پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رجینا (هفته سی و سوم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
65 پاسخ برای این موضوع

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
واسه دفاع،چقدر بد که جورجو نیست... 4 تای دفاع اگه بخوان از 6تای زیر انتخاب شن، عجب چیزی بشه!! ملبرگ – زبینا- گریگرا – مولینارو – دچلیه-آریائودو لگرو نیست؟!؟!!! الان هرجور فکر می کنم، می بینم نمی شه! اصلا راه نداره ، نمی تونم با این نفرات دفاع بچینم... فقط! من ترجیح می دم مولی عزیز(!!! کارمون به کجا کشیده که واسه دیدن مولی تو زمین دارم لحظه شماری می کنم!!) باز برگرده سرجاش و دچلیه لطف کنه، تشریف ببره رو نیمکت... دچلیه بعد از مصدومیت افت زیادی داشته، اصلا مثل قبل نیست! مولی با وجود اینکه سوتی میده، ولی خیلی کوشا ئه!! و خب، خیلی قابل تقدیره همین تلاش هم! احتمالا گریگرا می ره راست و ملبرگ و ؟؟؟ وا میستن وسط! که من احتمال می دم آریائودو باشه! امیدوارم همه ی این نفرات بتونن بهترین روزشون رو داشته باشن! این بازیو حتما باید ببریم! |:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
نه دیگه لگرو مریض شده و بدون شک این هست مولینارو اریائودو ملبرگ گریگرا

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
یوونتوس 2 - رجینا 0 ( البته در کارت زرد ) ظاهرا رانیری بازیکنها رو برای گرفتن کارتهای زرد و قرمز آماده میکنه و میفرسته تو زمین , نه برای پیروزی ! میریم که داشته باشیم یک شاهکار دیگه ( و البته عادی و همیشگی ) از رانیری !

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
داور 1 پنالتی مسلم رو نگرفت !!!!! :shok: داور دروازبان حریف رو اخراج نکرد .....!!!! :shok: داور ... :treaten:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من حال و حوصله تحلیل بازی رو ندارم! فقط همین رو میگم که یوونتوس باید ببره!کاری ندارم که پنالتی صد در صد روی الکس گرفته نشد و کامو و یاکی موقعیت تک به تک از دست دادن و .... هیچ بهانه ای قابل قبول نیست!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
گل رو دفاع مقصر بود.   دفاع يووه توي اين فصل خيلي جا مي مونه.   هميشه نقطه كور دفاع يووه خيلي بازه براي حركت مهاجم هاي حريف. كامورانزي هم يه موقعيت خيلي خوب رو از دست داد. داور رو هم كه چي بگم. پنالتي 100 در 100 رو نگرفت.  كاملا مشخص بود كه پاي الكس رو زد. اون صحنه آخر هم كه نزديك محوطه دروازبان رجينا بود، دروازان كاملا الكس رو با دو دستش گرفت انداخت عقب ، دروازه خالي بود و خيلي راحت يووه مي تونست گل بزنه.   واقعا من تعجب مي كنم چرا داور كارت زرد فقط داد.  :unknw:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رجینا گل رو خواهد خورد،ولی اینکه یووه بازی رو ببره نمی دونم ! موفقیت داور در مزخرفترین داوری فصل گرفتن رو هم بهش تبریک میگم که حداکثر 2-3 سوت درست توی بازی داشت ! کارت زرد های خیلی بیخودی به یووه داد،یه پنالتی 1000000 درصد یووه رو نگرفت (گزارشگر الجزیره میگفت هرچی بیشتر تصویر رو می بینیم،بیشتر مطمئن میشیم پنالتی بوده !) و یه صحنه فن کشتی دروازه بان رجینا روی الکس رو با کارت زرد جریمه کرد،وقتی الکس دروازه بان رو دریبل کرده و با دروازه بی دروازه بان طرفه دیگه خیلی منصفانه نیست حساب کنی هنوز یه نفر دیگه هست و کارت قرمز ندی ! بهترین های یووه بدون شک کامورانزی و ندود بودند که واقعا خیلی خطرناک بازی می کنند،کامو که عالی بازی میکنه،یه تیکه از وسط زمین تریپ مارادونایی شروع کرد دریبل کرد یه 4 نفری رو فکر کنم دریبل زد.البته یه موقعیت خیلی خوب رو هم از دست داد.ندود و پاس های بلندش هم موقعیت های زیادی خلق کردند.در مرحله بعد یاکوینتا و الکس هم خوب اند. توی دفاع خیلی شککنده ایم.بوفون خیلی عصبانی شد توی نیمه اول و چند بار سر مدافعا داد زد.حق داشت چون 7-8 بار فضای جلوی دروازه خالی شد و رجینایی ها اقدام به شوت زنی کردند.مارکیزیو هم مصدوم شد و پولسن اومد توی بازی البته. اگر گل دیگه ای نخوریم و البته کسی اخراج نشه شانس بردنمون کم نیست.رجینا زیاد جالب بازی نمی کنه، هرچند خندم میگیره که ازین تیم گیج و آماتور چطور گل خوردیم ؟!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
همیشه بازی برگشت با جینا همینطور هست...........رفت را 4 تا میزنیم و برگشت را با نا داوری میبازیم...................

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ياكي پنالتي گرفت

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
گگگگللللللللللل الكس

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
اجراي فن كشتي دروازبان رجينا روي الكس :  :2mo5pow:

http://www.zshare.ne...2179394bc5cd82/
يا
1.rar - 1.39MB

با حجم 1.39 مگ

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اینم پنجمین بازی متوالی بدون برد! یوونتوس تلاش زیادی برای گل زدن کرد و فشار خوبی هم آورد اما توان هجومی یووه زیاد نبود.درسته که یوونتوس خیلی صاحب توپ بود اما دروازبان رجینا روز سختی نداشت! من فقط دوست دارم این فصل هم تموم بشه.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ما بی نظیریم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
واقعا متاسف هستم !!! من واقعا اواخر بازی رو ندیدم !!! چون عذاب اور بود !!! متاسفم برای این یووه

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
یکی صداش در بیادبگه بازی چند چند شد کی گل زد کی گل خورد کی باخت کی برد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
برای من سوال بود،10 دقیقه پایانی یووه باید حمله می کرد و رجینا کاملا به لاک دفاعی رفته بود،چرا فقط 2 مهاجم ما توی محوطه بودند ؟! چرا وقتی رجینا به زحمت 1 بازیکن اون جلو داره من هنوزم با اون ترکیب اصلی بازی میکنم و جز 2 مهاجم کسی توی محوطه نیست ! یووه خیلی باید راحت تر ازین حرفا بازی رو می برد،توپ و زمین در اختیار یووه بود،خیلی هم موقعیت داشتیم،ضربه های سر آمائوری و یاکوینتا توی 7-8 دقیقه آخر واقعا به شکل عجیبی گل نشدند.پولسن خیلی بیکار بود در جریان بازی،چرا حتما باید در هر شرایطی 2 هافبک دفاعی توی زمین باشه ؟ روی گل دوم هم پولسن مقصر بود و فریاد های بوفون سرش هم جالب بود.بازیکن رجینا توپ رو گرفته و پولسن قدم زنان میره به سمتش،بعد که دوزاریش افتاد یارو می خواد شوت کنه تازه یادش اومده باید بدوه ! یاکوینتا خیلی زحمت کشید،بازی خوبی کرد و موقعیت های زیادی هم خلق کرد یا بدست آورد،ولی خوب ازشون استفاده نشد. کلا چیز خاصی نمیشه گفت...هیچ دلیلی برای نبردن نبود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یکی صداش در بیادبگه بازی چند چند شد
کی گل زد کی گل خورد کی باخت کی برد

2-2

دلپیرو پنالتی زد و زانتی هم گل مساوی رو زد.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال
خوب با این اوضا جایگاه دوم هم به فنا رفت

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
دو هفته ی دیگه هم با میلان توی سن سیرو بازی داریم !!!!

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
واقعا رانیه ری خسته نباشه الان میلان با 67 امتیاز اومد بالای سر یووه 65 امتیازی ... داریم دومی رو هم از دست می دیم :( :( :( :( :( فعلا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی