پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیگو ریباس

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
825 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
ببینید شما ها دیگه خیلی تند میرید بعضی ها حتی اونو تا حد الکس و ندود بالا بردن دیگو بازیکن خوبی بود ولی نه دیگه یووه رو بخایم زیر سوال ببریم یوونتوس اونقدر بزرگ هستش که امسال این بازیکنها خیلی میان و میرن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیگو به تلویزیون اسکای گفته که هنوز با دوستانش در یووه در ارتباطه، با ملو، آمائوری، سیسوکو و گروسو در تماس و از اخبار یووه به خوبی آگاهه و براشون آرزوی موفقیت می کنه. گفته من هرکاری از دستم برمیومد کردم، و می خواستم بمونم اما دست من نبود. دیگو همچنین گفته نمی تونه به این سادگی ایتالیا رو فراموش کنه، چون از حضور در ایتالیا خیلی خوشحال بوده.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امروز در حالي كه ديگو در دقيقه 9 بازي ، تيمش رو مقابل لوركوزن پيش انداخت ! درنهايت 3-2 شكست خوردن .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

امروز در حالي كه ديگو در دقيقه 9 بازي ، تيمش رو مقابل لوركوزن پيش انداخت ! درنهايت 3-2 شكست خوردن .

[img width=480 height=294]http://www.tuttosport.com/images/22/C_3_Media_1154522_immagine_l.jpg[/img]

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

ديگو :
بازى اول يووه را ديدم و بنظر من اين فصل نيز بيهوده خواهد بود "

با اینکه میدونید چقدر دیه گو رو دوست دارم اما تا اینجای کار که خیط شده جیگرم :دی:

نتونستم بهش تیکه نندازم شرمنده دیه گو

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ولفسبورگ امسال با این خط آتش فوق العاده نمیدونم چرا انقدر بد نتیجه میگیره البته از مک لارن بیشتر از این انتظار نمیرفت با این اوضاع سه میلیون یوونتوس میپره باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیگو فصل چندان خوبی با ولفسبورگ نداشته. ولسفبورگ در 10 هفته ی گذشته 1 پیروزی داشته و 6 هفته است که برد نداشته. تقریبا اواخر جدول هستند و شرایط خوبی ندارند. در 16 بازی که کرده کلا 4 پاس گل داده که 2 تاش توی یه بازی بوده. اوایل فصل 3 تا گل زد، ولی الان 8 هفته است که گلی هم نزده. البته با 3 گل و 4 پاس گل، نمیشه گفت خیلی افتضاح بوده، ولی با توجه به عملکرد سابق دیگو در لیگ آلمان که یکی از ستاره های این لیگ بود، درحال حاضر بازیکن معمولی بوده برای تیمش که نتونسته تاثیرگذاری خاصی داشته باشه.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خداییش خوب انداختیمش به المان ها

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

دیگو فصل چندان خوبی با ولفسبورگ نداشته.

ولسفبورگ در 10 هفته ی گذشته 1 پیروزی داشته و 6 هفته است که برد نداشته. تقریبا اواخر جدول هستند و شرایط خوبی ندارند. در 16 بازی که کرده کلا 4 پاس گل داده که 2 تاش توی یه بازی بوده. اوایل فصل 3 تا گل زد، ولی الان 8 هفته است که گلی هم نزده.

البته با 3 گل و 4 پاس گل، نمیشه گفت خیلی افتضاح بوده، ولی با توجه به عملکرد سابق دیگو در لیگ آلمان که یکی از ستاره های این لیگ بود، درحال حاضر بازیکن معمولی بوده برای تیمش که نتونسته تاثیرگذاری خاصی داشته باشه.

کل تیم مریضه
وگرنه خط حمله فوق العاده ای داره
آخ من موندم تیم به این نازنینی رو میدن دست استیو مک لارن ؟
اون اگر مربی بود با تیم ملی انگلیس اونطوری نمیکرد
به نظر من اگر یه مربی با سابقه آلمان ، سرمربی این تیم بشه
ولفسبورگ به سرعت بر میگرده

دیه گو واقعا بازیکن شاخیه ، هنوز هم از رفتنش ناراحتم
باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال
انصافا تا اینجای فصل اصلا نبود دیه گو رو حس نکردیم !
کوالیارلا و کراسیچ به قدری عالی بودند که من خودم دیه گو رو علی رغم علاقه ای که بهش داشتم دیگه فراموش کردم !
دیه گو خیلی بد شانس بود که اون اتفاقات برای تیم پیش اومد وگرنه میتونست یک فصل درخشان رو با یووه داشته باشه، ولی من دیگه بهش فکر هم نمیکنم ولی امیدوارم موفق باشه،
بازیکنی که یووه رو دوست داشت و برای موفقیتش تلاش میکرد.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
نه بهمن من باهات مخافم! این فصل خیلی رو اکوییلانی فشار بوده و نفوذ های تیم هم بوسیله کراسیچ و اکثر مواقع به صورت تعویضی رو دوش په په بوده. هر تیمی که برای قهرمانی ارنج شده باید چندین مغز متفکر داشته باشه، به نظر من فروش دیگو کار اشتباهی بود. اگه الان بود میتونست هم به اکوییلانی و هم به خط حمله کمک کنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

این فشاری که به آکوئیلانی و حتی مارکیزیو و کراسیچ اومده ناخواسته بوده !
چون مبنای وینگر بازی کردن مارکیزیو، ضعف دفاع چپ تیم بود و البته درخشش آکوئیلانی، علت فشار به آکوئیلانی هم مصدومیت مارتینز و هر از گاهی سیسوکو و په په بوده.
چون اگه یادت باشه ی موقعی بود که کلا اصلا وینگر نداشتیم به جز کراسیچ و په په، و دفاع چپ تیم هم شدیدا ضعیف بود،
دلنری مجبور بود مارکیزیو رو وینگر بازی بده تا به دفاع کمک کنه، په په رو هم ذخیره کراسیچ میزاشت،

در خط حمله هم همینجوری ترافیک هست ! به الکس به اندازه کافی بازی نمیرسه همین جوری، دیگه اگه دیه گو بود چی میشد ؟!؟

به نظر من نبودش خیلی مسئله بغرنجی (همینه ؟ :1:) نبوده !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من تو این بحث خاص با بهمن موافقم :1: خداییش کمبود دیگو احساس نشده تو این فصل و دلنری همون اول فصل از حرفاش معلوم بود که بازیکنی با سبک بازی دیگو تو تاکتیکش نمیگنجه من یه سوال دارم خداییش اگه دیگو نرفته بود میخاستید کی بیرون بشینه اکو ، ملو ، کراسیچ ،مارکیزیو یا شایدم کوالی کی باید ذخیره میبود پس در کل رفتنش زیاد هم مضر نبود

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
من کاملا طرف دیگو هستم، چون تو یووه خوب بازی میکرد، حقش بود که بمونه، نمیدونم هم چرا دلنری بهش اعتقاد نداشت، یه جای حرف بهمن در باره ی ضعف دفاع های گوش درسته، که ناخود اگاه رو بازی دیگو هم اثر میزاره، اما یووه به دیگو فرصت نداد. البته هنوزم من خیلی اعتقاد دارم که اشکال اصلی از سیستم بازی یوونتوس هست، ببینید الان سیستم2-4-4 منسوخ شده، تیم درجه یکی از این سیستم پیروی نمیکنه، به نظر من این سیستم هم دلیل بد فکر کردن شما درباره ی دیگو هست که اگه بمونه شاید جواب نده. یوونتوس جدید که داره متولد میشه باید بتونه سیستم هایی مثله 1-3-2-4 رو هم پیاده کنه ، که اگه میتونست دیگو پشت مهاجم فوق العاده میشد. البته امیدوارم دیگو تو ولفسبورگ موفق باشه.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
فکر کنم اینا همش بهونه هایی هست که ما داریم برای خودمون میاریم تا نبود دیه گو رو احساس نکنیم ! دیه گو قطعا میتونست امسال به ما خیلی کمک کنه ! حداقل این رو تو بازی های پیش فصل به خوبی نشون داد ، توی تیم کاپ و جام برلوسکونی در حالی که همه تیم از دفاع تا نوک حمله بد بازی میکردن ، دیه گو تنها بازیکن قابل اتکای تیم نشون می داد ! ولی به هر حال ما دیه گو رو از دست دادیم ، اونم فقط با 15 میلیون یورو ، فقط خوشحالم که خیلی نبودش احساس نشده ، کوالیارلا به خوبی جای دیه گو رو پر کرده ، اصلا فکر نمی کردم که نبود دیه گو تو این فصل احساس نشه !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

فکر کنم اینا همش بهونه هایی هست که ما داریم برای خودمون میاریم تا نبود دیه گو رو احساس نکنیم !

فقط خوشحالم که خیلی نبودش احساس نشده ، کوالیارلا به خوبی جای دیه گو رو پر کرده ، اصلا فکر نمی کردم که نبود دیه گو تو این فصل احساس نشه !

یعنی چی ؟! :1:
جاش پر شده یا نه ؟! تکلیف ما رو روشن کن :1:

قبل از فصل که یووه اصلا تیمش کامل نبود و همین کراسیچ و کوالیارلا در آخرین مهلت های ترنسفر به یووه اومدند،
ضمن اینکه من شک ندارم فروش دیه گو توسط ماروتا با اهداف خاصی صورت گرفته،

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
اِ ! راست میگی بهمن ! :1: نبودش احساس میشه ! چون قبل شروع فصل خوب بازی می کرد ! ولی الان کوالیارلا جاشو پر کرده و ما هم نبودش رو خیلی احساس نمیکنیم ! :1:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
ولی من خیلی دلم براش تنگ شده :20: :20: خدایی خیلی با تعصب بودش اما از حق نگذریم . میلوش یه چیزه دیگس :victory: :victory:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
محمد جون تکلیف رو روشن کن جاش خالی هست یا نه :1: من که بازم میگم کلا جای خالیش احساس نمیشه و فکر میکنم اگه میموند تو این فصل نمیتونست تو ترکیب اصلی باشه یا اگرم بود همونطور که اول فصل تو بازیای پیش فصل بازی کرد باید جای الکس و کوالی بازی میکرد که خداییش این دوتا واسه اون پست خیلی از دیگو بهتر هستن ولی بازیکن با تعصبی بود و اگه یکی مثل کاپلو یا لیپی مربی تیم بودن به درد تاکتیک اونتا میخورد در ضمن امید این چه حرفیه که تاکتیک یووه قدیمی هستش یووه الا داره یکی از نوین ترین فوتبال ها رو ارائه میده که اگه بحث های رای رو بگیری از نظر سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله سریع ترین تیم هستش توجه کنی با چند پاس از دفاع توپ به حمله میرسه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
شک نکنید وجود دیه گو خیلی بیشتر بهمون کمک میکرد و تمرکز حریف ها صرفا روی کراسیچ نبود طوری که پارسال صرفا دیه گو رو میزدن اما خب سیستم تیم خیلی مهمه ، اگه قرار بود سیستم هافبک ها و مهاجمهای یووه اینطوری باشه ، : -------------یاکی -------------------------------کوالیارلا -------------------دیه گو کراسیچ مارکیسیو -------------------ملو که به نظرم اصلا دل نری و کلا این تیم نمیتونه با یه هافبک دفاعی بازی کنه !!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی