پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رجینا (هفته سی و سوم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
65 پاسخ برای این موضوع

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
این یارو بعد بازی چیزی نگفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
من میخوام بدونم تحت چه شرایطی مربی فوق العاده منفور ما دست از سر تیم ما برمیداره؟اگه 2 نشیم و اگه همه بازیها رو ببازیم باز هم مسئولین میخوان حمایت کنند؟ آقایی که میگه مولی بهتر از ده چلیه هست بهید بگم لطفا یکم عمیقتر به پدیده فوتبال نگاه کن وقتی مولی بلد نیست یک سانتر معمولی کنه اونوقت تو بهش میگی بازیکن.گریگرا که آخرش.من نمیدونم روابط عمومی باشگاه چطور این بازیکنا که عجایب عالمند دور هم جمع کرده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
Buffon 6; Grygera 6, Mellberg 6,5, Ariaudo 5,5, Molinaro 5,5; Camoranesi 6, Zanetti 6,5, Marchisio 5,5 (37’ Poulsen 6), Nedved 6,5; Del Piero 7 (76’ Amauri 5,5), Iaquinta 6,5..

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
رانیری خودش باید استعفا بده دیگه بیشتر از این خودش رو ضایع نکنه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس می تونست این بازی رو ببره همون طور که بازی های مقابل لچه در نیم فصل اول یا کاتانیا در نیم فصل دوم رو برده بود!یعنی اگر داوری به ضرر یووه نبود و موقعیت ها به گل تبدیل می شدن یوونتوس شاید بازی رو می برد (مثلا توی نیمه اول یه پنالتی رو الکس گرفته نشد و دروازبان رجینا هم به خاطر خطا روی الکس باید اخراج می شد) اما این اگر ها و شاید ها به درد نمی خورن!تیمی که ادعای بزرگی و قهرمانی داره باید به نحوی بازی کنه که این چیز ها جلوی برنامه هاش رو نگیرن. باز هم میگم که یوونتوس خیلی صاحب توپ بود و سعی داشت گل بزنه و اگر خوش شانس بود گل برتری ر هم می زد اما یووه به اندازه ای خوب نبود (و در این هفته های اخیر نبوده!) که بتونیم مطمئن باشیم یوونتوس می بره!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
واقعا جای تاسف هست !!!! من میترسم اگر یه مدت دیگه این شرایط باقی بمونه رده سوم رو هم از دست بدیم درسته جنوا باخت و لی در مقابل فیورنتینا داره میرسه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
2 نکته جالب بازی روی سکو بودن جووینکو (و روی نیمکت بودن مارکیونی!!) و ناراحتی مدیر رجینا از تساوی بعد از سوت پایان بازی بود !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس رانیری مساوی کرد تا میلان با اختلاف 2 امتیاز به صدر برودو یوونتوس یک سال در جا بزند.................... قطعا قابل توجیه نیست و مدیران در انتهای فصل رانیری را برکنار خواهند کرد تا خودشان برکنار نشدند................................

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مدیر رجینا از رانیری ناراحت تر بود!این خودش گویای همه چیز هست!

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
اوضاع نگران کننده اس!

...ناراحتی مدیر رجینا از تساوی بعد از سوت پایان بازی بود !!!

;D (این پوزخند از 100تا گریه بدتره!!!)

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
--- این تنها چیزی است که می شود گفت از حال و روز ما و "یووه" با رانیری === > هیچ.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
همانطور که میدونستید و گفتم : شاهکاری دیگر.

دیگه هیچ کس تمایلی برای دنبال کردن ادامه فصل نداره

همه هوادارهای اینجا و کلا یووه ناامیدند و ناراحت

هیچ کی نمیگه به به الکس گل زد !

همه روحیه ها داغونه و همه امیدها از بین رفته !

همش داریم توجیه و وعده های سر خرمن و الکی میشنویم !!!

و ....

اینها همه ثمره حضور مدیران نالایق و مربی نفهمی به نامهای : سکو و بلان و کوبولی و رانیری هست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گفتی الکس گل زد، اگر اشتباه نکنم گل 260 الکس بود.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
انصافا این دفاع چی بود ؟ پولسن به درد لای جرز هم نمیخوره ! تعویض از این مضحک تر هم داریم ؟ ( آره , زبینا ! ) ندود دیگه چیکار باید بکنه ؟ چقدر زجر بکشه آخه !؟ God damn رانیری و مدیران ! و پولسن !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تعویض پولسن اجباری بود.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
میدونم ! منظورم این بود یعنی اینقدر یووه بی بازیکنه که نتونست یکی دیگه رو جایگزین کنه !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس اینقدر بی بازیکن هست که رانیری حاضر شد به زانتی ای که این همه مدته مصدومه بازی بده! فقط امیدوارم این روز های بد فوتبالی هر چه زودتر تموم بشه!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
هم از این نتیجه خوشحالم هم ناراحت! خوشحال از اینکه رانیری یک قدم به اخراج نزدیکتر شد ناراحت از اینکه یووه داره از بین میره!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا نتیجه فوق العاده ای بود !!!!! دم داش کلود گرم! خیلی حال کردم !!!!! فقط جز 4 تیم باشیم ، تا آخر هرچی خواستیم ببازیم تا این یارو رو بندازنش بیرون! اول که اومدم دیم 4 صفحه پست داده شده فکر کردم هنوز بازی انجام نشده چون همیشه قبل بازی 4 5 صفحه بود بعدش 10 11 صفحه ! اما مثل اینکه هیچ کس نمی خواد بازی های در حد لیگ ایران یووه رانیری رو ببینه! اصلا چیزی به نام تاکتیک در ذهن رانیری وجود داره؟؟؟؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

اجراي فن كشتي دروازبان رجينا روي الكس :  :2mo5pow:

http://www.zshare.ne...2179394bc5cd82/
يا
1.rar - 1.39MB

با حجم 1.39 مگ

نمي خوام به مسائل از دوباره دامن بزنم.
ولي من اين حركت رو به هركي تو خانوادمون نشون ميدم از تعجب شاخ در مياره...

حتما ببينين.
مادرم كه هميشه منو مسخره مي كنه به خاطر بازي يوونتوس اين بار واقعا شكه شد. هم اون پنالتي كه رو الكس اتفاق افتاد و داور نگرفت و هم اين صحنه كه مي بينيد...
و واقعا اون گل دوم رجينا رو ، چي بگم مثل گل لاتزيو بود .  از اون موقعيت هايي كه بازيكن 100 مرتبه ديگه هم بزنه نمي تونه تو چهارچوب بزنه چه برسه كه به كنج دروازه بره...

البته اين ها رو كه گفتم دليلي بر تساوي يووه نيست.
يووه موقعيت زيادي داشت به خصوص موقعي كه آمائوري اومد ، اما ياكي و آمائوري بي دقتي كردن. خيلي از توپ ها رو از دست دادن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی