پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا - یوونتوس ( سری-آ // هفته 31 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
124 پاسخ برای این موضوع

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
احتمالا" عمه بنده!!!!!! شماهنوزمتوجه نشدی؟؟ متاسفانه فقط من و دو نفر دیگه برنده پیش بینی نتیجه شدیم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
واقعا نمیشه رانیری رو مقصر دونست توان رانیری همین قدره تا همین جا هم خوب کار کرده فقط امیدوارم با این نتایج دیگه سال بعد مدیرا چشم امید به توان رانیری نداشته باشند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی مزخرفی بود ! من نمی دونم پولسن 90 دقیقه توی زمین چه غلطی داره می کنه ؟ نیمه دوم اصلا صاحب توپ شد ؟؟؟ اصلا کسی دیدش توی بازی ؟ بازی مارکیزیو توپ می گرفت و بعد پاس اشتباه می داد،پولسن انگار از توپ فرار میکنه.جای اینکه مدافع کم کنه و هافبک اضافه کنه،رانیری باید پولسن رو بیرون می کشید و سبا یا ترزگه رو بازی می داد. دو هافبک وسط یووه امروز از افتضاح یه چیزی اونورتر بودند.در نتیجه دو هافبک کناری هم توپی بهشون نرسید و موقعیتی نداشتند.دلپیرو لحظاتی شروع کرد تیم رو تشویق به حمله و تلاش کردن،ولی وقتی تیم سرد یووه رو دید خودشم سرد شد. نمی خوام چیزی رو تقصیر داور بندازم چون یووه خیلی بد بازی کرد،ولی انصافا نمیشه از داوری افتضاح بازی گذشت،اخراج کامورانزی حتی اگر خودشم قبول کرد سختگیرانه بود،برخورد آنچنانی صورت نگرفت و باید کارت زرد میگرفت برای بازی خطرناک.گل سوم هم آخرش نفهمیدیم آفساید بود یا نه،هربار که تصویر آهسته نشون داده شد خط آفساید یه جا بود ولی بهرحال خیلی مشکوک بود. پر بود سوت های اشتباه داوری این بازی.و اون شاهکار اول بازیش که از اتفاقات نادر فوتبال بود. زبینا افتضاح بود امشب،من نمی دونم کی به این بشر گفته تو بلدی دریبل کنی ؟ سر این عشق علاقه اش به دریبل کردن 100 تا توپ لو داد.مولینارو هم امشب همون دویدن و زحمت کشیدنی که بلد بود رو انجام نداد.مگه چند بازیکن بد لازمه تا یه تیم از پا در بیاد ؟ زبینا ؟ مولینارو ؟ پولسن ؟ مارکیزیو ؟ دلپیرو ؟ دلپیرو هم خوب نبود،روی یکی از صحنه باید توپ رو میداد به یاکوینتا که فقط با یک بغل پا گلش میکرد،نفهمیدم چیکار کرد من ! یاکونتا هم هرچند گل زد ولی خوب بازی نکرد زیاد.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
وقت بود که موتا هم مقابل یووه هتتریک کنه!! دیگه هر تیمی یاد گرفته که با پاس های توی عمق میشه دروازه یووه رو باز کرد. چه مسخره این دفاع ها جا میمونن ولی خداییش این پالا چقدر پیشرفت کرده.سمت راست یووه رو خیلی اذیت کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

وقت بود که موتا هم مقابل یووه هتتریک کنه!!
دیگه هر تیمی یاد گرفته که با پاس های توی عمق میشه دروازه یووه رو باز کرد.
چه مسخره این دفاع ها جا میمونن

ولی خداییش این پالا چقدر پیشرفت کرده.سمت راست یووه رو خیلی اذیت کرد

بیشتر پیشرفت پالا به خاطر حضور زبینا سمت راست بود،البته به خاطر حضور نداشتن زبینا سمت راست یووه.
تو چند صحنه ای که سمت چپ یا مرکز زمین با مولینارو و کیه لینی مصاف شد خیلی راحت توپ رو گرفتند،
حتی اون صحنه ای که پالا بود و کیه لینی (و دروازه) کیه لینی مجبورش کرد تا وسط زمین برگرده.

البته بیشتر به انگیزه اش برای این بازی هم برمی گشت،وگرنه اگر میلیتو بازی می کرد پالا حداکثر دقایق پایانی به بازی می اومد،
این فصل برای جنوا خوب بازی نکرده زیاد و هر ازگاهی تعویضی به بازی میاد.فکر میکنم کلا 1 گل یا 2 گل هم زده این فصل.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
گند زدن به حیثیتمون... آبروی یوونتوس رو دارن میبرن بندازن بیرون این مرتیکه رانیری رو با اون مدیرای بی عرضه رو... هر چقدر به خودمون امیدواری میدیم فایده ای نداره...هر چقدر طرفداری میکنیم میگیم وضع بهتر میشه فایده ای نداره...بدتر هم میشه... من جدا پشیمونم از اون همه طرفداری که از اینا کردم...

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
هيچي نگم بهتره.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
ما که بخیل نیستیم بزارین 1 بار هم این ندید بدیدا بازی رو ببرن که بیان اروپا .... تمام مشکلات تیم بر میگرده به نبود سیسوکو !!!! ای کاش الونسو رو هم میخریدیم !!! مدیر ها واقعا بی لیاقت هستند .... دیگه نمیدونم چه کار باید کرد !!! من که حدس میزنم بازیکنا با هم تبانی کردن که این مردک رانیری رو بندازن بیرون .... بازی قبل به اون راحتی مساوی و این بازی از اونم راحتر باخت !!! قبول کنیم که اینتر از ما شایستگی بیشتری داشت برای قهرمانی !!! (ما از امتیاز از دست دادن اونا هیچ استفاده ای نکردیم ....) ... ای کاش دشان بزرگ مربی یووه میشد !!! و با این تیم ادامه میداد !!!! در کل فقط امید وارم که جواز رو بگیریم + کوپا رو :sorry: کامران جان اون امضا هم پاک کن چون انچه که عین است چه حاجت به بیان است !!!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

کامران جان اون امضا هم پاک کن چون انچه که عین است چه حاجت به بیان است !!!

كامران كيه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمرات من به بازیکنان : بوفون 6 - مولینارو 6 - کیه لینی 5.5 - لگرو 5 - زبینا 4.5 - ندود 6.5 - مارکیزیو ( بدون نمره ) - پولسن ( نمره ی منفی ) - کامو 4 - دل پیرو 4.5 - یاکی 5

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
هیچ حرفی و صحبتی نمیشه کرد در مورد بازی و نحوه ی کار تیم کرد من خیلی دوست داشتم حداقل ندود یک جام بگیره بره که انگار هیچ امید هم در جام حذفی خیلی خیلی کم شد و فقط دعا میکنم که سال بعد اینطوری نشه آدم بازی بارسا و ... نگاه میکنه و فقط حسرت میخوره که چرا یووه اینطوری بازی نمیکنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر بخوام نمره بدم : بوفون - 6 (به خاطر چند واکنش خوب و یک سوپر واکنش) ندود - 6 ( به خاطر تلاش و دودندگی توی زمین و یک پاس گل) یاکوینتا 6 ( به خاطر تلاش و دوندگی توی زمین و یک گل) بقیه حتی مستحق نمره گرفتن هم نبودند امشب !

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال
توی این بازی که دیگه تیم کامل بود ... از همون اوایل فصل گفتم این تیم رو بد بستن و باز هم روی حرفم هستم با بازیکنانی مانند پولسن -گریگرا -مارکیزیو -زبینا -لگروتالیه -ملبرگ نمیشه نتیجه گرفت یعنی اینقدر در خط میانی و دفاع (توی این بازی که جفتشون تعطیل بودن ) سوتی دادن که بازیکنای جلو ی تیم هم عصبی شدن متاسفانه رانیری (برای هزارمین بار)مربی ای نیست که بتونه یک تیم بزرگ و بلند پرواز رو مدیریت کنه یکی نیست به این بابا بگه تو اگر میخواهی بلند بازی کنی پس ترزگه کجاست یا بهترین بازیکن این 4 یا پنج بازی اخیر جووینکو کجاست هدفت از بازی زبینا چیه چی تو بازی پولسن دیدی که فیکس بهش بازی میدی مارکیزیو بازیکن وسط نیست حداقل میتونی به این به اصطلاح دفاع های کناری بگی که نکشن جلو آریائودو کجاست حداقل سرها رو خوب میزد ... ترسم به جایی نرسی اعرابی ........................این ره که تو میروی به ترکستان است خوب دارن با آبروی یووه بازی میکنند هرچی رکورد توی باخت ندادن به تیمهای ضعیف که داشتیم رو دارن میشکونن ... اگر توی تورین بودم همین الان میرفتم جلوی باشگاه بست میشستم ...لطفا خجالت بکشید.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حسابشو کنید اگر بازی قبل روی اشتباه ملبرگ 2 امتیاز از دست نمی دادیم و امشب هم می بردیم، اختلاف یووه با اینتر میشد 5 امتیاز که اگر بازی رودرو هفته ی بعد رو می بردیم میشد 2 امتیاز. این چندمین بار که اینتر امتیاز از دست میده و ما بدتر امتیاز از دست میدیم !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حسرت خوردن خیلی بده !!!! فاصله با میلان به سه رسید !!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمرات ناظر بازی : بوفون 7 - زبینا 4/5 ( گریگرا 5 ) – لگروتالیه 6 ( مارکیونی 5/5 ) – کیه لینی 6 – مولینارو 6 – کامورانزی 4 – مارکیزیو 5 – پولسن 4/5 – ندود 5/5 – یاکوئنتا 6 – دل پیرو 6 – رانیری 6 و روکی داور بازی 5/4

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

حسرت خوردن خیلی بده !!!! فاصله با میلان به سه رسید !!!!

نه عزيزم 2

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نمرات ناظر بازی :

بوفون 7 - زبینا 4/5 ( گریگرا 5 ) – لگروتالیه 6 ( مارکیونی 5/5 ) – کیه لینی 6 – مولینارو 6 – کامورانزی 4 – مارکیزیو 5 – پولسن 4/5 – ندود 5/5 – یاکوئنتا 6 – دل پیرو 6 – رانیری 6 و روکی داور بازی 5/4

اولین بار از سمت ناظر ها نمره ی کمتر از 5 میبینم !

داوری شاهکاااااار بود ! گل اول که سوت زد قبل از شوت بازیکن ولی بعد گل رو حساب کرد !
اخراج کامورانزی اشتباه بود،چند موقعیت خوب یووه رو اشتباه خطا گرفت،آفساید یاکوینتا اشتباه گرفت،
گل سوم به نظر آفساید میومد و جایگیری کمک داور روی گل سوم خنده دار بود !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره ببخشید !!! اگه از سه بازی اینتر - رجینا - لچه امتیازات کامل رو نیاریم دومی هم به خطر می افته چون بعدش بازی های سخت مقابل میلان - لاتزیو - سیه نا و اتالانتا هست !!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

نمرات من به بازیکنان :

بوفون 6 - مولینارو 6 - کیه لینی 5.5 - لگرو 5 - زبینا 4.5 - ندود 6.5 - مارکیزیو ( بدون نمره ) - پولسن ( نمره ی منفی ) - کامو 4 - دل پیرو 4.5 - یاکی 5

خداي من
ببين چيه كه 1نفر نمره نگرفته
1نفر منفي
دلپيرو 4.5 o_O
اصلاً من نميدونم چي بگم!
ما 2-1 عقب بوديم به سهيل گفتم ما اين بازي رو ميبازيم
همينم شد
دقيقه 90 گل خورديم
اينا حتي نتونستن هر گل رو براي 10 دقيقه ، نه 10 دقيقه زياده . نتونستن براي 5 دقيقه گل ها رو نگه دارن !
بوفون هم نه نميگفت
فقط يك حركتش واقعاً‌عالي بود
به نظرم روحيه تيم خيلي اومده پايين
سهيل هم گفت توي چهره بوفون نا اميدي ديده ميشه!
راست ميگه اولين بار بود كه من بوفون رو نا اميد ميديدم!
اميدوارم اين سر و صداي رفتن بوفون بخوابه!
وگرنه بوفون رو از دست ميديم !
من از حالا پيشبيني آخر فصل رو ميكنم
ما 3وم ميشيم و گوپا ايتاليا رو هم از دست ميديم
خير سرمون طرفدار يووه شديم چون هيچكس جرات رويارويي باهاش رو نداشت
الان از تيماي فكستني كه خودمون بهشون بازيكن ميديم 3تا 3تا ميخوريم!

داور رو هم نگو
سوت زده بعد تصميمش رو عوض كرده!
يووه اگه شكايت نكنه واقعاً معلوم ميشه كه هيچ كادري توي اون باشگاه دلش براي يووه نميسوزه !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی