پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا - یوونتوس ( سری-آ // هفته 31 )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
124 پاسخ برای این موضوع

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

تصویر - تصویر

[center]هفته ی سی و یکم سری آ باشگاه های ایتالیا
چنوا 3 - 2 یوونتوس

زمان : شنبه 22 فروردین 1388 ساعت 23:00
مکان : ورزشگاه لوئیجی فراریس

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب یه بازی سخت دیگه هم از راه رسید و حالا که دیگه امید قهرمانیمون خیلی خیلی کم شده باید حواسمون به دومی باشه !!!! این بازی قبل از بازی مقابل اینتره و ندود - کیه لینی - مارکیزیو و تیاگو اگه اخطار بگیرن بازی اینتر رو از دست می دن راستی امائوری هم همین حال رو داره ولی به دلیل مصدومیت بازی نمی کنه !!!! ترکیب هم فکر کنم همون ترکیب بازی با کیه وو باشه فقط زبینا و کامو از اول بازی کنند همین جور ندود تقابل کریشیتو و پالادینو خیلی جالبه !!!! البته پارو هم هست ولی احتمالا مصدومه و نرسه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
نتایج این فصل جنوا: کاتانیا - جنوآ 1 - 0 جنوآ - آث میلان 2 - 0 پالرمو - جنوآ 2 - 1 جنوآ - آ اس رم 3 - 1 فیورنتینا - جنوآ 1 - 0 جنوآ - ناپولی 3 - 2 جنوآ - سیه نا 1 - 0 اینترمیلان - جنوآ 0 - 0 جنوآ - کالیاری 2 - 1 اودینزه - جنوآ 2 - 2 جنوآ - رجینا 4 - 0 یوونتوس - جنوآ 4 - 1 لازیو - جنوآ 1 - 1 جنوآ - بولونیا 1 - 1 سمپدوریا - جنوآ 0 - 1 جنوآ - آتالانتا 1 - 1 کیه وو - جنوآ 0 - 1 جنوآ - تورینو 3 - 0 لچه - جنوآ 0 - 2 جنوآ - کاتانیا 1 - 1 آث میلان - جنوآ 1 - 1 جنوآ - پالرمو 1 - 0 آ اس رم - جنوآ 3 - 0 جنوآ - فیورنتینا 3 - 3 ناپولی - جنوآ 0 - 1 سیه نا - جنوآ 0 - 0 جنوآ - اینترمیلان 0 - 2 کالیاری - جنوآ 0 - 1 جنوآ - اودینزه 2 - 0 رجینا - جنوآ 0 - 1 جنوا الان با 15 برد و 9 تساوی و6 باخت و 40 گل زده و 27 گل خورده و 54 امتیاز پایین تر از میلان در رده چهارمه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازی سختیه....................جنوا تیم فوق العاده اماده ای هست و بازیکنان فوق العاده مثل:روبن الیورا - دیگو میلیتو - اسکولی -فراری - یاگو موتا - دومنکیو کریشیتو رو داره.................. و به نظر من هیچ تفاوتی با میلان نداره..................بازی در جنوا هست و مشکل.............از پارسال که اومدیم سری آ فکر نکنم نه جنوا نه سکپدوریا را تونسته باشیم در جنوا ببریم................. میگم این کریشیتو به طرو قرضی در جنوا هست من یادم بود قبلا یک بازیکن که به طور قرضی در یک باشگاه هست در بازی با تیم اصلی خودش نمیتونه روبه روش بازی کنه و از این بازی محرو میشه حالا هنوز همچین قانونی هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
به نظر من اين بازي حتي از بازي با ميلان هم سخت تره ، جنوآ تيم سرسختي هست و حتي قويتر از ميلان هم هست و در كنار همه‌ي اينها چون اسم بزرگي مداره مي تونه سخت تر از تيم ميلان با ما بجنگه ، بهرحال برد در دست يووه هست و مي تونه ببره ولي احتياج به تمركز داره روي اين بازي ، يووه نبايد درگير بازي با اينتر بشه و بايد به فكر اين بازي باشه ، مهم ترين نكته هم محور فاصله‌ي دو دروازه است چون جنوآ توي اين منطقه‌ي طولي زمين بازيكناي بزرگي مثل كريشيتو ، اليورا ، پارو و ميليتو رو داره.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
فقط امیدوارم که اشتباهات فردی در این بازی باعث نشه که امتیاز از دست بدیم چون اصلا تحمل اینجور نتایج رو ندارم

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
اره همین 2 از دست می دیم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بر عکس همه من فکر میکنم بازی ساده ای هست و به راحتی و با 4 گل میبریم .....

من مطمئنا که اینتر 2 بازی بعدیش رو خواهد باخت و اختلاف به 3 امتیاز خواهد رسید ....

FORZA JUVENTUS

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

من مطمئنا که اینتر 2 بازی بعدیش رو خواهد باخت و اختلاف به 3 امتیاز خواهد رسید ....

FORZA JUVENTUS

ببخشید شما احیانا با نوستر آداموس نسبتی دارین؟؟؟!!!!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

بر عکس همه من فکر میکنم بازی ساده ای هست و به راحتی و با 4 گل میبریم .....

FORZA JUVENTUS

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
از این فکرا نکن..........تا وقتی این داورا این قدر به نفع اینتر سوت میزنند............و اودینزه که ما در بازی رفت به بدبختی بردیمش........ و دیدار برگشت 2 تا ازش خوردیم..........میاد و یک گل بخودش میزنه تا اینتر با 3 امتیاز بخونه بره........هیچوقت اختلاف به 3 امتیاز نمیرسه...........

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خیلی بازیه سختیه !! اما نمی شه گفت می بریم یا می بازیم یوونتوس جلو رم می گه جنوا تیمی نیست یوونتوس جلو کیه وو تو خونه می گه باید 3 امتیاز بدیم بریم !!!!!!! یووه شانسش تقریبا 0 شده برای قهرمانی اما شل کنه میلان و بقیه هم ازش جلو خواهند زد !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
3 بازی اینده خیلی مهم خواهد بود اگر به جنوا امتیاز بدیم کار برای دومی هم سخت خواهد شد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
قهرمان سري ْآ توي همين سه هفته‌ي آينده مشخص مي شه.يوونتوس سه بازي سخت با تيم هاي سرسخت داره و اينتر هم دقيقا سه بازي سخت پياپي رو داره.تيمي كه توي اين سه هفته بهتر نتيجه بگيره قهرماني سري آ براش تا 75% تكميل مي شه.اگر يوونتوس بهتر نتجه بگيره مي تونه با روحيه ادامه بده و اينتر رو هم كه عقب مي افته ببينه ، و اگه خدايي ناكرده اينتر بهتر نتيجه بگيره ديگه يوونتوس هم هيچ شانسي براي رسيدن بهش نداره.پس قطعا اين سه هفته مهمترين هفته هاي اين فصل هستند براي هر دو تيم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ما بازی توی سن سیرو با میلان هم داریم ها، خیلی دنبال قهرمانی سری آ نباشید،اگر توی مصاف رودرو مقابل میلان شکست بخوریم که اصلا عجیب نیست،اختلاف با میلان خیلی کم خواهد شد و حتی ممکنه دومی رو از دست بدیم.بازی سخت با اینتر هم هنوز مونده.باختن در این دو بازی می تونه حتی به معنی سوم شدن باشه.

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
من میگم ما همیشه جلوی تیم های بزرگ خوب بودیم بردن میلان و اینتر کار بعیدی نی.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من امید دارم که اینتر رو میبریم................و حتی میلان و هم در سن سیرو میبریم..........

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
میلان با اون 4 تایی که تورین خورده با تمام قوا میاد برای جبران و مثل مار زخم خوردست...خوش خیال بودن یعنی شکست. اما تو بازی با جنوا یوونتوس می تونه بعد از مدتها یه ترکیب کامل رو تو زمین داشته باشه. بوفون و کیلینی و مولینارو و ملبرگ، حتی دچیلیه هم میتونه بازی کنه،ندود و مارکیزیو کامورانزی و مارکیونی و جووینکو تو خط هافبک، الکس ویاکینتا وترزگه .دست رانیری تو این دیدار خیلی بازتره. وجود کامورانزی خودش یه نعمته. یوونتوس میتونه با یه قدرت مضاعف به مصاف جنوا بره. جنوا همچین تیم خطرناکی هم نیست. گول اینجای جدولش رو نباید خورد .ما همین تیم رو تو بازی رفت 4 تا زدیم. البته این به معنای دست کم گرفتن نیست. ولی میگم نباید زیاد گندش کرد. البته اونا با توجه به شکست سنگین دور رفت الان تو خونه خودشون برای جبران میان و دست کم گرفتنش عواقب بدی داره. مثل کیه وو که دست کم گرفته شد و دیدیم که چطوری بازی کرد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم خبری از لگروتالیه نیست............کجاست............نه جزو مصدومین هست نه محرومین..............

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

میگم خبری از لگروتالیه نیست............کجاست............نه جزو مصدومین هست نه محرومین..............

نه هیچ مشکلی نداره و توی بازی مقابل جنوا در کنار لگرو مدافعان یووه هستند

ترکیب احتمالی :

بوفون
مولینارو کیه لینی لگروتالیه زبینا

سبا ندود مارکیزیو کامورانزی

ترزگه یاکوئنتا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی