پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه بازيکنی ؟

* * * * - 16 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
39511 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: کالوین فیلیپس (17 کاربر رای داده است)

با جذب کالوین فیلیپس موافقید ؟

1. بله، به صورت قرضی (7 رای [41.18%])

درصد آرا: 41.18%

2. بله، به صورت دائم (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

3. تحت هر شرایطی موافقم (1 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

4. موافق نیستم (9 رای [52.94%])

درصد آرا: 52.94%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خدا کنه کانسلو بمونه و دیبالا رو نگه دارن  جورجینیو نمیاد اما هیسای رو نمیدونم 

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

امیدوارم تر نزنن تو تیم ! کاستا ، دیبالا کانسلو پتانسیل خیلی بالایی دارن که به هر دلیلی فصل پیش نتونستن خودشون باشن ، باید یک فصل دیگه هم بهشون فرصت داده بشه ! بازیکن های بیمصرف تری مثل خدیرا و بنتانکور و دشیلیو وجود دارن که بیرون انداختنشون واجب تره تا ستاره های تیم ! 

معاوضه ایکاردی و دیبالا هم عین خریته !! تا همینجاش هم یوونتوس مستقیم و غیر مستقیم خیلی به جفت تیم های میلانی حال داده ! هنوز یادم نرفته سر معاوضه ووچینیچ با گوارین چه انتر بازی دراوردن ! 

کلا یه دفاع و یه هافبک میخواد یوونتوس و تمام ! با دوتا خرید میشه گفت یکی از کاملترین یوونتوس های تاریخ میشه ! امیدوارم فقط مثل هر سال نزنن یه قسمتش رو ناقص کنن ! 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

پرین . اشراوی . زانیولو 

.................................

ویرایش 

تریپیر یعنی پوچتینو؟

ویرایش شده توسط اون که من دوسش دارم 01 June 2019 - 08:43 PM.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
تریپیر کاری ب پوچ نداره! همین تازگیا ناپولی با تاتنهام و تریپیر ب توافق رسیدن مبلغ انتقال هم 26 میلیون بود ک ناپولی منصرف شد و دی لورنتزو رو جذب کرد!

تا سرمربی انتخاب نشه نمیشه ب جذب بازیکنها خوشبین بود!
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا من واقعا امروز خیلی فکر کردم یعنی انیلی اینقدر خر میشه که به خاطر ایکاردی هایپ شده میاد جواهرش ک جانشین مسی تو ارژانتینه رو میده دست تیم اسکودتو دزد و همچنین دو تن از یوونتوسی های خائن کونته و ماروتا میده ؟؟
یعنی غیر رسمی میخایم اسکودتو رو هم بدیم ب اینتر ؟؟؟؟

قشنگ معلومه کنته و ماروتا دو فرد عقده این و هر کاری میکنن ک ب یوو ضربه بزنن

در مورد نقل انتقالات هم اندومبله دو پیشنهاد رسمی داره که تات و یوونتوس هست که اخرین پیشنهاد هاشون ب دست لیون رسیده
فقط مونده ریس لیون ازادتش رو به گادفادر انیلی رو اثباط کنه و طبق قولش بدش به یوونتوس
  • mory, alexdelpiero, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خبر اومده ساری با خودش امرسون پالمیری و خوان کاستیلو بازیکن زیر 23 ساله های چلسی رو هم میاره!
  • Orphée, mory, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ساری میخواد برای دروازه بان دوم رینا رو بیاره! :fp: انصافا اگه اینجوری باشه نا امیدم میکنه البته رینا گلر بدی نیس (هر چند پیره) بیشتر از این بدم میاد ک ساری هر جا میره میخواد باند خودشو داشته باشه! هیگواین.جورجینیو.هیسای.رینا.امرسون و ... خب بقیه باریکنا ناراحت میشن طبیعیه!

خودم برای گلر دوم ترجیحم ب کیلور ناواس یا داوید اوسپینا هست. قیمت بالایی هم ندارن
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

Matthijs de Ligt, Ruben Dias, Manolas, Marquinhos, Aldereweild, Romagnoli

حالا ممکنه که یووه با انجلوتی بر سر کولیبالی وارد معامله بشه و دیبالا یا روگانی پیشکش بشن

- کولیبالی باید بالاخره یه جایی برنده بشه

- ناپلم دوست داره اونو به هر کی بفروشه مگر یووه

سخت و محال بنظر میرسه

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

خرید پوگبا خیلی خوبه .فروش کانسلو محتمله 

• mory, Signora Omicidi, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بایرن اعلام کرده بند خرید خامس رو فعال نمیکنه و با توجه ب حضور زیدان رو نیمکت رئال بعیده برگرده رئال. از ناپولی و یووه ب عنوان مشتریای جدیش نام برده میشه. حدود 40 میلیون قیمتشه ک ب نظرم مناسبه. نمیدونم چجور میشه تو تیم جاش داد اما خیلی دوس دارم بیاد یووه

امروز صبح خبر توافق یووه و کیه زا منتشر شد در حالی ک دیروز فیوره اعلام کرده بود کیه زا فروشی نیس اما با عوض شدن مالکین فیوره ممکنه اوضاع تغییر کنه هر چند گفته شده مالکین جدید نسبت ب حفظ کیه زا مصمم تر هستن! توافق یووه و کیه زا 5 ساله با حقوق سالی 5 میلیون یورو هست

همچنین گفته شده یووه پیشنهادی ب ارزش 80 میلیون یورو برای میلینکوویچ ساویچ خواهد فرستاد پیشنهاد قبلی 60 میلیون بود ک رد شد لاتزیو 100 میلیون میخواد. یووه با بازیکن ب توافق رسیده اما لاتزیو مایله بازیکن رو ب میلان بده
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
یه چنتا اسم جذابم به تیم لینک نمیشن. دو فصله همش پوگبا و سرگی آخرشم هیچکدوم نمیان.
ایسکو هم بعضی وقتا لینک میشه بعدا دیگه خبری نمیشه ازش، یا مثلا خامس که دوباره بازم اسمش مطرح شده قبلنم میگفتن بازیکن محبوب آنیلیه.

الان دیدم یکی از دوستان تو تاپیک رونالدو اسم اریکسن رو اورد؛ نمیشه یبارم یه تلاشی واسه اریکسن کنیم ؟ :39:
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

یه چنتا اسم جذابم به تیم لینک نمیشن. دو فصله همش پوگبا و سرگی آخرشم هیچکدوم نمیان.
ایسکو هم بعضی وقتا لینک میشه بعدا دیگه خبری نمیشه ازش، یا مثلا خامس که دوباره بازم اسمش مطرح شده قبلنم میگفتن بازیکن محبوب آنیلیه.

الان دیدم یکی از دوستان تو تاپیک رونالدو اسم اریکسن رو اورد؛ نمیشه یبارم یه تلاشی واسه اریکسن کنیم ؟ :39:

پاراتیچی شخصا گفت اریکسن هم به فکرشم

• mory, Signora Omicidi, cr7 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کومن به دلیخت گفته جایی برو که فیکس باشی 

حالا کجا فیکس خواهد بود 

یووه یا سلونا یا  یونایتد ؟

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
اریکسن قطعا دیگه تو تاتنهام نمیمونه و مصاحبه کرده که رفتنیه.
الان موضوع جدی شدن رئالی شون اریکسنه اما در کمال تعجب اینتر به شدت افتاده دنبال اریکسن.یعنی اینتر اریکسن رو بخره مدیرایی یوو باید دست جمعهی خودکشی کنن
  • mory, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 613 ارسال

تو گزینه های مطرح شده برای خط میانی اریکسن یکی از بهترین گزینه هاست ولی اگه ریال بطور جدی دنبالش باشه با علاقه احتمالی اریکسن به حضور تو ریال کارمون سخت میشه ، پوگبا کیفیت بالایی داره ولی به نظر میرسه هزینه انتقالش بسیار بالاست و ممکنه از جهت اقتصادی و تامین بودجه به مشکل بخوریم ، اندومبله و ساویچ گزینه های جذابین باید دید به کار مربی جدید میان یا خیر ، ایسکو و خامس از ریال هم صحبتشون هست و همینطور رابیو با انتقال رایگان و حقوق بالا ، در مجموع خرید هافبک به انتخاب سرمربی و سیستم بازیش هم بستگی داره ، شاید پیانیچ فروخته بشه و 2 تا هافبک اضافه بشن

یه موردی که شخصا از دیدنش تعجب کردم آمار گل/پاس گل بسیار بهترِ خامس نسبت به ایسکو هست:

تو تعداد بازی های تقریبا برابر (374 و 368) خامس 103 گل و 123 پاس گل داشته و ایسکو 67 گل و 64 پاس گل  :speechless:

آمار پاس گلِ خامس تقریبا 2 برابر و آمار گلش 1.5 برابرِ ایسکو بوده ، همینطور آمارش یه مقدار کم از اریکسن هم بهتر بوده

با خرج بالای ریال تو تابستون احتمالا یکی دو تا از هافبکاشون رو میفروشن و میشه ازین فرصت استفاده کرد ، اگه خامس تو سیستم مربی جدید جا داشته باشه میتونه گزینه مناسب و نسبتا کم هزینه ای باشه ٰ، از نظر سنی هم فقط چند ماه از ایسکو و اریکسن بزرگ تره 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

در خصوص نقل و انتقالات به نظرم چند فصله آنچنان که باید خوب کار نکردیم ، اگه قرار باشه تو جمع بهترین ها باشیم و یا بمونیم باید بهتر ازین عمل کنیم ، پارسال میتونست فرصت مناسبی برای تکمیل و بالانس تیم به خصوص تو خط میانی باشه که ترانسفر رونالدو با وجود فوق العاده بودنش مانع این قضیه شد

حتی تضعیف آمار گلزنی رونالدو نسبت به فصول گذشته علاوه بر تفکرات سرمربی به عملکرد تیم تو نقل و انتقالات بستگی داره ، انتقال پرهزینه رونالدو مثل خرید یه قطعه بسیار ارزشمند ولی بدون لوازم جانبی و تکمیلی بود که بدون اونا استفاده کامل از پتانسیلش حاصل نمیشه ، به نظر میاد سبک بازی تیم و عدم وجود هافبک های خلاق و توانمند در بازی هجومی و ایجاد موقعیت تاثیر زیادی رو عملکرد رونالدو گذاشته

اینکه ایتالیا سومین لیگ اروپا رو داره و ممکنه اولویت ستاره ها نباشه و هنوز هم بودجه و توان مالی یوونتوس در نقل و انتقالات با رقبای قدرتمند اروپاییش فاصله داره قابل توجه هست ولی از طرفی به نظر میاد مدتیه که خریدهای تقریبا و نسبتا گرون قیمت اخیر یووه (غیر از رونالدو) اونطور که باید جواب ندادن و بهتره هوشمندانه تر عمل بشه

- گرون ترین خرید های یوونتوس در چند فصل گذشته:

رونالدو 117 میلون یورو (فوق العاده) ، هیگواین 90 (رو دست مونده) ، برناردسکی 40 (هنوز ...) ، کوستا 40 (تقریبا ناموفق/ بدشانس) ، کانسلو 40 (احتمالا موفق/شاید فروشی) ، پیاتسا 23 (ناموفق) ...

هیگواین زمانی براش 90 میلیون هزینه شده بود که هنوز نیمار و امباپه و دمبله به پاریس و بارسا نرفته بودن و قیمت نقل و انتقالات اون جهش رو پیدا نکرده بود ، یه انتقال بسیار پرهزینه و رکورد شکن برای یه مهاجم 28-29 ساله که تو بازیای بزرگ اروپایی نسبت به هزینه انتقالش آنچنان موفق نبود و بعد از 2-3 فصل اُفتش شروع شد ، الانم یوونتوس حدود یک ساله که برای فروشش به مشکل خورده ، میلان نخواستش ظاهرا چلسی هم قصد خریدش رو نداره مگر اینکه ساری به دادش برسه ، تو این مدت هم طبق سایت ترانسفرمارکت فقط 2 تا 9 میلیون توسط میلان و چلسی براش پرداخت شده که مجموعا فقط 18 میلیون میشه  :fp:

تو همون تابستونی که برناردسکی (40 میلون)  و کوستا (قرضی 40 + 6 میلیون) به یووه اومدن محمد صلاح با همون قیمت (42 میلیون) به لیورپول رفت ...

کانسلو فصل رو عالی شروع کرد و تو فاز تهاجمی خیلی خوبه ولی تو فاز دفاعی آب و برق و گازو با هم قطع کرده و صحبت فروشش هم هست ، باید دید با اومدن مربی بعدی شرایطش چی میشه

البته نمیشه از مدیرا توقع داشت همیشه از قبل بدونن کدوم بازیکن درآینده چقدر پیشرفت میکنه و قیمتش بالا میره یا برعکس ، ولی به هر حال اگه خرید های گرون قیمت تیم در مجموع خیلی موفق و کارامد نباشن نه تنها کیفیت تیم طبق انتظار بالا نمیره بلکه باشگاه برای فروش اونها و در نهایت خرید بازیکنان جدید هم به مشکل میخوره و هزینه زیادی میبره

خرید های گرون قیمت زمان موجی:

بوفون 53 میلیون یورو (اسطوره/ شاید یا قطعا بهترینِ تاریخ) ، ندود 38 (اسطوره/ برنده توپ طلا) ، تورام 42 (فنی بی نظیر) ، زلاتان 16 (خوش قیمت/ فنی برگ ریزون)

هرچند قیمت های بازار ترانسفر اون زمان با الان قابل مقایسه نیست ولی به نظر میاد اونموقع خوب بلد بودیم خرید گرون قیمت انجام بدیم ، لیورپول تیمیه که اخیرا تو این زمینه خوب عمل کرده و یکی از دلایل قهرمانیش در کنار نقش سرمربی میتونه نقل و انتقالات هوشمندانه ش باشه ، کوتینیو رو با قیمت بالا فروخت ، فن دایک و صلاح رو متناسب با نیاز سرمربی خرید ، بعد از اینکه رفتن فینال ل ق و اونجا زورشون به ریال و اتفاقات بازی نرسید فصل بعد اسکلت اصلی تیمشون رو حفظ کردن و 2 بازیکن تو خط میانی که مشکل داشتن به همراه یه دروازه بان خریدن و نتیجه ش رو هم گرفتن ، بر عکسِ ما که بعد از شکست در فینال ل ق زدیم خط میانی رو ترکوندیم و ویدال + پیرلو رو با خدیرا + پشم عوض کردیم ، ماروتا اینقدر ترکوارتیستای آلگری رو براش نخرید و دنبال فرصت ها بود که احتمالا مکس شبا که میرفت تو رختخواب یه عروسک بغل میکرد هی تو گوشش زمزمه میکرد "تو ترکوارتیستای خودمی" آخرشم اون سیستم 4312 یا 4231 مورد علاقه ش رو گذاشت کنار و رو به 433 مزخرفی آورد که بیشتر شبیه 451 بود و دیبالا هم نقش هافبک راست رو داشت و آخرشم کلاس خودش و تیمش رو تعطیل کرد  :fp:

یه زمانی ماروتا بجای اینکه 30 میلیون بده یه بازیکن با کیفیت بگیره 2 تا 15 میلیون داد برای آساموا و ایسلا ، 2 فصل پیش هم شاید بهتر بود بجای 86 میلیون برای برناردسکیِ اثبات نشده و کوستا (خروجی بایرن) یه خرید با کیفیت تر و مطمئن تر انجام میدادیم ، اینجور خریدها باعث میشن تو یه خط به کیفیت مورد نظر نرسیم و تو یه خط دیگه ترافیک بازیکن داشته باشیم ، چیزی که الان هم شاهدش هستیم ، یه خط حمله پُرمهره و شلوغ با یه خط میانی ناقص که نمیتونه به خوبی تغذیه و حمایتشون بکنه ، امیدوارم امسال خریدهای کم تعداد ولی با کیفیت و مطابق با سبک و سیتم سرمربی جدید داشته باشیم

مثلا مدافع (دلیخت/کولیبالی) + هافبک میانی (اندومبله/ساویچ/پوگبا/رابیو) + هافبک تهاجمی/وینگر (اریکسن/ایسکو/خامس/فکیر)

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
ظاهرا پپ علاقه داره مسی رو راضی کنه به یوونتوس بیاد.
در نگاه اول میگین ساقیت کیه
فعلا بنا به دلایل امنیتی نمیتونم جزئات بیشتری بهتون بدم
وقتی پپ سرمربی شد بعد با چشا خودتون ببیند ادیداس چه کارایی برای خواسته پپ که مسی هست خواهد کرد.
مسی در مقابل پپ فقط صرفا یه پیشنهاد که قابل بررسی هست اما پپ تموم شدست
  • ace of glass, Dreamer, Jack Sparrow و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ظاهرا پپ علاقه داره مسی رو راضی کنه به یوونتوس بیاد.
در نگاه اول میگین ساقیت کیه
فعلا بنا به دلایل امنیتی نمیتونم جزئات بیشتری بهتون بدم
وقتی پپ سرمربی شد بعد با چشا خودتون ببیند ادیداس چه کارایی برای خواسته پپ که مسی هست خواهد کرد.
مسی در مقابل پپ فقط صرفا یه پیشنهاد که قابل بررسی هست اما پپ تموم شدست

بسیارجذابه .....فکرش ب ذهن من رسیده بود اما خوب یووه اول الگری رو اخراج کرده  و بعد رفته سمت مربی چون ب مدیریت اعتماد داریم میدونیم که پشتش فکری بوده پس نمیتونه بعید باشه

• Signora Omicidi و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اگه بچه ها موافق باشن افشین رو تا پایان نقل و انتقالات بن کنیم! آخه مسی؟! اصلا اسپانسر پپ پوماست و چند وقت پیش شنیدم ب خاطر مسائل حق تصویر و اینا اومدن پپ ب یووه ک اسپانسرش آدیداسه ممکنه مشکلاتی رو ب وجود بیاره! اصلا ب اینا کنار حقوق مسی رو کی میخواد بده؟! حتما آدیداس! بعدشم دو پادشاه در یک اقلیم نمیگنجند افشین جان! کمتر بزن همیشه بزن!
  • mory, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اگر ایده ای برای نام کاربری  ، اواتار و امضای افشین دارید به من منشن بدید یا خصوصی بفرستید  :1: میخوایم ادبش کنیم تا دیگه اینقدر حرف مفت نزنه

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فکر کنم منظور افشین این لینک باشه

اینجا همینو نوشته و گفته مسی و پپ می یان و ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.affarital...das-609012.html

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی