پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استادیوم

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
187 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
این علیرضا هم فقط دلش می خواهد به همه چیز و به همه گیر بده حالا به چه دلیلی خدا می دونه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسین جان منم با علیرضا موافقم پیروزی خیلی اسم داغونیه و من اصلا ازش خوشم نمیاد همیشه پرسپولیس زلزله بوده و ما اصلا پیروزی نداریم با تشکر

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
با توجه به شرايطی که پرسپوليس داره ديگه نبايد استاديوم رو از دست داد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
همچنان من و بابک به روند حمایتیمون از تیم پیروزی ( نمیدونم چه کرمیه دوست دارم بگم پیروزی با این که خودم ازش بدم میاد ) ادامه میدیم و هر 3 بازی باقیمونده رو هم استادیوم میریم و هر کسی خواست به جمع ما اضافه بشه خوشحال میشیم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خیلی ممنون از استقبال بی نظیر همه بچه ها برای رفتن به استادیوم با توجه به اینکه استقبال خیلی زیاده و ما ظرفیت نداریم مجبور شدیم از این به بعد نوبتی ببریم بچه ها رو اما برای بازی روز شنبه مقابل سپاهان با توجه به تمهیداتی که مدیریت کانون در نظر گرفته حضور برای عموم ازاد است لازم به ذکر است که بعد از پایاین بازی نیز در صورت کسب عنوان قهرمانی مراسم کارنوال شادی خواهیم داشت و در صورت باخت هم خودتون میدونید دیگه ... از بذل توجه شما قبلا سپاسگذاریم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خب پس از استقبال بی نظیر بچه ها برای حضور در استادیوم در فصل گذشته این فصل هم میخوایم همین روند رو ادامه بدیم من 15 روز زودتر گفتم تا بعد نگید نگفته بودی یا هر چیزدیگه ای هر کسی که برای بازی پیروزی سایپا میخواد بیاد استادیوم با من یا با بابک تماس بگیره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نوید جان مگه زمان بازی مشخص شده که میگی 15 روز قبل گفتم ؟ والا من جایی ندیدم زمان و ساعت بازی رو بزنه با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
قفل و به آرشيو منتقل شد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی