پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیگو ریباس

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
825 پاسخ برای این موضوع

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

در ضمن امید این چه حرفیه که تاکتیک یووه قدیمی هستش یووه الا داره یکی از نوین ترین فوتبال ها رو ارائه میده که اگه بحث های رای رو بگیری از نظر سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله سریع ترین تیم هستش
توجه کنی با چند پاس از دفاع توپ به حمله میرسه

البته احسان واسه اینکه بحث تاپیک منحرف نشه، من خیلی دوست دارم این بحث سیستم رو توی تاپیکش انجام بدیم. اما الان سیستم 2-4-4 منسوخ شده و سیستم های 1-3-2-4 و 3-3-4 کاملا ضد این سیستم هستند، اگر هم به خوایم علل ضعف تیمای ایتالیایی رو توی خارج از ایتالیا بررسی کنیم، همین سیستم مهمترین عامل هست به نظر من، دیگو با سیستم 2-4-4 دلنری به جایی نمیرسید، اما اگه تغیر سیستم داشتیم من مطمئنم کاملا جواب میداد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

شک نکنید وجود دیه گو خیلی بیشتر بهمون کمک میکرد و تمرکز حریف ها صرفا روی کراسیچ نبود

طوری که پارسال صرفا دیه گو رو میزدن

اما خب سیستم تیم خیلی مهمه ، اگه قرار بود سیستم هافبک ها و مهاجمهای یووه اینطوری باشه ، :

-------------یاکی
-------------------------------کوالیارلا

-------------------دیه گو

کراسیچ مارکیسیو

-------------------ملو

که به نظرم اصلا دل نری و کلا این تیم نمیتونه با یه هافبک دفاعی بازی کنه !!!

مشکل فصل پیش یووه همین بود دیگه ! ملو یک نفره باید در مقابل خط دفاعی بازی میکرد و علاوه بر کارهای دفاعی، باید توی کارهای تهاجمی هم شرکت میکرد و همین باعث شد کم کم افت کنه و بشه بدترین بازیکن سری آ !
تو ایتالیا و با انی فشردگی که تیم ها دارند، حماقت محض هست با یک هافبک دفاعی بازی کردن، کاری که چیرو فرارا انجام داد و دید نتیجه ش رو !

وقتی که یووه با 4-4-2 داره نتیجه میگیره، من نمیدونم چه اصراری هست برای اینکه این سیستم رو ضعیف جلوه بدیم بخاطر دیه گو !
بصیر، این تیمی که تو چیدی برای فصل پیش هست، نه این فصل ! وگرنه چه کرمی بود که آکوئیلانی جذب بشه ؟!
یووه با دو هافبک دفاعی (هافبک وسط) بازی میکنه؛ نه یک هافبک دفاعی و یک هافبک تهاجمی !

منم مثل شما دیه گو رو دوست داشتم و دارم و امیدوارم موفق باشه، ولی نه دلنری رو مقصر میدونم در رفتنش، نه ماروتا رو !
یووه به تغییر احتیاج داشت، تغییری که باعث رفتن بازیکن های بزرگ تر از دیه گو هم شده ! تره زگه و کامورانزی.

دیه گو فقط به یک شرط می تونست تو تیم بمونه اونم اینکه مهاجم بازی کنه، که به نظر من در حال حاضر اصلا نبودش احساس نشده؛
ضمن اینکه یک بار دیگه تاکید میکنم شک ندارم فروش دیه گو با اهداف خاصی صورت گرفته که من و شما ازش خبر نداریم ! که البته اگه خبر داشتیم خیلی مضحک میشد !
چیزی که هممون قبولش داریم اینه که یووه الکی بازیکنی رو از دست نمیده؛ پس دیه گو الکی نرفته !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بهمن منم گفتم اگه دیه گو میموند و بازیش میدادیم ، اینطوری بازی میکردیم که اصلا با این تیم نمیشه ! تهش رو نخودی :دی بدیش این بود که فقط اونجا میتونست بازی کنه و خوبیش این بود تو اون پست عالی بود

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ديگو در گفتگو با Sky 24 : " بازيكنان در بوجود آمدن اين بحران مقصر نيستند ، مديران و كادر فنى در پديد آمدن اين مشكلات نقش داشتند ، بازى يوونتوس برابر پالرمو را تماشا كردم ، در اين ديدار بازيكنان نمايش خوبى ارائه نكردند البته اين بازيكنان با استعداد و كيفيت بالا هستند اما كادر فنى نمى تواند به خوبى از آنها استفاده كند ، بنظر ميرسد كه كادر فنى نمى توانند فوتبال را به خوبى درك كنند "

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

دیروز ولسبورگ با مونشن گلادباخ بازی داشت که دیه گو همه کار کرد ! پنالتی خراب کرد، 2 تا گل زد و کارت زرد هم گرفت !
تیمش هم 2-1 برد.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یه کاشته اثتثنایی مدل الکس زد خیلی خوشحالی هم کرد بعد گل اون یکی دیگه هم پنالتی بود این چند وقته خیلی فشار اورده بودن بهش و میگفتن که بد بازی میکنه ولی دیشب خوب کار کرد و تیمش هم بعد از 4 باخت رنگ برد رو به خودش دید

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
فك كنم يادتون رفته در اين تائيك رو هم قفل كنين ! ولي اي كاش نميرفت :sigh:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
فک نکنم لازم باشه قفل بشه چون جزء ارشیو هستش بزا باشه هر چند وقت یه بار میایم و یه چیزی میگیم در موردش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی بازی سرونشت ساز هفته ی پیش ولسفبورگ که سرنوشت سقوط یا بقای این تیم رو مشخص می کرد، ماگات از دیگو استفاده نکرد، دیگو هم عصبانی شد و تیم رو ترک کرد و باعث شد رابطه ی باشگاهش باهاش بد بشه. این بار اولش هم نیست که با باشگاه درگیر میشه، یه بار هم توی یه بازی حساس میره پنالتی رو از پنالتی زن اول تیم میگیره و خودش می زنه، که خرابش می کنه و بازی رو 1-0 می بازند. امروز ماگات گفته : دیگو دیگه در تیم اول ولسفبورگ بازی نخواهد کرد. اگر تیمی اون رو می خواد می تونه باهاش مذاکره کنه. گفته میشه ولسفبورگ حاضره اون رو 10 میلیون بفروشه !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

چرا خودمون نخریمش؟ :دی: 10 میلیون واقعا مفته!
اینجور که پیش میره دو فصل دیگه قیمت این بازیکن 1 میلیون تومن اعلام میشه :دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
Melo , Pirlo , Krasic , Bastos , Digeo :cry2: استثنائي ميشه . به نظرم ميتونست Diego يه فوق ستاره اما تو انتحاب هاش بد عمل كرد و البته بدشانس هم بود فوق العاده ميشه بياد دوباره ولي تقريبا غير ممكنه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
مسئولان لیورپول برای به خدمت گرفتن دیه گو ابراز تمایل کردن!

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
دیگو از یه تیم چینی پیشنهاد داره با دستمزد 5.5 میلیون یورو

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
چین؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیگو نیم میلیون یورو توسط ولسفبورگ به خاطر رفتارش در آخر فصل جریمه شد !! جریمه خیلی سنگینی برای دیگو بود که البته ولسفبورگ گفته دیگه این بازیکن رو نمی خواد. ولسفبورگ با 10 میلیون دیگو رو می فروشه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اگه می خریدیمش عالی بود اما بازم به سیستم کونته نمی خوره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چرا نمیخوره ؟ میتونه وینگر بازی کنه واقعا حیفه ، 10 میلیون مفته برای بازیکن به این فوق العاده ای باتشکر

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
خدا کنه بیاد این دیگو عشق منه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
می تونه وینگر بازی کنه؟ حالت خوبه؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

اگه بخواد وینگر بازی کنه نصف کاراییشو از دست میده...ولی فصل پیش تو لیگ اروپا و بازی های دوستانه به عنوان مهاجم دوم بازی می کرد که عملکرد خیلی خوبی هم داشت! با این اوصاف یاز هم احتمال برگشتن دیه گو به یووه چیزی نزدیک به صفره!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی