتزیو این فصل واقعا ادیتمون کرده !!! توی این بازی باید جبران کنه یووه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اگر بر فرض که پاول این آخرین بازیش باشه خیلی بازی جالبیه براش چون اون با لاتزیو رشد کرد و تبدیل به یک ستاره شد و با یووه به افتخار و شهرت و بزرگی بیشتر رسید .

SOURINHO

SOURINHO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
درود ای کاش خداحافظیش مثل مالدینی نشه! :(

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

اگر بر فرض که پاول این آخرین بازیش باشه خیلی بازی جالبیه براش چون اون با لاتزیو رشد کرد و تبدیل به یک ستاره شد و با یووه به افتخار و شهرت و بزرگی بیشتر رسید .

سلام
بر خلاف بقیه ، وقتی حرف از خداحافظی پاول میومد من ناراحت نمیشدم ، چون حس میکردم این واقعیت فوتباله
ولی با این حرف بابی واقعا یک لحظه حس عجیبی بهم دست داد ، واقعا خیلی سخته که بخوایم بهترین بازیکن جهان در سال 2003 رو از دست بدیم
اینم نباید فراموش کنیم که خیلی در خفا داره اینکار انجام میشه ، میلانی ها برای خداحافظی مالدینی همه جا جار زدن ولی کمتر کسی به خداحافظی ندود توجه کرده ، البته این مارو امیدوار میکنه که تمدید کنه

در مورد بازی با لاتزیو بگم واقعا دوست دارم سبا بازی کنه ، به نظر من اگر نیمه اول به سبا بازی بده و نیمه دوم ندود رو جانشینش کنه بهتره
چون اینطوری ندود تا آخر بازی هست و میتونه وداعی با همه ی یوونتوسی ها و هم تیمی های سابقش داشته باشه
باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
حالا که صحبت از خداحافظی ندود شد من یاد خداحافظی بیریندلی افتادم ..... لعنت به رانیری در اخرین بازی فصل گذشته همه منتظر اومدن اون به بازی بودن اما رانیری حتی یک دقیقه هم به اون بازی نداد ......... واقعا ناراحت کننده هست که بعد از حدود یازده سال بازی و افتخار بهمراه یووه این چنین از فوتبال کناره گیری بکنه .

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آره دقیقا منم این نکته واسم جذاب بود  :)

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال

حالا که صحبت از خداحافظی ندود شد من یاد خداحافظی بیریندلی افتادم ..... لعنت به رانیری در اخرین بازی فصل گذشته همه منتظر اومدن اون به بازی بودن اما رانیری حتی یک دقیقه هم به اون بازی نداد ......... واقعا ناراحت کننده هست که بعد از حدود یازده سال بازی و افتخار بهمراه یووه این چنین از فوتبال کناره گیری بکنه .

بریندلی از فوتبال خداحافظی نکرده و در سری ب در تیم پیزا بازی میکنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب این ربطی نداره !!!! بازی اخرش که توی یوونتوس بود ؟ پس با هیچ دلیلی نمی شه توجیهش کرد به نظر من !!! با هم نگاهی هم به امار دو تیم میندازیم : در ده دیدار اخیر دو تیم 4 پیروزی، 4 تساوی، 2 شکست، 18 گل زده و 14 گل خورده به نام یووه ثبت شده است . در مجموع لاتزیو و یووه 151 بازی را برابر یکدیگر انجام داده اند و سیاه و سفید پوشان به 71 پیروزی، 39 تساوی، 41 شکست، 159 گل زده و 182 گل خورده دست یافته اند .

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
جالب اینجاست که یووه بیشتر از لاتزیو برده ولی در گل زده از این تیم عملکرد ضعیفتری داشته؟؟؟

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

خوب این ربطی نداره !!!! بازی اخرش که توی یوونتوس بود ؟ پس با هیچ دلیلی نمی شه توجیهش کرد به نظر من !!!

با هم نگاهی هم به امار دو تیم میندازیم :

در ده دیدار اخیر دو تیم 4 پیروزی، 4 تساوی، 2 شکست، 18 گل زده و 14 گل خورده به نام یووه ثبت شده است .

در مجموع لاتزیو و یووه 151 بازی را برابر یکدیگر انجام داده اند و سیاه و سفید پوشان به 71 پیروزی، 39 تساوی، 41 شکست، 159 گل زده و 182 گل خورده دست یافته اند .

تیمی تو ایتالیا هست که تو امار بازی هاش با یوونتوس
بردهاش از یووه بیشتر باشه؟

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
میشه بپرسم کی به پیروزی لاتزیو رای داده؟؟ :2mo5pow:

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
می خواید به پیروزی لاتزیو رای بدم؟؟؟؟ بگید زودتر... دفعه های پیش به یووه را میدادم هی نتیجه نمیکرفتیم تا اینکه دفعه پیش اشتباهی به سیه نا را دادم بردیم... خلاصه فکراتون رو بکنید و بهم اعلام کنید :biggrin:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اگر این کارو بکنی لطف بزرگی کردی :دی:

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
اینم میبریم

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

می خواید به پیروزی لاتزیو رای بدم؟؟؟؟
بگید زودتر...
دفعه های پیش به یووه را میدادم هی نتیجه نمیکرفتیم تا اینکه دفعه پیش اشتباهی به سیه نا را دادم بردیم...
خلاصه فکراتون رو بکنید و بهم اعلام کنید :biggrin:

پس علت نتیچه نگرفتن تیم مشخص شد
درضمن
شما لطف میکنی

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
پس هر چه زودتر zirh رو از فروم اخراج كنيد تا يووه نتيجه بگيره. :دی: :دی:

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
این بازی هم مثل بازی رفت حساسیت زیادی داره بازی رفت امید وار بودیم به حدهاقل امتیاز با اینتر برسیم و لی.... الان هم امید واریم با امتیاز دادن احتمالی میلان دوم بشیم !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی