پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استادیوم

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
187 پاسخ برای این موضوع

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
سلام به همه دوستان واقعا دیروز خیلی عالی بود به خصوص پدیرایی بی نظیر دوست بابک جان انصافا همه چیز مهیا بود و بابک ایشالا قول میده که از این به بعد با دوستش بیاد !!! البته پیاده روی استادیوم تا اکباتان هم خیلی حال داد ( اره جون خودت) !!!! ولی جدا از شوخی خیلی عالی بود هر چند فکر نکنم فعلا بشه توی استادیوم یوونتوس رو تشویق کرد چون که واقعا شلوغه اما میشه پرسپولیسی رفت نه یوونتوسی قرار بعدی ما هفته اینده یک شنبه بازی پیروزی راه اهن از همین الان منتظر تماس های اعلام امادگی های شما هستم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من بازي استقلال پرزسپوليس عيد فطر اگه زنده بودم و تهران بودم حتما همراه تن ميام(پارسال از نويد و حسين پينتوريكو كلي چتربازي كرديم توي اون بازي)

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آقا واسه یکشنبه هفته آینده من و روزبه قطعی شدیم ... نوید هم 99 درصد میاد . کمال رو هم به زور میاریم . پس اگه کسه دیگه میاد اعلام آمادگی کنه ...

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
بچه ها هیچوقت بازی پرسپولیس از دست ندید.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من 100% میام این اخرین بازی پیروزیه که میتنوم برم و حتما میام چون بعدش باید برم اصفهان واسه دانشگاه هرچند بازی پیروزی استفلال رو هم میرم بازی بعدی رو هرکی میاد اعلام کنه جای ما هم واسه تماشای بازی جایگاه - سکوی 1 تا 3 هرکی میاد با من یا کمال تماس بگیره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من و روزبه که قطعی هستیم ...

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من روزبه کمال و بابک قطعی شده امروز وعده کردیم ساعت 6 روبروی پاساژ گلدیس توی صادقیه اگه کسی خواست بیاد به من زنگ بزنه هماهنگ کنه منتظریم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
شماره نوید : 09126130864

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واسه هفته آینده و بازی پرسپولیس و استقلال هر کس میاد استادیوم اعلام آمادگی کنه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بابک جان فکر کنم خودت و نوید و روزبه و کمال باشید حالا دوستان دیگه هم هر کسی خواست بگه من هم اگه تهران بودم حتتما

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فكر مي كنم سعيد هم باشه من امروز بهش خبر مي دم چون الآن وضعيتش توي دانشگاه طوريه كه تا يك هفته به بيرون دسترسي نداره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته احتمال زیاد بازی یکشنبه هستش . بازم باید ببینیم این فدراسیون تخیل چه روزی بازی رو قطعی میکنه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

واسه هفته آینده و بازی پرسپولیس و استقلال هر کس میاد استادیوم اعلام آمادگی کنه .

من اگه بازم شب ساعت 11 بهم بزنگيد و بگيد بيا بريم ميام...فقط اگه يكشنبه بازي بود و يكشنبه تعطيل هم بود...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3444 ارسال
خيلی زود دارين حرکت ميکنيد من با توجه به آين که بايد يه جور کلاس ها رو بپيچونم و تهران رو هم درست و حسابی بلد نيستم فکر نکنم بتونم تا قبل 10 حرکت کنم از مانی عزيز هم تشکر ميکنم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
برای بازی پیروزی استقلال باید صبح زود بریم البته اگه بابک به قولش عمل کنه بابک جان قولت که یادت هست؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره واقعا ً لطفش به از صبح زود رفتنشه مخصوصا ً شما ها كه چند نفري مي رين

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

برای بازی پیروزی استقلال باید صبح زود بریم
البته اگه بابک به قولش عمل کنه
بابک جان قولت که یادت هست؟

حالا من یه چیزی گفتم ;D تو چرا باور میکنی ;D تازه تو که گفتی نمیتونی بیای ??? :'( جون من بیا و اون ماشین قشنگت رو هم بیار ;D

ولی در کل چون به احتمال خیلی خیلی زیاد بلیت ها پیش فروش میشه احتیاجی نیست از ساعت 6 صبح بریم ... بازی ساعت 3 و نیم هستش . 12 اونجا باشیم حله .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ماشينش خوراك منه...(206 صندوق ... دار) بروبچ من اگه يكشنبه تعطيل بود حتما ميام.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
چون بلیت رو احتمال زیاد آخر هفته پیش فروش میکنن , پس دوستانی که میخوان بیان باید برنامشون رو قطعی کنن و بلیت رو تهیه کنن . پس زودتر اعلام آمادگی کنن .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
چهارشنبه و پیج شبنه پیش فروش می شه ذیگه خیالتون راحت باشه بچه ها

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی