پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - کیه وو ( هفته سی ام سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
129 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کامورانزی توان سابق رو نداره؟!؟!؟! الکس داره رو به افول می ره؟!؟! این نتایج رو با دیدن یه بازی گرفتی؟! کامورانزی دیگه باید چی کار می کرد؟!؟! الکس دو بازی قبل دو تا گل زد,بازی با رم فقط و فقط با بدشانسی به گل نرسید.حالا چون این بازی خوب نبود نتیجه گرفتی داره افول می کنه؟!؟! هر وقت الکس به تیم ملی دعوت نشده همین اوضاع بوده!همیشه!خیلی بی حوصله و بدون تمرکز میشه!نیمه اول چند تا توپ خوب رو از دست داد اما حتی ناراحت هم نشد!خیلی بی تفاوت بازی می کرد!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
منو باش خوشحالم واسه خودم بازي رو نديدم ! الان اومد بيام تو تاپيك اشتباهي رفتم صفحه 1 ديدم بازي ساعت 5 بوده فكر ميكردم آخر شبه :cray: مثل اينكه مساوي ام كرديم و اينتر رو دستي دستي قهرمان اعلام كرديم!!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
هیچ دلیلی برای این تساویه واقعا زشت قبول نیست یوونتوس با این همه سرمایه با کیوو تو خونه 3-3 میکنه؟ واقعا که حقمون قهرمانی نیست پس قیدش رو بزنید

j_2006_n

j_2006_n

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 78 ارسال
سلام دوستان من بازی رو با نتیجه اینترنتی دنبال میکردم گفتم 3 بر 2 بردیم یه دفعه دیدم 3 بر 3 شد

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

کامورانزی توان سابق رو نداره؟!؟!؟! اگه داشت که تپ و تپ مصدوم نمیشد !!!!!! به هر حال نمیشه همیشه روش حساب کرد که به بازی میرسه یا نه !!!!
الکس داره رو به افول می ره؟!؟! معلومه دیگه !!!!! باید واقعیت رو پذیرفت !!!! ما تا کی باید به امید الکس باشیم !!!! الکس تا چند سالگی میتونه بازی کنه؟؟؟!!!! الکس یه قهرمان هست ولی تیم نباید فقط و فقط چشمش به 1 بازیکن باشه !!! من اصلا منظورم این بازی نیست !!!! واقعیت اینه که تیم ما باید طوری باشه که به الکس کمتر بازی برسه تا در بازی های بزرگ بتونه بدادمون برسه !!!!
این نتایج رو با دیدن یه بازی گرفتی؟!نه ولی تیم این طوری قهرمان نمیشه !!!!! من معتقدم که تیمی که واقعا زحمت کشیده باشه در مواقعی شانس هم میاره .... این همه مساوی های بیمورد رو نمیشه با شانس توجیه کرد ... اگه تیم واقعا قوی باشه شانس هم با او خواهد بود !!!!! ما تا کی باید این طوری امتیاز از دست بدیم و همرو بگیم بد اوردیم !!!
کامورانزی دیگه باید چی کار می کرد؟!؟! کامورانزی به نظر من مرد میدان بود تو این بازی ....و عالی بود ...من در کل گفتم !!!

الکس دو بازی قبل دو تا گل زد,بازی با رم فقط و فقط با بدشانسی به گل نرسید.حالا چون این بازی خوب نبود نتیجه گرفتی داره افول می کنه؟!؟!
هر وقت الکس به تیم ملی دعوت نشده همین اوضاع بوده!همیشه!خیلی بی حوصله و بدون تمرکز میشه!نیمه اول چند تا توپ خوب رو از دست داد اما حتی ناراحت هم نشد!خیلی بی تفاوت بازی می کرد! در ضمن اگه یادت باشه همون بازی به بولونیا هم الکس خیلی خوب نبود و میتونم بگم توی نیمه اول خیلی بد بود !!!! الکس وقتی تیم گل میخواست اصلا خبری ازش نبود !!!و قتی که 1 گل جلو افتادیم و یاران بولونیا برای جبران گل خورده جلو اومدن و فشار ودافعان اونها روی مهاجمان ما کم شد تازه راه افتاده بود !!!!! در ضمن برای بازی های نه چندان مهم که فوق ستاره دعوت نمیکنن !!!! این بازی ها برای کسانی هست که اینده تیم ملی رو در 10 سال اینده مشخص میکنن نه الکسی که کم کم داره به پایان دوران صلاییش میرسه !!!!!
به هر حال من که عاشق الکس هستم و خیلی دوسش دارم ... من اصلا نخواستم با این حرف ها بهترین بازیکن تاریخ باشگاه و فوتبال جهان رو زیر سئوال ببرم .... من فقط میخوام بگم این طوری نمیشه ادامه داد !!!!!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
تو رو خدا ببین با یه بازی چه جوری به جون هم دیگه افتادن !!!! هنوز 8 تا بازی دیگه تا آخر فصل مونده و خیلی اتفاقات ممکنه بیفته ! اختلاف ما در بدترین حالت با اینتر به 9 خواهد رسید که تو هشت هفته قابل جبرانه ! صدرا جان شما که حقایق رو می بینی باید به این چیزام توجه کنی دیگه ! ;)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این که یووه نیمه ی دوم خیلی خیلی عالی بود هیچ گونه شکی نیست ولی خوب اشتباه یک نفر تیم رو بد بخت کرد !!!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

تو رو خدا ببین با یه بازی چه جوری به جون هم دیگه افتادن !!!!

هنوز 8 تا بازی دیگه تا آخر فصل مونده و خیلی اتفاقات ممکنه بیفته ! اختلاف ما در بدترین حالت با اینتر به 9 خواهد رسید که تو هشت هفته قابل جبرانه ! صدرا جان شما که حقایق رو می بینی باید به این چیزام توجه کنی دیگه ! ;)

صدرا امیدواری ها رو میبینه نه حقایق شاید این امیدها به حقیقت بپیونده

با این اوضاعی که اینتر داره و کمک داور و اووووووووووه هزار تا خرشانسی امید بچه ها به صفر میل میکنه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
گفته بودم یووه نباید دسته کم بگیره کیه وو رو !!!! 3 تا گل از 1 تیم درپیت خوردیم !!!!!! واقعا متاسفم که ملبرگ پیر باید دوران نزول فوتبا لش توی یووه فیکس بازی کنه

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
آخرین چیزی که می میره امیده ! ما هنوز 24 امتیاز دیگه می تونیم بگیریم ! درسته که اینتر ، میلان و لاتزیو تیم های خوبی هستن ولی واقعن ما هم چیزی کم نداریم ! امشب نشون دادیم که اگه اشتباهات فردی نباشه می تونیم ببریم ؛ برای قهرمانی هم هنر رانیری اینه که اشتباهات بازیکنا رو به حداقل برسونه ! الان تیم بیش تر از هر موقع دیگه به حمایت نیاز داره ، می دونم که همه ناراحتید ولی واقعن بازی با کیه وو حتا ارزش فکر کردن رو هم نداره ! اون دیگه گذشته و ما باید همه ی فکر و ذکرمون معطوف بازی با اینتر باشه ؛ توی اون بازی نباید امتیاز از دست بدیم ! انشااللـه اگه بازی با اینتر رو ببریم میشه به لغزش دوباره ی نراتزوری های کثیف امیدوار بود .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
قاسم تو هم خیلی امیدواری!!!!!! من که دیگه بی خیال قهرمانی از یووه شدم. همین دومی رو بچسبیم که باز تو بازیها اینده یه نفر دیگه سوتی نده و فاتحه کل تیم رو بخونه. هرچند عملکرد تیم عالی بود ولی ازین اتفاقات تو فوتبال زیاد می افته زیاد غصه نخوریم.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

صدرا امیدواری ها رو میبینه نه حقایق شاید این امیدها به حقیقت بپیونده

But Not ME !!! Im So Sorry

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
بیچاره یووه :'( نمیدونم چی بگم ! بازی رو ندیدم ولی گزارشهای همه کامل بود ! روزی که مائورو مثل اکثر اوقات عالی بوده , روزی که وینچنزو گل 3 امتیازی رو میزنه , روزی که یووه اینقدر خوب بوده , مدافعی مثل ملبرگ که تو بازی مهمی مقابل لاتزیو گل 3 امتیازی رو برای یووه کسب کرده به راحتی 2 امتیاز با ارزش رو از یووه میگیره. حیف و حیف !

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
چیزی نمیشه گفت باید نشست و بازی های یعدی رو دید من از این فصل نامید شدم به امید خدا فصل بعد اگه بازیکن خوبی بگیرند

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اینتر برد و تقریبا باید قید قهرمانی سری آ را زد

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
نمیدونم چرا اشتباهات نباید برای ما باشه اینتر با اشتباه بازیکنان حریف داوری و....... میبره ای خدااااااااااااااااااااااااااااا

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
حيف واقعا اين همه حمله آخرش 1 امتياز!!!!! باور نكردنيه. ديگه چيزي ندارم كه در مورد اين بازي بگم. تحليل خاصي هم نداره بنظر من چون يووه عالي كار كردو كل اشتباهاتش يه آفسايدگيري اشتباه و اون اشتباه بچگانه ملبرگ البته اين رو هم بگم كه گل دوم ما يه گل به خودي بود.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
من تقریبا 60 دقیقه از بازی رو دیدم و متاسفم که باید این رو بگم بازی خوبی از یووه ندیدم ... حمله صرف نشاندهنده یک حرکت منسجم و بی نقص تیمی نیست بلکه باید در حمله و دفاع توازن مناسبی داشت ... وقتی تیمی در یک بازی تقریبا 3 گل یک شکل میخوره اون هم واقعا کودکانه نمیشه گفت خوب بازی کرده ... وقتی تیمی برندگی لازم رو در خط حمله نداره و از 20 یا 30 حمله به 1 گل میرسه نمیشه گفت بازی خوبی کرده ... من نمی دونم آریائودو سالمه یا نه اما اگر سالمه چرا در مرکز دفاع از اون استفاده نمیشه که حداقل نسوزیم دو تا مدافع کهنه کار مثل کیه لینی و ملبرگ اینقدر آماتور دفاع میکنند ... من حاضر بودم ببازیم ولی اینجوری گل نخوریم مثل تیمهای دسته سه ... سری آکه خیلی وقته از دست رفته از همون بازی کذایی با سامپدوریا که توی خانه مساوی دادیم ...

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

But Not ME !!! Im So Sorry

منم هم برای خودم متاسفم هم برای تو صدراجون ;D :cray:

آخرین چیزی که می میره امیده ! ما هنوز 24 امتیاز دیگه می تونیم بگیریم ! درسته که اینتر ، میلان و لاتزیو تیم های خوبی هستن ولی واقعن ما هم چیزی کم نداریم ! امشب نشون دادیم که اگه اشتباهات فردی نباشه می تونیم ببریم ؛ برای قهرمانی هم هنر رانیری اینه که اشتباهات بازیکنا رو به حداقل برسونه !

الان تیم بیش تر از هر موقع دیگه به حمایت نیاز داره ، می دونم که همه ناراحتید ولی واقعن بازی با کیه وو حتا ارزش فکر کردن رو هم نداره ! اون دیگه گذشته و ما باید همه ی فکر و ذکرمون معطوف بازی با اینتر باشه ؛ توی اون بازی نباید امتیاز از دست بدیم ! انشااللـه اگه بازی با اینتر رو ببریم میشه به لغزش دوباره ی نراتزوری های کثیف امیدوار بود .

من میگم خرشانسی میگید نه دقیقه های آخر با یه گل به خودی بازی رو بردن بازی ای که همش دست اودینزه بوده

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من که همیشه امیدوارم :yess:

ما قهرمان میشیم ببینید کی گفتم .....

یاداشت کنید در تاریخ 17/01/1388 در ساعت 00:25 صبح ........

ما قهرمان هستیم چون ما یوونتوس هستیم ....

FORZA JUVENTUS

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی