پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو کاسانو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
134 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اره نوشته بود المیرون :دی: و سبا برن و به جاشون کاسانو بیاد !!!! نمیشه فقط المیرون رو بدیم و اون بیاد :دی:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
چه خبر از کاسانو؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
فعلا چون همه اخبار حول دیه گو می چرخه خبری ازش نیست

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
چه میـــــــــــــــــــــــــکنه این آنتونیو؛فقط یه مشکل داره اونم سرعتشه که به شکل عجیبی کمه! ولی یه سوال واسه من هست:حجم عضله هاش انقدر زیاده یا هنوز چاقه؟؟؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من كاسانو رو نمي خوام پنالتي زن نيست كه ... الان اولين پنالتي رو خراب كرد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نه خدایی بازیکن فوق العاده هست خودش بازیسازی میکنه خودش گل میزنه خیلی بازیکن توپیه......................

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من که خیل ازش خوشم میاد.بهترین جانشین برای الکس بدون شک اول کاسانو است و دوم جووینکو.

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
خیلی دوسش دارم / خصوصاً تیپ بازیشو خیلی قشنگ بازی میکنه اگه بیاد حتماً موفق میشه

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
بازیکن خیلی خوب و فانتزیست اما خیلی ایستا و کند بازی میکنه دیشب تو بازی با لاتزیو خیلی کند بود تیپ بازیش خیلی شبیه توتیه اما کلا بازیکن خیلی خوبیه که سبک بازیش تماشگر پسنده اگه بتونن بز بخرنش خرید خوبی میتونه باشه به شرطی که حاشیش کنترل بشه .

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
من خیلی دوست دارم بیاد.خیلی سبک بازیش باحاله.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21275 ارسال
  • LocationDeutschland
در خط حمله یووه، فقط الکس 34 ساله هست که تکنیکی و فانتزی هست . پس یووه به مهاجم های فانتزی بیشتری نیاز داره که بتونند خط حمله رو زنده و شاداب نگه دارند. به نظر من کاسانو سبک بازیش واقعا فوق العاده هست و میتونه خیلی به یووه کمک کنه. با حضور او دیگه به الکس هم خیلی فشار نمیاد و الکس میتونه آزادانه تر بازی کنه . همینطور کامورانزی و حتی بقیه هافبک های تیم مثل ندود و سیسوکو . من امیدوارم کاسانو بیاد چون به موفق شدنش ایمان دارم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام واقعا از بازیش توی فینال جام حذفی لذت بردم امیدوارم بیاد ، حاشیه هاشم که به کل نابود شده فکر میکنم راستی شمارشم 99 هست ، امیدوارم وقتی میاد یووه این شماره رو برنداره که آغاز ورود این شماره های عجق وجق به یووه باشه البته من زیاد یادم نیست ولی فکر کنم کریستین زنونی هم یه شماره عجق وجق داشت ، اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنند با تشکر

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
آنتونيو نميتونه تو يووه موفق باشه پس بهتره كه نياد :ghelioon:

KohzaD.BuffoN

KohzaD.BuffoN

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال
منم با اومدن آنتونیو موافقم. هم سبک فوتبالش به درد یووه می خوره ، هم اینکه بازیکن کلیدی محسوب میشه ! می تونه موفق باشه . ضمناً شماره فقط یه عدده . این بازیکن که یه شماره رو بزرگ می کنه نه شماره بازیکن رو ! هر کسی می تونه هر شماره ای خواست بپوشه ، مهم اینه که اثر گذار باشه :scarflong:

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
آتونیو در یووه موقعی موفقه که الکس دیگه نباشه و خداحافظی کرده باشه چون هردو فانتزی بازی میکنند و تقریبا در یه پست البته پشتوانه خوبیه برای جانشینی الکس اما مطمئنم اگه بیاد یووه چون از محبوبیت بسیار کمتری نزد تیفوسی ها نسبت به الکس برخورداره کادر فنی مجبور به استفاده از الکس میشه و انتونیو نیمکت نشین میشه و خودش هم بازیش خراب میشه من خودم خیلی از سبک بازیش خوشم میاد و از تیپ وقیافه اش لاقل اگه اومد باید تحمل نیمکت نشینی هم داشته باشه که فکر نکنم اینجوری باشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با اینکه گفته میشد ناپولی به کاسانو نزدیک شده اما دونادونی گفته اونقدر پول ندارن تا کاسانو رو بخرن . یه مدت خیلی همه جا صحبت از اومدن کاسانو بود و حتی کوبولی هم ابراز تمایل کرده بود اما دیگه کم کم از تکاپو افتاد جریان ! ولی من هنوز معتقدم که آنتونیو جز کاندیداهای حضور تو یووه هستش و فقط باید منتظر سرمربی جدید باشیم . البته با مطرح شدن کوآلیارلا فعلاً دیگه اون شانس سابق رو برای اومدن نداره .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اره دقیقا !!!! فعلا شانس از فابیو کمتر شده !!! البته ادم نباید به شایعات توجه کرد ! اما همون جوری که کوبولی رسما از جذب کاسانو گفت حالا هم داره از فابیو می گه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
به درد یووه نمیخوره بهتر از او وجود داره که به درد یوونتوس بخوره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
کاسانو بهترین گزینه برای یوونتوس محسوب میشه............فکرش و بکنید در یک بازی الکس،مائورو،دیگو،انتونیو کاسانو همزمان در بازی باشند.........یعنی حضور 4 فانتزی کار حرفه ای فکرش و بکنید چقدر موقعیت خلق میشه.....چقدر بازی شاداب و پر گل و در عین حال جذاب میشه........... و واقعا یوونتوس پیشرفت زیادی میکنه........

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اونوقت این 4 تا با هم باشن باید یه مهاجم تموم کننده هم تو بازی باشه. در اون صورت هافبک دفاعی نخواهیم داشت!!!و دیگه فقط باید دلخوش بود به 4 تا مدافع

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی