پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استادیوم

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
187 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها از همین الان تمامی برنامه های ۱۸/۱۱/۸۶ خودتون رو کنسل کنید چون یک ادم بزرگ میاد ورزشگاه ازادی انتونیو کابرینی ستاره یوونتوس در سالیان گذشته باید کاری کنیم که همه تعجب کنند حتی خودمون من از الان دارم پرچم های خوش امد و این چیزها رو اماده می کنم و همه باید یک جای خوب توی استادیوم پیدا کنیم و جمع بشیم این کار 2 تا مزیت داره 1 - خوش امد گویی به کابرینی ستاره سال های پیش یوونتوس و می فهمند که ایران خیلی یوونتوسی داره 2 - تمام ایران دیگه می فهمند که کانون هواداران یوونتوس در ایران وجود دارد و توی ایران قوی ترین هست و جنبه تبلیغاتی قوی داره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته باید یا شب قبلش یا 48 ساعت قبلش هم بریم سر تمرین تیم سوریه یا در هتل محل اقامتش تا هم عکس یادگاری بگیریم و هم این که بهش از طرف کانون هواداران یووه به رسم یادبود چیزی رو اهدا کنیم . فراموش نکنید آنتونیو کابرینی در تیم قرن یووه در سمت چپ مدافع برتر شده و یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال دنیاست .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
فردا بازی ایران با هانزاروشتوک رو قراره بریم استادیوم ، هرکی دوست داره بیاد اعلام آمادگی کنه . فعلا من و نوید هستیم .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
دوستان عزیز من هم برای بازی سوریه و ایران میام منو یادتون نره ها بگید کی بیام تا با هم بریم استقبال کابرینی اگه شده من یه هفته قبل بازی میام تهران جون من بگید برنامه چطوریه اصلا بازی برای کی هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم روز 18 بهمن ماه همگی با پلاکارد و تریپ یوونتوسی می رویم استادیوم ازادی

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
منم بازي با سوريه رو هستم.تيم ملي ايران كه اصلا برام مهم نيست ولي بخاطر كابريني هم شده ميام.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

منم بازي با سوريه رو هستم.تيم ملي ايران كه اصلا برام مهم نيست ولي بخاطر كابريني هم شده ميام.

سلام علي جان
اين عرق مليت من رو تحت تاثير قرار داد
با تشكر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

سلام علي جان
اين عرق مليت من رو تحت تاثير قرار داد
با تشكر

خب كابريني هم كه از سوريه رفت.منم بخاطر عرق ملي!!!!!!! بالا م و با توجه به علاقه به عمو علي كفاشيان اصلا به استاديوم نمي رم.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بابک جان و بقیه بچه ها مخوایم دوباره رفتن به استادیوم رو شروع کنیم از بازی پیروزی هم شروع می کنیم روز یکشنبه ساعت 15 : پیروزی - ابومسلم هر کسی که میاد همین الان اعلام کنه منتظریم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یکشنبه که بازی یووست.بعیده کسی همراهیت کنه! ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

بابک جان و بقیه بچه ها مخوایم دوباره رفتن به استادیوم رو شروع کنیم
از بازی پیروزی هم شروع می کنیم
روز یکشنبه ساعت 15 :
پیروزی - ابومسلم

اگه اشتباه نکنم پرسپولیس - ابومسلم مشهد، 13:30 هست

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
نمیدونم والا من از تو روزنامه خوندم زده بود ساعت 15 امین جان نکته جلب اینجاست که خودمم نمیتونم خودم رو همراهی کنم چون اصفهانم واسه بقیه بچه ها گفتم میخوام مجدد استارتش رو بزنم فقط

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من الان چک می کردم توی سایت ها ساعت بازی پرسپولیس - ابومسلم به 3 صورت اومده بود یکی زده بود 13:30 - یکی زده بود 15 و در اخر هم که دیدیم 15:45 بود واقعا نمی دونم چرا اینجوری هست

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من که دور استادیوم رو خط قرمز کشیدم . نه وقتش رو دارم نه اینکه استادیوم های ایران رو اونقدر با ارزش میدونم که برم و روی سکوهای کثیفش بشینم و موقع آب خوردن هم از دوش حموم آب بخورم ! امکانات ورزشگاه های ما در حد لیگ دو نپال و جزایر قناری هستش !

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اما بابک جان تا چند وقت پیش همچین نظری نداشتی و تقریبا همه بازی ها رو میرفتی

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من نیم فصل اول به غیر 2-3 بازی همشو رفتم ولی الان پشیمونم چون واقعا ارزش نداشت و حاضر نیستم خودم رو علاف کنم و برم تو اون استادیوم های درپیت خودم رو بزارم سرکار ! فوتبال فقط اروپا چون اندازه پولی که از تماشاگر میگیرن 10 برابر بهش امکانات میدن نه مثل اینجا که میمیرن یه سرویس بهداشتی اضافه کنن ...

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من توي عمرم با تمام علاقه‌اي كه به تماشاي فوتبال دارو فقط 1 بار رفتم استاديوم. اونم سال 73 بود بازي تيم المپيك ايران با امارات. اون 1 روز به اندازه تمام عمرم فحش شنيدم و بعد از اون هم ديگه پام رو استاديوم نگذاشتم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
جمعه من و نوید میخوایم بریم استادیوم . بازی ساعت 5 هستش و هرکی خواست بیاد اینجا اعلام کنه .

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من قصد دارم بازی روز شنبه پیروزی سایپا رو برم استادیوم مطمئن هم هستم که بابک پای ثابت این قضیه هست هر کس دیگه ای هم که خواست به جمع ما اضافه بشه با من و یا بابک تماس بگیره

kral

kral

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 63 ارسال

پیروزی

پیروزی؟
این چیه نوشتی؟ ما تیمی به اسم پیروزی نداریم! فقط پرسپولیس
پایگاه رسمی باشگاه فرهنگی و ورزشی پرسپولیس تهران.
www.perspolis-club.ir
نگاه کن! رو سر در سایت رسمیش نوشته پرسپولیس!!! اونوقت تو میگی پیروزی؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی