پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39537 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS
میگم حالت خوشه تو ؟
تو اصلا میدونی منظور پستم چی بود ؟
من در جواب عارش گفتم ب خاطر اون اوتامندی هم که شده میخام هیچوقت ساری نیاد یوو
این چه ربطی ب اومدن پپ یا ساری داشت
فقط یه حرف در مورد اون الدنگ اوتامندیست.

خیلی لحطه شماری میکنی پپ نیاد بخندی نه :nish:
  • alexdelpiero از این پست تشکر کرده است

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا این کومیسیو معلومه یه یوونتوسیه دو اتیشت و میدونه کیه زا تو یوو موفق نمیشه و پول حروم کنه برا همین تلاش زیادی کرده که مانع انتقال کیه زا به یوونتوس بشه
امروز نمایندگانش با پدر کیه زا دیدار داشتن
  • alexdelpiero, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا از بس پست نمیدید مجبورم قانون سه پست پیاپی رو زیر پا بزارم.

حامد ترائوره هافبک 19 ساله امپولی به مبلغ 15 ملیون یورو به یوونتوس پیوست.
اگریستی و ریس امپولی تایید کردن مونده بیانیه باشگاه یوونتوس
احتمالا به ساسالو قرض داده میشه

تاپیکشو لطف کنید بزنید.
  • mory, Georgia , amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

واقعا این اندومبله رو هر کی بگیره سود کرده بسیار بازیکن انرژیک و تکنییکیه و سرعتی در پست هافبک چند سال در دسته دوم لیگ فرانسه با فرلان مندی ک ب رئال رفت با ه م هم تیمی بودن ....اگر پوگبا و مندی رو بگیریم چندین سال بیمه ایم . 

کانسلو ب هیچ وجه نباید بره 

• mory, eⁿzº, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6069 ارسال
  • LocationKhorram Abad
یووه اینبار ب مانولاس لینک شده... مشخصا یووه اول سعی میکنه ی گزینه ارزون قیمت مثل بن عطیه و بواتنگ و اینا بخره تا پول ذخیره بشه برای خط هافبک و حمله تا اینکه 36 میلیون بند مانولاس رو فعال کنه. البته 36 میلیون واسه مدافعی در سطح مانولاس واقعا پولی نیس دست کم 60 تا قیمتشه اما مشکل ما کمبود پوله!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
۶۰ میلیون هزینه سه استعداد شده حدودا
می گن ادامه هم پیدا می کنه این خرج برای استعداد
حالا کاری به اینکه به بودجه صدمه می زنه یا نه ندارم که زمان نشون می ده اما این خرج طی ده الی ۱۵ سال اخیر از یووه، اقدام جدیدیه
می گن کار انتقال دو تا بازیکنم برای پریماورا تموم کردن
  • GioVanni Agnelli, mory, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS
محمد به نطدم بحث تلنت ها و استعداد ها برا پریمورا و تیم یوونتوس ب کلا با تیم اصلی متفاوته
همونقدر که هزینه برا امثال دمیرال حامد جونیور و.. میشه از طرف با فروش چری ماندگوراو اون دروازبانمون ک دادیم سمپ و .. رفع و رجوع میشه.
تنها مزیتش اینه یا از بین این همه تلنت و استعداد ستاره ای برا تیم اصلی رو میشه یا قطعا با مقدار بیشتری ب فروش میرسه که در اینده توازن فرپلی مالی رو مثبت نگه داره
یه جور من این سیاست رو در محور مثبت نگه داشتن فرپلی میدونم
  • amirali2001 و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
رابیو گفته دارم با یوونتوس مذاکره میکنم
من که بعید میدونم با وجود پیانیچ و رمزی سراغ ایشون هم رفته باشن و فقط داره بازارگرمی میکنه
  • حامد, Signora Omicidi, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6069 ارسال
  • LocationKhorram Abad

رابیو گفته دارم با یوونتوس مذاکره میکنم
من که بعید میدونم با وجود پیانیچ و رمزی سراغ ایشون هم رفته باشن و فقط داره بازارگرمی میکنه

نه قبل از مصاحبه بازیکن ، توتو نوشته بود پاراتیچی دوباره رفت سمت رابیو ! البته رابیو ب شدت آدم نا متعادلیه و حتی امکانش هست با پاریس تمدید کنه!
  • mory, amirali2001, -OMID- و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

موافق گرفتن رابیوت و فروش پیانیچ هستم. رابیوت جوونتره و بصورت رایگان میاد .در کارهای دفاعی هم بهتره و قدرت بدنی وسرعت بهتری هم داره. با پول فروش پیانیچ  مقداری از هزینه خرید پوگبا تامین میشه

https://www.youtube....h?v=p7ot593dhn8

• eⁿzº, amirali2001, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ماتئوس  میگه خامس به یووه میاد. ماتئوس با خامس حرف زده و اون بهش گفته که رونالدو بهش گفته که به یووه بیاد.

• alexdelpiero, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

رونالدو تا الان 4 تا بازیکن برا یووه جذب کردع

فلیکس

خامس

دلیخت

مارسلو

• Orphée, mory, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6069 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کورس 3 تیم بزرگ سری آ برای مانولاس:

1.میلان = میلان دنبال ی زوج مطمئن برای رومانیولی میگرده و انتخابشون مانولاسه! 36 میلیون پول چندان زیادی نیس اما برای امثال میلان ک درگیر فیرپلی مالی هستن میتونه مشکل ایجاد کنه مخصوصا ک سهمیه لیگ قهرمانان نگرفتن! از طرفی میلان چ برتری نسبت ب رم داره ک مانولاس بخواد رم رو بخاطرش ترک کنه؟!

2.یووه = یووه مدتهاست ب مانولاس علاقه داره و با داشتن بازیکنانی مثل هیگواین و پرین ک در تیررس رم هستند میتونه امیدوار باشه با رم ب توافق برسه. اما جایگاه مانولاس تو ترکیب یووه چطوری تضمین میشه؟

3.ناپولی = ناپولی هم ب شدت ب دنبال جذب مانولاس هست اونا دیاوارا + پول رو ب رم پیشنهاد دادن ک چندان مورد توجه رمیها قرار نگرفته. رم ب مرتنز علاقه داره... ناپولی سهمیه لیگ قهرمانان داره و این میتونه مانولاس رو ترغیب کنه همچنین جایگاه ثابتی در ترکیب ناپولی خواهد داشت. رسانه ها میگن ناپولی مانولاس رو برای جانشینی آلبیول میخواد اما من فک میکنم ناپولی قصد فروش کولیبالی رو داره و مانولاس رو ب همین نیت میخواد بخره!

اگه هر کدوم از این 3 تیم رضایت مانولاس رو ب دست بیارن میتونن با پرداخت 36 میلیون بدون توافق با رم مانولاس رو بخرن اما مشکل اینجاست هیچکدوم حاضر ب پرداخت 36 میلیون نقد نیستن!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS
مانولاس که تقریبا از دستمون پرید با ناپولی به توافق رسیده مونده حق تصویر که اونم به زودی ممکن رفع بشه و بند خریدش فعال بشه برا ناپولی
این که یوونتوس دفاع سومی ک با توجه ب سن و کیفیتش میتونه جز دو دفاع فیکس تبدیل بشه و با اون قیمت 36 میلیون رو راحت کنار ش رد میشه ممکنه مدافع بهتری تو سر داره. برخیا میگن با وجود ساری میشه ب کولیبالی فکر کرد اما سخته و غیر ممکن

حالا که ساری اومده و رسمی شده چیزی که معلومه رفتن مانزو از یوونتوس هست با این که قلبا تمام یوونتوسیا دوسش داریم باس گفت ایکاردی یا هیگوایین محتمل ترین جانشین مانژو ستن و کین هم تمدید میکنه پس قطعا مانژو رفتنی شده.
روگانی میتونه امیدوار به میشرفت باشه.
احتمال جدایی کانسلو به شدت بالا میره
پیانیچ موندنی میشه و نقش جوریجینیو ساری رو ادامه میده
رمزی بترکونه 65 تا 70 درصد بازیا رو بازی کنه پس قطعا امید به هافبک بزرگ هست.
مهمترین هافبکی که راست کار ساری هست تو دنیا کسی نیست جز ایسکو
یجور حکایت قسم حضرت عباس و دم خروس کماکان مشاهده میشه شواهد میگن رونالدو هرجوری شده خامس رو میاره تورین اما رسانه ها میگن یوونتوس بهش علاقمند نیست و منچستر و پاریس ارسنال و از همه مهمتر ناپولی بهش نزدیکه
قبلنا که شایع ساری انچنان پر زرق برق نبود میگفتن ایسکو هدیه انیلی به ساریه منم دوست دارم اگه پوگبا جذب نشد ایسکو بیاد و از خامس هم بهتره و راست کاره ساریه
هرچند خامس میتونه وینگ هم باشه که ممکنه جایگزین داگلاس با دیبالا بشه

هرچی بشه تابستون قطعا با معرفی ساری کم کم دوباره تاپیک چه بازیکنی طبق روال هرساله مهم ترین تاپیک فروم میشه
  • حامد, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

روزنامه انگليسي Mirror

محمد صلاح مهاجم مصري ليورپول پيشنهادات 150 ميليون دلاري در هفته‌هاي اخير پيغام‌ها و پيشنهادات 150 ميليون پوندي دو باشگاه يوونتوس و رئال‌مادريد را نپذيرفته است.

با اين حال در پايان فصل آتي در صورت رسيدن پيشنهاداتي از اين دست در مورد آينده ورزشي‌اش مجدد تصميم‌گيري خواهد كرد.

r0aw_index.jpg

• mory, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

تانگي اِن‌دومبله هافبك باشگاه المپيك ليون فرانسه

تاتنهام باشگاه بزرگي است؛ آنها يكي از تيم‌هاي مدعي در ليگ برتر در فينال ليگ قهرمانان بودند و در فينال ليگ قهرمانان نيز حضور داشتند. چه بازيكني است كه دوست نداشته باشد در چنين باشگاه بزرگي فوتبالش را دنبال كند؟

:Annoyed-Facepalm-Picard-l:

6eyc_cgamefoto1139563.jpg

• mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6069 ارسال
  • LocationKhorram Abad
مانولاس ب ناپولی نزدیکه اما هنوز توافق کامل نداشتن و واسه همین ناپولی ناتان آکه رو هم زیر نظر داره! ندود داره با رایولا مذاکره میکنه برای ده لیخت اما این بازیکن زیادی ب پاریس نزدیک شده و ب نظر کمی دیره! اولویت های یووه ب ترتیب اینجوریه الان:

ده لیخت
کولیبالی
مانولاس
مارکینیوش
بن عطیه

ب نظرم سراغ ده لیخت و کولیبالی رفتن وقت تلفیه تازه حیفه این همه پول صرف خرید پستی بشه ک توش مشکل حادی نداریم. بهتره این پول صرف هافبک یا مهاجم بشه.. حالا اینقد با ده لیخت و کولیبالی وقت تلف میکنن ک مانولاس هم بپره!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Sky Sport ايتاليا از سرمايه‌گذاري ويژه و بزرگ يوونتوس براي خط مياني اين تيم در بازار نقل و انتقالات خبر داده است.

اين شبكه تلويزيوني از پاول پوگبا به عنوان گزينه نخست بيانكونري براي سپردن ميانه ميدان به او نام برده است اما چنانچه

اين انتقال به هر دليلي ميسر نشود آنگاه يووه به سراغ كلوديو لوتيتو و باشگاه لاتزيو خواهد رفت و بخت خود را براي شكار سرگئي ميلينكوويچ ساويچِ صرب امتحان خواهد كرد.

نيكولو زانيولو هافبك 20 ساله رم نيز از ديگر بازيكناني است كه يووه براي افزودن به تركيب خط مياني‌اش به دنبال اوست.

bv4k_sky_sports.png

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21276 ارسال
  • LocationDeutschland

- با توجه به اینکه از انتصاب ساری مدت زیادی نمیگذره هنوز اخبار دقیق و قابل اعتناعی درباره اهداف یووه در تابستون پیش رو منتشر نشده،

به عنوان مثال هنوز مشخص شد موضع یووه در قبال هیگواین چطور خواهد بود و یا ایکاردی و امثالهم.

فقط امیدوارم بتونیم خط هافبک رو تقویت کنیم، در واقع برای من شخصا دمیدن یک خون تازه هم کفایت میکنه !

ضمن اینکه فکر میکنم پوگبا اصلا مد نظر مدیران یووه نیست و این فقط مزخرفات روزنامه هاست. یووه مشخصا میلینکوویچ رو میخواد ولی لوتیتو داره دندون گردی میکنه.

سایر گزینه ها حداقل الان اصلا جدی نیستند.

در خط دفاعی هم قطعا شاهد ورود یک مدافع وسط جدید خواهیم بود + در صورت خروج کانسلو، یک مدافع راست مطمئن.

• حامد, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3778 ارسال

در رابطه با خط دفاعی وقتی  امثال ده لیخت - کولیبالی یا مانولاس به یووه روی خوش نشون خواهند داد که علاوه بر مسائل مالی قول یک جایگاه تثبیت شده در ترکیب بهشون داده بشه وگرنه با آینده ی خودشون بازی نمی کنند حتی بن عطیه تاب نیمکت نشینی رو نیاورد و رفت ...

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی